استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

بهترین کولر گازی کم مصرف: معرفی 12 مدل کولر گازی که کمترین مصرف انرژی را دارند

کولر گازی کم مصرف

کولر گازی یکی از وسایل کاربردی و در عین حال پر مصرف است که در برندهای مختلف و متنوع در بازار وجود دارد. با توجه به انواع مختلف کولر گازی، ممکن است انتخاب کولر گازی کم مصرف اندکی مشکل باشد و هنگام خرید شما را کمی سردرگم کند.

ما در کاراباما سالهاست که به مشتریان تمامی برندهای معتبر ایرانی و خارجی لوازم خانگی خدمات ارائه میکنیم، بنابراین اگر برند کولر گازی شما سامسونگ، ال جی و جنرال نمیباشد نیز میتوانید از طریق فرم زیر درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار

متراژ محل نصب، ظرفیت سرمایش،کیفیت کالا، گارانتی و از همه مهم‌تر برچسب انرژی و میزان مصرف کولر گازی از مواردی است که باید هنگام خرید این دستگاه مد نظر داشت. شناخت کافی و آگاهی از انواع کولر گازی‌های کم مصرف، قبل از خرید می‌تواند شما را از صرف هزینه‌های زیاد قبض برق نجات دهد.

در این مطلب به معرفی 12 کولر گازی کم مصرف موجود در بازار پرداخته‌ایم.

بهترین کولر گازی کم مصرف

یکی از وسایل پر کاربرد و مهم در فصل تابستان کولر گازی است که نسبت به کولرهای آبی، پر مصرف‌تر است. بنابراین توصیه می‌شود برای جلوگیری از افزایش قیمت برق و همچنین صرف هزینه اضافی برای تعمیر کولر گازی، هنگام خرید این دستگاه نهایت دقت را داشته باشید و مدلی کم مصرف و استاندارد را خریداری نمایید.

با توجه به تنوع مدل‌های کولر گازی ممکن است انتخاب یک کولر گازی کم مصرف یا در واقع کم مصرف ترین کولر گازی اندکی مشکل باشد.

کولر گازی اینورتر یکی از پرطرفدار ترین انواع کولر گازی است، که نسبت به مدل‌های معمولی، مصرف انرژی پایین‌تر و در عین حال عملکرد بهتری دارند.

پیشنهاد مطالعه : چطور کولر گازی اینورتر (کم مصرف) اصل را از اینورتر تقلبی تشخیص دهیم

کم مصرف‌ترین مدل‌های کولر گازی دارای برد اینورتر، گاز مبرد R410A و برچسب انرژی سطح A هستند و مصرف برق را به میزان زیادی کاهش می‌دهند.

کم مصرف ترین کولر گازی

فهرست برخی از بهترین کولرهای گازی کم مصرف:

 • کولر گازی کم مصرف اجنرال مدل ASGS24LFCA – سطح انرژی A
 • کولر گازی کم مصرف هایسنس مدل HIH-18TG – سطح انرژی A
 • کولر گازی کم مصرف جی پلاس مدل GAC-HV30M1 – سطح انرژی A
 • کولر گازی کم مصرف ال جی مدل M19AKH – سطح انرژی A

در این مقاله بهترین کولر گازی‌های کم مصرف برندهای مختلف معرفی شده است.

معرفی کم مصرف ترین کولر های گازی برند اجنرال

برند اجنرال به دلیل دارا بودن برچسب انرژی A، در رده یکی از کم مصرف ترین کولرهای گازی قرار می‌گیرد. کولر گازی اجنرال به دلیل مقاومت بالا در مناطق گرمسیری و همچنین تنوع زیاد، امکان انتخاب بیشتری به شما می‌دهد.

توصیه می‌شود به دلیل حساسیت قطعات این دستگاه، خدمات مربوط به تعمیر کولر گازی اجنرال را صرفا از مراکز معتبر و دارای تکنسین‌های متخصص دریافت کنید.

بهترین کولر گازی‌های کم مصرف برند اجنرال عبارتند از:

 • کولر گازی اینورتر اجنرال 18000 مدل ASGS18LFCA : کولر گازی اجنرال مدل ASGS18LFCA، مجهز به برد دی سی اینورتر است. از این رو، مصرف برق در این دستگاه به حداقل خواهد رسید. علاوه بر کاهش مصرف برق، به دلیل استفاده از گاز مبرد R410a ، این دستگاه از قابلیت خنک کنندگی فوق العاده‌ای برخوردار است.
 • کولر گازی اجنرال 24000 مدل ASGS24LFCA : استفاده از برد اینورتر هوشمند در ASGS24LFCA، باعث کاهش مصرف برق این دستگاه شده است. سطح انرژی این نوع کولر گازی A است و مصرف برق را تا حد زیادی کاهش خواهد داد.

بهترین کولر گازی کم مصرف مدل جنرال

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کولر گازی جنرال که باعث کاهش مصرف برق دستگاه به میزان قابل توجهی می‌شود، وجود رادیاتور طلایی در آن است. برای آگاهی بیشتر خریداران، در ادامه به معرفی کم مصرف‌ترین کولر‌های گازی برند جنرال پرداخته‌ایم.

بهترین کولر گازی کم مصرف جنرال

 • کولر گازی جنرال مدل 30000: به دلیل سطح انرژی A و گاز مصرفی R410a، به عنوان یکی از بهترین کولر گازی‌های کم مصرف شناخته می‌شود. این دستگاه علاوه بر کم مصرف بودن، دارای سرمایش عالی و قدرت پرتاب باد قوی است.
  در صورت کاهش قدرت پرتاب باد و سرمایش این دستگاه، از یک مرکز معتبر تعمیر کولر گازی جنرال کمک بگیرید.
 • کولر گازی جنرال مدل 18000: از مهم‌ترین ویژگی‌های کولر گازی جنرال مدل 18000 می‌توان به قیمت مناسب، کیفیت بالا و مصرف برق بسیار پایین اشاره کرد که می‌تواند در کاهش هزینه‌های برق به میزان قابل توجهی اثرگذار باشد. از این رو این مدل می‌تواند در فهرست بهترین کولر گازی کم مصرف قرار بگیرد.

کولر گازی کم مصزف هایسنس

معرفی کم مصرف ترین کولر های گاز برند گری

کولرگازی گری یکی از مدل‌های کولر گازی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به عنوان یکی از کم مصرف‌ترین انواع کولر گازی محسوب می‌شود.

از بهترین مدل‌های کولر گازی کم مصرف گری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  کولر گازی 24000 گری مدل کول اچ: کول گازی 24000 گری دارای گاز مبرد (خنک کننده) R410a و اینورتر دی سی است. این دستگاه علاوه بر عملکرد فوق العاده از نظر مصرف انرژی نیز در رده بهترین کولر گازی‌های کم مصرف قرار می‌گیرد.
 • کولر گازی 12000 گری: کولر گازی 12000 گری دارای امکانات ویژه‌ای از جمله سطح انرژی A، کمپرسور روتاری تقویت شده، راندمان مناسب و در نهایت مصرف انرژی کم است. این نوع کولر گازی نیز در فهرست یکی از بهترین کولر گازی‌های کم مصرف قرار می‌گیرد و انتخاب مناسبی برای خرید خواهد بود.

بهترین کولر گازی کم مصرف ال جی

برند ال جی یکی از بهترین مدل‌های اسپلیت است که به دلیل کیفیت بالا و عملکرد فوق العاده، طرفداران زیادی دارد. با توجه به تنوع مدل‌ها و ظرفیت‌های گوناگون این دستگاه، ممکن است خریداران در انتخاب بهترین کولر گازی کم مصرف ال جی، دچار مشکل شوند.

بهترین کولر گازی‌های کم مصرف برند ال جی عبارتند از:

کولر گازی 30000 ال جی: کولر گازی 30000 ال جی، به دلیل دارا بودن تکنولوژی اینورتر، گاز خنک کننده R410a و رتبه انرژی A در لیست بهترین کولر گازی‌های کم مصرف قرار دارد و می‌تواند انتخاب مناسبی برای خرید باشد.

کولر گازی 9000 ال جی: از مهم‌ترین ویژگی‌های کولر گازی 9000 ال جی، می‌توان به دارا بودن اینورتر دی سی اشاره کرد که تاثیر بسیار زیادی در کاهش مصرف انرژی دارد.

در صورت کاهش قدرت خنک کنندگی کولر گازی ال جی و کمبود گاز آن، می‌توانید از یک مرکز تعمیر کولر گازی ال جی کمک بگیرید.

معرفی کم مصرف ترین کولر های گازی برند سامسونگ

کولر گازی‌های برند سامسونگ دارای امکانات و قابلیت‌های متنوعی هستند. این دستگاه علاوه بر قدرت بالا و راندمان فوق العاده، از مصرف انرژی مناسبی برخوردار است. به دلیل تنوع کولر گازی‌های این برند در بازار، ممکن است انتخاب بهترین کولر گازی کم مصرف سامسونگ کمی مشکل به نظر برسد و خریداران را دچار سردرگمی کند.

بدین منظور فهرستی از بهترین کولر گازی‌های کم مصرف برند سامسونگ در ادامه ارائه شده است:

 • کولر گازی سامسونگ اینورتر 24000: کولر گازی سامسونگ مدل 24000، به دلیل استفاده از سنسورهای اختصاصی، از قابلیت صرفه جویی هوشمند برخوردار است. از این رو، می‌تواند به میزان زیادی در کاهش مصرف انرژی موثر باشد.
 • کولر گازی سامسونگ اینورتر 18000: کولر گازی سامسونگ مدل 18000، دارای اینورتر دی سی و کمپرسور روتاری است. این دستگاه نیز می‌تواند در فهرست بهترین کولر گازی کم مصرف به شمار بیاید.

در صورت خرابی قطعات و وجود مشکل در عملکرد این دستگاه توصیه می‌شود سریعا از یک مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ کمک بگیرید.

بهترین کولر گازی کم مصرف مدل هایسنس

هایسنس یکی از باکیفیت‌ترین برندهای کولر گازی است که به دلیل استفاده از کمپرسورهای روتاری و کیت اینورتر جزء یکی از کم مصرف‌ترین مدل‌های کولرهای گازی نیز محسوب می‌شود.

بهترین مدل‌های کولر گازی کم مصرف هایسنس عبارتند از:

 • کولر گازی اینورتر هایسنس مدل HIH-24TG: اسپلیت هایسنس مدل HIH-24TG به دلیل استفاده از گاز مبرد R410a و مجهز به فناوری اینورتر با برچسب انرژی سطح A، به عنوان یکی از بهترین مدل‌های کولر گازی کم مصرف محسوب می‌شود.
 • کولر گازی هایسنس مدل HIH30VQ: اسپلیت هایسنس مدل HIH30VQ به دلیل استفاده از فناوری اینورتر و برچسب انرژی A، یکی از گزینه‌های عالی برای خرید کولر گازی کم مصرف است.

کولر گازی کم مصرف هایسنس

جمع بندی

کولر گازی یکی از وسایل پر مصرف محسوب می‌شود که انتخاب مناسب ترین نوع آن اهمیت زیادی دارد و می‌تواند در بهبود عملکرد دستگاه و کاهش هزینه برق به میزان قابل توجهی موثر باشد. از این رو پیشنهاد می‌شود قبل از خرید، آگاهی لازم در مورد بهترین کولر گازی کم مصرف را داشته باشید و با شناخت کافی، تصمیم به خرید دستگاه مورد نظرتان بگیرید.

در صورت بروز مشکل در کولر گازی یا افزایش ناگهانی قبض برق، توصیه می شود از یک مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی کمک بگیرید تا به دستگاه شما آسیب جدی وارد نشود.

سوالات متداول

کم مصرف‌ترین مدل‌های کولر گازی دارای کمپرسور روتاری، برد اینورتر، گاز خنک کننده R410A و رده انرژی A هستند.

تمام کولر گازی هایی که دارای فناوری اینورتر هستند، از نوع معمولی کم مصرف ترند.

برخی از بهترین کولر گازی‌های کم مصرف عبارتند از: کولر گازی کم مصرف اجنرال مدل ASGS24LFCA، کولر گازی کم مصرف هایسنس مدل HIH-18TG، کولر گازی کم مصرف جی پلاس مدل GAC-HV30M1 و کولر گازی کم مصرف ال جی مدل M19AKH .

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.