استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

کد خطا یا ارور یخچال فریزر الکترواستیل مدل های مختلف

کد خطا یا ارور یخچال فریزر الکترواستیل

در این مقاله از کاراباما، کدهای خطا یا ارور یخچال الکترواستیل را برای مدل های مختلف برای شما عزیزان گردآوری نموده ایم. دانستن معنای کد خطا یا ارور یخچال، در رفع مشکل احتمالی یخچال الکترواستیل بسیار مهم بوده که در این مقاله برای شما عزیزان بطور کامل توضیح داده شده است. همچنین قطعات و اجزائی که دلیل بروز خطا یا ارور مشاهده شده بر روی یخچال فریزرهای الکترواستیل می باشند، نیز بیان شده است.

همانطور که اشاره شد، کدهای خطا یا ارور یخچال الکترواستیل می توانند در رفع مشکل دستگاه بسیار یاری دهنده باشند. با این حال عیب یابی یخچال الکترواستیل و رفع برخی از مشکلات آن، گاها نیاز به دانش تخصصی و تجربه تعمیرات یخچال دارد. دلیل این امر پیچیده بودن کار و نیز ریسک آسیب پذیری بیشتر به دستگاه و یا خود افراد مبتدی است که اقدام به عیب یابی یخچال می کنند. بنابراین توصیه می شود در چنین مواقعی با تکنسین های متخصص تعمیرات یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.

در ادامه ارورها و کد خطا یخچال الکترواستیل مدل های مختلف این برند را توضیح می دهیم تا به حدود مشکل یخچال الکتروالستیل خود آگاه شوید.

اگر جهت برطرف کردن مشکل یخچال خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار یخچال سامسونگ

کد خطا یا ارور یخچال فریزر الکترواستیل مدل ESA27) ES27)

خطا یا ارور E1 یخچال فریزر الکترواستیل

بروز خطای e1 به خرابی و یا قطعی سنسور یخچال اشاره دارد. ایراد سنسور یخچال می تواند ناشی از خرابی مدار برد کنترل دستگاه باشد.

خطا یا ارور E2 یخچال فریزر الکترواستیل

بروز این خطا به مشکل در سنسور فریزر مربوط است. ممکن است ایرادی در مدار برد کنترلی دستگاه موجب خراب شدن و یا قطعی سنسور دمایی فریزر شده باشد. لذا بازرسی و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض برد دستگاه باید صورت پذیرد.

خطا یا ارور E3 یخچال فریزر الکترواستیل

در صورتی که این ارور بر روی صفحه نمایش ظاهر شده است، سنسور اواپراتور دستگاه دچار مشکل شده است. این مشکل می تواند بر اثر عوامل مختلفی باشد. ممکن است ایراد مدار برد دستگاه باشد، یا اینکه المنت دچار مشکل شده و نیز ممکن است ایراد از ترموفیوز دستگاه باشد که معیوب شده است.

خطا یا ارور E4 یخچال فریزر الکترواستیل

در صورت خرابی و یا ایراد در المنت، ترموفیوز و یا مدار برد الکترونیک دستگاه، کد خطای e4 بر روی نمایشگر پدیدار می شود که به مشکل سنسور محیط مربوط می گردد.

خطا یا ارور E5 یخچال فریزر الکترواستیل

ارور e5 در زمانی که سیستم تبرید دستگاه دچار مشکل شده باشد، ظاهر می گردد. این کد خطا می تواند به دلایل مختلفی مانند متوقف شدن کار کمپرسور، ایراد در المنت، معیوب بودن ترموفیوز، خرابی سنسور اواپراتور و یا مدار برد دستگاه به وجود بیاید.

خطا یا ارور E6 یخچال فریزر الکترواستیل

بروز ارور E6 یخچال الکترواستیل نشان دهنده دمای بالاتر از 15 درجه در داخل یخچال است. این مشکل می تواند مربوط به یخ زدن اواپراتور باشد. همچنین مشکل در گاز یا دمپر کانال هوا نیز می تواند دلیل بروز خطا باشد بنابراین رفع ارور e6 یخچال الکترواستیل نیاز به بررسی و عیب یابی دقیق توسط تکنسین متخصص دارد.

خطا یا ارور E7 یخچال فریزر الکترواستیل

خطای مربوطه به دمای سرمایش یخچال مربوط است. در این حالت دمای یخچال زیر 4 درجه است که می تواند به دلیل ایراد دمپر و یا شکستگی کانال هوای یخچال باشد.

خطا یا ارور E8 یخچال فریزر الکترواستیل

در صورتی که ایرادی در برقراری ارتباط بین برد اصلی و برد صفحه نمایش وجود داشته باشد،  خطا یا ارور E8 نمایش داده می شود.

خطا یا ارور E9 یخچال فریزر الکترواستیل

ارور E9 یخچال الکترواستیل به مشکل در برفک زدایی اشاره دارد. دلیل بروز خطا می تواند اشکال در المنت دستگاه، خرابی سنسور اواپراتور و یا سوخته شدن ترموفیوز دستگاه باشد. همچنین احتمال دارد مدار برد ایراد داشته باشد، لذا بررسی آن ضروری است.

خطا یا ارور E10 یخچال فریزر الکترواستیل

کد خطا یا ارور e10 یخچال الکترواستیل بدلیل مشکل در فن اواپراتور نمایش داده می شود. این خطا می تواند بر اثر خرابی فن اواپراتور و یا عیب در خود اواپراتور و نبود سرما بوجود بیاید. بررسی مدار برد الکترونیک نیز می تواند به رفع ارور e10 یخچال الکترواستیل کمک نماید.

خطا یا ارور E11 یخچال فریزر الکترواستیل

کد خطا یا ارور e11 یخچال الکترواستیل مربوط به اشکال فن کندانسور برمی گردد. بررسی فن کندانسور و نیز مدار برد دستگاه برای رفع رفع ارور e11 یخچال الکترواستیل الزامی است.

خطا یا ارور E12 یخچال فریزر الکترواستیل

کد خطا یا ارور E12 یخچال الکترواستیل مربوط به اشکال در کابل دیتا و یا خرابی مدار برد یخچال است که باعث بروز اشکال در ارتباط بین برد اصلی و برد پنل دیسپلی یخچال الکترواستیل شما می شود و برای رفع ارور e12 یخچال الکترواستیل باید این موارد به دقت مورد بررسی قرار بگیرند.

کد خطا یا ارور یخچال الکترواستیل مدل ES20

کد خطا یا ارور یخچال الکترواستیل مدل ESA20) ES20) دقیقا مشابه ارور یخچال الکترواستیل مدل ES27 می باشد. بنابراین برای عیب یابی یخچال الکترواستیل ES20 می توانید از ارورهای ES27  استفاده کنید.

کد خطا یا ارور یخچال الکترواستیل مدل ESR24 (یخچال تکی)

خطا یا ارور E1 یخچال الکترواستیل

همانند مدل یخچال فریزر الکترواستیل، خطای e1 در یخچال تک الکترواستیل به خرابی و یا قطعی سنسور یخچال مربوط می گردد. سنسور دمایی یخچال و مدار برد دستگاه ممکن است ایراد داشته باشند.

خطا یا ارور E3 یخچال الکترواستیل

همانند مدل یخچال فریزر، این ارور در یخچال های تک الکترواستیل، به مشکل سنسور اواپراتور مربوط است. خرابی این سنسور و تعویض آن در صورت نیاز، یا خرابی و تعمیر مدار برد، المنت و ترموفیوز، می تواند منجر به رفع مشکل گردد.

خطا یا ارور E4 یخچال الکترواستیل

این ارور به ایراد سنسور محیط مربوط می گردد. المنت، ترموفیوز و مدار برد دستگاه باید بررسی شوند.

خطا یا ارور E5 یخچال الکترواستیل

این کد خطا به مشکل سیستم تبرید یخچال مرتبط است. احتمالاً المنت، ترموفیوز، سنسور اواپراتور یا مدار برد الکترونیک دستگاه دچار مشکل شده اند.

خطا یا ارور E9 یخچال الکترواستیل

اشکال در برفک زدایی وجود دارد. دلایل بروز خطا می تواند خرابی المنت، سوختن ترموفیوز، خرابی سنسور اواپراتور و یا ایراد مدار برد باشد.

خطا یا ارور ER یخچال الکترواستیل

ارور مربوطه به ایراد در مدار برد اصلی دستگاه اشاره دارد.

خطا یا ارور F0 یخچال الکترواستیل

خطای F0 یخچال الکترواستیل به مشکل فن اواپراتور اشاره دارد. خرابی یا سوختگی فن، قطع شدن اتصالات و ایراد در مدار برد می توانند دلایل بروز این ارور باشند.

خطا یا ارور F1 یخچال الکترواستیل

کد خطا یا ارور F1 یخچال الکترواستیل به مشکل فن کندانسور مربوط است. خرابی فن، قطعی اتصالات و یا خرابی مدار برد از جمله دلایل بروز ارور مربوطه می باشند.

کد خطا یا ارور فریزر الکترواستیل مدل ESF24 (فریزر تکی)

خطا یا ارور E2 فریزر الکترواستیل

همانند مدل یخچال فریزر الکترواستیل، اورر e2 در فریزر الکترواستیل به خرابی و یا قطعی سنسور فریزر مربوط می گردد. ممکن است المنت، ترموفیوز یا مدار برد دستگاه دچار مشکل شده باشند.

خطا یا ارور E4 فریزر الکترواستیل

ارور E4 فریزر الکترواستیل به ایراد سنسور محیط مربوط است. احتمالا المنت، ترموفیوز و مدار برد دستگاه دارای ایراد هستند.

خطا یا ارور E5 فریزر الکترواستیل

نمایش ارور E5 فریزر الکترواستیل به مشکل سیستم تبرید برمی گردد. برای رفع ارور e5 در فریزرالکترو استیل، تکنسین می بایست المنت، ترموفیوز، سنسور اواپراتور و مدار برد دستگاه را بررسی نماید.

خطا یا ارور E9 فریزر الکترواستیل

اشکال در برفک زدایی سیستم دلیل بروز خطا یا ارور E9 می باشد. در این حالت ترموفیوز سوخته است، سنسور اواپراتور خراب شده و یا مدار برد دستگاه ایراد دارد.

خطا یا ارور ER فریزر الکترواستیل

 ارور ER فریزر الکترواستیل به ایراد در مدار برد اصلی دستگاه اشاره دارد.

خطا یا ارور F0 فریزر الکترواستیل

کد خطا یا ارور F0 فریزر الکترواستیل مربوط به مشکل در فن اواپراتور است. خرابی یا سوختگی فن، قطع شدن اتصالات و ایراد در مدار برد می توانند دلایل بروز این ارور باشند که برای رفع ارور f0 فریزر الکترواستیل باید توسط کارشناس متخصص مورد بررسی قرار گیرد.

خطا یا ارور F1 فریزر الکترواستیل

 ارور F1 به مشکل فن کندانسور مربوط است. خرابی فن، قطعی اتصالات و یا خرابی مدار برد از جمله دلایل بروز این خطا هستند که برای رفع ارور f1 فریزر الکترواستیل باید به دقت بررسی شوند.

اگر با پرسش علت چشمک زدن درجه یخچال الکترواستیل خود مواجه شدید و علت آن را نمی دانید، پیشنهاد می کنیم حتما مقاله “علت چشمک زدن یخچال فریزر | چشمک زدن دما یا درجه، صفحه نمایش و چراغ قرمز یخچال” را مطالعه نمایید.

سایر ارور های یخچال الکترواستیل

کدخطا یا ارور R1 یخچال الکترواستیل

ارور R1 یخچال الکترواستیل مربوط به وجود مشکل در سنسور یخچال و یا خرابی مدار برد کنترل یخچال می باشد در این حالت معمولا چراغ MID نیز چشمک می زند.

کدخطا یا ارور F3 یخچال الکترواستیل

کد خطا  یا ارور F3 یخچال الکترواستیل به دلیل کارکرد المنت بیش از 85 دقیقه می باشد. در این حالت چراغ HIGH  یخچال چشمک می زند. برای رفع ارور F3 یخچال الکترواستیل باید المنت و سیم کشی های مربوط به آن به دقت بررسی و اشکال زدایی شوند. همچنین سلامت مدار برد کنترل یخچال نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد.

کدخطا یا ارور C1 یخچال الکترواستیل

کد خطا یا ارور C1  یخچال الکترواستیل نشان از مشکل سنسور برفک زدایی یخچال شما است. هنگامی که سنسور برفک زدایی 5 درجه باشد ارور C1 رخ می دهد و چراغ QUICK شروع به چشمک زدن می کند. از طرفی نیز ممکن است این ارور به دلیل خرابی برد یخچال الکترواستیل شما نیز رخ داده باشد؛ در نتیجه همه این موارد باید توسط تکنسین متخصص به دقت مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرند.

کدخطا یا ارور D1 یخچال الکترواستیل

کد خطا یا ارور D1 یخچال الکترواستیل نشان از معیوب بودن و یا اتصال کوتاه  سنسور برفک زدایی و یا اشکال از برد یخچال شما دارد که در صورت معیوب بودن سنسور، حتما باید اقدام به تعویض سنسور نمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

مهدی پاشازاده

سلام این کد خطاهایی که در مقاله بهش اشاره کردید رو کجای یخچال نشون میده.یخچال ما e27ودر حالت نرمال درجه یخچال روی 5ودرجه فریزر روی-18بود ولی الان چشمک میزنه و اومده روی 11 و -12 و هیچ کد خطایی هم روی نمایشگر نیست.چکار باید کرد؟ سپاس

  احسان

  گاز یخچالتون کم شده. منم همین ایراد رو داشتم. گازشو پر کردیم درست شد

   سیاوش صادقی

   باسلام فریزر ما مدل esf24 هستش صفحه نمایشگر درجه سرمای منفی رونمیاره فقط میتونیم بین ۰تابالای۳۰درجه تنظیم کنیم لطفا بگین چکارکنیم دما بره زیرصفر باتشکر

    شیوا کامروا

    سلام ما یخچال دو قلو الکترو استیل داریم فریزرش بدون اینکه چشمک بزنه تک تک دما رو کم میکنه نمیدونم مشکلش چیه

     نن

     خرابه

     علیرضا

     چون یخچالت کیری

    امین قادری

    ارورE7وتنظیم نشدن دما یخچال

   عسگری

   باسلام .. یخچال الکترو استیل مدلEsar24 داریم حدود۲۰ روز پیش صفحه نمایش خطای e5 رو نشون میداد ..از برق کشیدیم بعدچند ساعت خوب شد .درجش رو۸ بود ۲روز پیش خواستم درجش رو بیارم روی۶ که دیگه از ۱۸ پایینترنیومد وطبیعطا خوب خنک نمیکنه مگه چند ساعت ازش استفاده نکنیم که یکی دو درجه پایین بیاد یاروی power cool بذاریم که چندتا پایین بیاد بزرگواری کنید راهنمایی کنید

    کارشناس 4: جعفری

    سلام دوست گرامی با توجه به اینکه گفتید ارور E5 را قبلا بر روی یخچال خود مشاهده کرده اید، احتمالا یخچال شما اشکال فنی داشته باشد که باید تکنسین متخصص بررسی و عیب یابی شود.

     قربانپور

     با عرض سلام وخسته نباشید
     نزدیک به یک ماه است که یخچال دوقلوی الکترو استیل مدل es23 خریدم در مرحله اول فریزر خنک نمی‌کرد که با مراجعه خدمات پس از فروش درست شد.
     ولی مشکل الان این است که چراغ open door روی ال سی دی فریزر بعد از باز شدن درب فریزر روشن نمیشه
     به نظر شما مشکل از چی می‌تونه باشه.
     ممنون میشم راهنمایی کنید.

     فریدون امیری

     باسلام و احترام
     استاد عزیز یخچال من گاهی صدای تقه میده و الان هم ارورF0 میده درپوش پشتی را باز کردم پروانه فن گیرکرده بود آزادش کردم فن کار میکنه اما ارور همچنان چشمک میزنه و دما از۹درجه رفته روی۲۰درجه لطفا راهنمایی بدید
     باتشکـــر فـــــراوان از لطف شـــــما

     جواد پارسایی

     سلام و خسته نباشید
     میخواستم بگم موتور یخچال ۲۷ فوت الکترو استیل کار نمیکنه باید چه کاری بکنم

     نسیم اسلام پور

     سلام دوست عزیز
     شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
     ما در کنارتون هستیم

     رضا نمکی

     سلام وخسته نباشید یخچال ما دوقلو یخچال ارورF1میده چشمکم میزنه مشکلش چه

    جباری

    سلام،یخچال‌ما الان دوروز هست که ارور E11رو روی درجه یخچالش نشون میده،مشکلش چیه ؟ممنون میشم جواب بدید

    پرویزممبینی

    باسلام فریزرالکترواستیلESF24دارم.کدخطایF1میزندخواستم ببینم مشکلش چیه؟

     علوی

     سلام دوست عزیز
     اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
     ما در کنارتون هستیم

   هژیر فاضلی

   سلام یخچال فریزر ESAF23 داخلش گرم شده و پیغام E0 چشمک زن میده

   مهندس حسینی

   سلام خدمت شما دست عزیز
   این عیب بیشتر مربوط به سیسم برودتی اواپراتور داره و گاهی اوقات هم از ضعیف بودن کمپرسور میتونه باشه و در خصوص با این عیب در اسرع وقت از تکنسین و نمایندگی خود یخچال فریزر جهت رسیدگی به مشکل یخچال و فریزر کمک بگیرید.

    مولایی

    وقت بخیر .
    فریزر ما از دو روز قبل ارور e5 رو نشون میده تعویض سنسور هم انجام شد ولی امروز کلا از مدار خارج شده .برای برطرف شدن مشکل راهنمایی کنید لطفا.

     نسیم اسلام پور

     سلام مولایی عزیز
     شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر فریزر رو ثبت کنید.
     ما در کنارتون هستیم

  آرمان

  با سلام یخچال بنده electro steel ES27هستش
  روی نمایشگر و سمت چپ چراغ SUPER COOL یک برف قرمز نشون میده و دمای فریزرم پایین اومده .
  میشه لطف کنید بگید مشکلش چیه ؟
  اصلا اون برفک قرمز نشونه چیه ؟؟!!

   محسن یوسفی

   سلام ساید ES51 دارم الان چند روزه روی صفحه نمایشش opendoor روشنه و یکسره فنش کار میکنه علتش چیه؟

   مهندس حسینی

   سلام خدمت شما دست عزیز
   لطفا جهت راهنمایی و حل مشکل با تکنسین و نمایندگی تماس بگیرید.0917452****

  علی محمد نبیزاده

  سلام خسته نباشید.یخچال الکترواستیل ما همش opeandoorمیزنه هرچ درو بازو بسته میکنیم درست نمیشه دما ودرجه ش هم معمولا خوبه …لطفا جواب بدید ما باید چکار کنیم مدل یخچالم esaf23هست

  مهدی زارعی

  باسلام وتشکر از عوامل کارباما
  بنده یخچال دوقلو الکترواستیل دارم بعداز7سال تازه اولین مشکل رو پیدا کرده، وچند روز پیش بعدازچندصدای عجیب ارور F0 روی نمایشگر ظاهر شد تا اینکه من باکارباما آشنا شدم ایراد سوختگی فن بود فن رو به سختی پیدا کردم و تعویض کردم البته سوکتش فرق داشت و از روی رنگ سیم‌ سوکت فن سوخته رو باجدیده تعویض کردم و جا زدم. یخچال رو به برق
  زدم بعد از شروع به بوت شدن اول یکبار 1 ثانیه روشن شد ورفت برای مرحله تغییردما تا چشمک زد وثابت شد بعداز یه شروع خوب ومنم خوشحال تا اینکه در مرحله اتومات کردن بعد یکساعت ونیم دوباره ارور جدیدی دیدم F1پشت یخچال تا ست به پروانه زدم شروع به کار کرد و ارور خاموش شد ولی چند ساعت بعد که دوباره ارور F1رو صفحه بود وقتی با دست میزنم شرو ع به کار میکنه لطفا منو راهنمایی کنید. سپاسگذارم

   هدی بهداد

   سلام
   یه علامت دونه برف هست که زیرش سه قطره اب داره.امروز اون توی یخچال من شروع کرد به چشمک زدن،قبلا نبود.نمیدونم چه الارمی داره بهم میده؟؟

  رضا شفقی

  سلام، از برد بالای یخچال و فریزر صدا میاد صفحه دیجیتال یخچال و فریزر ما یه دفعه خاموش میشه میزنه ep بعد جای عددها خط تیره میاد بعد میزنه et بعد lp و دماهای یخچال میشه ۱۰ تا ۱۳ درجه و فریزر میشه -12، -13 بعدش دوباره میرسه به تنظیم اولیش یعنی ۸ و -۱۶

  سلام مدل یخچال من Esar24هستش یه ماه هست که نصب کردیم والان یه هفته میشه که E1ارور۱میزنه وده دقیقه خنک میکنه بعدش خنک نمیکنه سرمای داخل یخچال از بین میره بزرگواری لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

غلام کاظمی

با سلام یخچال من الکترو استیل می باشد از اونهایی که یخچال جدا و فریزر هم جدا ای اس۲۴فکر کنم مشکل یخچالم این است که ارور E9 میده بازش کردم رو رادیات یخ بود با دست دکمه المت روی یخچال زدم المنت کار میکرد ولی نمی دونم بعضی مواقع چرا ارور E9 میده یعنی چند روز کار میکنه بعد ارور E9 میده لطفا راهنمایی کنید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، ارور E9 یخچال الکترواستیل شما قطعا مربوط به اشکال در سیستم دیفراست یا برفک زدایی است. این اشکال ممکن است مربوط به المنت، کمپرسور، ترموفیوز، سنسور اپراتو و مدار برد کنترل یخچال شما باشد.

احسان

با سلام یخچال es27 دارم. از نظر سرما هیچ مشکلی در فریزر و یخچال ندارم اما e3 مدام چشمک میزنه. البته وقتایی که یخ زدایی میکنه و کمپرسور خاموش این ارور هم نمایش داده نمیشه.

  کارشناس 4: جعفری

  با سلام، ارور E3 یخچال الکترواستیل شما می تواند مربوط به ایراد مدار برد، المنت و یا ترموفیوز یخچال شما باشد.

  م رستمی

  سلام .خسته نباشید .من مدل es32 دارم و دیشب درب یخچال کامل بسته نبوده تا صبح و الان ارور e6 رو نشون میده و خیلی نگرانم چون یک ماه بیشتر نیست خریدم دستگاه رو .لطفا راهنماییم کنید که مشکل جدی هست یا نه .

مهربان

با سلام
فریزر تک الکترو استیل داریم کد e5 میده بعد از یکی دوبار خاموش و روشن کردن به حالت عادی برگشت و 2ماهی مشکلی نداشت مجددا خطای e5 میده و با خاموش روشن هم درست نشد خودم فنی هستم اگه چیزیش را باید چک یا تعویض کنم راهنمایی بفرمایید .

  سلام احتمال زیاد یاالمنتش کارنمیکنه یافن.اگه نبودعلت اصلی برفک زدن خرابی واشر درب هست

  رضامیرزائی

  ‌سلام یخچال من الکترو استیل مدل ای اس ۲۷ هست قبلا ارور ۱۱ میداد ولی کار میکرد ولی چند روز هست که ارور 5 میده و دماش خیلی بالا میره وتوش گرم میشه راهنمایی کنین

   امیر محمدی

   یخچال دو قلو مدل ۲۴ خطای
   f0 رو چشمک میزنه

سلام ببخشید ارور E06, E11 یخچال یعنی چی؟ فریزر جدا هست یخچال هم جدا فریزر کار می کنه ولی یخچال نه وقتی ارور E06 می ده …لطفا راهنمایی کنید باتشکر…

  محمود رضا زمانی

  سلام، بر روی نمایشگر فریزر الکترواستیل ما علامت F1 نمایش داده می شود. ضمنأ چند روزی است صدای خاصی از آن می آید.

   حباب بلوری

   یخچال فریزل تک الکترواستیل دارم یهو e5نشون داد دوروز از برق کشیدم دوباره به برق زدم درست شدبعد دوماه دوباره ارور e5نشون داد به تعمیر کار بردم گفت از سنسور عوض کرد اوردم دوباره برق زدم دوباره ارورe5 نشون داد لطفا راهنمایی کنیداینم بگم هر وقت به برق وصل میکنیم درجه تا منفی بالا میره ووقتی ارور ۵ میده دمای یخچال فریزر همزمان به طرف مثبت میره ممنونمیشم پاسخ بدین

    کارشناس 4: جعفری

    با سلام، اشکال در سنسور تنها یکی از دلایل بروز ارور E5 یخچال الکترواستیل است، ممکن است مشکل از کمپرسور، المنت، ترموفیوز و یا مدار برد دستگاه شما باشد.

   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی، همان طور که در مقاله توضیح داده شده است، ارور F1 فریزر الکترواستیل ممکن است به دلیل مشکل فن کندانسور خرابی فن، قطعی اتصالات و یا خرابی مدار برد باشد.

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی ارور E11 و E6 یخچال الکترواستیل هر دو اشکالات فنی هستند که در مقاله درباره آن ها توضیح داده شده است و برای برطرف کردن آن ها باید حتما از تکنسین متخصص کمک بگیرید.

حسن یزدانی

سلام فریزر ما مدل ESAF24 هست. دمای فریزر _11 و چشمک زن است. چندثانیه روشن و بعد دوباره خاموش میشه. مشکل چیه؟

سجاد حمیدی

سلام خسته نباشید من یخچال es27 دارم برد با نوسان برق سوخت برد رو عوض کردم الان ارور E11 داده فن کندانسور رو عوض کردم ولی باز هم ارورش قطع نمیشه نمیدونم چطور رفع کنم ممنون میشم کمکم کنید

  پویان

  سلام و خسته نباشید.یخچال فریزر الکترواستیل.یخچال مشکلی نداره اما فریزر را اگر باز کنیم ی وسیله بردارم دما از_۲۰میره تا_۱ و بعد دوباره برمیگرده .وسایلم داخلش یخ میزنه .صداش هم طبیعی است اما این مشکل نگرانم کرده قبلا اصلا اینطور نبود.این مشکل بعد از نوسانات و قطعی برق منطقه برامون درست شد که اولش دستگاه اصلا تنظیم نمیشد و همش چشمک میزد بعد از۲۴ساعت که دستگاه را از برق کشیدم چشمک قطع شد و به دمای عادیش برگش اما این مشکل برامون درست شده.لطفا راهنمایی بفرمایید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، ارور E11 ممکن است مشکل از مدار برد یخچال شما باشد.

سید محمد

یخچال تک ESR24دارم روی پنل ارور ESبه صورت چشمک زن فعال می شود. برای رفع آن مجبورم برق یخچال را قطع کنم..
این خطا مربوط به چیست.

یاسر میلاقی

سلام یه مدته که یخچال الکترو استیل من ارور ۵ میده بعضی موقع خودش دوباره درست میشه تا یک ماه شایدم بیشتر کار میکنه وباز ارور میده باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، از دلایل بروز ارور E5 یخچال الکترواستیل اشکال در کمپرسور، المنت، ترموفیوز، سنسور و یا مدار برد دستگاه شما می باشد.

  شریفی

  سلام یخچال فریزر دوقلو الکترو استیل داریم امروز بعد از اینکه در یخچال بستم بعد مدتی صدای اخطار یخچال بلند شد که در باز است و این اخطار روی در یخچال نشون میده هرچی بررسی کردیم مانعی تو بسته شدن در یخچال نیست لطفا راهنمایی کنید
  سپاس

   امین فولادی جهانتیغ

   سلام یخچال الکترو استیل مدل 32فوت دارم دمای بالامنفی15واسه فریزر به صورت چشمک زن هستش ولی Er9میزنه دمای پایین واسه بالا5گذاشتم ولی تا23اومده فقط به صورت چشمک زن میزنه پایین نمیاد مشکل کجاست

حسین چمن گرد

سلام من فریزر الکترواستیل دارم ولی از دیشب تاحالا درجه فریزر چشمک زن شده و تا ۱۴ بیشتر بالا نمیاد و یه علامتی مثل پریز برق افتاده روی صفحه نمایشگرش دقیقا چراغ آخر البته به صورت کم رنگ خواستم بدونم دلیلش چی هست

مصیب مرادی

سلام من یک یخچال الکترواستیل مدل ESAR24دارم که چند روز ی هست که درجش از ۹ پایین تر نمیاد از برق کشیدمش و اون قسمتی که موتور فن داره یخ زده بود بازش کردم این ش آب شد دوباره زدم برق الان اورد f0 میده مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، ارور E9 یخچال الکترواستیل به مشکل فن اواپراتور اشاره دارد. خرابی یا سوختگی فن، قطع شدن اتصالات و ایراد در مدار برد می توانند دلایل بروز این ارور باشند.

نسترن رستمیان

یخچال فریزر نیم طبقه الکترواستیل دارم تقریبا ۸ ساله
الان دو ماهه ی وقتایی کنار یخچال داغ میشه و ارور ۱۱ میده باز خودش خوب میشه،دلیلش از چی میتونه باشه؟

حسین رحیمی

سلام یخچال وفریزر دوقلو داریم مدتی هست روی نمایشگر یخچال عکس دو شاخه روشن شده علت چی هست باتشکر

علی اکبردامغانیان

باعرض سلام وخدا قوت
یخچال فریزر ما امروز از صبح بدون علت دمای فریز ان از18-به دمای8- رسیده ودرجه ان هم درحدل چشمک زدن میباشد .ممنون میشم اگه علت انرا توضیح دهید.در ضمن مارکش الکترو استیل هست.

سلام. کنار سوپر کول یه علامت برف قرمز میاد دمای فریزر رو تا -۷ بالا می بره و دوباره پایین میاد. مشکلش چیه؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم

مهدی ملکی

سلام
مدل یخچال من esr24 دو قلو هستش یخچال صفحه نمایش یخچال خاموش میشه با روشن میشه و صدای غیر عادی داره تا درب یخچال باز میکنیم و میبندیم ریست میشه و هر بار ی چیز نشون میده مثلاLP میزنه یا درب ک بسته میشه دمای یخچال باز از ۱۲ شروع میشه تا برسه ب ۸
یا این علامت نشون میده(_ _ ) و بعد چند دقیقه صفحه نمایش خاموش میشه
لطفا راهنمایی کنین

ناهید احمدی

یخچال فراسو ،eror9میدهد مشکل در چیست امروز داخلش و شستم

مجتبی احمدی

با سلام و تشکر بابت اطلاعات خوبی که می دهید
من یخچال الکترواستیل مدل es20دارم.یک روز با منوهای ال سی دی روی یخچال بازی میکردم که نمیدونم چه دکمه ای رو زدم.
از اون روز به بعد، به محض باز شدن درب یخچال، الارم باز بودن بیش از حد روشن میشه و بعد از یک دقیقه قطع میشه.
درست عکس حالت عادی که باید بعد از یک دقیقه باز بودن درب یخچال، آلارمش روشن بشه.
میشه راهنمایی کنید چکار کنم این عیب رفع بشه

مرتضی مرادی

باسلام یخچال الکترواستیل مدل es27داریم دوسه روزه که ارورe6روی یخچال ظاهرمیشه ودمای یخچال از22پایین نمیادلطفاراهنمایی کنید

عادل مشعلی

باسلام خدمت کارشناس محترم
فریزر الرم F1 تو صفحه نشون میده باید فریزر خاموش بکن تا تعمیرکار بیاد یا بزارم فریزر کار بکن

  رعنا محمدی

  سلام ببخشید علامت دونه برف چشمک زن روی مانیتور یخچال الکترواستیل نشونه چیه؟

ارزو نظرزاده

سلام خسته نباشید ببخشید یخچال من ارور f0 نشون میده والان شب هستش نمیتونیم تعمیرکارصداکنیم الان باید یخچالوازبرق بکشم یا اشکالی نداره تافردا اونجوربمونه

سعید باقری زاده

یخچال دوقلوی esar24 داریم گاهی ارور e3 و گاهی ،e5 نشون میده گاهی هم هیچ اروری نداره دما هم نوسان پیدا میکند که بالای ۱۹ را نشون میده تا ۲۵ هم میره
لطفا راهنمایی کنید

آرش خان آبادی

باعرض سلام وخسته نباشید فریزرماکدf1میده وقتی فن روبادست حرکت میدم شروع بکارکردن میکنه وکدازبین میره اماتاچندساعت درست بازهمین اتفاق میفته ممنون میشم راهنمایی کنیددرضمن بوش فن راهم تعویض کردیم امابازدرست نشد

شیوا محرمیاری

سلام از قسمت فریزر یخچال الکترواستیل مدل es27 ابتدا آب ریزش داشت و الان به قدری آب ریزش داشته و همونجا یخ زده که قفسه پایین داخل یخ گیر کرده و نمیشه ازش استفاده کرد.

سلام صبح شما بخیر یخچال الکترواستیل دارم چند روز آلام EEمیده علت چی هستش لطفا کمکم کنید

مهدی محمدی

ارور باز بودن درب رو میده open door و آهنگی پخش میشه که درب یخچال بیش از 40 ثانیه باز بودنی آهنگ ارور پخش میشه در حالی که ما درب یخچال رو میبندیم و اصلا باز نمیمونه. لطفا کمک کنید . یخچال الکترو استیل یخساز اتومات دوقلو

مهدی نوروزی قالهری

سلام فریزر الکترو استیل ما بعضی اوقات ارور e3 را اعلام میکند و بعد خودش قطع میشود یه وقت ۳ یا ۴ روز خبری نیست اما یک روز مثلآ ۴ یا ۵ بار اخطار میدهد ایا نیاز به سرویس دارد یا نه ممنونم

محمدجاوید

سلام کدخطا E6 و E9 منفی ۱۲ هس در صفحه نمایشگر مشکل ازچیه ممنون میشم راهنمایی بفرمائید باتشکر

سهیل تابش

با سلام
بنده یخچال و فریزر ESAR24 و ESAF24 را خریداری کرده ام چند روز است که مانیتور فریزر ارور F1 را نمایش داده و به صورت یکسره کار میکند. مشکل آن چگونه حل می‌شود؟ لازم به ذکر است تعمیرکار هم آن را بررسی کرده و بورد آن مشکلی نداشته است. یک مرتبه هم فن آن تعویض گردیده.
با تشکر

رضا خسروی

سلام
یخچال فریزر ما دچار ایراد شده که تو قسمت LCD ارور C1 و 2E میده – موتور فریزر خاموش نمیشه – از محل آبسرد کن هم قطره قطره آب میده

مهدی قاسمزاده

سلام و عرض ادب
بی نهایت سپاس
از مال یخچال و فریزر دوقلوی الکترواستیله.
یخچالش ارور f0 میده و درجه حرارت یخچال داره مدام بالا میره‌. توی توضیحاتتون خواندم که مربوط به فنه و خیالم راحت شد مشکلش موتوری نیست.
واقعا ممنونم.

ژیلاشابهرامی

یخچال روی درجه هایی ارورمیده چندروزه روی درجه،۱۴،۱۱،۱۷یا…

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواستتون رو جهت ارسال کارشناسان حرفه ای برای حل مشکلتون ثبت کنید.
  موفق باشید

عمران

سلام من یخچال پالادیوم دارم یخچال و فریزر با همه مشکل خاموشی برق داریم هر سری برق میره ومیاد یخچال یکسره چشمک میزنه دمای یخچال میره بالا دمای فریزر میاد پایین مشکلی داره
موقع روشن دوتا علامت h1وh2میاد بعدیشerبعدشم dcمیاد مشکل داره؟؟؟

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

نیلوفر مقدم

سلام.
یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES27 دارم که از قسمت پایین فریزر آب می ریزه بیرون. انگار که یخ آب بشه. پُشت کشوی پایینش هم یخ می زنه
ممنون می شم بفرمایید مشکل از کجاست

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

فاطمه نامور

با سلام یخچال ما کلمه 0E رو نشون میده مشکل از چیه

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

احمدعبدالهی

یخچال فریزر الکترواستیل تکی دمای بالا وپائین بدون ارور مرتب یک درجه یک درجه بالا میرود بالا تا ۲۸ درجه بالا میرود فریزرهم تا ۴ درجه این در بازه زمانی ۱۵ ساعت طول میکشد بعد از طی صعودی سیر نزولی شروع میشود ودوباره تکرار می شود در همه حال انجماد خوب است ولی خراب شدن مواد غذائی حتمی

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

محمودمسافر

سلام وادب خدمت شما
یک سوال درخصوص فریزر 24 فوت دارم. برق ساختمان چند بار رفت وبرگشت داشته و قطع می شود و مجددا که برق به فریزر می رسد چشمک زن کار می کند ولی ثابت نمی ماند علت چیست؟ فرض مثال درجه 18- فریزر تنظیم شده ولی برق که رفت وبرگشت داره همچنان درجه رو چشمک زن هست و تثبیت نمی شود.ممنونم راهنمایی بفرمایید

پیام مرادی

سلام با عرض خسته نباشید
یک یخچال فریزر دو درب اکترواستیل مدل ES27داریم قسمت بالا روی منفی 17 بود و پایین روی 7 بود یه مدت قسمت پایین ارور 6 داد الان درس شده ولی قسمت بالاش ارور 9 میزنه و قسمت بالا و پایینش سرده و از برق هم میکشیم تنظیم میشه بعد از چند ساعت دوباره ارور میزنه ممنون میشم راهنماییم کنید

  نسیم اسلام پور

  سلام پیام عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر یخچال فریزر رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم