استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

فهرست ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک + نحوه رفع هر کد خطا

فهرست ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک + نحوه رفع هر کد خطا

تفسیر دقیق کد خطا یا ارور یخچال جنرال الکتریک برای تعمیر یخچال، نیازمند تخصص و تجربه بوده و برطرف کردن این ارورها نیز نیازمند تجهیزات و مهارت خاص است. برای جلوگیری از آسیب به قطعات و همچنین تعمیر اصولی دستگاه بهتر است از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید. اما برخی از ایرادات پکیج جزئی بوده و در صورت داشتن اطلاعات کافی می توانید خودتان نیز برای رفع مشکل اقدام کنید. بدین منظور به بررسی ارورهای یخچال جنرال الکتریک و نحوه رفع خطا پرداخته‌ایم.

اگر جهت برطرف کردن مشکل یخچال خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار یخچال سامسونگ

مشکلات رایج یخچال فریزر جنرال الکتریک

یخچال‌ها به دلیل ساختار مشابهی که دارند، اکثرا با مشکلات یکسانی مواجه می‌شوند، اما برخی برندها، مشکلات متداول مخصوص به خود را دارند. درکل، مصرف کنندگان یخچال جنرال الکتریک ممکن است در طول زمان یا بر اثر استفاده‌ نادرست از یخچال یا رعایت نکردن اصول نگهداری آن، با مشکلات زیر مواجه شوند. نکته مهم آنکه، برای تعمیر یخچال حتما از یک تکنسین متخصص راهنمایی بگیرید تا به سایر قطعات آن آسیب وارد نشود.

از مشکلات رایج یخچال فریزر جنرال الکتریک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صدای زیاد یخچال
 • یکسره کار کردن یخچال جنرال الکتریک
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال فریزر
 • داغ کردن موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک
 • یخ نزدن مواد غذایی در فریزر جنرال الکتریک
 • برفک زدن یخچال
 • از کار افتادن فن دستگاه
 • روشن نشدن یخچال فریزر جنرال الکتریک
 • خراب شدن صفحه دیجیتالی یخچال فریزر
 • خراب شدن برد الکترونیکی
 • از کار افتادن سنسور یخچال فریزر جنرال الکتریک

کد خطا یا ارور یخچال جنرال الکتریک

کد خطا یا ارور یخچال جنرال الکتریک

در جدولی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، به شرح انواع کد خطا یا ارور یخچال جنرال الکتریک پرداخته شده و روش برطرف کردن برخی از آن‌ها نیز شرح داده شده است؛ اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر با کد خطا یا ارور مواجه شدید، مراتب را به تکنسین ارجاع دهید؛ زیرا تنها در این صورت است که می‌توانید مطمئن باشید که مشکل پیش آمده، اصولی رفع خواهد شد و به سایر قطعات دستگاه شما نیز آسیبی نخواهد رسید.

کد خطا شرح خطا
88 علت نمایش این کد خطا، نوسانات جریان برق است. برای رفع مشکل، حدود 5 دقیقه دستگاه را از برق بکشید و مجدد راه اندازی کنید.
89 در صورت وجود مشکل در اتصالات الکتریکی و نوسان جریان برق، این ارور نمایان می‌شود. برای رفع خطا بهتر است یخچال را از برق بکشید و دوباره راه‌اندازی کنید.
CC اگر دمای فریزر بیش از حد زیاد باشد، این ارور نمایش داده می‌شود. تنظیمات دمای فریزر را بررسی کنید و از بسته بودن درب دستگاه مطمئن شوید. در صورت برطرف نشدن مشکل باید لاستیک دور درب بررسی و در صورت فرسودگی تعویض شود.
CI علت نمایش این ارور یخچال جنرال الکتریک عملکرد نادرست یخساز است. برای رفع مشکل ابتدا از باز بودن شیر ورودی آب مطمئن شوید. اگر مشکل برطرف نشد، لازم است یخساز توسط تکنسین بررسی شود.
dE اگر سیستم یخ زدایی و دیفراست با مشکل روبرو شوند، این ارور نمایان می‌شود. برای رفع این کد خطا باید سیم کشی یخچال، المنت یخ زدایی و ترمودیسک بررسی شود.
DF این کد خطا نشان می‌دهد که در 48 ساعت گذشته، جریانی در مدار یخچال وجود نداشته است. المنت یخ زدایی، ترموستات و سنسور دیفراست باید بررسی شوند و در صورت نیاز، هرکدام تعویض و یا در صورت امکان تعمیر شوند.
E2 این ارور نشان دهنده خطای صفحه کنترل اصلی است. برای رفع ارور باید برد اصلی توسط تکنسین بررسی شود.
FF دمای فریزر برای بیشتر از 2 ساعت، بالاتر از حد نرمال بوده است و بهتر است از بسته شدن کامل درب یخچال و فریزر اطمینان حاصل کنید. در صورت نیاز، لاستیک درب باید تعویض شود.

کلام پایانی

فراموش نکنید که بهتر است پیش از هر اقدامی، مورد پیش آمده را با افراد متخصص مطرح کنید تا مشکلی در سیستم یخچال به وجود نیاید و صدمه‌ای به قطعات آن وارد نشود. یخچال جنرال الکتریک مجهز به تکنولوژی پیشرفته‌ای است که حل مشکلات آن را برای افرادی که در زمینه تعمیر آن تخصص نداشته باشند، مشکل می‌سازد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم مشکلات یخچال جنرال الکتریک را به دست تکنسین متخصص این نوع از یخچال‌ها بسپارید.

سوالات متداول

علت نمایش این ارور عملکرد نادرست یخساز است.

این کد خطا نشان می‌دهد که در 48 ساعت گذشته، جریانی در مدار یخچال وجود نداشته است

برای رفع خطا بهتر است یخچال را از برق بکشید و دوباره راه‌اندازی کنید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.