تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لوازم خانگی

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات ظرفشویی بوش

مشکلات ماشین ظرفشویی و تعمیرات ظرفشویی بوش

امروزه با سر زدن به بسیاری از خانه ها می توان ماشین ظرفشویی را در گوشه آشپزخانه پیدا کرد. استفاده از ماشین ظرفشویی سبب رفاه بیشتر و راحتی زندگی افراد به خصوص خانم های خانه شده است. اما این راحتی در صورت بروز مشکل در ظرفشویی و تمیز نشستن ظروف یا از کار افتادن کلی آن از بین رفته و دردسرسازتر از قبل نیز خواهد بود. در اینجا تعمیرکاران متخصص کاراباما برای کمک به شما در اولین فرصت به منزل شما خواهند آمد.

ظرفشویی های بوش یکی از بهترین و باکیفیت ترین دستگاه های موجود در بازارند. اما خرابی این دستگاه ها می تواند مشکل آفرین هم باشد. از سویی ارزش مادی بالای ظرفشویی بوش و از سوی دیگر ریسک انجام سرویس و تعمیرات آن توسط تعمیرکار غیر متخصصی که بر تکنولوژی ها و نحوه کار اجزای ظرفشویی بوش تسلط ندارد، تعمیرکاران دارای صلاحیت برای رسیدگی به دستگاه را محدود می نماید. اما کاراباما با بیش از صدها متخصص کاملا حرفه ای و باتجربه بوش، شما را از بند چنین مشکلاتی رها می کند.

خدمات کاراباما برای ماشین ظرفشویی بوش شما

نصب اصولی و بر طبق استاندارد ماشین ظرفشویی بوش نه تنها برای عملکرد صحیح دستگاه الزامیست، بلکه از بروز برخی مشکلات متداول آن نیز جلوگیری می نماید. به همین منوال، رسیدگی و سرویس ماشین ظرفشویی بوش جهت حفظ عملکرد دستگاه پس از استهلاک کارکرد طولانی مدت آن و تعمیرات ظرفشویی بوش برای رفع مشکلات پیش آمده و پرهیز از خسارات بیشتر و بروز مشکلات جدید، از جمله مواردیست که برای استفاده طولانی مدت از دستگاه خود باید در نظر داشته باشید.

کاراباما با استفاده از دانش، مهارت و تجربه صدها متخصص ظرفشویی بوش خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش را به صورت حرفه ای و در سریعترین زمان برای تمامی مدل های قدیمی و جدید بوش و انواع ظرفیت های آن ارائه می نماید. همچنین جهت ارائه خدماتی بی بدیل، تمام نگرانی های شما در طول تعمیرات دستگاه تان توسط بیمه آن برطرف شده و علاوه بر آن، با اعطای گارانتی چند ماهه هر گونه نگرانی احتمالی شما را رفع خواهیم کرد.

کاراباما کدام مشکلات و قطعات ظرفشویی بوش شما را تعمیر می کند؟

ممکن است به دلیل خرابی در قطعه ای همچون پمپ تخلیه ظرفشویی، دستگاه قادر به تخلیه آبهای کثیف نبوده و ظرفها را تمیز نشده تحویل شما دهد. اگر قفل درب و سوئیچ آن دچار ایراد شده باشند، احتمال شروع نشدن سیکل شستشو یا مشکلاتی در باز و بسته کردن درب بسیار است. به طور کلی مشکلات رایجی که ممکن است ماشین ظرفشویی بوش شما را از عملکرد بهینه خود دور کرده و سبب گرفتاری شما شوند، بسیار است:

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
 • خاموش شدن ظرفشویی در اواسط شستشو
 • آبریزش ظرفشویی
 • تمیز نشدن ظروف پس از اتمام سیکل
 • وجود لکه بر روی ظروف
 • و…

متخصصین مجرب کاراباما هر گونه مشکل پیش آمده برای دستگاه شما را در زمانی کوتاه و بر طبق استانداردهای بوش به صورت اصولی و تضمین شده برطرف خواهند نمود. اگر به دلیل خرابی و ایراد در قطعه ای از دستگاه، قادر به استفاده از آن نیستید و یا نتیجه دلخواه را از ظرفشویی خود نمی بینید، متخصصین کاراباما را برای تعمیر قطعات ظرفشویی خود انتخاب کنید تا از هزینه بالا و بعضا غیر ضروری تعویض قطعات نیز معاف شوید.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از 180 روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن چند ده هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین ظرفشویی بوش (Bosch) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین ظرفشویی بوش خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی ظرفشویی بوش

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه ظرفشویی بوش شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

عباس زارع
۲۵ آبان ۱۳۹۸

سلام
هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش که پمپ تخلیش مشکل داشته باشه حدودا چقدره؟

  کارشناس 4: جعفری
  ۲۵ آبان ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی
  برای تخمین هزینه تعمیر ظرفشویی بوش ابتدا باید تکنسین متخصص دستگاه شما را بررسی و بازدید نماید و سپس با توجه به عیب یابی هزینه تعمیرات را براورد نماید.

مهدی احمدی
۲۵ آبان ۱۳۹۸

سلام لیست ادرس نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش در اهواز رو می خواستم برام ایمیل کنید ممنونم

  کارشناس 4: جعفری
  ۲۵ آبان ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی
  شما می توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه خود اطلاعات لازم از جمله ادرس یا شماره تلفن نمایندگی ظرفشویی بوش را بیابید.

علیرضا همتی
۲۵ آبان ۱۳۹۸

خسته نباشین
آیا تعمیر ظرفشویی بوش که موتور آن سوخته باشد نسبت به تعویض آن به صرفه است یا خیر؟ با تشکر

یزدی نژاد
۲۵ آبان ۱۳۹۸

آدرس دفتر تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در شیراز کجاست؟

  کارشناس 4: جعفری
  ۲۵ آبان ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی
  در حال حاضر خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ما به سه استان تهران، البرز و گیلان محدود می شود. در صورت گسترش شبکه خدمات ظرفشویی بوش در شهر شما، حتما اطلاع رسانی می کنیم.

ترابی
۳ آذر ۱۳۹۸

سلام خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش تا چه مدت شامل گارانتی میشه؟

  کارشناس 4: جعفری
  ۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی
  شما می توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه خود از مدت زمان گارانتی دستگاه خود مطلع شوید.

رضائی
۳ آذر ۱۳۹۸

خسته نباشین
شماره تلفن نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش در شاهین شهر اصفهان رو می خواستم

سعید بیداربخت
۹ آذر ۱۳۹۸

با سلام. میخواستم لطفا راهنمایی بفرمایید که با توجه به اینکه پودر های calgonite و پودرهای مشابه اصلی اکنون دیگر در بازار موجود نیست از چه پودری استفاده کنیم که برای دستگاه مناسب باشد و پاک کنندگیش هم خوب باشه. ضمنا بعضی از دوستان پودر پریل ایرانی را توصیه می کنند. با تشکر.

ضیا دارابی
۲ بهمن ۱۳۹۸

سلام مدل ظرفشویی ما بوش سری ۸ میباشد وقتی که کارش تمام میشه یه کمی آب زیر صافیش میماند آیا طبیعی است لطفا راهنمایی کنید

مجید زند
۴ بهمن ۱۳۹۸

دنبال تعمیر کار ظرفشویی رو میزی بوش می گردم . از کنار درب نشتی دارد .۱۲ سال پیش خریدم.