نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی بوش توسط نمایندگی ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات ظرفشویی بوش که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی بوش اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش، مناسبترین فرد جهت تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با ۶ ماه گارانتی به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوشقطعا وجود ماشین ظرفشویی بوش برای کمک به کمتر شدن حجم کارهای خانه و ایجاد آسایش و فراغت از کار وقت گیر و کلافه کننده شستن ظروف، بسیار مفید و کارآمد است. اما بنابر دلایل مختلف از جمله فرسودگی و استهلاک ناشی از کارکرد متداوم ظرفشویی و یا استفاده های نابجا و مراقبت نکردن از دستگاه، امکان بروز مشکلات مختلف و خرابی و از کار افتادن ظرفشویی بوش نیز وجود دارد.

ممکن است ماشین ظرفشویی بوش شما با مشکلاتی از جمله تخلیه نکردن آب در پایان هر سیکل شستشو مواجه بوده و یا مشکلات دیگری چون آبگیری بیش از حد، سرریز کردن و نشت آب، سر و صدا و لرزش زیاد و غیره داشته باشد و یا مدت زمان شستشوی ظروف بسیار طولانی شده باشد و حتی به خوبی ظروف شسته نشده و هنوز بر روی آنها لکه های چربی و مواد غذایی باقی مانده باشند. در هر صورت، به کمک متخصصین تعمیر ظرفشویی بوش در کاراباما، ماشین ظرفشویی خود را در سریعترین زمان ممکن سالم تحویل خواهید گرفت.

تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کاراباما با میانگین ۱۱ سال تجربه بهترین گزینه برای تعمیرات ظرفشویی بوش شما هستند و با ارائه انواع خدمات ظرفشویی بوش، جهت رفع هرگونه مشکل دستگاه شما آماده بوده و انجام تعمیر تمامی قطعات معیوب ماشین ظرفشویی تان را برعهده می گیرند تا در قبال تعویض این قطعات هزینه کمتری را برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود بپردازید. همین حالا درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود را ثبت کنید و از ۱۰% تخفیف بهرمند شوید!

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش

خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش (Bosch) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی بوش است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات بوش گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی بوش تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات ماشین ظرفشویی بوش به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس ماشین ظرفشویی بوش

سرویس ماشین ظرفشویی بوشبی گمان رسیدگی به وسایل پرکاربرد چون لوازم آشپزخانه، می تواند به افزایش عمر مفید آنها کمک نموده و موجب رفع ایرادات کوچک آنها نیز پیش از آنکه تبدیل به مشکلات جدی تری شوند، بیانجامد. یکی از این لوازم پراستفاده و کاربردی در هر خانه ای بدون شک ماشین ظرفشویی است. سرویس ماشین ظرفشویی بوش به صورت دوره ای به کمک تکنسین های متخصص، می تواند به بهبود عملکرد دستگاه و اطمینان از کارکرد بهینه آن در شرایط عالی کمک کند و طبیعتا به عمر مفید ظرفشویی بوش شما می افزاید.

متخصصین تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی بوش در کاراباما، برای انجام سرویس جدیدترین مدل های ماشین های ظرفشویی بوش از آموزش های لازم برخوردار بوده و با بررسی موارد متعدد از جمله چک کردن سلامت پمپ تخلیه، شیر برقی، لوله های ظرفشویی، اسپری آبپاش، پنل کنترلی و لاستیک دور درب، از صحت کارکرد اجزای مختلف ماشین ظرفشویی شما اطمینان کسب نموده و با رفع هرگونه ایرادات جزئی از مشکلات آتی دستگاه جلوگیری به عمل می نمایند.

نصب ماشین ظرفشویی بوش

نصب ماشین ظرفشویی بوشراه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی بوش تنها اتصال لوله های آب و فاضلاب به دستگاه نیست. درواقع نصب صحیح و اصولی ماشین ظرفشویی بوش از مواردیست که می تواند در آینده از برخی از مشکلات متداولی که دامن گیر بسیاری از ماشین های ظرفشویی هستند، جلوگیری نماید. این مشکلات را می توان شامل لرزش و سر و صدای بیش از اندازه دستگاه، آبریزش و نشت آب از قسمت های مختلف ظرفشویی و غیره دانست.

متخصصین سرویس و نصب ماشین ظرفشویی بوش در کاراباما با داشتن سال ها تجربه در خصوص نصب ظرفشویی بوش، در سریعترین زمان و به صحیح ترین شیوه ممکن، نصب ماشین ظرفشویی بوش شما را انجام می دهند. علاوه بر اتصال دستگاه به خروجی فاضلاب و شیر ورودی آب، اقدامات دیگری چون جانمایی دستگاه در بهترین محل ممکن در آشپزخانه، تراز نمودن ظرفشویی و یا تغییر و دستکاری در کابینت ها، کاشی کاری، لوله کشی و یا سیم کشی برق آشپزخانه، در صورتی که به نظر متخصص لازم باشد، از جمله خدماتی است که توسط متخصصین مجرب نمایندگی ظرفشویی بوش در کاراباما ارائه می شود.

عیب یابی و مشکلات رایج ماشین ظرفشویی بوش

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص ماشین ظرفشویی بوش بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم ظرفشویی شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد ظرفشویی تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی خود نباشید. متخصصان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کاراباما، آماده خدمت رسانی به شما هستند. شمامی توانید با اطمینان خاطر سرویس یا تعمیرات ظرفشویی بوش خود را به نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش در کاراباما بسپارید. تکنسین های حرفه ای نمایندگی ظرفشویی بوش در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می شوند و اقدام به برطرف کردن مشکل دستگاه شما می کنند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات ظرفشویی تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم ظرفشویی خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر ظرفشویی بوش نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه ماشین ظرفشویی بوش شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی بوش

در صورتی که با موارد زیر روبه رو شده اید، ممکن است ماشین ظرفشوی بوش شما به تعمیر نیاز داشته باشد.

ظروف شیشه ای کدر

کدر شدن ظروف شیشه ای می تواند به دلیل اشتباه شما در استفاده از ظرفشویی باشد (بطور مثال آبکشی نه چندان خوب قبل از بارگذاری ظروف) و یا بدلیل سختی بیش از اندازه آب ممکن است این مشکل روی دهد. در این حالت لازم است از نرم کننده های آب استفاده شود.

ظرف ها در انتهای سیکل شست و شو کاملا تمیز نمی شوند

ماشین ظرفشویی بوش خود را بدون مواد شوینده روشن کنید تا مطمئن شوید که مشکل از استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیست. مطمئن شوید مایع ظرفشویی درون مخزن آن وجود دارد. مخزن مواد شوینده را تمیز کنید تا توزیع مواد شوینده به درستی انجام شود. همچنین زمانی که ظروف به اندازه کافی تمیز نشده اند، ممکن است این مشکل به دلیل مسدود شدن بازوهای آب پاش، ایراد در سیستم پمپ یا پروانه شست و شو و یا المنت حرارتی باشد. نگران نباشید! تعمیرکاران باجربه ما می توانند این مشکل را سریعا برای شما رفع نمایند.

ماشین ظرفشویی روشن نمی شود

اگر مشکل از فیوز نبود پریز برق را بررسی کنید، برای بررسی پریز برق می توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن وصل کنید تا از برق رسانی پریز مطمئن شوید. اطمینان حاصل کنید که شیر آب وصل شده به ماشین ظرفشویی باز است. درب ماشین ظرفشویی بوش را باز کرده و محکم ببندید تا از درست بسته شدن آن مطمئن شوید. مطمئن شوید که سیم برق به پریز برق متصل باشد. بررسی کنید که برق وارد ماشین ظرفشویی می شود. اگر چراغ صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بوش روشن نمی شود فیوز را چک کنید.

ظرفشویی صدای وز وز می دهد و سپس خاموش می شود

در صورتی که از ماشین ظرفشویی تان صدای وز وز می شنوید و سپس متوجه خاموش شدن آن می شوید، معمولا بدلیل متوقف شدن و قفل شدن موتور دستگاه است. در این صورت موتور باید تعویض شود. تعمیرکاران ظرفشویی بوش ما می توانند در تشخیص اینکه مشکل از موتور بوده یا خیر، به شما کمک نمایند و در صورت لزوم تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را انجام دهند.

سیکل های شست و شو بسیار طولانی می شوند

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما برای شستن ظروف زمان بسیاری صرف می نماید، ممکن است ایراد در فرآیند تکمیل سیکل باشد. این امر بدلیل معیوب بودن ترموستات و یا ایراد تایمر دستگاه است که به درستی عمل نمی کند.

ماشین ظرفشویی از آب پر نمی شود

دلایل رایجی که می تواند به عدم آبگیری مناسب ماشین ظرفشویی بوش مربوط باشد عبارتند از: سلنوید ورودی آب معیوب، شیر خراب شده، ایراد در سوئیچ شناور سرریز و یا تایمر معیوب. تعمیرکاران ظرفشویی بوش ما می توانند این موارد را باظرافت کامل بررسی کرده و پس از تشخیص علت اصلی مشکل، به تعمیر ظرفشویی شما بپردازند!

عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی بوش 

ممکن است مجرای تخلیه آب گرفته شده باشد، سلنوید تخلیه از بین رفته باشد و یا پمپ تخلیه ایراد پیدا کرده باشد. تمامی این موارد می توانند در رابطه با عدم خروج صحیح آب از دستگاه صادق باشند.

ماشین ظرفشویی آبریزش دارد و یا چکه می کند

استفاده بیش از حد از ماده شوینده و یا نوع نامناسب آن می تواند یکی از دلایل نشتی ماشین ظرفشویی بوش باشد. ماشین ظرفشویی بوش را بدون مواد شوینده روشن کنید تا مطمئن شوید که مشکل از استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیست. شلنگ وصل شده به ماشین ظرفشویی را بررسی کنید که نشتی نداشته باشد. همچنین لاستیک های اطراف درب دستگاه که ممکن است در اثر گذر زمان ساییده و از بین رفته باشند نیز می توانند علت آبریزش ماشین ظرفشویی بوش باشند. درب ماشین ظرفشویی بوش را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید. تراز بودن ماشین ظرفشویی با سطح زمین را بررسی کنید. نوار آب بند موتور، خرابی بازوهای آب پاش و یا مشکل در موتور و پمپ تخلیه نیز می توانند از دیگر دلایل این مشکل باشند.

درب ماشین ظرفشویی بوش بسته نمی شود

درب ماشین ظرفشویی بوش را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید. تراز بودن ماشین ظرفشویی با سطح زمین را بررسی کنید. قابلمه و دسته های آن و همچنین هر ظرفی که ممکن است باعث جلوگیری از بسته شدن ماشین ظرفشویی شده باشد را بررسی کنید. لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی را تمیز کنید.

با تعیین وقت قبلی از طریق تماس با ما و یا ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش خود از طریق فرم های آنلاین، می توانید از تجربه بیش از۱۱ ساله تعمیرکاران و متخصصان ما در زمینه تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی بوش بهره مند شوید. عیب یابی و رفع مشکلات ماشین ظرفشویی بوش شما و اطمینان از کارکرد دستگاه در بهترین حالت بهینه آن تخصص تکنسین های ماست!

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماشین ظرفشویی شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر ظرفشویی بوش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

تعداد کل نظرات: 11

 • Avatar
  عباس زارع

  سلام
  هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش که پمپ تخلیش مشکل داشته باشه حدودا چقدره؟

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی
   برای تخمین هزینه تعمیر ظرفشویی بوش ابتدا باید تکنسین متخصص دستگاه شما را بررسی و بازدید نماید و سپس با توجه به عیب یابی هزینه تعمیرات را براورد نماید.

 • Avatar
  مهدی احمدی

  سلام لیست ادرس نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش در اهواز رو می خواستم برام ایمیل کنید ممنونم

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی
   شما می توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه خود اطلاعات لازم از جمله ادرس یا شماره تلفن نمایندگی ظرفشویی بوش را بیابید.

 • Avatar
  علیرضا همتی

  خسته نباشین
  آیا تعمیر ظرفشویی بوش که موتور آن سوخته باشد نسبت به تعویض آن به صرفه است یا خیر؟ با تشکر

 • Avatar
  یزدی نژاد

  آدرس دفتر تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در شیراز کجاست؟

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی
   در حال حاضر خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ما به سه استان تهران، البرز و گیلان محدود می شود. در صورت گسترش شبکه خدمات ظرفشویی بوش در شهر شما، حتما اطلاع رسانی می کنیم.

 • Avatar
  ترابی

  سلام خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش تا چه مدت شامل گارانتی میشه؟

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی
   شما می توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه خود از مدت زمان گارانتی دستگاه خود مطلع شوید.

 • Avatar
  رضائی

  خسته نباشین
  شماره تلفن نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش در شاهین شهر اصفهان رو می خواستم

 • Avatar
  سعید بیداربخت

  با سلام. میخواستم لطفا راهنمایی بفرمایید که با توجه به اینکه پودر های calgonite و پودرهای مشابه اصلی اکنون دیگر در بازار موجود نیست از چه پودری استفاده کنیم که برای دستگاه مناسب باشد و پاک کنندگیش هم خوب باشه. ضمنا بعضی از دوستان پودر پریل ایرانی را توصیه می کنند. با تشکر.

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *