تعمیر ماشین لباسشویی اوشن

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی اوشن

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی اوشن

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند اوشن برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که اوشن از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند اوشن جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی اوشن در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین اوشن در کاراباما با نصب لباسشویی اوشن بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی اوشن با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اوشن مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی اوشن توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی اوشن را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی اوشن به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی اوشن در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی اوشن پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی اوشن را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی الکترولوکس، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی اوشن که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی اوشن را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اوشن به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی اوشن

از جمله خدمات ماشین لباسشویی اوشن (Ocean) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی اوشن و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی اوشن خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی الکترولوکس

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی اوشن شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
رقیه یعقوبی

سلام ما یه ماشین لباسشویی اوشن داریم ۵ کیلویی قدیمی سمت چپ برنامه های شستشوش نوشته شده ولی الان نوشته ها پاک شده و ما نمیدونیم هر شماره شستشو چه برنامه ای رو اجرا میکنه اگر لطف کنید یه عکس از برنامه شستشو برای بنده ارسال کنید ممنون میشم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  لطفا مدل ماشین لباسشویی اوشن خودتون رو اعلام کنید اگر کمکی از دست ما بر بیاد در خدمتتون هستیم

  پاسخ دهید

سلام من یک ماشین لباسشویی اوشن مدل 603 ATXدارم که بعضی وقتها اب زیادی پر می شود و از زیر جای پودر بیرون می ریزه لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  لطفا بیشتر توضیح بدید ولی با این توضیحات کم احتمال خرابی یا کیپ شدن هیدروستات وجود دارد

  پاسخ دهید

  سهیل کریمی

  سلام ما هم یه اوشن قدیمی داریم که خداروشکر کار میکنه ولی یواش یواش داره میره توی خرج اساسی و تمیر

  بعضی مواقع که خاموش میشه موقع خارج کرددن لباسها آب ته محفظه وجود داره

  یا اینکه زمانی که اولین بار میخاد آب و پودر ببره از زیر درب محفظه پودر آب میریزه بیرون

  دکمه شستشوی نیم ساعتش خرابه الانم حدود یه هفتس رفته تو گیر کرده کلا رفته سر شستشوی نیم ساعته در نمی آد فکر کنم فنر پشتش خراب شده یه بار که روشنش کردیم نیم ساعته بود

  و زمان چرخیدن یه مقدار صدا میده

  ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنیم تشکر

  ولی خدایی مدل اصل ایتالیاییه بالای 10 سال داره کار میکنه هنوز تعمیرکار دست بهش نزده خداروشکر

  پاسخ دهید

   کارشناس 1: پیرنیا

   سلام
   دوست عزیز یه این صورت امکان پاسخ دادن به سولات و حل کردن ماشین لباسشویی شما وجود ندارد ماشین لباسشویی شما به یک تعمیر و سرویس اساسی نیاز دارد مطمن باشید که بعد از 10 سال استفاده مستمر این کار واجب است

   پاسخ دهید

    زهره ابراهیمی

    سلام وقتتون بخیر.لباسشویی ما اوشن قدیمی هست تاالان خوب بوده ولی چندروزی هست که برای شستشو فقط آب داغ میاد و آب سرد نمیاد.لوله های پشت ماشین هم چک شده میشه لطفا راهنمایی کنین

    پاسخ دهید

    زمانی

    سلام ، ماشین لباسشویی اوشن داریم، آیا شهرکرد نمایندگی دارید؟ دسته درب شکسته و خودم میتونم تعویض کنم. امکان ارسال قطعه یدکی وجود داره؟ ممنون

    پاسخ دهید

     علوی

     سلام دوست عزیز
     در حال حاضر کاراباما فقط در شهرهای
     تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
     اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
     موفق باشید

  سعیده

  سلام طریقه کارزمان دادن به لباسشویی اوشن مدل f650رابگید ممنون

  پاسخ دهید

   زارعى

   سلام لباسشويى اوشن 452Atxدارم تايمرش گاهى درست كارنميكنه آيا تايمر بايستى تعويض شه يا تعمير بشه وقيمت تايمرش چنده؟متشكرم

   پاسخ دهید

  احسان سوری

  سلام .خسته نباشید لباسشوی ما اوشن میباشد .روشنش میکنیم رو برنامه تنظیم میکنیم ولی بعد از مدتی کار کردن تو نصف برنامه خاموش میشه دیگ کار نمیکنه ممنونم

  پاسخ دهید

  مجتبی فشکی

  سلام خسته نباشی ماشین لباسشویی ما تسمه پاره کرده چگونه میتوانم از شما تهیه کنم

  پاسخ دهید

  محمد اکبرآبادی

  سلام،شیلنگ تخلیه آب لباسشویی اوشن

  پاسخ دهید

مژگان احدی

من خواستم از لطف شما تشکر کنم بعد 2 هفته تعیمرکار عوض کردن بالاخره این لباسشویی ما با تعمیرکار شما درست شد

پاسخ دهید

سلام لباسشویی سامسونگ دارم پمپ آبش کار میکنه لوله ورودی خروجی هم کیپ نیست ولی آب رو تخلیه میکنه به نظر شما عیبش چیه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با توجه به توضیحات شما پمپ اّب ماشین لباسشویی اوشن شما دچا نقص شده که یکی از این موارد امکان هرز شدن پروانه موتور میباشد البته اگر بنا به گفته شما موتور کار میکند و شما صدای کار کردن آن را میشنوید در غیز این صورت برد فرمان یا تایمر مشکل داشته و باید به صورت کاملا تخصصی و دقیق سیستم مورد برسی قرار گیرد

  پاسخ دهید

مراوی

لاستیک ماشین مدل mt 640سوراخ شده و اب میده خواستم. بدونم لاستیک یدک برای تعویض موجوده .ممنون

پاسخ دهید

همایون نوربخش

سلام .لطفا بفرمایید کنترلر لباسشویی اوشن مدل 452ATX موجود است یا خیر .تشکر

پاسخ دهید

احسان مختارپور

با سلام و عرض احترام، لباس شویی مدل FDE 1000 داریم و خیلی ازش راضی هستیم فقط اخیراً سنگ رویی بدنه شکسته و باعث شده پیچ هاش هم از بدنه پلاستیکی داخل کنده بشه، میخواستم ببینم اولا ارومیه نمایندگی دارید و دوماً سنگ و بدنه داخلی که پلاستیکی هست موجود هست.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  نخیر در ارومیه نمایندگی تعمیرات اوشن وجود ندارد و اینکه برای تعویض سنگ شما میتوانید با تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس گرفته و از اینشان درخواست نمایید چون امکان موجود بودن یا حل کردن این مشکل بالاست

  پاسخ دهید

باعرص سلام یک ماشین لباسشویی اوشن داریموقتی شروع به کار میکنه تایمرش شروع میکنه به چرخیدن یه دور کاملو‌۱۰ ثانیه ای میچرخه عیبش از چی میتونه باشد

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دستگاه خود را از برق بکشید و تایمر را یک دور موافق عقربه های ساعت بچرخانید بعد روی برنامه دلخواه قرار دهید و ماشین لباسشویی را روشن کنید این مشکل حل خواهد شد

  پاسخ دهید

جمشید مرادی

سلام.مدل لباسشویی ما OCEAN 452 ATX هست بدون مشکل حدود 18سال کارکرده.واقعا خسته نباشه.ولی جدیدا وقتی لباس داخلش می ریزیم ،به سختی می چرخه.یعنی همین مقدار رو قبلا بدون مشکل کار میکرد،ولی اکنون گاها حتی می‌ایستد،البته ایست کامل کامل که نه بلکه با سختی وخیلی کند.تسمه بازدید شد سالم است و سفت بودن تسمه هم صحیح است.در حالت خالی (بدون لباس)کارکرد صحیحی دارد..لطفا راهنمایی فرمایید،مشکل چیست و چه باید کرد .

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  البته درسته که شما میفرمایید خسته نباشه ولی فک کنم بعد از 18 سال استفاده خسته شده و نیاز به سرویس و چکاب دارد که حتما باید توسط یک یک تعمیرکار متخصص لباسشویی اوشن مورد برسی قرار گیرد

  پاسخ دهید

محسن عزیزی

سلام خسته نباشی من لباسشویی مدل اوشن اف ۶۳۰ دارم الان تایمرش کار نمیکنه یعنی گیر میکنه و ماشین موقع لباس شستن گل میره رویه لباسها

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی این مشکل باید توسظ تعمیرکار لباسشویی اوشن برسی و اعلام هزینه و عیب شود به این صورت امکان اعلام هزینه وجود ندارد شما میتوانید تماس گرفته سفارش خود را ثبت کنید

  پاسخ دهید

محسن عزیزی

الان میخواستم بپرسم هزینه تعمیرش چقدر میشه

پاسخ دهید

محسن عزیزی

بعدش میخواستم بپرسم برایه چکاپ باید به کی مراجعه کنن ایا متخصصین شما عزیزان قادر به مراجعه هستن در شبه عید ؟؟؟

پاسخ دهید

سلام خسته نباشید من تازه یه ماشین اوشن قدیمی دستم اومده ۵کیلویی مدل 452atxبعد شستوشو روی خشکن نمیره باید تایمرش رو بچرخونی روی خشکن مشکلش کجاست؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  مشکل از تایمر ماشین لباسشویی اوشن شماست که یابد تعمیر یا تعویض شود

  پاسخ دهید

سلام خسته نباشید
من تازه یه ماشین لباسشویی اوشن قدیمی مدل۴۵۲atxدستم اومده
ولی وقتی روشنش میکنم روی خشکن نمیره مشکلش چیه؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  در تمامی برنامه ها این مشکل وجود دارد ؟؟؟ و اینکه زمانی که به تنهایی برنامه خشککن استفاده میشود باز هم این عمل انجام نمیشود ؟؟؟؟

  پاسخ دهید

محمد اسماعیلی

سلام ببخشید لباسشویی اوشن نیمه اتوماتیک مدلی که تایمر را بادست میچرخونی قبلا از ۲ که میذاشتی تا ۱۱ میشست ووخشک میکردو قطع میشد الان تا ۵ کار میکنه ووقطع میشه علت چی هست ؟ممنون

پاسخ دهید

  meAfshin76

  سلام
  آیا بعد از این توقف کامل تایمر امکان حرکت دادن آن با دست به مرحله بعد وجود دارد ؟

  پاسخ دهید

علی زاهدی پور

سلام خسته نباشید ما یک ماشین لباسشویی مدلft550داریم کارش خیلی جالبه ولی اخیرا روی یک برنامه توقف میکنه ایراد تایمر ش رو که برطرف کردیم حالا سیمهای تایمر سه چهار تاش قاطی شده چه کار کنم؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  متاسفانه باید قبل از باز کردن کاملا رنگ و محل سیم ها رو چک میکردید تا در هنگام بستن با این مشکل مواجه نشوید برای حل کردن این مشکل باید نفشه سیم کشی کامل دستگاه را تهیه کنید

  پاسخ دهید

محبوبه

سلام سال نو رو به شما تبریک میگم، اگه ممکنه نمایندگی در مشهد رو معرفی بفرمایید

پاسخ دهید

  meAfshin76

  سلام
  لطفا با 118 شهر مشهد تماس بگیرید و درخواست شماره نمایندگی رسمی ماشین لباسشویی اوشن را داشته باشید

  پاسخ دهید

زاهدی پور

سلام سال نو مبارک نقشه سیم کشی رو باید ازکجا تهیه کنم؟ شما نمی تونید کمکم کنید آیا جایی هست این مشکل مرتفع کنه؟ ممنونم اگه راهنمایی کنید.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی بیشتر تعمیرکاران نقشه سیم کشی ماشین لباسشویی را دارند که باید تهیه شود همچنین تعمیرگاه هایی برای تعمیر تایمر ماشین لباسشوی در مراکز استان وجود دارد که به صورت کاملا تخصصی این مشغول به این کارند

  پاسخ دهید

زاهدی پور

سلام لطف کنید یا تعمیر کار بفرستید یابفرمائید به کجا مراجعه کنیم ما ساکن فردیس کرج هستیم

پاسخ دهید

بهزاد اکبری

سلام لباسشویی ما به جای اینکه لباسها رو در یک ساعت بشوره ، هفت ساعت طول میکشه به این صورت که هر بار که میچرخد برای چرخش معکوس زمان زیادی طول میکشد.. اوشن هست

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال خرابی در برد فرمان یا تایمر ماشین لباسشویی بسیار بالاست که با برسی بیشتر تعمیرکار متخصص قابل حل است

  پاسخ دهید

وحید دانیاری

سلام
لباسشویی اوشن مدل ken1000e کار نمیکنه فقط صدای تق تق ریزی از داخلش میاد
نحوه ریست کردنش چطوریه؟
من خودم تعمیرکارم ولی با اوشن کار نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این صدا درکدام مرحله از کاز ماشین لباسشویی اوشن شنیده میشود ؟

  پاسخ دهید

پرستو

سلام.ما به تازگی اوشن مدل 452Atx به دستمون رسیده.اگه ممکن طرز کارش رو بهنون بگید.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی امکان توضیح کامل و نحوه استفاده از ماشین لباسشویی اوشن در اینجا امکان پذیر نیست

  پاسخ دهید

حمید جارچی

سلام
سلکتور برنامه بصورت هرز می چرخد و ماشین روشن نمی شود
راهنمایی فرمایید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال خارج شدن پین یا شکستن سلکتور ماشین لباسشویی هست که باید برسی و تعمیر یا تعویض شود حتما از کمک یک تعمیرکار متخصص در شهر یا شهرستان خودتان استفاده کنید

  پاسخ دهید

شایلین عبدی

با سلام و خسته نباشید
لباسشویی ما در حال کار کردن پیغام clean filter داد و ما فیلترو هین باز کردن که یک شلنگ هم داره که خواستم یکم بکشم بیاد بیرون یهم از دستم گریخت و به داخل لباسشویی رفت فیلترم تمیز کردم مشکل من آن شلنگ هست باید چیکار کنم تعمیرکار باید بیاد ؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  لباسشویی را به سمت عقب بلند کنید و این مشکل را برطف کنید و اگر این امکان برای شما وجود ندارد حتما با تعمیرکار متخصص برای بازدید و حل کردن مشکل مشورت کنید

  پاسخ دهید

محمد یوسف سعیدی

سلام.اوشن ocean 603 atx دارم.وقتی رو چهار می گذارم اب گیری کامل نمی کنه و ماشین خشک می چرخد.لوله ای را هم که هیدرواستات وصل می شود تمیز کردم و با فوت کردن داخل هیدرواستات صدای قطع و وصل از داخلش میاد.لطفا راهنمایی کنید ممنون.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگر از سالم بودن شیر برقی ماشین لباسشویی و متصل بودن آب به ماشین لباسشویی مطمن هستید حتما باید به صورت کلی هیدروستات برسی شود فوت کردن و صدا دادن هیدروستات دلیلی بر سالم بودم هیدروستات نیست امکان دوده زدن و رد نکردن جریان برق توسط پلاتین های هیدروستات وجود دارد حتما هیدروستات را یک مشابه عوض کنید در ضمن از سالم بودن برد و تایمر دستگاه مطمن شوید

  پاسخ دهید

یاسر نادری

درود بر شما
یه لباسشویی اوشن دارم که تایمر را روی هر حالتی بذارم در حد نیم لیتر آبگیری میکنه و دیگه تایمر کاملا میچرخه و به پایان میرسه . یعنی هیچ مرحله ای رو اجرا نمیکنه
اگه بورد لباسشویی نیاز به ریست داره لطفا منو راهنمایی کنید که چگونه ریست را انجام بدم
ممنون از سایت خوبتون

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما ماشین لباسشویی را در هر حالتی که هست از برق جدا کنید و بعد تایمر را دو دور کاملا ارام موافق عقربه های ساعت بچرخانید و روی برنامه دلحواه قرار دهید و ماشین لباسشویی را به برق متصل کرده و استارت کنید به احتمال خیلی زیاد مشکل شما حل شده اگر مشکل برطرف نشد حتما با ما در ارتباط باشید

  پاسخ دهید

سلام
لباس شویی ocean f650
پوسته داخلی پمپ شکسته ..چه طور میتونم تهیه کنم ؟
آیا شما موجود دارید؟
با تشکر لطفا پاسخ بدید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان پیدا شدن این قطعه کم است ولی شما میتوانید پمپ تخلیه کامل را خریداری کرده ونصب کنید

  پاسخ دهید

سلام
چه طور میتونم تهیه کنم؟
قیمت پمپ رو میفرمایید؟
تعمیرگاه شما پمپ رو داره؟
لطفا راهنمایی بفرمایید ..یک ماه است درگیر ماشین لباسشویی اوشن f650شدم…تشکرهمدان نمایندگی نداره

پاسخ دهید

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  دوست گرامی ما به هیچ عنوان امکان قیمت دهی به این صورت را نداریم درباره تامین قطعات هم شما میبایست با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در شهرستان خودتان تماس گرفته و از ایشان تهیه نمایند در صورتی که در شهر شما نمایندگی تعمیرات لباسشویی اوشن وجود ندارد با مشورت با یک تعمیرکار متخصص این مشکلی قابل حل است

  پاسخ دهید

faramarzz

سلام
خیلی زحمت دادم شمارو
اگه لطف کنید آدرسی بدید میام تهران پیدا میکنم پمپ رو…متاسفانه همه جارو گشتم پیدانکردم 2ماه هست لباسشویی نداریم…
تهران مطمعنا پیدا میشه…
مادرم دعاتون میکنه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی نیازی به مراجعه حضوری شما به تهران نیست با یک تعمیرکار متخصص مشورت کنید حتما این قطعه را پیدا و تعویض خواهند کرد اگر در نتیجه قادر به حل کردن مشکل نبودید حتما با ما تماس برقرار کنید تا نسبت به تهیه این قطعه شما را راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

faramarzz

عرض ادب وتشکر
متاسفانه اینجا نتونستن پیدا کنند تقریبا از تموم سرویسکارا پرسوجو کردم .
با شماره شما هم تماس گرفتم برا قطعه گفتن ما فروش قطعه نداریم!
مستقیم نمیشه با شما تماس گرفت؟

پاسخ دهید

faramarzz

سلام
ادرس ایمیل تون رو ندارم…
لطف میکنید مرحمت فرمایید
تشکر

پاسخ دهید

زهرا قاسمی

زهرا
لطفا در مورد شستشوی لباسشویی اوشن مدل 452 ATX بنده را راهنمایی کنید .

پاسخ دهید

مهدی فرهادی

سلام
خسته نباشید
دفترچه ماشین لباسشویی اوشن مدل f650 را میخاستم
آیا این مدل برنامه شستشوی کمتر از یک ساعت داره؟

پاسخ دهید

امیدوار رزمی

سلام من یک ماشین لباسشوئی مدل who155eدارم نمیدانم چگونه با ان کار کنم برا دانلود دفترچه هم خیلی تلاش کردم موفق نشدم امیدوارم شما به من کمک کنید

پاسخ دهید

امیرحسین یوسفی

سلام من یک ماشین لباس شویی اوشن دارم که خشک کنش ازکارافتاده.تعمیرکار آوردم پمپشو عوض کرد امابازهم درست نشد.قراره دوباره بیادوخازنشوتعویض کنه.امامی ترسم کلا خرابش کنه.به نظرشمامشکل ازچیه؟
باتشکر

پاسخ دهید

سلام.ماشين لباسشويي اوشين مدل f850 از قسمت بالاي مخزن پودر ، نشت آب داره به طوريكه زير ماشين رو كاملا خيس مي كنه. متاسفانه شهرستان زنجان نمايندگي نداره. چاره اي داره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين.

پاسخ دهید

نادر مرتضوی

سلام
ما یه ماشین لباسشویی اوشن داریم ۵ کیلویی قدیمی سمت چپ برنامه های شستشوش نوشته شده ولی شمت چپ دور دکمه انتخاب برنامه شستشو شماره ها پاک شده و ما نمیدونیم برای انتخاب برنامه شستشوی مورد نظر، دکمه انتخاب باید در چه وضعیتی قرار بگیره. اگر لطف کنید یه عکس و یا حتی user manual این ماشین را برای بنده ارسال کنید ممنون میشم.

پاسخ دهید

امیر مرادی

سلام من یک ماشین لباسشویی اوشن مدل 452ATX دارم میشه لطفا راهنمایی کنید دکمه برنامه هاش چطور کار میکنه ممنون میشم ازتون اگه کمکم کنید

پاسخ دهید

  حاجی نیا

  سلام یه لباسشویی اوشن ken1250داریم که آبگیری انجام میده ولی بقیه برنامه ها عمل نمیکنه،ضمناً نمایندگی اینجا هم کار خاصی انجام ندادن گفتن این سیستم مکانیکی هست

  پاسخ دهید

   کارشناس 1: پیرنیا

   سلام
   دوست گرامی عمل نکردن برنامه های دلایل خیلی خیلی بالایی دارد ولی اگر که با برسی امکان اعلام نظر هست ولی اگر هیچ کدام از برنامه ها کار نمیکند احتمال خرابی موتور تایمر وجود دارد که باید برسی شود

   پاسخ دهید

    قیمت موتور تایمر چنده؟

    پاسخ دهید

     کارشناس 1: پیرنیا

     سلام
     امکان قیمت دهی به این صورت وجود نداره

محمدعلى ملاك پور

باسلام واحترام
ما يكدستگاه ماشين لباسشويى اوشن مدل 603ATXداريم ومدتها به ما سرويس خوب وعالى ميداد
تا اينكه چند وقت پيش خراب شد تكنيسين هاى مربوط از ان بازديد واظهار داشتند كه تايمر
ماشين خراب شده ونياز به تعويض دارد احتمال تعمير هم دارد وتايمر پاكشوما هم قابل نصب
به ان نيز دارد كه از فابريك خودش ارزانتر است در اين كش وقوس يكدستگاه ماشين
لباسشويى پاكشوما ديگر متعلق به يكى از دوستان كه عازم خارج از كشور بود خريدارى كرديم
حال اين ماشين اوشن كه به گفته تكنيسين ها فقط تايمر ان خراب است و همه جاهاى ديگر
ان سالم است دست ما مانده ازانجاييكه شما ميتوانيد انرا مورد مصرف قرار دهيد خواهش
ميكنم انرا بازديد وبهر قيمتى كه ميارزد برداريد چون دوست ندارم كه بصورت اهن قراضه
به دست فروش فروخته شود چون شما اگر بهر قيمتى انرا برداريد خير است

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  متاسفانه ما امکان این کار یا خرید ماشین لباسشویی شما را نداریم

  پاسخ دهید

Rahman heshmati

سلام خسته نباشید .
یه ماشین لباسشویی اوشن داریم خالی که باشه بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی همینکه لباس بندازی داخلش زور میزنه ک بچرخه ولی نمیتونه
تسمه هم سالمه و هیچ مشکلی نداره
موتور رو هم باز کردم بردم نشون دادم گفتن ایراد نداره .
ممنون میشم اگ راهنمایی کنید

پاسخ دهید

یوسف زمانی

من یک ماشین قدیمی اوشن f452 دارم تازه خریدم میخواستم نحوه کار کردن باهاش رو بهم بگین مخصوصا دکمهاش رو توضیح بدین چون اصلا با این مدل آشنایی ندارم ممنون میشم

پاسخ دهید

کمالی

با سلام من میخواستم ببینم میشه کمک های لباسشوئی رو با کمک های بهتری عوض کرد تا تکانهای و لرزشهای لباسشوئی کمتر و کم ثدا تر بشه مدل قدیم اوشن ما هم هست
452 ATX

پاسخ دهید

علیرضا

لباسشویی ما اوشن و کلاس A و 700 دوره الان تایم شستشو به هم خورده و زیاد میشوره

پاسخ دهید

محمد محبت بخش

با عرض سلام و خسته نباشید ماشین لباسشویی ما مدل 452ATX هست موقع شستشو روی بعضی برنامه ها دیر عمل میکنه باید با دست عقربه رو بچرخانیم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکد

پاسخ دهید

با سلام ما یه ماشین 606t داریم که چندساله که مشکلی نداره البته دو تا دکمه ها شکست که چندان مهم نیست الان میخواستم جاپودریشرو تمیز کنم تماس گرفتم یه تعمیرکار می گفت باید جامیع رو به سمت پایین فشار بدم و جمحفظه رو جدا کنم ولی واقعاً با توجه به اینکه درب جامایع رو به بالا فقط حرکت میکنه رو به پایین امکان فشار دادن نیست ضمن این که زیر محفظه هم یه خار بزرگ هست ترسیدم بشکنه کلا حیف بشه نمی دونم چکار کنم اگه امکان داشته باشه تصویری یه توضیح بدید ممنون میشم

پاسخ دهید

حیدر خردمند

لبلسشویی اوشن مدل 1250 کار می کند ودور خشکن اجرا نمی شود روی هربرنامه ایی که بگذاری ممن.نم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

حیدر خردمند

لبلسشویی اوشن مدل 1250 کار می کند ودور خشکن اجرا نمی شود یا کار نمیکند روی هربرنامه ایی که بگذاری ممنونم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

داوود

سلام‌‌ خسته‌ نباشید
ما یک لباسشویی‌ اوشن‌f1250 داریم‌ وقتی‌ پودر‌ لباسشویی‌ میاد‌ داخلش‌ خوب‌ نمیشوره‌ و‌ سریع‌ اب‌ میاد‌ داخلش‌ و‌ پودرو‌ میشوره‌ میبره‌

پاسخ دهید

عالیه شفائیان

با سلام.و عرض خسته نباشید و با تشکر از اینکه ببا خدمات عالی مشتریان را کمک وراهنمایی می کنید.
من یه لباسشویی اوشن دارم که حدود 15 سال پیش گرفتم و خیلی عالی کار میکنه .البته باید بگویم من هم خیلی مواظبش هستم و زیاد از اون کار نمی کشم. متاسفانه الان ابتدای کار خوب کار میکنه تا حدود شماره 5 پیش میره ولی روی شماره 5 می ا یسته وباید با دست تایمر رو بچرخانم به جلوتر تا ادامه کار رو تمام کنه . این رو هم بگویم که تایمر ش هم به سختی می چرخد.ممنون از راهنمایی شما.

پاسخ دهید

آرش نصر

با سلام ماشين ما مدل 603atx مي باشد ، ظاهرا كليد تايمر خراب شده و بعضي وقتها روي شماره خاصي باقي ميمونه ميخواستم بدونم ايا ايا كليد تايمر اين مدل پيدا ميشه?

پاسخ دهید

معسود اسکندری

سلام تازه خریدم مقداری کارداره طزه کارشوبلد نیستم ممنون

پاسخ دهید

هدایت غفاری

با سلام:اینجانب یک دستگاه ماشین لباسشویی در سال 1385خریده ام ولی تا این لحظه هنوز انرا نصب نکرده ایم آیا هنوز شامل گارانتی میشود و برای نصب باید باکجا تماس بگیرم
محل سکونت شاهین شهر اصفهان هدایت غفاری

پاسخ دهید

محبوب

سلام وقت بخیر
به مدل قدیمی از لباسشویی اوشن دارم (f650) برای تعمیر بردم ااقای تعمیرکاربعداز ده روز بهم گفت شاگردم سیمهای تایمر و…. رو کشیده و نمی دونم کدوم به کدومه !!!باید نقشه سیمکشی دستگاه رو پیدا کنم می خواستم بدونم از کجا میشه نقشه سیم کشی لباسشویی رو پیدا کرد؟متاسفانه شهرستان ما نمایندگی اوشن نداره

پاسخ دهید

علیزاده

سلام وقت بخیر
من 12 سالی میشه لباسشویی اوشن رو دارم وخیلی هم عالیه اما یه مشکلی که داره بدنه لباسشویی البته قسمت جلو تغییر رنگ داده میخواستم ببینم میشه بدنشو عوض کرد؟

پاسخ دهید

مریم داودی

با سلام ماشین من مدل ۴۵۲ atx هست نمیدونم چطور جا پودری رو جدا کنم که بشورم لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

فرزانه عارف

با سلام، ماشین من مدلKEN650 هست تمام نوشته های روش پاک شده ونمیتونم با هاش کار کنم ممنون میشم اکه امکانش هست برنامه شتشو روبرام بفرستید،اگه دفترچه راهنما هم باشه تصویرشو برام بفرستید باتشکر

پاسخ دهید

فرزانه نوروطن

سلام
من یک لباسشویی اوشن دارم ۱۵ سال پیش خریدم و الان میخوام استفاده کنم لطفا نمایندگی جهت نصب آن در اصفهان رو معرفی کنید و همچنین سوال برام پیش اومده ک واقعا لباسشویی خوبی هست یا ن؟
با تشکر

پاسخ دهید

محمد حسینی

سلام.
من لباسشویی اوشین f850 دارم.
راهنمای استفاده پاک شده.
ممنون میشم راهنمایی کنید که حداقل روی کدوم شماره برنامه لباس هارو خشک میکنه.

پاسخ دهید

بهادر

سلام.ماشین لباسشویی بنده اوشن مدل KEN650 هست.به دنبال دفترچه راهنمای فارسی هستم. به هنگام خشک کردن هم به طرز افتضاحی تکان میخورد ولی تراز هست.ایراد چیست؟ممنون

پاسخ دهید

سعید شفیعی

با سلام بنده یک اوشن Ken 1000دارم تو بعضی از مراحل شستشو شروع به چشمک زدن میکنه و دیگه کار نمیکنه بعد از برق میکشیم بعداز نیم تا یک ساعت به برق میزنیم شروع به کار میکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

هاشم ابراهیم نژاد

سلام من ماشین لباسشویی A 603 دارم که تایمر مکانیکی داره ما اکثرا از برنامه 4 برای شستن استفاده می کنیم که حین کار تایمر آن می چرخید و موقع رسیدن به S توقف میکرد ولی اخیرا تایمر آن در 7 وامی ایستد و برنامه به انتها نمی رسه و ماشین توقف نمی کنه.

پاسخ دهید

  حسین برزگری

  سلام ووقت به خیر
  اوشن ۶۰۳ دارم تایمرش خرابه خواستم بدونم موجود دارید؟

  پاسخ دهید

رضا تاجبخش

سلام. ماشین لباسشویی مدل atx452 دارم. جدیدا پودر که تو محفظه میریزم سریع با آب از داخل لوله خروجی میاد بیرون. در کل مشکل تخلیه داره. لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

سلام مدل ماشین لباسشویی اوشن wfo1075 برد معیوب شده لامپ نشانگر روی ۱ نمی اید که شستشو شروع شود. ایا برد قابل تعمیر است واگر نیست یدک ان موجود است ؟

پاسخ دهید

ولی سعیدی

سلام وقت بخیر
اگر ممکنه نقشه سیم بندی ماشین لباسشویی اوشین F_650 ocean را برام بفرستید ممنونم از همکاری شما اساتید عزیز

پاسخ دهید

هوشان کوثری

با سلام بنده یک ماشین لباسشویی ocean 603 ate نو بدون اینکه بسته بندی آن حتی باز شده باشه دارم . امکانش هست که قیمت این رو بدونم و اینکه چطور میتونم بفروشم . ممنون میشم.

پاسخ دهید

ابراهیم عموعلی

سلام خسته نباشید حدود15ساله که از اوشن استفاده میکنیم وراضی هستیم اخیرا بعد ازاینکه لباسها خشک میشوند نزدیک به 40درصد لباسها پر ازلکه میباشد پودر راعوض کردیم اثری نداشت لطفا راهنمایی فرمایید .ممنون

پاسخ دهید

ابراهیم کریمی

با سلام لباس شوی مدل ATX 603 داریم که دکمه پاور آن خراب شده و در اینجا نمایندگی ندارد لطفا راهنمایی بفرمائید که چکار باید کرد

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سینا باباخانی

سلام
OCEAN 603ATX تایمرش خراب شده .محبت بفرمایید راهنمایی کنین،تعمیر کار اعزام میکنین،قطعه ارسال میشه؟ممنون از توجه تون

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

ف قاصدی

درود لباسشویی اوشن قدیمی من خراب شده (روشن نمیشه) میشه برای تعمیر بیارم درب کارگاه شما؟ چون بهم گفتن که در شهر ما چابکسر خدمات ارائه نمیکنید بنابراین میتونم لباسشویی رو به محل شما در لاهیجان یا هر شهر دیگه در شرق گیلان (یا تهران) بیارم تا تعمیرش کنید.
سپاس

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر کاراباما فقط در استان های
  تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
  اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
  موفق باشید

  پاسخ دهید

زهرا الاسوند

سلام ماشین لباسشویی من اوشن مدل اف ۶۳۰ هستش ویه تعمیر کار از شرکت پاکشون آوردیم برای طرز کار کردن با ماشین و آموزش گفت بهترین برنامه برای استفاده ازبرنامه هاش اینه که در حالت شماره ۱۲ قرارش بدی و آب ۳۰ درجه ولی بعد از هر بار استفاده لباسها اصلا بوی مواد شوینده نمیدن .به نظر شما این درجه خوب هست برای شستن لباسها

پاسخ دهید