تعمیر ماشین لباسشویی اوشن

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی اوشن

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی اوشن

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند اوشن برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که اوشن از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند اوشن جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی اوشن در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین اوشن در کاراباما با نصب لباسشویی اوشن بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی اوشن با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اوشن مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی اوشن توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی اوشن را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی اوشن به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی اوشن در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی اوشن پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی اوشن را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی الکترولوکس، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی اوشن که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی اوشن را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از 180 روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن چند ده هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی اوشن

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی اوشن (Ocean) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی اوشن و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی اوشن خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی الکترولوکس

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی اوشن شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

رقیه یعقوبی
۱۲ آذر ۱۳۹۵

سلام ما یه ماشین لباسشویی اوشن داریم ۵ کیلویی قدیمی سمت چپ برنامه های شستشوش نوشته شده ولی الان نوشته ها پاک شده و ما نمیدونیم هر شماره شستشو چه برنامه ای رو اجرا میکنه اگر لطف کنید یه عکس از برنامه شستشو برای بنده ارسال کنید ممنون میشم

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۴ آذر ۱۳۹۵

  سلام
  لطفا مدل ماشین لباسشویی اوشن خودتون رو اعلام کنید اگر کمکی از دست ما بر بیاد در خدمتتون هستیم

حسنی
۲۶ آذر ۱۳۹۵

سلام من یک ماشین لباسشویی اوشن مدل ۶۰۳ ATXدارم که بعضی وقتها اب زیادی پر می شود و از زیر جای پودر بیرون می ریزه لطفا راهنمایی کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۶ آذر ۱۳۹۵

  سلام
  لطفا بیشتر توضیح بدید ولی با این توضیحات کم احتمال خرابی یا کیپ شدن هیدروستات وجود دارد

  سهیل کریمی
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۵

  سلام ما هم یه اوشن قدیمی داریم که خداروشکر کار میکنه ولی یواش یواش داره میره توی خرج اساسی و تمیر

  بعضی مواقع که خاموش میشه موقع خارج کرددن لباسها آب ته محفظه وجود داره

  یا اینکه زمانی که اولین بار میخاد آب و پودر ببره از زیر درب محفظه پودر آب میریزه بیرون

  دکمه شستشوی نیم ساعتش خرابه الانم حدود یه هفتس رفته تو گیر کرده کلا رفته سر شستشوی نیم ساعته در نمی آد فکر کنم فنر پشتش خراب شده یه بار که روشنش کردیم نیم ساعته بود

  و زمان چرخیدن یه مقدار صدا میده

  ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنیم تشکر

  ولی خدایی مدل اصل ایتالیاییه بالای ۱۰ سال داره کار میکنه هنوز تعمیرکار دست بهش نزده خداروشکر

   کارشناس 1: پیرنیا
   ۲۲ بهمن ۱۳۹۵

   سلام
   دوست عزیز یه این صورت امکان پاسخ دادن به سولات و حل کردن ماشین لباسشویی شما وجود ندارد ماشین لباسشویی شما به یک تعمیر و سرویس اساسی نیاز دارد مطمن باشید که بعد از ۱۰ سال استفاده مستمر این کار واجب است

  سعیده
  ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

  سلام طریقه کارزمان دادن به لباسشویی اوشن مدل f650رابگید ممنون

   زارعى
   ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

   سلام لباسشویى اوشن ۴۵۲Atxدارم تایمرش گاهى درست کارنمیکنه آیا تایمر بایستى تعویض شه یا تعمیر بشه وقیمت تایمرش چنده؟متشکرم

مژگان احدی
۹ دی ۱۳۹۵

من خواستم از لطف شما تشکر کنم بعد ۲ هفته تعیمرکار عوض کردن بالاخره این لباسشویی ما با تعمیرکار شما درست شد

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۰ دی ۱۳۹۵

  سلام
  خواهش میکنم وظیفه ما خدمات رسانی به شماست

وحید
۲۲ دی ۱۳۹۵

سلام لباسشویی سامسونگ دارم پمپ آبش کار میکنه لوله ورودی خروجی هم کیپ نیست ولی آب رو تخلیه میکنه به نظر شما عیبش چیه

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۲ دی ۱۳۹۵

  سلام
  با توجه به توضیحات شما پمپ اّب ماشین لباسشویی اوشن شما دچا نقص شده که یکی از این موارد امکان هرز شدن پروانه موتور میباشد البته اگر بنا به گفته شما موتور کار میکند و شما صدای کار کردن آن را میشنوید در غیز این صورت برد فرمان یا تایمر مشکل داشته و باید به صورت کاملا تخصصی و دقیق سیستم مورد برسی قرار گیرد

مراوی
۲۸ دی ۱۳۹۵

لاستیک ماشین مدل mt 640سوراخ شده و اب میده خواستم. بدونم لاستیک یدک برای تعویض موجوده .ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۹ دی ۱۳۹۵

  سلام
  نخیر موجود نیست متاسفانه

همایون نوربخش
۱۴ بهمن ۱۳۹۵

سلام .لطفا بفرمایید کنترلر لباسشویی اوشن مدل ۴۵۲ATX موجود است یا خیر .تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  منظور شما انز کنترلر چیه لطفا واضح تر توضیح بدید

احسان مختارپور
۲۳ بهمن ۱۳۹۵

با سلام و عرض احترام، لباس شویی مدل FDE 1000 داریم و خیلی ازش راضی هستیم فقط اخیراً سنگ رویی بدنه شکسته و باعث شده پیچ هاش هم از بدنه پلاستیکی داخل کنده بشه، میخواستم ببینم اولا ارومیه نمایندگی دارید و دوماً سنگ و بدنه داخلی که پلاستیکی هست موجود هست.

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  نخیر در ارومیه نمایندگی تعمیرات اوشن وجود ندارد و اینکه برای تعویض سنگ شما میتوانید با تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس گرفته و از اینشان درخواست نمایید چون امکان موجود بودن یا حل کردن این مشکل بالاست

نعیم
۲۷ بهمن ۱۳۹۵

باعرص سلام یک ماشین لباسشویی اوشن داریموقتی شروع به کار میکنه تایمرش شروع میکنه به چرخیدن یه دور کاملو‌۱۰ ثانیه ای میچرخه عیبش از چی میتونه باشد

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  دستگاه خود را از برق بکشید و تایمر را یک دور موافق عقربه های ساعت بچرخانید بعد روی برنامه دلخواه قرار دهید و ماشین لباسشویی را روشن کنید این مشکل حل خواهد شد

جمشید مرادی
۲۷ بهمن ۱۳۹۵

سلام.مدل لباسشویی ما OCEAN 452 ATX هست بدون مشکل حدود ۱۸سال کارکرده.واقعا خسته نباشه.ولی جدیدا وقتی لباس داخلش می ریزیم ،به سختی می چرخه.یعنی همین مقدار رو قبلا بدون مشکل کار میکرد،ولی اکنون گاها حتی می‌ایستد،البته ایست کامل کامل که نه بلکه با سختی وخیلی کند.تسمه بازدید شد سالم است و سفت بودن تسمه هم صحیح است.در حالت خالی (بدون لباس)کارکرد صحیحی دارد..لطفا راهنمایی فرمایید،مشکل چیست و چه باید کرد .

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  البته درسته که شما میفرمایید خسته نباشه ولی فک کنم بعد از ۱۸ سال استفاده خسته شده و نیاز به سرویس و چکاب دارد که حتما باید توسط یک یک تعمیرکار متخصص لباسشویی اوشن مورد برسی قرار گیرد

محسن عزیزی
۱۷ اسفند ۱۳۹۵

سلام خسته نباشی من لباسشویی مدل اوشن اف ۶۳۰ دارم الان تایمرش کار نمیکنه یعنی گیر میکنه و ماشین موقع لباس شستن گل میره رویه لباسها

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  دوست گرامی این مشکل باید توسظ تعمیرکار لباسشویی اوشن برسی و اعلام هزینه و عیب شود به این صورت امکان اعلام هزینه وجود ندارد شما میتوانید تماس گرفته سفارش خود را ثبت کنید

محسن عزیزی
۱۷ اسفند ۱۳۹۵

الان میخواستم بپرسم هزینه تعمیرش چقدر میشه

محسن عزیزی
۱۷ اسفند ۱۳۹۵

بعدش میخواستم بپرسم برایه چکاپ باید به کی مراجعه کنن ایا متخصصین شما عزیزان قادر به مراجعه هستن در شبه عید ؟؟؟

لیلی
۱۹ اسفند ۱۳۹۵

سلام خسته نباشید من تازه یه ماشین اوشن قدیمی دستم اومده ۵کیلویی مدل ۴۵۲atxبعد شستوشو روی خشکن نمیره باید تایمرش رو بچرخونی روی خشکن مشکلش کجاست؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  مشکل از تایمر ماشین لباسشویی اوشن شماست که یابد تعمیر یا تعویض شود

Leyli
۲۱ اسفند ۱۳۹۵

سلام خسته نباشید
من تازه یه ماشین لباسشویی اوشن قدیمی مدل۴۵۲atxدستم اومده
ولی وقتی روشنش میکنم روی خشکن نمیره مشکلش چیه؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  در تمامی برنامه ها این مشکل وجود دارد ؟؟؟ و اینکه زمانی که به تنهایی برنامه خشککن استفاده میشود باز هم این عمل انجام نمیشود ؟؟؟؟

محمد اسماعیلی
۲۴ اسفند ۱۳۹۵

سلام ببخشید لباسشویی اوشن نیمه اتوماتیک مدلی که تایمر را بادست میچرخونی قبلا از ۲ که میذاشتی تا ۱۱ میشست ووخشک میکردو قطع میشد الان تا ۵ کار میکنه ووقطع میشه علت چی هست ؟ممنون

  meAfshin76
  ۶ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  آیا بعد از این توقف کامل تایمر امکان حرکت دادن آن با دست به مرحله بعد وجود دارد ؟

علی زاهدی پور
۲۷ اسفند ۱۳۹۵

سلام خسته نباشید ما یک ماشین لباسشویی مدلft550داریم کارش خیلی جالبه ولی اخیرا روی یک برنامه توقف میکنه ایراد تایمر ش رو که برطرف کردیم حالا سیمهای تایمر سه چهار تاش قاطی شده چه کار کنم؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  متاسفانه باید قبل از باز کردن کاملا رنگ و محل سیم ها رو چک میکردید تا در هنگام بستن با این مشکل مواجه نشوید برای حل کردن این مشکل باید نفشه سیم کشی کامل دستگاه را تهیه کنید

محبوبه
۵ فروردین ۱۳۹۶

سلام سال نو رو به شما تبریک میگم، اگه ممکنه نمایندگی در مشهد رو معرفی بفرمایید

  meAfshin76
  ۶ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  لطفا با ۱۱۸ شهر مشهد تماس بگیرید و درخواست شماره نمایندگی رسمی ماشین لباسشویی اوشن را داشته باشید

زاهدی پور
۹ فروردین ۱۳۹۶

سلام سال نو مبارک نقشه سیم کشی رو باید ازکجا تهیه کنم؟ شما نمی تونید کمکم کنید آیا جایی هست این مشکل مرتفع کنه؟ ممنونم اگه راهنمایی کنید.

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۹ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  دوست گرامی بیشتر تعمیرکاران نقشه سیم کشی ماشین لباسشویی را دارند که باید تهیه شود همچنین تعمیرگاه هایی برای تعمیر تایمر ماشین لباسشوی در مراکز استان وجود دارد که به صورت کاملا تخصصی این مشغول به این کارند

زاهدی پور
۱۰ فروردین ۱۳۹۶

سلام لطف کنید یا تعمیر کار بفرستید یابفرمائید به کجا مراجعه کنیم ما ساکن فردیس کرج هستیم

بهزاد اکبری
۱۲ فروردین ۱۳۹۶

سلام لباسشویی ما به جای اینکه لباسها رو در یک ساعت بشوره ، هفت ساعت طول میکشه به این صورت که هر بار که میچرخد برای چرخش معکوس زمان زیادی طول میکشد.. اوشن هست

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  احتمال خرابی در برد فرمان یا تایمر ماشین لباسشویی بسیار بالاست که با برسی بیشتر تعمیرکار متخصص قابل حل است

وحید دانیاری
۱۳ فروردین ۱۳۹۶

سلام
لباسشویی اوشن مدل ken1000e کار نمیکنه فقط صدای تق تق ریزی از داخلش میاد
نحوه ریست کردنش چطوریه؟
من خودم تعمیرکارم ولی با اوشن کار نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۷ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  این صدا درکدام مرحله از کاز ماشین لباسشویی اوشن شنیده میشود ؟

پرستو
۱۳ فروردین ۱۳۹۶

سلام.ما به تازگی اوشن مدل ۴۵۲Atx به دستمون رسیده.اگه ممکن طرز کارش رو بهنون بگید.

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  دوست گرامی امکان توضیح کامل و نحوه استفاده از ماشین لباسشویی اوشن در اینجا امکان پذیر نیست

حمید جارچی
۱۴ فروردین ۱۳۹۶

سلام
سلکتور برنامه بصورت هرز می چرخد و ماشین روشن نمی شود
راهنمایی فرمایید

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  احتمال خارج شدن پین یا شکستن سلکتور ماشین لباسشویی هست که باید برسی و تعمیر یا تعویض شود حتما از کمک یک تعمیرکار متخصص در شهر یا شهرستان خودتان استفاده کنید

شایلین عبدی
۲۰ فروردین ۱۳۹۶

با سلام و خسته نباشید
لباسشویی ما در حال کار کردن پیغام clean filter داد و ما فیلترو هین باز کردن که یک شلنگ هم داره که خواستم یکم بکشم بیاد بیرون یهم از دستم گریخت و به داخل لباسشویی رفت فیلترم تمیز کردم مشکل من آن شلنگ هست باید چیکار کنم تعمیرکار باید بیاد ؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  لباسشویی را به سمت عقب بلند کنید و این مشکل را برطف کنید و اگر این امکان برای شما وجود ندارد حتما با تعمیرکار متخصص برای بازدید و حل کردن مشکل مشورت کنید

محمد یوسف سعیدی
۲۴ فروردین ۱۳۹۶

سلام.اوشن ocean 603 atx دارم.وقتی رو چهار می گذارم اب گیری کامل نمی کنه و ماشین خشک می چرخد.لوله ای را هم که هیدرواستات وصل می شود تمیز کردم و با فوت کردن داخل هیدرواستات صدای قطع و وصل از داخلش میاد.لطفا راهنمایی کنید ممنون.

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۴ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  اگر از سالم بودن شیر برقی ماشین لباسشویی و متصل بودن آب به ماشین لباسشویی مطمن هستید حتما باید به صورت کلی هیدروستات برسی شود فوت کردن و صدا دادن هیدروستات دلیلی بر سالم بودم هیدروستات نیست امکان دوده زدن و رد نکردن جریان برق توسط پلاتین های هیدروستات وجود دارد حتما هیدروستات را یک مشابه عوض کنید در ضمن از سالم بودن برد و تایمر دستگاه مطمن شوید

یاسر نادری
۲۸ فروردین ۱۳۹۶

درود بر شما
یه لباسشویی اوشن دارم که تایمر را روی هر حالتی بذارم در حد نیم لیتر آبگیری میکنه و دیگه تایمر کاملا میچرخه و به پایان میرسه . یعنی هیچ مرحله ای رو اجرا نمیکنه
اگه بورد لباسشویی نیاز به ریست داره لطفا منو راهنمایی کنید که چگونه ریست را انجام بدم
ممنون از سایت خوبتون

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  شما ماشین لباسشویی را در هر حالتی که هست از برق جدا کنید و بعد تایمر را دو دور کاملا ارام موافق عقربه های ساعت بچرخانید و روی برنامه دلحواه قرار دهید و ماشین لباسشویی را به برق متصل کرده و استارت کنید به احتمال خیلی زیاد مشکل شما حل شده اگر مشکل برطرف نشد حتما با ما در ارتباط باشید

faramarz
۳۰ فروردین ۱۳۹۶

سلام
لباس شویی ocean f650
پوسته داخلی پمپ شکسته ..چه طور میتونم تهیه کنم ؟
آیا شما موجود دارید؟
با تشکر لطفا پاسخ بدید

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  امکان پیدا شدن این قطعه کم است ولی شما میتوانید پمپ تخلیه کامل را خریداری کرده ونصب کنید

faramaz
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام
چه طور میتونم تهیه کنم؟
قیمت پمپ رو میفرمایید؟
تعمیرگاه شما پمپ رو داره؟
لطفا راهنمایی بفرمایید ..یک ماه است درگیر ماشین لباسشویی اوشن f650شدم…تشکرهمدان نمایندگی نداره

  کارشناس 2 : علوی
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  دوست گرامی ما به هیچ عنوان امکان قیمت دهی به این صورت را نداریم درباره تامین قطعات هم شما میبایست با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در شهرستان خودتان تماس گرفته و از ایشان تهیه نمایند در صورتی که در شهر شما نمایندگی تعمیرات لباسشویی اوشن وجود ندارد با مشورت با یک تعمیرکار متخصص این مشکلی قابل حل است

faramarzz
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام
خیلی زحمت دادم شمارو
اگه لطف کنید آدرسی بدید میام تهران پیدا میکنم پمپ رو…متاسفانه همه جارو گشتم پیدانکردم ۲ماه هست لباسشویی نداریم…
تهران مطمعنا پیدا میشه…
مادرم دعاتون میکنه

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  دوست گرامی نیازی به مراجعه حضوری شما به تهران نیست با یک تعمیرکار متخصص مشورت کنید حتما این قطعه را پیدا و تعویض خواهند کرد اگر در نتیجه قادر به حل کردن مشکل نبودید حتما با ما تماس برقرار کنید تا نسبت به تهیه این قطعه شما را راهنمایی کنید

faramarzz
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

عرض ادب وتشکر
متاسفانه اینجا نتونستن پیدا کنند تقریبا از تموم سرویسکارا پرسوجو کردم .
با شماره شما هم تماس گرفتم برا قطعه گفتن ما فروش قطعه نداریم!
مستقیم نمیشه با شما تماس گرفت؟

  کارشناس 2 : علوی
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  لطفا در یک ایمیل خصوصی شماره خود را ارسال کنید

faramarzz
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام
ادرس ایمیل تون رو ندارم…
لطف میکنید مرحمت فرمایید
تشکر

زهرا قاسمی
۲۸ خرداد ۱۳۹۶

زهرا
لطفا در مورد شستشوی لباسشویی اوشن مدل ۴۵۲ ATX بنده را راهنمایی کنید .

مهدی فرهادی
۱ تیر ۱۳۹۶

سلام
خسته نباشید
دفترچه ماشین لباسشویی اوشن مدل f650 را میخاستم
آیا این مدل برنامه شستشوی کمتر از یک ساعت داره؟

امیدوار رزمی
۱۹ تیر ۱۳۹۶

سلام من یک ماشین لباسشوئی مدل who155eدارم نمیدانم چگونه با ان کار کنم برا دانلود دفترچه هم خیلی تلاش کردم موفق نشدم امیدوارم شما به من کمک کنید

امیرحسین یوسفی
۲۳ تیر ۱۳۹۶

سلام من یک ماشین لباس شویی اوشن دارم که خشک کنش ازکارافتاده.تعمیرکار آوردم پمپشو عوض کرد امابازهم درست نشد.قراره دوباره بیادوخازنشوتعویض کنه.امامی ترسم کلا خرابش کنه.به نظرشمامشکل ازچیه؟
باتشکر

نظري
۲۴ تیر ۱۳۹۶

سلام.ماشین لباسشویی اوشین مدل f850 از قسمت بالای مخزن پودر ، نشت آب داره به طوریکه زیر ماشین رو کاملا خیس می کنه. متاسفانه شهرستان زنجان نمایندگی نداره. چاره ای داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

نادر مرتضوی
۶ مرداد ۱۳۹۶

سلام
ما یه ماشین لباسشویی اوشن داریم ۵ کیلویی قدیمی سمت چپ برنامه های شستشوش نوشته شده ولی شمت چپ دور دکمه انتخاب برنامه شستشو شماره ها پاک شده و ما نمیدونیم برای انتخاب برنامه شستشوی مورد نظر، دکمه انتخاب باید در چه وضعیتی قرار بگیره. اگر لطف کنید یه عکس و یا حتی user manual این ماشین را برای بنده ارسال کنید ممنون میشم.

امیر مرادی
۱۰ مرداد ۱۳۹۶

سلام من یک ماشین لباسشویی اوشن مدل ۴۵۲ATX دارم میشه لطفا راهنمایی کنید دکمه برنامه هاش چطور کار میکنه ممنون میشم ازتون اگه کمکم کنید

  حاجی نیا
  ۱۷ شهریور ۱۳۹۶

  سلام یه لباسشویی اوشن ken1250داریم که آبگیری انجام میده ولی بقیه برنامه ها عمل نمیکنه،ضمناً نمایندگی اینجا هم کار خاصی انجام ندادن گفتن این سیستم مکانیکی هست

   کارشناس 1: پیرنیا
   ۱۷ شهریور ۱۳۹۶

   سلام
   دوست گرامی عمل نکردن برنامه های دلایل خیلی خیلی بالایی دارد ولی اگر که با برسی امکان اعلام نظر هست ولی اگر هیچ کدام از برنامه ها کار نمیکند احتمال خرابی موتور تایمر وجود دارد که باید برسی شود

    ph[d kdh
    ۲۱ شهریور ۱۳۹۶

    قیمت موتور تایمر چنده؟

     کارشناس 1: پیرنیا
     ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

     سلام
     امکان قیمت دهی به این صورت وجود نداره

محمدعلى ملاك پور
۹ شهریور ۱۳۹۶

باسلام واحترام
ما یکدستگاه ماشین لباسشویى اوشن مدل ۶۰۳ATXداریم ومدتها به ما سرویس خوب وعالى میداد
تا اینکه چند وقت پیش خراب شد تکنیسین هاى مربوط از ان بازدید واظهار داشتند که تایمر
ماشین خراب شده ونیاز به تعویض دارد احتمال تعمیر هم دارد وتایمر پاکشوما هم قابل نصب
به ان نیز دارد که از فابریک خودش ارزانتر است در این کش وقوس یکدستگاه ماشین
لباسشویى پاکشوما دیگر متعلق به یکى از دوستان که عازم خارج از کشور بود خریدارى کردیم
حال این ماشین اوشن که به گفته تکنیسین ها فقط تایمر ان خراب است و همه جاهاى دیگر
ان سالم است دست ما مانده ازانجاییکه شما میتوانید انرا مورد مصرف قرار دهید خواهش
میکنم انرا بازدید وبهر قیمتى که میارزد بردارید چون دوست ندارم که بصورت اهن قراضه
به دست فروش فروخته شود چون شما اگر بهر قیمتى انرا بردارید خیر است

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۹ مهر ۱۳۹۶

  سلام
  متاسفانه ما امکان این کار یا خرید ماشین لباسشویی شما را نداریم

Rahman heshmati
۲۵ شهریور ۱۳۹۶

سلام خسته نباشید .
یه ماشین لباسشویی اوشن داریم خالی که باشه بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی همینکه لباس بندازی داخلش زور میزنه ک بچرخه ولی نمیتونه
تسمه هم سالمه و هیچ مشکلی نداره
موتور رو هم باز کردم بردم نشون دادم گفتن ایراد نداره .
ممنون میشم اگ راهنمایی کنید

یوسف زمانی
۲۶ شهریور ۱۳۹۶

من یک ماشین قدیمی اوشن f452 دارم تازه خریدم میخواستم نحوه کار کردن باهاش رو بهم بگین مخصوصا دکمهاش رو توضیح بدین چون اصلا با این مدل آشنایی ندارم ممنون میشم

کمالی
۱۴ مهر ۱۳۹۶

با سلام من میخواستم ببینم میشه کمک های لباسشوئی رو با کمک های بهتری عوض کرد تا تکانهای و لرزشهای لباسشوئی کمتر و کم ثدا تر بشه مدل قدیم اوشن ما هم هست
۴۵۲ ATX

علیرضا
۱۸ مهر ۱۳۹۶

لباسشویی ما اوشن و کلاس A و ۷۰۰ دوره الان تایم شستشو به هم خورده و زیاد میشوره

محمد محبت بخش
۲۴ آذر ۱۳۹۶

با عرض سلام و خسته نباشید ماشین لباسشویی ما مدل ۴۵۲ATX هست موقع شستشو روی بعضی برنامه ها دیر عمل میکنه باید با دست عقربه رو بچرخانیم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکد

صائب
۱۷ دی ۱۳۹۶

با سلام ما یه ماشین ۶۰۶t داریم که چندساله که مشکلی نداره البته دو تا دکمه ها شکست که چندان مهم نیست الان میخواستم جاپودریشرو تمیز کنم تماس گرفتم یه تعمیرکار می گفت باید جامیع رو به سمت پایین فشار بدم و جمحفظه رو جدا کنم ولی واقعاً با توجه به اینکه درب جامایع رو به بالا فقط حرکت میکنه رو به پایین امکان فشار دادن نیست ضمن این که زیر محفظه هم یه خار بزرگ هست ترسیدم بشکنه کلا حیف بشه نمی دونم چکار کنم اگه امکان داشته باشه تصویری یه توضیح بدید ممنون میشم

حیدر خردمند
۷ بهمن ۱۳۹۶

لبلسشویی اوشن مدل ۱۲۵۰ کار می کند ودور خشکن اجرا نمی شود روی هربرنامه ایی که بگذاری ممن.نم راهنمایی کنید

حیدر خردمند
۷ بهمن ۱۳۹۶

لبلسشویی اوشن مدل ۱۲۵۰ کار می کند ودور خشکن اجرا نمی شود یا کار نمیکند روی هربرنامه ایی که بگذاری ممنونم راهنمایی کنید

داوود
۱۵ فروردین ۱۳۹۷

سلام‌‌ خسته‌ نباشید
ما یک لباسشویی‌ اوشن‌f1250 داریم‌ وقتی‌ پودر‌ لباسشویی‌ میاد‌ داخلش‌ خوب‌ نمیشوره‌ و‌ سریع‌ اب‌ میاد‌ داخلش‌ و‌ پودرو‌ میشوره‌ میبره‌

عالیه شفائیان
۷ خرداد ۱۳۹۷

با سلام.و عرض خسته نباشید و با تشکر از اینکه ببا خدمات عالی مشتریان را کمک وراهنمایی می کنید.
من یه لباسشویی اوشن دارم که حدود ۱۵ سال پیش گرفتم و خیلی عالی کار میکنه .البته باید بگویم من هم خیلی مواظبش هستم و زیاد از اون کار نمی کشم. متاسفانه الان ابتدای کار خوب کار میکنه تا حدود شماره ۵ پیش میره ولی روی شماره ۵ می ا یسته وباید با دست تایمر رو بچرخانم به جلوتر تا ادامه کار رو تمام کنه . این رو هم بگویم که تایمر ش هم به سختی می چرخد.ممنون از راهنمایی شما.

آرش نصر
۱۲ مرداد ۱۳۹۷

با سلام ماشین ما مدل ۶۰۳atx می باشد ، ظاهرا کلید تایمر خراب شده و بعضی وقتها روی شماره خاصی باقی میمونه میخواستم بدونم ایا ایا کلید تایمر این مدل پیدا میشه?

معسود اسکندری
۲۲ شهریور ۱۳۹۷

سلام تازه خریدم مقداری کارداره طزه کارشوبلد نیستم ممنون

هدایت غفاری
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

با سلام:اینجانب یک دستگاه ماشین لباسشویی در سال ۱۳۸۵خریده ام ولی تا این لحظه هنوز انرا نصب نکرده ایم آیا هنوز شامل گارانتی میشود و برای نصب باید باکجا تماس بگیرم
محل سکونت شاهین شهر اصفهان هدایت غفاری

محبوب
۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر
به مدل قدیمی از لباسشویی اوشن دارم (f650) برای تعمیر بردم ااقای تعمیرکاربعداز ده روز بهم گفت شاگردم سیمهای تایمر و…. رو کشیده و نمی دونم کدوم به کدومه !!!باید نقشه سیمکشی دستگاه رو پیدا کنم می خواستم بدونم از کجا میشه نقشه سیم کشی لباسشویی رو پیدا کرد؟متاسفانه شهرستان ما نمایندگی اوشن نداره

علیزاده
۵ مرداد ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر
من ۱۲ سالی میشه لباسشویی اوشن رو دارم وخیلی هم عالیه اما یه مشکلی که داره بدنه لباسشویی البته قسمت جلو تغییر رنگ داده میخواستم ببینم میشه بدنشو عوض کرد؟

مریم داودی
۹ مرداد ۱۳۹۸

با سلام ماشین من مدل ۴۵۲ atx هست نمیدونم چطور جا پودری رو جدا کنم که بشورم لطفا راهنمایی کنید

فرزانه عارف
۱۹ مرداد ۱۳۹۸

با سلام، ماشین من مدلKEN650 هست تمام نوشته های روش پاک شده ونمیتونم با هاش کار کنم ممنون میشم اکه امکانش هست برنامه شتشو روبرام بفرستید،اگه دفترچه راهنما هم باشه تصویرشو برام بفرستید باتشکر

فرزانه نوروطن
۲۵ مرداد ۱۳۹۸

سلام
من یک لباسشویی اوشن دارم ۱۵ سال پیش خریدم و الان میخوام استفاده کنم لطفا نمایندگی جهت نصب آن در اصفهان رو معرفی کنید و همچنین سوال برام پیش اومده ک واقعا لباسشویی خوبی هست یا ن؟
با تشکر

محمد حسینی
۸ آبان ۱۳۹۸

سلام.
من لباسشویی اوشین f850 دارم.
راهنمای استفاده پاک شده.
ممنون میشم راهنمایی کنید که حداقل روی کدوم شماره برنامه لباس هارو خشک میکنه.

بهادر
۳ آذر ۱۳۹۸

سلام.ماشین لباسشویی بنده اوشن مدل KEN650 هست.به دنبال دفترچه راهنمای فارسی هستم. به هنگام خشک کردن هم به طرز افتضاحی تکان میخورد ولی تراز هست.ایراد چیست؟ممنون

سعید شفیعی
۱۲ آذر ۱۳۹۸

با سلام بنده یک اوشن Ken 1000دارم تو بعضی از مراحل شستشو شروع به چشمک زدن میکنه و دیگه کار نمیکنه بعد از برق میکشیم بعداز نیم تا یک ساعت به برق میزنیم شروع به کار میکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

هاشم ابراهیم نژاد
۶ دی ۱۳۹۸

سلام من ماشین لباسشویی A 603 دارم که تایمر مکانیکی داره ما اکثرا از برنامه ۴ برای شستن استفاده می کنیم که حین کار تایمر آن می چرخید و موقع رسیدن به S توقف میکرد ولی اخیرا تایمر آن در ۷ وامی ایستد و برنامه به انتها نمی رسه و ماشین توقف نمی کنه.