نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی اوشن توسط نمایندگی لباسشویی اوشن

نمایندگی تعمیرات لباسشویی اوشن برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات لباسشویی اوشن که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی اوشن اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های ماشین لباسشویی اوشن، مناسبترین فرد جهت تعمیر ماشین لباسشویی اوشن شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر ماشین لباسشویی اوشن

تعمیر ماشین لباسشویی اوشن

اگر به دلیل مشکلات متداول ماشین لباسشویی از جمله روشن نشدن یا شروع نشدن برنامه شستشو، نچرخیدن دیگ، قفل شدن درب لباسشویی، تخلیه نکردن، سرریز کردن، نشتی آب و… لباسهای کثیفتان روی هم تلنبار شده و سردرگم و کلافه به دنبال تعمیرکار مناسب جهت تعمیر لباسشویی اوشن خود هستید، کافیست تعمیرات دستگاه خود را به متخصصان نمایندگی لباسشویی اوشن بسپارید تا با عیب یابی و تعمیر قطعات لباسشویی مثل تایمر، برد کنترلی، موتور، پمپ، قفل درب و … مشکل آن را در سریعترین زمان ممکن برطرف نمایند.
تعمیرات ماشین لباسشویی به خصوص تعمیر لباسشویی برند های خارجی مانند اوشن، به دلیل تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است. به طوری که انجام این تعمیرات توسط افراد ناشی می تواند هزینه ها و خسارات گزافی را برای شما به بار آورد. در همین راستا، متخصصین نمایندگی ماشین لباسشویی اوشن با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اوشن

خدمات پس از فروش لباسشویی اوشن (Ocean) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی اوشن است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات اوشن گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اوشن بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی اوشن تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات ماشین لباسشویی اوشن به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اوشن در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس ماشین لباسشویی اوشن

سرویس ماشین لباسشویی اوشن

رسیدگی به ماشین لباسشویی اوشن و مراقبت از آن به افزایش عمر مفید دستگاه کمک می کند. متخصصین کاراباما با ارائه سرویس ماشین لباسشویی اوشن در حفظ کارآیی دستگاه شما به یاری تان می آیند. با انجام سرویس های منظم سالانه و یا هر شیش ماه یکبار، می توان هرگونه ایراد جزئی موجود در لباسشویی را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ و دردسری کلافه کننده، برطرف نمود و درنتیجه ماشین لباسشویی را در شرایط کاری بسیار خوب و بهره وری بالا نگه داشت.

سرویس لباسشویی اوشن توسط متخصصین لباسشویی کاراباما، با بهترین کیفیت ممکن انجام شده و مجموعه اقداماتی همچون بررسی لباسشویی و بخش های مختلف آن، بررسی و تعمیر یا تعویض قطعات مختلف و اجزاء دستگاه، تعویض لاستیک دور درب و… را در بر می گیرد.

نصب ماشین لباسشویی اوشن

نصب ماشین لباسشویی اوشن

نصب ماشین لباسشویی اوشن شامل مراحل و اقداماتی است که باید به صورت صحیح و اصولی انجام شود. نصب لباسشویی اوشن از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که نصب غیر اصولی و نادرست لباسشویی اوشن می تواند منجر به مشکلاتی بسیار جدی در آینده مانند آسیب رسیدن به موتر به مرور زمان شود. از طرفی با معرفی مدل های جدید لباسشویی اوشن، نحوه چگونگی نصب آن ها نیز می تواند گاها پیچیده و تخصصی باشد، چرا که برخی از تنظیمات و قطعات آنها با سیستم لوله کشی و برقی کشور ما همخوانی ندارد و ممکن است نیاز به تغییراتی در هنگام نصب شود.

تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اوشن در کاراباما با سالها تجربه در زمینه نصب لباسشویی اوشن، به این مهارت دست یافته اند تا حتی مدرن ترین لباسشویی های Ocean را نیز به شیوه صحیح و اصولی نصب و راه اندازی نمایند. از جمله اقدامات انجام گرفته در این خصوص می توان به انتخاب جایگاه مناسب برای نصب دستگاه، تراز بودن، اتصال شیرهای آب و اتصالات برقی، لوله کشی های ورودی و خروجی و… اشاره نمود.

عیب یابی و مشکلات رایج ماشین لباسشویی اوشن

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص ماشین لباسشویی اوشن بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم لباسشویی شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد لباسشویی تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی خود نباشید. متخصصان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اوشن در کاراباما، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول ماشین لباسشویی به کمک شما خواهند آمد.

عیب یابی ماشین لباسشویی اوشن از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات لباسشویی تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم لباسشویی خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر لباسشویی اوشن نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه ماشین لباسشویی اوشن شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

ماشین لباسشویی آبریزش دارد و یا چکه می‌کند:
این مشکل می تواند به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی، شل شدن شلنگ ها، انسداد شلنگ تخلیه، پمپ ها، نشتی و سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ لباسشویی و شلنگ تزریق آب به دیگ و غیره باشد. دقت داشته باشید که در صورت مشاهده هرگونه آبریزش باید فوراً تا برطرف شدن مشکل دستگاه را از برق کشیده شده و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید چون احتمال برق گرفتگی یا ریختن آب روی موتور یا اجزای الکترونیکی دستگاه وجود دارد و این مسئله باعث ده ها برابر شدن هزینه تعمیرات خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت نشت آب (آبریزش) از ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

آب ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی شود:
در صورتی که پمپ تخلیه شما معیوب باشد، تسمه فرسوده یا پاره شده باشد و یا شلنگ تخلیه آب مسدود شده باشد، آب در داخل دیگ ماشین لباسشویی مانده و تخلیه نمی شود. در صورتی که آب به درستی تخلیه نشود امکان بروز مشکلات جدی دیگری نیز بوجود می آید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

لکه هایی بر روی لباس ها بوجود آمده است:
اگر لباس دارای لکه بوده و این لکه ها پس از شست و شو هنوز باقی مانده اند، ممکن است که با شست و شوی آب و مواد شوینده پاک نشوند؛ اما در صورتی که لکه ای بر روی لباس نبوده و پس از شست و شو این لکه ها بوجود آمده اند، ممکن است دلیل آن نشت روغن از موتور لباسشویی باشد که دچار مشکل شده است.

ذرات پودر یا مایع شوینده بر روی لباس ها باقی می ماند:
وجود ذرات پودر لباسشویی بر روی لباس های شما ممکن است ناشی از ایراد اجزای داخلی یا تنظیمات دستگاه باشد و یا اینکه شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده و آب به میزان کافی به داخل دیگ منتقل نمی شود.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود و از کار افتاده است:
بسیاری از مواقع این مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ عدم تعادل می باشد که به دلیل عدم توازن بار به وجود می آید. برای رفع این مشکل می توانید لباس ها را به صورت یکنواخت در داخل سبد ماشین لباسشویی قرار دهید و مجدداً دستگاه را راه اندازی نمایید. اگر مشکل همچنان باقی بود ممکن است ایراد از برد فرمان بوده یا تایمر الکترونیکی دچار مشکل شده باشد که در چنین مواقعی باید دستگاه توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی اوشن بازدید شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت روشن نشدن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

سبد ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد و یا اصلاً نمی چرخد:
زمانی که آب موجود در لباس ها در انتهای سیکل شست و شو همچنان زیاد باشد، می تواند نشانه این باشد که سبد لباسشویی به درستی نمی چرخد. این مشکل می تواند به چند دلیل ایجاد شود: سوئیچ درب و یا ضامن درب مشکل داشته باشد، سلنوید چرخش سوخته باشد، مشکلی در سیم های رابط وجود داشته باشد، تسمه دستگاه پاره و یا بریده شده و یا ایرادی در اجزای داخلی یا تایمر الکترونیکی به وجود آمده باشد.

لرزش بیش‌ازاندازه ماشین لباسشویی اوشن:
درصورتی‌ که ماشین شما دچار لرزش بیش از حد می باشد، ممکن است دلیل این مشکل تراز نبودن لباسشویی باشد و یا اینکه دستگاه بر روی کفپوش نامناسب و لق قرار گرفته باشد. همچنین پدها یا نوارهای لرزش گیر داخلی (که ممکن است خورده یا ساییده شده باشند) می توانند عامل این مشکل باشند. دقت داشته باشید که این یکی از شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی است که در صورت برطرف نشدن با هر بار استفاده به اجزای بیشتری آسیب زده و باعث بالا رفتن هزینه تعمیرات خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

آب سرد وجود ندارد:
در این حالت ممکن است شیر ورودی آب سرد به دستگاه بسته نشده باشد و یا رسوبات موجود موجب انسداد شیر و شلنگ متصل به آن شده باشند یا مادر برد اصلی دستگاه فرمان وارد شدن آب به دستگاه را صادر نکند.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماشین لباسشویی شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر لباسشویی اوشن خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

تعداد کل نظرات: 95

 • Avatar
  رقیه یعقوبی

  سلام ما یه ماشین لباسشویی اوشن داریم ۵ کیلویی قدیمی سمت چپ برنامه های شستشوش نوشته شده ولی الان نوشته ها پاک شده و ما نمیدونیم هر شماره شستشو چه برنامه ای رو اجرا میکنه اگر لطف کنید یه عکس از برنامه شستشو برای بنده ارسال کنید ممنون میشم

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   لطفا مدل ماشین لباسشویی اوشن خودتون رو اعلام کنید اگر کمکی از دست ما بر بیاد در خدمتتون هستیم

 • Avatar
  حسنی

  سلام من یک ماشین لباسشویی اوشن مدل ۶۰۳ ATXدارم که بعضی وقتها اب زیادی پر می شود و از زیر جای پودر بیرون می ریزه لطفا راهنمایی کنید

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   لطفا بیشتر توضیح بدید ولی با این توضیحات کم احتمال خرابی یا کیپ شدن هیدروستات وجود دارد

  • Avatar
   سهیل کریمی

   سلام ما هم یه اوشن قدیمی داریم که خداروشکر کار میکنه ولی یواش یواش داره میره توی خرج اساسی و تمیر

   بعضی مواقع که خاموش میشه موقع خارج کرددن لباسها آب ته محفظه وجود داره

   یا اینکه زمانی که اولین بار میخاد آب و پودر ببره از زیر درب محفظه پودر آب میریزه بیرون

   دکمه شستشوی نیم ساعتش خرابه الانم حدود یه هفتس رفته تو گیر کرده کلا رفته سر شستشوی نیم ساعته در نمی آد فکر کنم فنر پشتش خراب شده یه بار که روشنش کردیم نیم ساعته بود

   و زمان چرخیدن یه مقدار صدا میده

   ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنیم تشکر

   ولی خدایی مدل اصل ایتالیاییه بالای ۱۰ سال داره کار میکنه هنوز تعمیرکار دست بهش نزده خداروشکر

   • محمد پیرنیا
    محمد پیرنیا

    سلام
    دوست عزیز یه این صورت امکان پاسخ دادن به سولات و حل کردن ماشین لباسشویی شما وجود ندارد ماشین لباسشویی شما به یک تعمیر و سرویس اساسی نیاز دارد مطمن باشید که بعد از ۱۰ سال استفاده مستمر این کار واجب است

 • Avatar
  مژگان احدی

  من خواستم از لطف شما تشکر کنم بعد ۲ هفته تعیمرکار عوض کردن بالاخره این لباسشویی ما با تعمیرکار شما درست شد

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   خواهش میکنم وظیفه ما خدمات رسانی به شماست

 • Avatar
  وحید

  سلام لباسشویی سامسونگ دارم پمپ آبش کار میکنه لوله ورودی خروجی هم کیپ نیست ولی آب رو تخلیه میکنه به نظر شما عیبش چیه

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   با توجه به توضیحات شما پمپ اّب ماشین لباسشویی اوشن شما دچا نقص شده که یکی از این موارد امکان هرز شدن پروانه موتور میباشد البته اگر بنا به گفته شما موتور کار میکند و شما صدای کار کردن آن را میشنوید در غیز این صورت برد فرمان یا تایمر مشکل داشته و باید به صورت کاملا تخصصی و دقیق سیستم مورد برسی قرار گیرد

 • Avatar
  مراوی

  لاستیک ماشین مدل mt 640سوراخ شده و اب میده خواستم. بدونم لاستیک یدک برای تعویض موجوده .ممنون

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   نخیر موجود نیست متاسفانه

 • Avatar
  همایون نوربخش

  سلام .لطفا بفرمایید کنترلر لباسشویی اوشن مدل ۴۵۲ATX موجود است یا خیر .تشکر

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   منظور شما انز کنترلر چیه لطفا واضح تر توضیح بدید

 • Avatar
  احسان مختارپور

  با سلام و عرض احترام، لباس شویی مدل FDE 1000 داریم و خیلی ازش راضی هستیم فقط اخیراً سنگ رویی بدنه شکسته و باعث شده پیچ هاش هم از بدنه پلاستیکی داخل کنده بشه، میخواستم ببینم اولا ارومیه نمایندگی دارید و دوماً سنگ و بدنه داخلی که پلاستیکی هست موجود هست.

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   نخیر در ارومیه نمایندگی تعمیرات اوشن وجود ندارد و اینکه برای تعویض سنگ شما میتوانید با تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس گرفته و از اینشان درخواست نمایید چون امکان موجود بودن یا حل کردن این مشکل بالاست

 • Avatar
  نعیم

  باعرص سلام یک ماشین لباسشویی اوشن داریموقتی شروع به کار میکنه تایمرش شروع میکنه به چرخیدن یه دور کاملو‌۱۰ ثانیه ای میچرخه عیبش از چی میتونه باشد

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   دستگاه خود را از برق بکشید و تایمر را یک دور موافق عقربه های ساعت بچرخانید بعد روی برنامه دلخواه قرار دهید و ماشین لباسشویی را روشن کنید این مشکل حل خواهد شد

 • Avatar
  جمشید مرادی

  سلام.مدل لباسشویی ما OCEAN 452 ATX هست بدون مشکل حدود ۱۸سال کارکرده.واقعا خسته نباشه.ولی جدیدا وقتی لباس داخلش می ریزیم ،به سختی می چرخه.یعنی همین مقدار رو قبلا بدون مشکل کار میکرد،ولی اکنون گاها حتی می‌ایستد،البته ایست کامل کامل که نه بلکه با سختی وخیلی کند.تسمه بازدید شد سالم است و سفت بودن تسمه هم صحیح است.در حالت خالی (بدون لباس)کارکرد صحیحی دارد..لطفا راهنمایی فرمایید،مشکل چیست و چه باید کرد .

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   البته درسته که شما میفرمایید خسته نباشه ولی فک کنم بعد از ۱۸ سال استفاده خسته شده و نیاز به سرویس و چکاب دارد که حتما باید توسط یک یک تعمیرکار متخصص لباسشویی اوشن مورد برسی قرار گیرد

 • Avatar
  محسن عزیزی

  سلام خسته نباشی من لباسشویی مدل اوشن اف ۶۳۰ دارم الان تایمرش کار نمیکنه یعنی گیر میکنه و ماشین موقع لباس شستن گل میره رویه لباسها

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   دوست گرامی این مشکل باید توسظ تعمیرکار لباسشویی اوشن برسی و اعلام هزینه و عیب شود به این صورت امکان اعلام هزینه وجود ندارد شما میتوانید تماس گرفته سفارش خود را ثبت کنید

 • Avatar
  محسن عزیزی

  الان میخواستم بپرسم هزینه تعمیرش چقدر میشه

 • Avatar
  محسن عزیزی

  بعدش میخواستم بپرسم برایه چکاپ باید به کی مراجعه کنن ایا متخصصین شما عزیزان قادر به مراجعه هستن در شبه عید ؟؟؟

 • Avatar
  لیلی

  سلام خسته نباشید من تازه یه ماشین اوشن قدیمی دستم اومده ۵کیلویی مدل ۴۵۲atxبعد شستوشو روی خشکن نمیره باید تایمرش رو بچرخونی روی خشکن مشکلش کجاست؟

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   مشکل از تایمر ماشین لباسشویی اوشن شماست که یابد تعمیر یا تعویض شود

 • Avatar
  Leyli

  سلام خسته نباشید
  من تازه یه ماشین لباسشویی اوشن قدیمی مدل۴۵۲atxدستم اومده
  ولی وقتی روشنش میکنم روی خشکن نمیره مشکلش چیه؟

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   در تمامی برنامه ها این مشکل وجود دارد ؟؟؟ و اینکه زمانی که به تنهایی برنامه خشککن استفاده میشود باز هم این عمل انجام نمیشود ؟؟؟؟

 • Avatar
  محمد اسماعیلی

  سلام ببخشید لباسشویی اوشن نیمه اتوماتیک مدلی که تایمر را بادست میچرخونی قبلا از ۲ که میذاشتی تا ۱۱ میشست ووخشک میکردو قطع میشد الان تا ۵ کار میکنه ووقطع میشه علت چی هست ؟ممنون

  • Avatar
   meAfshin76

   سلام
   آیا بعد از این توقف کامل تایمر امکان حرکت دادن آن با دست به مرحله بعد وجود دارد ؟

 • Avatar
  علی زاهدی پور

  سلام خسته نباشید ما یک ماشین لباسشویی مدلft550داریم کارش خیلی جالبه ولی اخیرا روی یک برنامه توقف میکنه ایراد تایمر ش رو که برطرف کردیم حالا سیمهای تایمر سه چهار تاش قاطی شده چه کار کنم؟

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   متاسفانه باید قبل از باز کردن کاملا رنگ و محل سیم ها رو چک میکردید تا در هنگام بستن با این مشکل مواجه نشوید برای حل کردن این مشکل باید نفشه سیم کشی کامل دستگاه را تهیه کنید

 • Avatar
  محبوبه

  سلام سال نو رو به شما تبریک میگم، اگه ممکنه نمایندگی در مشهد رو معرفی بفرمایید

  • Avatar
   meAfshin76

   سلام
   لطفا با ۱۱۸ شهر مشهد تماس بگیرید و درخواست شماره نمایندگی رسمی ماشین لباسشویی اوشن را داشته باشید

 • Avatar
  زاهدی پور

  سلام سال نو مبارک نقشه سیم کشی رو باید ازکجا تهیه کنم؟ شما نمی تونید کمکم کنید آیا جایی هست این مشکل مرتفع کنه؟ ممنونم اگه راهنمایی کنید.

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   دوست گرامی بیشتر تعمیرکاران نقشه سیم کشی ماشین لباسشویی را دارند که باید تهیه شود همچنین تعمیرگاه هایی برای تعمیر تایمر ماشین لباسشوی در مراکز استان وجود دارد که به صورت کاملا تخصصی این مشغول به این کارند

 • Avatar
  زاهدی پور

  سلام لطف کنید یا تعمیر کار بفرستید یابفرمائید به کجا مراجعه کنیم ما ساکن فردیس کرج هستیم

 • Avatar
  بهزاد اکبری

  سلام لباسشویی ما به جای اینکه لباسها رو در یک ساعت بشوره ، هفت ساعت طول میکشه به این صورت که هر بار که میچرخد برای چرخش معکوس زمان زیادی طول میکشد.. اوشن هست

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   احتمال خرابی در برد فرمان یا تایمر ماشین لباسشویی بسیار بالاست که با برسی بیشتر تعمیرکار متخصص قابل حل است

 • Avatar
  وحید دانیاری

  سلام
  لباسشویی اوشن مدل ken1000e کار نمیکنه فقط صدای تق تق ریزی از داخلش میاد
  نحوه ریست کردنش چطوریه؟
  من خودم تعمیرکارم ولی با اوشن کار نکردم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   این صدا درکدام مرحله از کاز ماشین لباسشویی اوشن شنیده میشود ؟

 • Avatar
  پرستو

  سلام.ما به تازگی اوشن مدل ۴۵۲Atx به دستمون رسیده.اگه ممکن طرز کارش رو بهنون بگید.

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   دوست گرامی امکان توضیح کامل و نحوه استفاده از ماشین لباسشویی اوشن در اینجا امکان پذیر نیست

 • Avatar
  حمید جارچی

  سلام
  سلکتور برنامه بصورت هرز می چرخد و ماشین روشن نمی شود
  راهنمایی فرمایید

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   احتمال خارج شدن پین یا شکستن سلکتور ماشین لباسشویی هست که باید برسی و تعمیر یا تعویض شود حتما از کمک یک تعمیرکار متخصص در شهر یا شهرستان خودتان استفاده کنید

 • Avatar
  شایلین عبدی

  با سلام و خسته نباشید
  لباسشویی ما در حال کار کردن پیغام clean filter داد و ما فیلترو هین باز کردن که یک شلنگ هم داره که خواستم یکم بکشم بیاد بیرون یهم از دستم گریخت و به داخل لباسشویی رفت فیلترم تمیز کردم مشکل من آن شلنگ هست باید چیکار کنم تعمیرکار باید بیاد ؟

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   لباسشویی را به سمت عقب بلند کنید و این مشکل را برطف کنید و اگر این امکان برای شما وجود ندارد حتما با تعمیرکار متخصص برای بازدید و حل کردن مشکل مشورت کنید

 • Avatar
  محمد یوسف سعیدی

  سلام.اوشن ocean 603 atx دارم.وقتی رو چهار می گذارم اب گیری کامل نمی کنه و ماشین خشک می چرخد.لوله ای را هم که هیدرواستات وصل می شود تمیز کردم و با فوت کردن داخل هیدرواستات صدای قطع و وصل از داخلش میاد.لطفا راهنمایی کنید ممنون.

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   اگر از سالم بودن شیر برقی ماشین لباسشویی و متصل بودن آب به ماشین لباسشویی مطمن هستید حتما باید به صورت کلی هیدروستات برسی شود فوت کردن و صدا دادن هیدروستات دلیلی بر سالم بودم هیدروستات نیست امکان دوده زدن و رد نکردن جریان برق توسط پلاتین های هیدروستات وجود دارد حتما هیدروستات را یک مشابه عوض کنید در ضمن از سالم بودن برد و تایمر دستگاه مطمن شوید

 • Avatar
  یاسر نادری

  درود بر شما
  یه لباسشویی اوشن دارم که تایمر را روی هر حالتی بذارم در حد نیم لیتر آبگیری میکنه و دیگه تایمر کاملا میچرخه و به پایان میرسه . یعنی هیچ مرحله ای رو اجرا نمیکنه
  اگه بورد لباسشویی نیاز به ریست داره لطفا منو راهنمایی کنید که چگونه ریست را انجام بدم
  ممنون از سایت خوبتون

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   شما ماشین لباسشویی را در هر حالتی که هست از برق جدا کنید و بعد تایمر را دو دور کاملا ارام موافق عقربه های ساعت بچرخانید و روی برنامه دلحواه قرار دهید و ماشین لباسشویی را به برق متصل کرده و استارت کنید به احتمال خیلی زیاد مشکل شما حل شده اگر مشکل برطرف نشد حتما با ما در ارتباط باشید

 • Avatar
  faramarz

  سلام
  لباس شویی ocean f650
  پوسته داخلی پمپ شکسته ..چه طور میتونم تهیه کنم ؟
  آیا شما موجود دارید؟
  با تشکر لطفا پاسخ بدید

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   امکان پیدا شدن این قطعه کم است ولی شما میتوانید پمپ تخلیه کامل را خریداری کرده ونصب کنید

 • Avatar
  faramaz

  سلام
  چه طور میتونم تهیه کنم؟
  قیمت پمپ رو میفرمایید؟
  تعمیرگاه شما پمپ رو داره؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید ..یک ماه است درگیر ماشین لباسشویی اوشن f650شدم…تشکرهمدان نمایندگی نداره

  • Avatar
   کارشناس 2 : علوی

   سلام
   دوست گرامی ما به هیچ عنوان امکان قیمت دهی به این صورت را نداریم درباره تامین قطعات هم شما میبایست با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در شهرستان خودتان تماس گرفته و از ایشان تهیه نمایند در صورتی که در شهر شما نمایندگی تعمیرات لباسشویی اوشن وجود ندارد با مشورت با یک تعمیرکار متخصص این مشکلی قابل حل است

 • Avatar
  faramarzz

  سلام
  خیلی زحمت دادم شمارو
  اگه لطف کنید آدرسی بدید میام تهران پیدا میکنم پمپ رو…متاسفانه همه جارو گشتم پیدانکردم ۲ماه هست لباسشویی نداریم…
  تهران مطمعنا پیدا میشه…
  مادرم دعاتون میکنه

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   دوست گرامی نیازی به مراجعه حضوری شما به تهران نیست با یک تعمیرکار متخصص مشورت کنید حتما این قطعه را پیدا و تعویض خواهند کرد اگر در نتیجه قادر به حل کردن مشکل نبودید حتما با ما تماس برقرار کنید تا نسبت به تهیه این قطعه شما را راهنمایی کنید

 • Avatar
  faramarzz

  عرض ادب وتشکر
  متاسفانه اینجا نتونستن پیدا کنند تقریبا از تموم سرویسکارا پرسوجو کردم .
  با شماره شما هم تماس گرفتم برا قطعه گفتن ما فروش قطعه نداریم!
  مستقیم نمیشه با شما تماس گرفت؟

  • Avatar
   کارشناس 2 : علوی

   سلام
   لطفا در یک ایمیل خصوصی شماره خود را ارسال کنید

 • Avatar
  faramarzz

  سلام
  ادرس ایمیل تون رو ندارم…
  لطف میکنید مرحمت فرمایید
  تشکر

 • Avatar
  زهرا قاسمی

  زهرا
  لطفا در مورد شستشوی لباسشویی اوشن مدل ۴۵۲ ATX بنده را راهنمایی کنید .

 • Avatar
  مهدی فرهادی

  سلام
  خسته نباشید
  دفترچه ماشین لباسشویی اوشن مدل f650 را میخاستم
  آیا این مدل برنامه شستشوی کمتر از یک ساعت داره؟

 • Avatar
  امیدوار رزمی

  سلام من یک ماشین لباسشوئی مدل who155eدارم نمیدانم چگونه با ان کار کنم برا دانلود دفترچه هم خیلی تلاش کردم موفق نشدم امیدوارم شما به من کمک کنید

 • Avatar
  امیرحسین یوسفی

  سلام من یک ماشین لباس شویی اوشن دارم که خشک کنش ازکارافتاده.تعمیرکار آوردم پمپشو عوض کرد امابازهم درست نشد.قراره دوباره بیادوخازنشوتعویض کنه.امامی ترسم کلا خرابش کنه.به نظرشمامشکل ازچیه؟
  باتشکر

 • Avatar
  نظري

  سلام.ماشین لباسشویی اوشین مدل f850 از قسمت بالای مخزن پودر ، نشت آب داره به طوریکه زیر ماشین رو کاملا خیس می کنه. متاسفانه شهرستان زنجان نمایندگی نداره. چاره ای داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

 • Avatar
  نادر مرتضوی

  سلام
  ما یه ماشین لباسشویی اوشن داریم ۵ کیلویی قدیمی سمت چپ برنامه های شستشوش نوشته شده ولی شمت چپ دور دکمه انتخاب برنامه شستشو شماره ها پاک شده و ما نمیدونیم برای انتخاب برنامه شستشوی مورد نظر، دکمه انتخاب باید در چه وضعیتی قرار بگیره. اگر لطف کنید یه عکس و یا حتی user manual این ماشین را برای بنده ارسال کنید ممنون میشم.

 • Avatar
  امیر مرادی

  سلام من یک ماشین لباسشویی اوشن مدل ۴۵۲ATX دارم میشه لطفا راهنمایی کنید دکمه برنامه هاش چطور کار میکنه ممنون میشم ازتون اگه کمکم کنید

  • Avatar
   حاجی نیا

   سلام یه لباسشویی اوشن ken1250داریم که آبگیری انجام میده ولی بقیه برنامه ها عمل نمیکنه،ضمناً نمایندگی اینجا هم کار خاصی انجام ندادن گفتن این سیستم مکانیکی هست

   • کارشناس1: پیرنیا
    کارشناس1: پیرنیا

    سلام
    دوست گرامی عمل نکردن برنامه های دلایل خیلی خیلی بالایی دارد ولی اگر که با برسی امکان اعلام نظر هست ولی اگر هیچ کدام از برنامه ها کار نمیکند احتمال خرابی موتور تایمر وجود دارد که باید برسی شود

    • Avatar
     ph[d kdh

     قیمت موتور تایمر چنده؟

     • کارشناس1: پیرنیا
      کارشناس1: پیرنیا

      سلام
      امکان قیمت دهی به این صورت وجود نداره

 • Avatar
  محمدعلى ملاك پور

  باسلام واحترام
  ما یکدستگاه ماشین لباسشویى اوشن مدل ۶۰۳ATXداریم ومدتها به ما سرویس خوب وعالى میداد
  تا اینکه چند وقت پیش خراب شد تکنیسین هاى مربوط از ان بازدید واظهار داشتند که تایمر
  ماشین خراب شده ونیاز به تعویض دارد احتمال تعمیر هم دارد وتایمر پاکشوما هم قابل نصب
  به ان نیز دارد که از فابریک خودش ارزانتر است در این کش وقوس یکدستگاه ماشین
  لباسشویى پاکشوما دیگر متعلق به یکى از دوستان که عازم خارج از کشور بود خریدارى کردیم
  حال این ماشین اوشن که به گفته تکنیسین ها فقط تایمر ان خراب است و همه جاهاى دیگر
  ان سالم است دست ما مانده ازانجاییکه شما میتوانید انرا مورد مصرف قرار دهید خواهش
  میکنم انرا بازدید وبهر قیمتى که میارزد بردارید چون دوست ندارم که بصورت اهن قراضه
  به دست فروش فروخته شود چون شما اگر بهر قیمتى انرا بردارید خیر است

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   متاسفانه ما امکان این کار یا خرید ماشین لباسشویی شما را نداریم

 • Avatar
  Rahman heshmati

  سلام خسته نباشید .
  یه ماشین لباسشویی اوشن داریم خالی که باشه بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی همینکه لباس بندازی داخلش زور میزنه ک بچرخه ولی نمیتونه
  تسمه هم سالمه و هیچ مشکلی نداره
  موتور رو هم باز کردم بردم نشون دادم گفتن ایراد نداره .
  ممنون میشم اگ راهنمایی کنید

 • Avatar
  یوسف زمانی

  من یک ماشین قدیمی اوشن f452 دارم تازه خریدم میخواستم نحوه کار کردن باهاش رو بهم بگین مخصوصا دکمهاش رو توضیح بدین چون اصلا با این مدل آشنایی ندارم ممنون میشم

 • Avatar
  کمالی

  با سلام من میخواستم ببینم میشه کمک های لباسشوئی رو با کمک های بهتری عوض کرد تا تکانهای و لرزشهای لباسشوئی کمتر و کم ثدا تر بشه مدل قدیم اوشن ما هم هست
  ۴۵۲ ATX

 • Avatar
  علیرضا

  لباسشویی ما اوشن و کلاس A و ۷۰۰ دوره الان تایم شستشو به هم خورده و زیاد میشوره

 • Avatar
  محمد محبت بخش

  با عرض سلام و خسته نباشید ماشین لباسشویی ما مدل ۴۵۲ATX هست موقع شستشو روی بعضی برنامه ها دیر عمل میکنه باید با دست عقربه رو بچرخانیم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکد

 • Avatar
  صائب

  با سلام ما یه ماشین ۶۰۶t داریم که چندساله که مشکلی نداره البته دو تا دکمه ها شکست که چندان مهم نیست الان میخواستم جاپودریشرو تمیز کنم تماس گرفتم یه تعمیرکار می گفت باید جامیع رو به سمت پایین فشار بدم و جمحفظه رو جدا کنم ولی واقعاً با توجه به اینکه درب جامایع رو به بالا فقط حرکت میکنه رو به پایین امکان فشار دادن نیست ضمن این که زیر محفظه هم یه خار بزرگ هست ترسیدم بشکنه کلا حیف بشه نمی دونم چکار کنم اگه امکان داشته باشه تصویری یه توضیح بدید ممنون میشم

 • Avatar
  حیدر خردمند

  لبلسشویی اوشن مدل ۱۲۵۰ کار می کند ودور خشکن اجرا نمی شود روی هربرنامه ایی که بگذاری ممن.نم راهنمایی کنید

 • Avatar
  حیدر خردمند

  لبلسشویی اوشن مدل ۱۲۵۰ کار می کند ودور خشکن اجرا نمی شود یا کار نمیکند روی هربرنامه ایی که بگذاری ممنونم راهنمایی کنید

 • Avatar
  داوود

  سلام‌‌ خسته‌ نباشید
  ما یک لباسشویی‌ اوشن‌f1250 داریم‌ وقتی‌ پودر‌ لباسشویی‌ میاد‌ داخلش‌ خوب‌ نمیشوره‌ و‌ سریع‌ اب‌ میاد‌ داخلش‌ و‌ پودرو‌ میشوره‌ میبره‌

 • Avatar
  عالیه شفائیان

  با سلام.و عرض خسته نباشید و با تشکر از اینکه ببا خدمات عالی مشتریان را کمک وراهنمایی می کنید.
  من یه لباسشویی اوشن دارم که حدود ۱۵ سال پیش گرفتم و خیلی عالی کار میکنه .البته باید بگویم من هم خیلی مواظبش هستم و زیاد از اون کار نمی کشم. متاسفانه الان ابتدای کار خوب کار میکنه تا حدود شماره ۵ پیش میره ولی روی شماره ۵ می ا یسته وباید با دست تایمر رو بچرخانم به جلوتر تا ادامه کار رو تمام کنه . این رو هم بگویم که تایمر ش هم به سختی می چرخد.ممنون از راهنمایی شما.

 • Avatar
  آرش نصر

  با سلام ماشین ما مدل ۶۰۳atx می باشد ، ظاهرا کلید تایمر خراب شده و بعضی وقتها روی شماره خاصی باقی میمونه میخواستم بدونم ایا ایا کلید تایمر این مدل پیدا میشه?

 • Avatar
  معسود اسکندری

  سلام تازه خریدم مقداری کارداره طزه کارشوبلد نیستم ممنون

 • Avatar
  هدایت غفاری

  با سلام:اینجانب یک دستگاه ماشین لباسشویی در سال ۱۳۸۵خریده ام ولی تا این لحظه هنوز انرا نصب نکرده ایم آیا هنوز شامل گارانتی میشود و برای نصب باید باکجا تماس بگیرم
  محل سکونت شاهین شهر اصفهان هدایت غفاری

 • Avatar
  محبوب

  سلام وقت بخیر
  به مدل قدیمی از لباسشویی اوشن دارم (f650) برای تعمیر بردم ااقای تعمیرکاربعداز ده روز بهم گفت شاگردم سیمهای تایمر و…. رو کشیده و نمی دونم کدوم به کدومه !!!باید نقشه سیمکشی دستگاه رو پیدا کنم می خواستم بدونم از کجا میشه نقشه سیم کشی لباسشویی رو پیدا کرد؟متاسفانه شهرستان ما نمایندگی اوشن نداره

 • Avatar
  علیزاده

  سلام وقت بخیر
  من ۱۲ سالی میشه لباسشویی اوشن رو دارم وخیلی هم عالیه اما یه مشکلی که داره بدنه لباسشویی البته قسمت جلو تغییر رنگ داده میخواستم ببینم میشه بدنشو عوض کرد؟

 • Avatar
  مریم داودی

  با سلام ماشین من مدل ۴۵۲ atx هست نمیدونم چطور جا پودری رو جدا کنم که بشورم لطفا راهنمایی کنید

 • Avatar
  فرزانه عارف

  با سلام، ماشین من مدلKEN650 هست تمام نوشته های روش پاک شده ونمیتونم با هاش کار کنم ممنون میشم اکه امکانش هست برنامه شتشو روبرام بفرستید،اگه دفترچه راهنما هم باشه تصویرشو برام بفرستید باتشکر

 • Avatar
  فرزانه نوروطن

  سلام
  من یک لباسشویی اوشن دارم ۱۵ سال پیش خریدم و الان میخوام استفاده کنم لطفا نمایندگی جهت نصب آن در اصفهان رو معرفی کنید و همچنین سوال برام پیش اومده ک واقعا لباسشویی خوبی هست یا ن؟
  با تشکر

 • Avatar
  محمد حسینی

  سلام.
  من لباسشویی اوشین f850 دارم.
  راهنمای استفاده پاک شده.
  ممنون میشم راهنمایی کنید که حداقل روی کدوم شماره برنامه لباس هارو خشک میکنه.

 • Avatar
  بهادر

  سلام.ماشین لباسشویی بنده اوشن مدل KEN650 هست.به دنبال دفترچه راهنمای فارسی هستم. به هنگام خشک کردن هم به طرز افتضاحی تکان میخورد ولی تراز هست.ایراد چیست؟ممنون

 • Avatar
  سعید شفیعی

  با سلام بنده یک اوشن Ken 1000دارم تو بعضی از مراحل شستشو شروع به چشمک زدن میکنه و دیگه کار نمیکنه بعد از برق میکشیم بعداز نیم تا یک ساعت به برق میزنیم شروع به کار میکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

 • Avatar
  هاشم ابراهیم نژاد

  سلام من ماشین لباسشویی A 603 دارم که تایمر مکانیکی داره ما اکثرا از برنامه ۴ برای شستن استفاده می کنیم که حین کار تایمر آن می چرخید و موقع رسیدن به S توقف میکرد ولی اخیرا تایمر آن در ۷ وامی ایستد و برنامه به انتها نمی رسه و ماشین توقف نمی کنه.

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *