تعمیر ماشین لباسشویی اوشن

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. بنابراین ما جهت سازگاری با شرایط موجود، در حال بررسی اخبار و توصیه های سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت در جهت حفظ ایمنی و سلامت مشتریان و متخصصان خود هستیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی اوشن

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی اوشن

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند اوشن برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که اوشن از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند اوشن جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی اوشن در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین اوشن در کاراباما با نصب لباسشویی اوشن بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی اوشن با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اوشن مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی اوشن توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی اوشن را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی اوشن به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی اوشن در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی اوشن پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی اوشن را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی الکترولوکس، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی اوشن که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی اوشن را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اوشن به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی اوشن

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی اوشن (Ocean) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی اوشن و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی اوشن خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی الکترولوکس

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی اوشن شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

رقیه یعقوبی
2 دسامبر 2016

سلام ما یه ماشین لباسشویی اوشن داریم ۵ کیلویی قدیمی سمت چپ برنامه های شستشوش نوشته شده ولی الان نوشته ها پاک شده و ما نمیدونیم هر شماره شستشو چه برنامه ای رو اجرا میکنه اگر لطف کنید یه عکس از برنامه شستشو برای بنده ارسال کنید ممنون میشم

  کارشناس 1: پیرنیا
  4 دسامبر 2016

  سلام
  لطفا مدل ماشین لباسشویی اوشن خودتون رو اعلام کنید اگر کمکی از دست ما بر بیاد در خدمتتون هستیم

حسنی
16 دسامبر 2016

سلام من یک ماشین لباسشویی اوشن مدل ۶۰۳ ATXدارم که بعضی وقتها اب زیادی پر می شود و از زیر جای پودر بیرون می ریزه لطفا راهنمایی کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  16 دسامبر 2016

  سلام
  لطفا بیشتر توضیح بدید ولی با این توضیحات کم احتمال خرابی یا کیپ شدن هیدروستات وجود دارد

  سهیل کریمی
  8 فوریه 2017

  سلام ما هم یه اوشن قدیمی داریم که خداروشکر کار میکنه ولی یواش یواش داره میره توی خرج اساسی و تمیر

  بعضی مواقع که خاموش میشه موقع خارج کرددن لباسها آب ته محفظه وجود داره

  یا اینکه زمانی که اولین بار میخاد آب و پودر ببره از زیر درب محفظه پودر آب میریزه بیرون

  دکمه شستشوی نیم ساعتش خرابه الانم حدود یه هفتس رفته تو گیر کرده کلا رفته سر شستشوی نیم ساعته در نمی آد فکر کنم فنر پشتش خراب شده یه بار که روشنش کردیم نیم ساعته بود

  و زمان چرخیدن یه مقدار صدا میده

  ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنیم تشکر

  ولی خدایی مدل اصل ایتالیاییه بالای ۱۰ سال داره کار میکنه هنوز تعمیرکار دست بهش نزده خداروشکر

   کارشناس 1: پیرنیا
   10 فوریه 2017

   سلام
   دوست عزیز یه این صورت امکان پاسخ دادن به سولات و حل کردن ماشین لباسشویی شما وجود ندارد ماشین لباسشویی شما به یک تعمیر و سرویس اساسی نیاز دارد مطمن باشید که بعد از ۱۰ سال استفاده مستمر این کار واجب است

  سعیده
  7 مارس 2020

  سلام طریقه کارزمان دادن به لباسشویی اوشن مدل f650رابگید ممنون

   زارعى
   3 آوریل 2020

   سلام لباسشویى اوشن ۴۵۲Atxدارم تایمرش گاهى درست کارنمیکنه آیا تایمر بایستى تعویض شه یا تعمیر بشه وقیمت تایمرش چنده؟متشکرم

مژگان احدی
29 دسامبر 2016

من خواستم از لطف شما تشکر کنم بعد ۲ هفته تعیمرکار عوض کردن بالاخره این لباسشویی ما با تعمیرکار شما درست شد

  کارشناس 1: پیرنیا
  30 دسامبر 2016

  سلام
  خواهش میکنم وظیفه ما خدمات رسانی به شماست

وحید
11 ژانویه 2017

سلام لباسشویی سامسونگ دارم پمپ آبش کار میکنه لوله ورودی خروجی هم کیپ نیست ولی آب رو تخلیه میکنه به نظر شما عیبش چیه

  کارشناس 1: پیرنیا
  11 ژانویه 2017

  سلام
  با توجه به توضیحات شما پمپ اّب ماشین لباسشویی اوشن شما دچا نقص شده که یکی از این موارد امکان هرز شدن پروانه موتور میباشد البته اگر بنا به گفته شما موتور کار میکند و شما صدای کار کردن آن را میشنوید در غیز این صورت برد فرمان یا تایمر مشکل داشته و باید به صورت کاملا تخصصی و دقیق سیستم مورد برسی قرار گیرد

مراوی
17 ژانویه 2017

لاستیک ماشین مدل mt 640سوراخ شده و اب میده خواستم. بدونم لاستیک یدک برای تعویض موجوده .ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  18 ژانویه 2017

  سلام
  نخیر موجود نیست متاسفانه

همایون نوربخش
2 فوریه 2017

سلام .لطفا بفرمایید کنترلر لباسشویی اوشن مدل ۴۵۲ATX موجود است یا خیر .تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  3 فوریه 2017

  سلام
  منظور شما انز کنترلر چیه لطفا واضح تر توضیح بدید

احسان مختارپور
11 فوریه 2017

با سلام و عرض احترام، لباس شویی مدل FDE 1000 داریم و خیلی ازش راضی هستیم فقط اخیراً سنگ رویی بدنه شکسته و باعث شده پیچ هاش هم از بدنه پلاستیکی داخل کنده بشه، میخواستم ببینم اولا ارومیه نمایندگی دارید و دوماً سنگ و بدنه داخلی که پلاستیکی هست موجود هست.

  کارشناس 1: پیرنیا
  14 فوریه 2017

  سلام
  نخیر در ارومیه نمایندگی تعمیرات اوشن وجود ندارد و اینکه برای تعویض سنگ شما میتوانید با تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس گرفته و از اینشان درخواست نمایید چون امکان موجود بودن یا حل کردن این مشکل بالاست

نعیم
15 فوریه 2017

باعرص سلام یک ماشین لباسشویی اوشن داریموقتی شروع به کار میکنه تایمرش شروع میکنه به چرخیدن یه دور کاملو‌۱۰ ثانیه ای میچرخه عیبش از چی میتونه باشد

  کارشناس 1: پیرنیا
  15 فوریه 2017

  سلام
  دستگاه خود را از برق بکشید و تایمر را یک دور موافق عقربه های ساعت بچرخانید بعد روی برنامه دلخواه قرار دهید و ماشین لباسشویی را روشن کنید این مشکل حل خواهد شد

جمشید مرادی
15 فوریه 2017

سلام.مدل لباسشویی ما OCEAN 452 ATX هست بدون مشکل حدود ۱۸سال کارکرده.واقعا خسته نباشه.ولی جدیدا وقتی لباس داخلش می ریزیم ،به سختی می چرخه.یعنی همین مقدار رو قبلا بدون مشکل کار میکرد،ولی اکنون گاها حتی می‌ایستد،البته ایست کامل کامل که نه بلکه با سختی وخیلی کند.تسمه بازدید شد سالم است و سفت بودن تسمه هم صحیح است.در حالت خالی (بدون لباس)کارکرد صحیحی دارد..لطفا راهنمایی فرمایید،مشکل چیست و چه باید کرد .

  کارشناس 1: پیرنیا
  16 فوریه 2017

  سلام
  البته درسته که شما میفرمایید خسته نباشه ولی فک کنم بعد از ۱۸ سال استفاده خسته شده و نیاز به سرویس و چکاب دارد که حتما باید توسط یک یک تعمیرکار متخصص لباسشویی اوشن مورد برسی قرار گیرد

محسن عزیزی
7 مارس 2017

سلام خسته نباشی من لباسشویی مدل اوشن اف ۶۳۰ دارم الان تایمرش کار نمیکنه یعنی گیر میکنه و ماشین موقع لباس شستن گل میره رویه لباسها

  کارشناس 1: پیرنیا
  8 مارس 2017

  سلام
  دوست گرامی این مشکل باید توسظ تعمیرکار لباسشویی اوشن برسی و اعلام هزینه و عیب شود به این صورت امکان اعلام هزینه وجود ندارد شما میتوانید تماس گرفته سفارش خود را ثبت کنید

محسن عزیزی
7 مارس 2017

الان میخواستم بپرسم هزینه تعمیرش چقدر میشه

محسن عزیزی
7 مارس 2017

بعدش میخواستم بپرسم برایه چکاپ باید به کی مراجعه کنن ایا متخصصین شما عزیزان قادر به مراجعه هستن در شبه عید ؟؟؟

لیلی
9 مارس 2017

سلام خسته نباشید من تازه یه ماشین اوشن قدیمی دستم اومده ۵کیلویی مدل ۴۵۲atxبعد شستوشو روی خشکن نمیره باید تایمرش رو بچرخونی روی خشکن مشکلش کجاست؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  14 مارس 2017

  سلام
  مشکل از تایمر ماشین لباسشویی اوشن شماست که یابد تعمیر یا تعویض شود

Leyli
11 مارس 2017

سلام خسته نباشید
من تازه یه ماشین لباسشویی اوشن قدیمی مدل۴۵۲atxدستم اومده
ولی وقتی روشنش میکنم روی خشکن نمیره مشکلش چیه؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  13 مارس 2017

  سلام
  در تمامی برنامه ها این مشکل وجود دارد ؟؟؟ و اینکه زمانی که به تنهایی برنامه خشککن استفاده میشود باز هم این عمل انجام نمیشود ؟؟؟؟

محمد اسماعیلی
14 مارس 2017

سلام ببخشید لباسشویی اوشن نیمه اتوماتیک مدلی که تایمر را بادست میچرخونی قبلا از ۲ که میذاشتی تا ۱۱ میشست ووخشک میکردو قطع میشد الان تا ۵ کار میکنه ووقطع میشه علت چی هست ؟ممنون

  meAfshin76
  26 مارس 2017

  سلام
  آیا بعد از این توقف کامل تایمر امکان حرکت دادن آن با دست به مرحله بعد وجود دارد ؟

علی زاهدی پور
17 مارس 2017

سلام خسته نباشید ما یک ماشین لباسشویی مدلft550داریم کارش خیلی جالبه ولی اخیرا روی یک برنامه توقف میکنه ایراد تایمر ش رو که برطرف کردیم حالا سیمهای تایمر سه چهار تاش قاطی شده چه کار کنم؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  19 مارس 2017

  سلام
  متاسفانه باید قبل از باز کردن کاملا رنگ و محل سیم ها رو چک میکردید تا در هنگام بستن با این مشکل مواجه نشوید برای حل کردن این مشکل باید نفشه سیم کشی کامل دستگاه را تهیه کنید

محبوبه
25 مارس 2017

سلام سال نو رو به شما تبریک میگم، اگه ممکنه نمایندگی در مشهد رو معرفی بفرمایید

  meAfshin76
  26 مارس 2017

  سلام
  لطفا با ۱۱۸ شهر مشهد تماس بگیرید و درخواست شماره نمایندگی رسمی ماشین لباسشویی اوشن را داشته باشید

زاهدی پور
29 مارس 2017

سلام سال نو مبارک نقشه سیم کشی رو باید ازکجا تهیه کنم؟ شما نمی تونید کمکم کنید آیا جایی هست این مشکل مرتفع کنه؟ ممنونم اگه راهنمایی کنید.

  کارشناس 1: پیرنیا
  29 مارس 2017

  سلام
  دوست گرامی بیشتر تعمیرکاران نقشه سیم کشی ماشین لباسشویی را دارند که باید تهیه شود همچنین تعمیرگاه هایی برای تعمیر تایمر ماشین لباسشوی در مراکز استان وجود دارد که به صورت کاملا تخصصی این مشغول به این کارند

زاهدی پور
30 مارس 2017

سلام لطف کنید یا تعمیر کار بفرستید یابفرمائید به کجا مراجعه کنیم ما ساکن فردیس کرج هستیم

بهزاد اکبری
1 آوریل 2017

سلام لباسشویی ما به جای اینکه لباسها رو در یک ساعت بشوره ، هفت ساعت طول میکشه به این صورت که هر بار که میچرخد برای چرخش معکوس زمان زیادی طول میکشد.. اوشن هست

  کارشناس 1: پیرنیا
  1 آوریل 2017

  سلام
  احتمال خرابی در برد فرمان یا تایمر ماشین لباسشویی بسیار بالاست که با برسی بیشتر تعمیرکار متخصص قابل حل است

وحید دانیاری
2 آوریل 2017

سلام
لباسشویی اوشن مدل ken1000e کار نمیکنه فقط صدای تق تق ریزی از داخلش میاد
نحوه ریست کردنش چطوریه؟
من خودم تعمیرکارم ولی با اوشن کار نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  6 آوریل 2017

  سلام
  این صدا درکدام مرحله از کاز ماشین لباسشویی اوشن شنیده میشود ؟

پرستو
2 آوریل 2017

سلام.ما به تازگی اوشن مدل ۴۵۲Atx به دستمون رسیده.اگه ممکن طرز کارش رو بهنون بگید.

  کارشناس 1: پیرنیا
  4 آوریل 2017

  سلام
  دوست گرامی امکان توضیح کامل و نحوه استفاده از ماشین لباسشویی اوشن در اینجا امکان پذیر نیست

حمید جارچی
3 آوریل 2017

سلام
سلکتور برنامه بصورت هرز می چرخد و ماشین روشن نمی شود
راهنمایی فرمایید

  کارشناس 1: پیرنیا
  4 آوریل 2017

  سلام
  احتمال خارج شدن پین یا شکستن سلکتور ماشین لباسشویی هست که باید برسی و تعمیر یا تعویض شود حتما از کمک یک تعمیرکار متخصص در شهر یا شهرستان خودتان استفاده کنید

شایلین عبدی
9 آوریل 2017

با سلام و خسته نباشید
لباسشویی ما در حال کار کردن پیغام clean filter داد و ما فیلترو هین باز کردن که یک شلنگ هم داره که خواستم یکم بکشم بیاد بیرون یهم از دستم گریخت و به داخل لباسشویی رفت فیلترم تمیز کردم مشکل من آن شلنگ هست باید چیکار کنم تعمیرکار باید بیاد ؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  10 آوریل 2017

  سلام
  لباسشویی را به سمت عقب بلند کنید و این مشکل را برطف کنید و اگر این امکان برای شما وجود ندارد حتما با تعمیرکار متخصص برای بازدید و حل کردن مشکل مشورت کنید

محمد یوسف سعیدی
13 آوریل 2017

سلام.اوشن ocean 603 atx دارم.وقتی رو چهار می گذارم اب گیری کامل نمی کنه و ماشین خشک می چرخد.لوله ای را هم که هیدرواستات وصل می شود تمیز کردم و با فوت کردن داخل هیدرواستات صدای قطع و وصل از داخلش میاد.لطفا راهنمایی کنید ممنون.

  کارشناس 1: پیرنیا
  13 آوریل 2017

  سلام
  اگر از سالم بودن شیر برقی ماشین لباسشویی و متصل بودن آب به ماشین لباسشویی مطمن هستید حتما باید به صورت کلی هیدروستات برسی شود فوت کردن و صدا دادن هیدروستات دلیلی بر سالم بودم هیدروستات نیست امکان دوده زدن و رد نکردن جریان برق توسط پلاتین های هیدروستات وجود دارد حتما هیدروستات را یک مشابه عوض کنید در ضمن از سالم بودن برد و تایمر دستگاه مطمن شوید

یاسر نادری
17 آوریل 2017

درود بر شما
یه لباسشویی اوشن دارم که تایمر را روی هر حالتی بذارم در حد نیم لیتر آبگیری میکنه و دیگه تایمر کاملا میچرخه و به پایان میرسه . یعنی هیچ مرحله ای رو اجرا نمیکنه
اگه بورد لباسشویی نیاز به ریست داره لطفا منو راهنمایی کنید که چگونه ریست را انجام بدم
ممنون از سایت خوبتون

  کارشناس 1: پیرنیا
  23 آوریل 2017

  سلام
  شما ماشین لباسشویی را در هر حالتی که هست از برق جدا کنید و بعد تایمر را دو دور کاملا ارام موافق عقربه های ساعت بچرخانید و روی برنامه دلحواه قرار دهید و ماشین لباسشویی را به برق متصل کرده و استارت کنید به احتمال خیلی زیاد مشکل شما حل شده اگر مشکل برطرف نشد حتما با ما در ارتباط باشید

faramarz
19 آوریل 2017

سلام
لباس شویی ocean f650
پوسته داخلی پمپ شکسته ..چه طور میتونم تهیه کنم ؟
آیا شما موجود دارید؟
با تشکر لطفا پاسخ بدید

  کارشناس 1: پیرنیا
  22 آوریل 2017

  سلام
  امکان پیدا شدن این قطعه کم است ولی شما میتوانید پمپ تخلیه کامل را خریداری کرده ونصب کنید

faramaz
24 آوریل 2017

سلام
چه طور میتونم تهیه کنم؟
قیمت پمپ رو میفرمایید؟
تعمیرگاه شما پمپ رو داره؟
لطفا راهنمایی بفرمایید ..یک ماه است درگیر ماشین لباسشویی اوشن f650شدم…تشکرهمدان نمایندگی نداره

  کارشناس 2 : علوی
  27 آوریل 2017

  سلام
  دوست گرامی ما به هیچ عنوان امکان قیمت دهی به این صورت را نداریم درباره تامین قطعات هم شما میبایست با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در شهرستان خودتان تماس گرفته و از ایشان تهیه نمایند در صورتی که در شهر شما نمایندگی تعمیرات لباسشویی اوشن وجود ندارد با مشورت با یک تعمیرکار متخصص این مشکلی قابل حل است

faramarzz
2 می 2017

سلام
خیلی زحمت دادم شمارو
اگه لطف کنید آدرسی بدید میام تهران پیدا میکنم پمپ رو…متاسفانه همه جارو گشتم پیدانکردم ۲ماه هست لباسشویی نداریم…
تهران مطمعنا پیدا میشه…
مادرم دعاتون میکنه

  کارشناس 1: پیرنیا
  3 می 2017

  سلام
  دوست گرامی نیازی به مراجعه حضوری شما به تهران نیست با یک تعمیرکار متخصص مشورت کنید حتما این قطعه را پیدا و تعویض خواهند کرد اگر در نتیجه قادر به حل کردن مشکل نبودید حتما با ما تماس برقرار کنید تا نسبت به تهیه این قطعه شما را راهنمایی کنید

faramarzz
3 می 2017

عرض ادب وتشکر
متاسفانه اینجا نتونستن پیدا کنند تقریبا از تموم سرویسکارا پرسوجو کردم .
با شماره شما هم تماس گرفتم برا قطعه گفتن ما فروش قطعه نداریم!
مستقیم نمیشه با شما تماس گرفت؟

  کارشناس 2 : علوی
  4 می 2017

  سلام
  لطفا در یک ایمیل خصوصی شماره خود را ارسال کنید

faramarzz
7 می 2017

سلام
ادرس ایمیل تون رو ندارم…
لطف میکنید مرحمت فرمایید
تشکر

زهرا قاسمی
18 ژوئن 2017

زهرا
لطفا در مورد شستشوی لباسشویی اوشن مدل ۴۵۲ ATX بنده را راهنمایی کنید .

مهدی فرهادی
22 ژوئن 2017

سلام
خسته نباشید
دفترچه ماشین لباسشویی اوشن مدل f650 را میخاستم
آیا این مدل برنامه شستشوی کمتر از یک ساعت داره؟

امیدوار رزمی
10 جولای 2017

سلام من یک ماشین لباسشوئی مدل who155eدارم نمیدانم چگونه با ان کار کنم برا دانلود دفترچه هم خیلی تلاش کردم موفق نشدم امیدوارم شما به من کمک کنید

امیرحسین یوسفی
14 جولای 2017

سلام من یک ماشین لباس شویی اوشن دارم که خشک کنش ازکارافتاده.تعمیرکار آوردم پمپشو عوض کرد امابازهم درست نشد.قراره دوباره بیادوخازنشوتعویض کنه.امامی ترسم کلا خرابش کنه.به نظرشمامشکل ازچیه؟
باتشکر

نظري
15 جولای 2017

سلام.ماشین لباسشویی اوشین مدل f850 از قسمت بالای مخزن پودر ، نشت آب داره به طوریکه زیر ماشین رو کاملا خیس می کنه. متاسفانه شهرستان زنجان نمایندگی نداره. چاره ای داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

نادر مرتضوی
28 جولای 2017

سلام
ما یه ماشین لباسشویی اوشن داریم ۵ کیلویی قدیمی سمت چپ برنامه های شستشوش نوشته شده ولی شمت چپ دور دکمه انتخاب برنامه شستشو شماره ها پاک شده و ما نمیدونیم برای انتخاب برنامه شستشوی مورد نظر، دکمه انتخاب باید در چه وضعیتی قرار بگیره. اگر لطف کنید یه عکس و یا حتی user manual این ماشین را برای بنده ارسال کنید ممنون میشم.

امیر مرادی
1 آگوست 2017

سلام من یک ماشین لباسشویی اوشن مدل ۴۵۲ATX دارم میشه لطفا راهنمایی کنید دکمه برنامه هاش چطور کار میکنه ممنون میشم ازتون اگه کمکم کنید

  حاجی نیا
  8 سپتامبر 2017

  سلام یه لباسشویی اوشن ken1250داریم که آبگیری انجام میده ولی بقیه برنامه ها عمل نمیکنه،ضمناً نمایندگی اینجا هم کار خاصی انجام ندادن گفتن این سیستم مکانیکی هست

   کارشناس 1: پیرنیا
   8 سپتامبر 2017

   سلام
   دوست گرامی عمل نکردن برنامه های دلایل خیلی خیلی بالایی دارد ولی اگر که با برسی امکان اعلام نظر هست ولی اگر هیچ کدام از برنامه ها کار نمیکند احتمال خرابی موتور تایمر وجود دارد که باید برسی شود

    ph[d kdh
    12 سپتامبر 2017

    قیمت موتور تایمر چنده؟

     کارشناس 1: پیرنیا
     13 سپتامبر 2017

     سلام
     امکان قیمت دهی به این صورت وجود نداره

محمدعلى ملاك پور
31 آگوست 2017

باسلام واحترام
ما یکدستگاه ماشین لباسشویى اوشن مدل ۶۰۳ATXداریم ومدتها به ما سرویس خوب وعالى میداد
تا اینکه چند وقت پیش خراب شد تکنیسین هاى مربوط از ان بازدید واظهار داشتند که تایمر
ماشین خراب شده ونیاز به تعویض دارد احتمال تعمیر هم دارد وتایمر پاکشوما هم قابل نصب
به ان نیز دارد که از فابریک خودش ارزانتر است در این کش وقوس یکدستگاه ماشین
لباسشویى پاکشوما دیگر متعلق به یکى از دوستان که عازم خارج از کشور بود خریدارى کردیم
حال این ماشین اوشن که به گفته تکنیسین ها فقط تایمر ان خراب است و همه جاهاى دیگر
ان سالم است دست ما مانده ازانجاییکه شما میتوانید انرا مورد مصرف قرار دهید خواهش
میکنم انرا بازدید وبهر قیمتى که میارزد بردارید چون دوست ندارم که بصورت اهن قراضه
به دست فروش فروخته شود چون شما اگر بهر قیمتى انرا بردارید خیر است

  کارشناس 1: پیرنیا
  1 اکتبر 2017

  سلام
  متاسفانه ما امکان این کار یا خرید ماشین لباسشویی شما را نداریم

Rahman heshmati
16 سپتامبر 2017

سلام خسته نباشید .
یه ماشین لباسشویی اوشن داریم خالی که باشه بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی همینکه لباس بندازی داخلش زور میزنه ک بچرخه ولی نمیتونه
تسمه هم سالمه و هیچ مشکلی نداره
موتور رو هم باز کردم بردم نشون دادم گفتن ایراد نداره .
ممنون میشم اگ راهنمایی کنید

یوسف زمانی
17 سپتامبر 2017

من یک ماشین قدیمی اوشن f452 دارم تازه خریدم میخواستم نحوه کار کردن باهاش رو بهم بگین مخصوصا دکمهاش رو توضیح بدین چون اصلا با این مدل آشنایی ندارم ممنون میشم

کمالی
6 اکتبر 2017

با سلام من میخواستم ببینم میشه کمک های لباسشوئی رو با کمک های بهتری عوض کرد تا تکانهای و لرزشهای لباسشوئی کمتر و کم ثدا تر بشه مدل قدیم اوشن ما هم هست
۴۵۲ ATX

علیرضا
10 اکتبر 2017

لباسشویی ما اوشن و کلاس A و ۷۰۰ دوره الان تایم شستشو به هم خورده و زیاد میشوره

محمد محبت بخش
15 دسامبر 2017

با عرض سلام و خسته نباشید ماشین لباسشویی ما مدل ۴۵۲ATX هست موقع شستشو روی بعضی برنامه ها دیر عمل میکنه باید با دست عقربه رو بچرخانیم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکد

صائب
7 ژانویه 2018

با سلام ما یه ماشین ۶۰۶t داریم که چندساله که مشکلی نداره البته دو تا دکمه ها شکست که چندان مهم نیست الان میخواستم جاپودریشرو تمیز کنم تماس گرفتم یه تعمیرکار می گفت باید جامیع رو به سمت پایین فشار بدم و جمحفظه رو جدا کنم ولی واقعاً با توجه به اینکه درب جامایع رو به بالا فقط حرکت میکنه رو به پایین امکان فشار دادن نیست ضمن این که زیر محفظه هم یه خار بزرگ هست ترسیدم بشکنه کلا حیف بشه نمی دونم چکار کنم اگه امکان داشته باشه تصویری یه توضیح بدید ممنون میشم

حیدر خردمند
27 ژانویه 2018

لبلسشویی اوشن مدل ۱۲۵۰ کار می کند ودور خشکن اجرا نمی شود روی هربرنامه ایی که بگذاری ممن.نم راهنمایی کنید

حیدر خردمند
27 ژانویه 2018

لبلسشویی اوشن مدل ۱۲۵۰ کار می کند ودور خشکن اجرا نمی شود یا کار نمیکند روی هربرنامه ایی که بگذاری ممنونم راهنمایی کنید

داوود
4 آوریل 2018

سلام‌‌ خسته‌ نباشید
ما یک لباسشویی‌ اوشن‌f1250 داریم‌ وقتی‌ پودر‌ لباسشویی‌ میاد‌ داخلش‌ خوب‌ نمیشوره‌ و‌ سریع‌ اب‌ میاد‌ داخلش‌ و‌ پودرو‌ میشوره‌ میبره‌

عالیه شفائیان
28 می 2018

با سلام.و عرض خسته نباشید و با تشکر از اینکه ببا خدمات عالی مشتریان را کمک وراهنمایی می کنید.
من یه لباسشویی اوشن دارم که حدود ۱۵ سال پیش گرفتم و خیلی عالی کار میکنه .البته باید بگویم من هم خیلی مواظبش هستم و زیاد از اون کار نمی کشم. متاسفانه الان ابتدای کار خوب کار میکنه تا حدود شماره ۵ پیش میره ولی روی شماره ۵ می ا یسته وباید با دست تایمر رو بچرخانم به جلوتر تا ادامه کار رو تمام کنه . این رو هم بگویم که تایمر ش هم به سختی می چرخد.ممنون از راهنمایی شما.

آرش نصر
3 آگوست 2018

با سلام ماشین ما مدل ۶۰۳atx می باشد ، ظاهرا کلید تایمر خراب شده و بعضی وقتها روی شماره خاصی باقی میمونه میخواستم بدونم ایا ایا کلید تایمر این مدل پیدا میشه?

معسود اسکندری
13 سپتامبر 2018

سلام تازه خریدم مقداری کارداره طزه کارشوبلد نیستم ممنون

هدایت غفاری
21 آوریل 2019

با سلام:اینجانب یک دستگاه ماشین لباسشویی در سال ۱۳۸۵خریده ام ولی تا این لحظه هنوز انرا نصب نکرده ایم آیا هنوز شامل گارانتی میشود و برای نصب باید باکجا تماس بگیرم
محل سکونت شاهین شهر اصفهان هدایت غفاری

محبوب
30 می 2019

سلام وقت بخیر
به مدل قدیمی از لباسشویی اوشن دارم (f650) برای تعمیر بردم ااقای تعمیرکاربعداز ده روز بهم گفت شاگردم سیمهای تایمر و…. رو کشیده و نمی دونم کدوم به کدومه !!!باید نقشه سیمکشی دستگاه رو پیدا کنم می خواستم بدونم از کجا میشه نقشه سیم کشی لباسشویی رو پیدا کرد؟متاسفانه شهرستان ما نمایندگی اوشن نداره

علیزاده
27 جولای 2019

سلام وقت بخیر
من ۱۲ سالی میشه لباسشویی اوشن رو دارم وخیلی هم عالیه اما یه مشکلی که داره بدنه لباسشویی البته قسمت جلو تغییر رنگ داده میخواستم ببینم میشه بدنشو عوض کرد؟

مریم داودی
31 جولای 2019

با سلام ماشین من مدل ۴۵۲ atx هست نمیدونم چطور جا پودری رو جدا کنم که بشورم لطفا راهنمایی کنید

فرزانه عارف
10 آگوست 2019

با سلام، ماشین من مدلKEN650 هست تمام نوشته های روش پاک شده ونمیتونم با هاش کار کنم ممنون میشم اکه امکانش هست برنامه شتشو روبرام بفرستید،اگه دفترچه راهنما هم باشه تصویرشو برام بفرستید باتشکر

فرزانه نوروطن
16 آگوست 2019

سلام
من یک لباسشویی اوشن دارم ۱۵ سال پیش خریدم و الان میخوام استفاده کنم لطفا نمایندگی جهت نصب آن در اصفهان رو معرفی کنید و همچنین سوال برام پیش اومده ک واقعا لباسشویی خوبی هست یا ن؟
با تشکر

محمد حسینی
30 اکتبر 2019

سلام.
من لباسشویی اوشین f850 دارم.
راهنمای استفاده پاک شده.
ممنون میشم راهنمایی کنید که حداقل روی کدوم شماره برنامه لباس هارو خشک میکنه.

بهادر
24 نوامبر 2019

سلام.ماشین لباسشویی بنده اوشن مدل KEN650 هست.به دنبال دفترچه راهنمای فارسی هستم. به هنگام خشک کردن هم به طرز افتضاحی تکان میخورد ولی تراز هست.ایراد چیست؟ممنون

سعید شفیعی
3 دسامبر 2019

با سلام بنده یک اوشن Ken 1000دارم تو بعضی از مراحل شستشو شروع به چشمک زدن میکنه و دیگه کار نمیکنه بعد از برق میکشیم بعداز نیم تا یک ساعت به برق میزنیم شروع به کار میکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

هاشم ابراهیم نژاد
27 دسامبر 2019

سلام من ماشین لباسشویی A 603 دارم که تایمر مکانیکی داره ما اکثرا از برنامه ۴ برای شستن استفاده می کنیم که حین کار تایمر آن می چرخید و موقع رسیدن به S توقف میکرد ولی اخیرا تایمر آن در ۷ وامی ایستد و برنامه به انتها نمی رسه و ماشین توقف نمی کنه.

  حسین برزگری
  24 آوریل 2020

  سلام ووقت به خیر
  اوشن ۶۰۳ دارم تایمرش خرابه خواستم بدونم موجود دارید؟