استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

12 علت خنک نکردن و باد گرم کولر گازی و راه حل های رفع هر یک

علت خنک نکردن و باد گرم کولر گازی و راه حل رفع آن

در یک روز گرم تابستانی که گرمای هوا کم کم اذیت کننده می شود، به سراغ ریموت کنترل رفته و کولر گازی را روشن می کنید. اما پس از گذشت چند دقیقه، با تعجب از اینکه چرا کولر گازی باد گرم میزند، به دنبال علت خنک نکردن کولر گازی می گردید. این اتفاق یکی از مشکلات رایج کولرهای گازی است که متاسفانه برای کم و بیش همه افراد روی می دهد.

در این مقاله از کاراباما علت خنک نکردن کولر گازی و مواردی که در سرد نشدن باد اسپیلت شما تاثیر گذار هستند را بررسی می کنیم و برای رفع مشکل خنک نکردن کولر گازی راهکارهایی را به شما پیشنهاد می دهیم. توجه داشته باشید که در مواردی دلیل سرد نکردن کولر گازی به ایراد فنی و تخصصی در سیستم مربوط است که برای برطرف نمودن آن حتما باید تجربه و مهارت کافی در زمینه تعمیرات کولر گازی داشته باشید. در غیر اینصورت ریسک آسیب رساندن به دستگاه وجود دارد و بهتر است که از متخصصین حرفه ای کمک بگیرید.

چرا کولر گازی خنک نمیکند ؟ این مشکل به نوع کولر گازی شما و یا برند آن بستگی ندارد. درواقع علت خنک نکردن کولر گازی اسپیلت، دوتیکه، دیواری، پنجره ای، ایستاده یا پرتابل کاملا یکسان است و ما در این مقاله دلیل سرد نشدن اسپیلت سامسونگ، ال جی، گری، اجنرال، جنرال، تراست و … را ذکر می کنیم.

در صورتی که جهت برطرف کردن مشکل دستگاه خود نیاز به کمک تکنسین حرفه ای و باتجربه دارید، از قسمت زیر برند دستگاه خود را انتخاب کنید و در غیر این صورت ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

ما در کاراباما سالهاست که به مشتریان تمامی برندهای معتبر ایرانی و خارجی لوازم خانگی خدمات ارائه میکنیم، بنابراین اگر برند کولر گازی شما سامسونگ، ال جی و جنرال نمیباشد نیز میتوانید از طریق فرم زیر درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار

علت خنک نکردن کولر گازی

با توجه به نحوه عملکرد کولر گازی، بخش های مختلف این سیستم با همکاری یکدیگر نهایتا یک هدف مشخص یعنی خنک کردن محیط و پرتاب باد سرد از پنل داخلی را دنبال می کنند. بنابراین در صورتی که به دنبال علت خنک نکردن کولر گازی اسپیلت، پنجره ای و ایستاده هستید، لازم است تا در هر یک از اجزای مختلف سیستم کولر گازی به دنبال ایراد و خرابی باشید.

اینکار به داشتن دانش تخصصی در رابطه با نحوه کار قطعات و اجزای کولر، تجربه سرویس و تعمیر کولر گازی و مهارت کافی برای انجام آن نیازمند است. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا در صورتی که از صلاحیت لازم برخوردار نیستید، حتما به متخصص کولر گازی مراجعه کنید تا خسارتی متوجه شما نگردد.

در ادامه به بیان مواردی در خصوص علت خنک نکردن کولر گازی اسپیلت، پنجره ای و ایستاده می پردازیم تا صرف نظر از برند دستگاهتان، خودتان قادر به برطرف کردن مشکل ” چرا کولر گازی خنک نمیکند ” باشید.

1- تنظیم نادرست ترموستات

تنظیمات نادرست ترموستات یکی از دلایل رایج برای خنک نکردن کولر گازی به شمار می رود. در این مواقع ابتدا دمای کولر را بر روی مقادیر متفاوتی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق تنظیم کنید و عملکرد کولر را بررسی کنید. همچنین به روشن شدن کمپرسور و فن بیرونی دقت داشته باشید. در صورتی که ایراد از ترموستات باشد، می تواند علت باد گرم کولر گازی باشد. زیرا در این حالت دستگاه قادر به کار بوده ولی باد سرد نمی دهد.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد، به مقاله بهترین درجه برای کولر گازی در تابستان و زمستان مراجعه کنید.

2- خرابی یا کثیف بودن کندانسور

کندانسور بخشی از سیستم کولر گازی است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در صورتی که کندانسور معیوب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود، گاز موجود خنک نشده و در سیکل سرمایش کولر گازی اختلال به وجود می آید. بنابراین می تواند علت سرد نکردن کولر گازی پنجره ای، اسپیلت و یا ایستاده شما باشد.

اگر کندانسور ایراد داشته باشد، راه حل پیش روی شما تماس با تعمیرکار کولر گازی باتجربه جهت عیب یابی و تعمیر کندانسور و در غیر اینصورت تعویض آن می باشد. اما در بسیاری از مواقع دلیل خنک نکردن اسپیلت به کثیف بودن کویل های کندانسور و تجمع گرد و خاک و آلودگی بر روی آنها برمی گردد. در این حالت تمیز کردن کندانسور می تواند مشکل باد گرم کولر گازی شما را حل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به مقاله نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر مراجعه کنید.

کثیفی کویل کندانسور علت خنک نکردن کولر گازی

3- کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای هوا

جریان هوا و باد خنکی که از دریچه کولر گازی به سمت شما پرتاب می شود، در دو مرحله از فیلترهای جداکننده عبور می کند. این فیلترهای هوا را می توان در درون پنل داخلی کولر و در پنل بیرونی جستجو کرد. به مرور زمان ذرات گرد و خاک و آلودگی های موجود در هوا توسط فیلترها جذب شده و بر روی آنها جمع می شوند. اگر تجمع آلودگی زیاد باشد، می تواند سبب گرفتگی مسیر باد شود. یکی از رایج ترین علل خنک نبودن باد کولر گازی، کثیف بودن فیلترهای هوایی است که به سادگی قابل رفع می باشد. مقاله کاراباما با عنوان چگونه فیلتر کولر گازی را تمیز کنیم در انجام اینکار به شما کمک بسیاری خواهد نمود.

اگر در شهر آلوده ای همچون تهران به سر می برید و یا استفاده مداوم از کولر گازی دارید، رسیدگی ماهانه به فیلترهای هوا را فراموش نکنید.

مطلب پیشنهادی مرتبط: آموزش شستشوی پنل داخلی کولر گازی

4- نشت گاز مبرد و کمبود آن

مبرد یا گاز کولر گازی تاثیر بسیار مهمی در عملکرد سیستم دارد. از طریق تغییرات دمایی همین گاز، عملکرد سرمایشی و خنک سازی کولر گازی اتفاق می افتد. بنابراین نشتی گاز و یا کمبود گاز کولر گازی سریعا در کاهش میزان خنکی باد کولر خود را نشان می دهد. به طور معمول در بسیاری از مواقع نشت گاز کولر از دید شما پنهان می ماند. ممکن است نشتی کوچکی در سیستم وجود داشته باشد که در طی مدت زمان طولانی تری گاز موجود را به مرور کم نماید. در هر صورت، یکی از رایج ترین موارد علت خنک نکردن کولر گازی اسپیلت، پنجره ای یا ایستاده و پرتاب باد گرم کولر، کمبود مبرد است که از طریق شارژ گاز کولر قابل رفع است.

توجه داشته باشید که ابتدا سیستم کولر گازی را باید عیب یابی کرده و پس از تشخیص کمبود گاز به دنبال نشتی سیستم و رفع نشتی کولر باشید. سپس مراحل وکیوم کردن و شارژ را ادامه دهید. همچنین اینکار تخصصی و حساس است و به همین دلیل توصیه اکید بر استفاده از خدمات یک متخصص ماهر را باید جدی بگیرید.

علائمی همچون برفک و یخ زدن لوله های اسپیلت و زمان طولانی کارکرد دستگاه، در کنار کم شدن خنکی باد کولر گازی، می تواند در تشخیص اولیه کمبود مبرد به شما کمک نماید.

5- ظرفیت کم کولر گازی

پیش از آنکه به نصب کولر در محیط اقدام شود، لازم است تا متراژ محیط مورد نظر و ظرفیت دستگاه از لحاظ دارا بودن توان و قدرت کافی برای خنک کردن تمامی فضا را مورد بررسی قرار داد. معمولا اشتباهی که افراد در انتخاب ظرفیت کم کولر گازی برای خنک سازی خانه خود انجام می دهند، علت گرم بودن باد کولر گازی است. در این حالت دستگاه قادر به رساندن دمای محیط به دمای تنظیم شده نبوده و دستگاه به طور یکسره در حال کار خواهد بود. لذا نه تنها مشکل سرد نشدن اتاق توسط کولر وجود دارد، بلکه پس از مدتی از کارکرد کولر، به دلیل فشار زیاد روی کمپرسور، خرابی و از کار افتادن کولر گازی نیز دور از انتظار نخواهد بود.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید کولر گازی

6- خرابی موتور یا کمپرسور

کمپرسور یا موتور کولر گازی بخش مهمی از سیستم است که در صورتی که در سلامت کامل نباشد، بدون شک در کارکرد کولر مشکلی ایجاد نموده و می تواند دلیل این باشد که چرا کولر گازی باد خنک نمیزند. بررسی کمپرسور را می توان از طریق انجام تست سلامت کمپرسور پیگیری نمود. اما اینکار را به هیچ وجه به افراد غیر فنی توصیه نمی کنیم، زیرا می تواند خسارات بیشتری به دستگاه شما وارد نماید. در مقاله علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی نیز مطالبی را بیان کرده ایم که اطلاعات شما را در این زمینه افزایش داده و کمک می کند تا مشکل تان را برطرف نمایید. می توانید از یک تعمیرکار متخصص کولر گازی بخواهید تا کمپرسور را بازدید و عیب یابی نماید و در صورت لزوم آن را تعویض کند.

در مقاله تعویض کمپرسور کولر گازی اطلاعات بیشتری در این مورد بخوانید.

7- کار نکردن فن یا موتور فن

فن کندانسور و فن کمپرسور برای کاهش دمای این اجزاء از سیستم کولر گازی حیاتی به شمار می روند و امکان خرابی در فن و موتور فن، یکی دیگر از دلایل سرد نکردن کولر گازی است. قطعی سیم های فن و یا ایرادات دیگر این بخش می تواند علت باد گرم کولر گازی را توجیه نماید. راه حل های موجود برای برطرف نمودن این مشکل را در مقاله کار نکردن فن کولر گازی با شما در میان گذاشته ایم.

خرابی فن کولر دلیل خنک نکردن کولر گازی

8- ایراد برد اصلی یا برد فرمان

برد اصلی کولر گازی یا برد فرمان را می توان مغز سیستم در نظر گرفت. تمامی سیگنال ها به اجزای مختلف کولر گازی از این بخش صادر می شود. بنابراین در صورتی که سیگنال کمپرسور، کندانسور، فن و یا هر قسمت دیگری از سیستم به دلیل ایراد برد و یا معیوب بودن آن دچار اختلال گردد، می توان نتیجه آن را در پرتاب باد گرم از کولر گازی دید. معمولا تعمیر برد کار دشواریست که علاوه بر دانش جامع الکترونیک به تجربه بالایی هم نیازمند است و در مواردی عملا غیر ممکن است. به همین دلیل بسیاری از تعمیرکاران در مواجه با این امر به تعویض برد فرمان اقدام می کنند که بعضا هزینه بالایی هم در پی دارد.

9- خرابی سنسور دما و خازن کولر گازی

ترمیستور یا سنسور دمایی کولر گازی با تشخیص دمای محیط و مقایسه آن با میزان دمای تنظیم شده به کمپرسور فرمان روشن یا خاموش شدن می دهد. خازن کولر نیز در راه اندزای و استارت کمپرسور کاربرد حیاتی دارد. لذا خرابی و ایراد در هر یک از سنسور و خازن کولر گازی، می تواند علت خنک نکردن کولر گازی پنجره ای، اسپیلت و یا ایستاده شما باشد.

10- محل نامناسب نصب پنل خارجی

یکی از نکاتی که می تواند علت خنک نکردن اسپیلت شما باشد و از آن غافل شوید، محل نصب پنل بیرونی کولر اسپیلت است. در هنگام نصب کولر گازی( مقاله آموزش نصب کولر گازی را مطالعه کنید) انتخاب محل مناسب بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که کندانسور و کمپرسور کولر در معرض تابش مستقیم آفتاب برای مدت طولانی قرار بگیرند، دمای آنها افزایش یافته و در ادامه مشکل گرم شدن باد کولر گازی را بوجود می آورند. برای همین استفاده از سایبان در شرایطی که وضعیت ایجاب می کند، لازم است. همچنین باید دقت کنید که جریان هوا در اطراف پنل خارجی به خوبی برقرار باشد.

محل نامناسب نصب کولر علت باد گرم کولر گازی

11- استهلاک ناشی از عمر بالای کولر

کولر گازی نیز همانند سایر دستگاه های مصرفی در خانه، دارای عمر مفیدی است که توسط استهلاک کارکرد آن در طول سالیان متمادی به پایان می رسد. بر طبق نتایج تست های بسیاری که در این زمینه توسط متخصصین به انجام رسیده، هر سال در حدود 5 تا 7 درصد عملکرد کولر گازی بر اثر استهلاک افت کرده و از بین می رود. به این ترتیب هیچ جای تعجبی ندارد که کولر گازی شما پس از 10 سال کار در شرایط تقریبا سخت و دمای بالا، مثل سابق قدرت خنک کردن محیط را نداشته باشد. یکی از مهمترین اقدامات در این زمینه، نگهداری صحیح و سرویس کولر گازی به صورت دوره ای و سالانه است تا ماکزیمم عملکرد کولر حفظ شده و ایرادات جزئی آن رفع گردد.

در صورتی که مشکل روشن نشدن کولر گازی شما را به دردسر انداخته است، به مطلب کاراباما برای یافتن راه حل های احتمالی مراجعه کنید.

12- کیپ شدن و گرفتگی مسیر گاز در لوله ها

علاوه بر نشت و کمبود گاز مبرد، گرفتگی و انسداد در مسیر گاز از جمله شیرها، شلنگ ها، لوله مویی و لوله مسی رفت و برگشت کولر، می تواند دلیل خنک نکردن کولر گازی باشد. در این حالت کیپ شدن لوله معمولا با علائمی همچون یخ زدن لوله ها نیز همراه است. در این مواقع که به کمک یک تکنسین ماهر هم نیاز دارید، شستشوی مدار کولر با ازت راه حل مناسبی برای رفع مشکل پرتاب باد گرم کولر گازی است.

در این مقاله در رابطه با مشکل خنک نکردن کولر گازی و اینکه چرا کولر گازی باد گرم میزند، صحبت کردیم و 12 علت احتمالی برای این مشکل را به همراه راه حل های رفع هر یک بیان کردیم. مجددا تکرار می کنیم که علت خنک نکردن کولر گازی ال جی، سامسونگ، جنرال، اجنرال، گری، تراست و… مشابه است. همچنین با وجود تفاوت های ساختاری میان انواع مختلف کولر گازی، اما باز هم علت خنک نکردن کولر گازی پنجره ای، اسپلیت، پرتابل و ایستاده نیز تقریبا یکیست. اگر کولر گازی خنک نمیکند و باد گرم میزند، دستگاه را خاموش کرده و به دنبال علت سرد نشدن باد کولر باشید و در صورتی که خودتان قادر به رفع مشکل نبودید، حتما از متخصصین معتمد خود در کاراباما کمک بگیرید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
مصطفی

سلام
من یه کولر گازی اسپیلت گری مدل پاور 24هزار برای خونه خریدم
دیروز از نمایندگی اومدن نصب کردن .
من از دیروز تا الان هرکار میکنم زیاد سرما نداره و فقط در حدی هست که عرق نکنیم روی حالت cold هست و دماهم روی 16 تنظیم شده به نظر شما مشکل چیه درست نصب نکردن یا کولر مشکل داره ؟؟

پاسخ دهید

امیرشیبانی

سلام با تشکر از شما دوستان عزیز خواستم در مورد علت سرد نکردن کولر گازی ۳۰۰۰۰ مارک AUX منو راهنمایی کنید ممنون میشم

پاسخ دهید

رضا حقجو

سلام کولر گازی پنجره ای داریم که تا دیشب قشنگ خنک میکرد بعد متوجه شدیم فقط رو حالت فن هست و موتورش کار نمیکنه و صدا هم نمیده . علت خنک نکردن کولر گازی پنجره ای با مطالبی که نوشتید یکی هست؟

پاسخ دهید

  مسعود

  سلام وقت بخیر کولر ۱۲هزار سوپرجنرال دارم.موتور فن کندانسور کار میفته اما باد گرمه .علت چی میتونه باشه؟

  پاسخ دهید

  یاشار جرجانی

  سلام کولر گازی اسپیلت داشت کارمیکرد یهو سرما کولر کم شد الان سرما ندارم توری جلو اشغال گرفته بود شستشو کردم ولی تقیر نکرد

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام دوست عزیز
   اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

نیمایی

سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم علت سرد نکردن کولر گازی سامسونگ به غیر از موارد گفته شده چیز دیگه ای هم هست؟ چون من این موارد رو چک کردم ولی کولر گازی هنوز بادش سرد نیست.

پاسخ دهید

جادری

سلام کولر اجنرال پیستونی ۳۰۰۰۰ خریدم سه چهار روز اول دماش خیلی سرد بود اما بعد یک هفته از سرماش خیلی کم شده . ما خوزستان هستیم و درجه ۱۶ را می زنم انگار ۲۶ درجه را زده باشم. علت خنک نکردن کولر گازی اجنرال چه چیزایی هست؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز همانطور که در متن مقاله اشاره شد، بسیاری عوامل می توانند علت سرد نکردن کولر گازی اجنرال شما باشند. لطفا جزئیات بیشتری ارائه فرمایید تا امکان راهنمایی باشد. یا به یکی از متخصصین معتمد کولر گازی در شهر خود مراجعه کنید تا عیب یابی کولر گازی و رفع مشکل را انجام دهد.

  پاسخ دهید

حمزه علیزاده

سلام یه کولر گازی سامسونگ دو تیکه ۳۶۰۰۰ داریم بادش زیاد سرد نمیکنه بنظرتون مال گازه؟؟

پاسخ دهید

علیرضا

سلام خدمت شما
من کولر گازی جنرال سری لبخند ۳۰۰۰۰ با گاز R410a خریدم سال گذشته. دقیقا یک سال و یک هفته است نصب کردم سال گذشته خنکی عالی داشت ولی الان اصلا خنکی نداره فقط مثل پنکه باد تولید میکنه. در ضمن لوله مسی ورودی به پنل یخ میزنه و برفک داره که مشخص هست ولی هیچ خنکی نداره حتی رو ۱۶ . الان ریست کردن رو از وبسایت شما یاد گرفتم و انجام دادم ولی بازم درست نشد لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم با تشکر از شما.

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز علت خنک نکردن کولر گازی به موارد بسیاری برمی گردد. اما با توجه به گفته شما، علت یخ زدن و برفک زدن کولر گازی به کمبود گاز مربوط میشود. احتمال نشت گاز و کمبود آن در کولر شما بسیار بالاست. حتما به یک متخصص مراجعه کنید. اطلاعات بیشتر در خصوص شارژ گاز کولر گازی را میتوانید از اینجا بیابید.

  پاسخ دهید

فریدطرهانی

سلام و عرض ادب . من یه کولر گازی ۱۲ هزار وست پوینت دارم. موتور بیرونیش روشن میشه هم فنش هم کمپرسورش. ولی خنک نمیکنه گازش هم فول هستش لوله بزرگش هم داغ میشه به نظرتون مشکل چیه؟

پاسخ دهید

با سلام
کولر گازی 30000 مدل تراست دارم که حدود 5 سال کار کرده.سرویس دوره ای امسال انجام دادم بعد از دوسال. خنک هست ولی اون خنکی سابق رو نداره.دو جریان رو پنل بیرونی نوشته شده یکی13 و دیگری23 آمپر که با اندازه گرفتن جریان با آمپرمتر کلمپی متوجه شدم کولر 23 آمپر میکشه که بنظرم واسه این ظرفیت شاید زیاد باشه. لازم بذکره که فن کندانسور تو سرویس میاد و یخ زدگی هم مشاهده نمیشه. خواستم راهنماییم کنید که آیا این کولر مشکلی داره و دلیل خنک نکردن اسپیلت مثل سابقش چیه؟

پاسخ دهید

مهدی اکبرنژاد

با سلام و عرض ادب
کولر گازی خوب سرما ندارد و بعد از مدت تویی پنل پرتاب باد صدای تق تق میاد به نظر شما عیبش چه هست ممنون میشه راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواستتون رو برای ارسال کارشناسان حرفه ای برای حل مشکلتون ثبت کنید.
  موفق باشید

  پاسخ دهید

علی سروآزاد

با سلام ،درجه اسپیلت رو بر روی ۱۶ یا هر عدد دیگری میگذاریم ،کمپرسور هر از گاهی کار می کند و دما پایینتر از ۲۹درجه نمیره
فن هم دائم کار میکند
علت چیست ،با تشکر

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

علی سروآزاد

سلام ،خسته نباشید
کولر رو بر روی هر درجه‌ای میگذاریم دما پایینتر از ۲۹ نمیاد
فن دائم کار میکند ،ولی کمپرسور هر از گاهی کار میکند
و خنک نمیکند
علت چیست ؟
با تشکر

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

مهدی خوش رنگ

سلام خسته نباشید
سئوالی داشتم خدمتتون کولر من ال جی هست ، یک روز کولر روشن بود که موقع کار کردن یهو فیوز پرید ، بعداز اون اتفاق دیگه کولر درست کار نمیکنه یعنی وقتی کولر رو روشن میکنم فرقی نمیکنه چه درجه ۱۸ چه درجه ۲۴ اصلا حدود چند دقیقه خنک میکنه بعد میره رو حالت فن و مدت زیادی رو فن میمونه دوباره یه چند دقیقه خنک میشه
قبلا وقتی رو ۱۸ میگذاشتم خیلی دیر اتومات میزد و حسابی خنک میکرد ، میخواستم راهنماییم کنید ممنونم

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

   کولر روشن شد کمپرس نکرد ۹۰ درصد از خازنه

   پاسخ دهید

    سلام کولر پنجره ای گازی پارسال خیلی خنک میکرد اماامسال خیلی ضعیف شده به نظرتان جلوی گردوخاک بمانه تاثیرداره یاچیزدیگری میخواد

    پاسخ دهید

     فرهاد محمدی

     سلام کاربر گرامی
     دلایل مختلفی برای این مشکل می‌تواند وجود داشته باشد. اما یکی از دلایل هم تمیز نبودن قسمت داخلی کولر است. در صورتی که نتوانستید مشکل را حل کنید، جهت اعزام تکنسین به محل با کاراباما تماس بگیرید.

وحید رسولی

با سلام وخسته نباشید.بنده کولر گازی مارک اوجنرال دارم ولی اونطوری که باید خنک کنه نمیکنه خوب خنک نمیکنه .گازش هم فول میباشد

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

   محمدرضا جعفریان

   درود وعرض ادب و احترام خدمت استاد گرامی کولر پنجره ای دارم دریچه یهویه داره زمانی که کولر خنک کننده کار میکنه دریچه تهویه باید باز باشه یا بسته باشه ؟

   پاسخ دهید

نسترن بهمن پور

سلام خسته نباشین.کولر گازی T3 جنرال پارسال همین موقع ها نصب کردیم.عملکردش خوب بود .امسال با شروع گرما اون کیفیت پارسال رو نداشت.الان هم که کلا باد گرمی داره.خیلی کلافه ایم.لطفا راهنمایی بفرمایین.

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

حمید حیدری نژاد

دمای کولر رو نمیتوانم کمتر از 20 درجه بکنم

پاسخ دهید

محسنی

خنک نکردن دستگاه اسپلیت به اندازه کافی

پاسخ دهید

پوریا جوکار

سلام وقت بخیر ما یک هفتست که کولر گازی ۳۷۰۰۰ مدل اسنو جنرال خریدیم توی این یک هفته عالی کار میکرد اما دیشب که روشن کردیم هر ۱۰ دقیقه یک بار کمپرسور خاموش میشد و فقط باد گرم میزد و دوباره بعد از چند دقیقه بادش خنک میشد و این چرخه همینجوری تا صبح تکرار شد ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکلش چیه؟!

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام پوریای عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید