استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

5 علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور و بوتان + علت خاموشی پکیج

علت روشن نشدن پکیج دیواری

خرابی پکیج، صرف نظر از هر برندی که دارد با دردسرهای زیادی همراه است، به حدی که می تواند رفاه و آرامش ما را تحت تاثیر قرار بدهد. روشن نشدن پکیج یکی از شایع ترین مشکلاتی است که کاربران این دستگاه تجربه می کنند. خاموش شدن ناگهانی یا مکرر پکیج نیز دیگر مشکل شایعی است که خود در نهایت می تواند به روشن نشدن پکیج منجر شود. در این مقاله 5 علت روشن نشدن پکیج بوتان، ایران رادیاتور و سایر برندها را برای شما توضیح خواهیم داد.  علت خاموش شدن پکیج نیز به طور مفصل عنوان خواهد شد. به علاوه، نکاتی را برای رفع مشکل روشن نشدن پکیج و همینطور خاموش شدن پکیج در اختیار شما قرار می دهیم. با کاراباما همراه باشید.

لازم به ذکر است که علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور، بوتان و… هر چه که باشد، در 95% مواقع همان علت روشن نشدن پکیج بوتان، ایران رادیاتور و… نیز است. بنابراین تفاوت چندانی میان دلایل بروز این دو مشکل وجود ندارد!

 

آیا رفع مشکل روشن نشدن پکیج در خانه ممکن است؟

این احتمال وجود دارد که خاموش شدن و روشن نشدن پکیج شما در اثر یک ایراد ساده رخ داده باشد. در چنین حالتی ممکن است خودتان قادر به رفع مشکل باشید. با این حال باید تاکید ‌کنیم که اگر تجربه یا دانش فنی ندارید یا در صورتی که مشکل پیش آمده برای پکیج شما جدی است، حتما از یک متخصص برند پکیج تان برای تعمیر پکیج دیواری کمک بگیرید. علاوه بر این می توانید با مراجعه به مقاله عیب یابی پکیج ایران رادیاتور، بوتان و سایر برندها اطلاعات خود را در زمینه مشکلات پکیج افزایش بدهید.

نکته:

همچنان که در ادامه خواهید دید، مواردی که در رابطه با علت خاموش شدن و روشن نشدن پکیج دیواری مطرح می‌شوند، کلی بوده و به برند و مدل دستگاه بستگی ندارند. بنابراین این آموزش برای علت خاموش شدن و روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس، آریستون، فرولی، تاچی، گلدیران و… کاربرد دارد.

اگر جهت برطرف کردن مشکل پکیج خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار پکیج

علت خاموش شدن پکیج و علت روشن نشدن پکیج پس از آن

در صورتی که می‌خواهید علت اینکه چرا پکیج خاموش می‌شود و یا چرا پکیج روشن نمی‌شود را بیابید، ابتدا باید بدانید که دستگاه در کدام یک از سه حالت زیر قرار دارد:

مطلب پیشنهادی کاراباما: نحوه راه اندازی و روشن کردن پکیج ایران رادیاتور، بوتان و سایر برندها

علت خاموش شدن ناگهانی پکیج

در حالت اول خاموش شدن ناگهانی پکیج را داریم که در اکثر موارد پس از عیب یابی مشکل، روشن کردن مجدد پکیج مشکلی نداشته و همچنین احتمال تکرار این اتفاق نیز کم است.

علت خاموش شدن مداوم پکیج

در حالت دوم این اتفاق به دفعات تکرار می‌شود و با خاموش شدن مکرر پکیج رو به رو هستیم. در این مواقع گاهی مشکل دیگری نیز روی می‌دهد. درواقع عواملی که علت خاموش شدن مکرر پکیج هستند، از روشن شدن شعله پکیج جلوگیری کرده و علت روشن نشدن مشعل پکیج نیز می‌باشند. بنابراین برای یافتن علت روشن نشدن مشعل پکیج ایران رادیاتور، بوتان و غیره، گاهی لازم است تا به بررسی دلایل خاموش شدن دستگاه توسط تکنسین تعمیر پکیج بوتان بپردازیم.

علت خاموش و روشن شدن مکرر پکیج

در حالت سوم، پس از خاموش شدن مداوم پکیج مشکل روشن شدن دستگاه وجود ندارد. بنابراین مشکل تنها به رفع مواردی که علت خاموش و روشن شدن مداوم پکیج ایران رادیاتور، بوتان و… هستند، محدود می‌گردد.

نکته: گاهی خاموش و روشن شدن مداوم پکیج اصلا مشکل نیست! درواقع با هر بار باز شدن شیر آب گرم مشعل پکیج (که همواره روشن است)، افزایش یافته و به طور کامل روشن می‌شود. عملکردی که همانند آبگرمکن های دیواری است و با بستن شیر آب گرم مشعل خاموش می‌شود، اما شعله یا پیلوت پکیج خاموش نمی‌شود! در این حالت دستگاه شما سالم است.

مطلب پیشنهادی کاراباما: علت گرم نکردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان و گرم نشدن آب آنها

خاموش و روشن شدن مکرر پکیج

علت روشن نشدن مشعل پکیج ایران رادیاتور، بوتان و سایر برندها

از آنجایی که امروزه در بیشتر مدل های پکیج دیواری از سنسورهای مختلفی استفاده می‌شود، خطا یا ایرادی در عملکرد هر یک از آنها می‌تواند منجر به خاموش شدن پکیج و شعله آن گردد. در این مواقع معمولا کد خطا یا ارور پکیج ایران رادیاتور یا بوتان بر روی نمایشگر آن نشان داده می‌شود و یا توسط چراغ های ال ای دی به صورت چشمک زن اعلام می‌گردد. بنابراین باید به دفترچه راهنمای پکیج خود مراجعه کرده و معنای ارور و روش برطرف کردن آن را بیابید.

در وبسایت کاراباما می توانید دفترچه راهنمای انواع مدل ها و برندهای پکیج را دانلود نمایید.

همانطور که می‌دانید، پکیج دیواری دستگاهیست که به گاز و برق احتیاج دارد. بنابراین در اولین گام برای بررسی علت خاموش شدن ناگهانی پکیج یا علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور یا بوتان خود، بهتر است جریان گاز، برق و آب، کلید برق، فیوزها و… را برای هر گونه ایراد و قطعی بررسی کنید. همچنین چک کنید تا شیر گاز متصل به پکیج سهوا بسته نشده باشد. در ادامه با 10 علت روشن نشدن پکیج بوتان، ایران رادیاتور و سایر برندها آشنا می‌شویم. همچنین علت خاموش شدن پکیج بوتان، ایران رادیاتور و… نیز گفته شده است. بد نیست یادآوری کنیم که برای رفع مشکلات پکیج حتما به مرازک مجاز تعمیر لوازم خانگی مراجعه کنید.

روشن نشدن پکیج به دلیل کمبود آب در مخزن

برای اینکه پکیج دیواری به درستی کار کند، به میزان حداقلی از آب احتیاج دارد. بنابراین مشکل در تغذیه آب پکیج یا همان شیر پرکن آب، نشتی دستگاه و نیز ایراد در منبع آب پکیج، می‌توانند مواردی باشند که سبب کمبود آب و درنتیجه خاموش شدن پکیج شوند و به همین علت روشن نشدن پکیج نیز در ادامه قابل انتظار است.

از طریق نشانگر عقربه ای می توان فشار آب پکیج را خواند. این عدد معمولا بین ۱ و ۲ بار می‌باشد که فشار کارکرد نرمال دستگاه است. چنانچه عقربه فشار به نزدیک ۰٫۵ برسد، پکیج خود به خود خاموش می‌شود و تا تنظیم مجدد فشار نیز روشن نمی‌شود. در این حالت از طریق شیر پرکن آب که معمولا در زیر دستگاه قرار دارد، می توان فشار آب را تنظیم نمود و افزایش یا کاهش داد.

با مراجعه به مقاله علت نشت آب از پکیج و راهکارهای آن در خصوص دلایل بروز این مشکل و راه حل های آن بیشتر بخوانید.

خاموش شدن و روشن نشدن پکیج به علت کم بودن فشار گاز

همانطور که پیشتر گفتیم، گاز ورودی به پکیج از اساسی ترین موارد در کارکرد صحیح آن است. اگر اشکالی در تامین گاز باشد، مثلا شیر بسته باشد و یا فشار خیلی کم شود، علت روشن نشدن مشعل پکیج ایران رادیاتور یا بوتان می‌تواند همین باشد. در این حالت، چراغ پکیج نیز روشن می‌شود. لذا علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج قطع بودن گاز ورودیست. همچنین علت خاموش و روشن پکیج کم بودن یا ضعیف بودن فشار گاز است، که شعله ای ضعیف تولید کرده و خاموش شدن مکرر پکیج را سبب می‌شود. ممکن است این مشکل از شیر گاز و یا گاز کل ساختمان‌تان باشد.

در صورتی که در اطراف پکیج دیواری بوی گاز به مشام می‌رسد، ممکن است به دلیل نشت گاز باشد. در این صورت شما را به مطالعه مقله علت بوی گاز از پکیج ایران رادیاتور و بوتان دعوت می‌کنیم.

وجود هوا در لوله های مدار پکیج علت خاموش شدن و روشن نشدن پکیج

در صورتی که به جای آب، هوا در درون لوله های مدار پکیچ باشد، پمپ دستگاه به جای پمپاژ آب، هوا را در مدار به جریان می‌اندازد. این امر سبب می‌شود تا برد پکیج کمبود آب مدار را تشخیص داده و سبب خاموش شدن پکیج و مهمتر از آن، جلوگیری از روشن شدن پکیج گردد. بنابراین یکی از علت هایی که پکیج روشن نمی‌شود، هوا گرفتگی لوله ها و رادیاتورها است که به راحتی توسط هواگیری آنها برطرف می‌شود. توجه کنید که یک عامل تشخیص وجود هوای زیاد در مدار پکیج، افزایش فشار است.

روشن نشدن پکیج به علت مسدود بودن مدار گرمایشی

اگر مدار گرمایشی پکیج که شامل لوله ها و رادیاتورهاست دچار گرفتگی و مسدودیت شود، تغییرات فشار حاصله می تواند علت خاموش شدن پکیج و دلیل روشن نشدن مشعل پکیج باشد. مسدود شدن مدار گرمایشی به دلیل رسوبات به وجود آمده در لوله ها و رادیاتورها است. رسوبات عموما از سختی آب ورودی به مدار ناشی می شوند که با نصب سختی گیر بر روی دستگاه می توان از این مشکل رهایی یافت. همچنین لوله های قدیمی و نامناسب نیز می توانند دلیل تشکیل رسوب باشند، که پس از رسوب زدایی پکیج توسط تعمیرکار متخصص، بهتر است به فکر تعویض آنان نیز باشید.

نقش خرابی پمپ آب در خاموش شدن و روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور و بوتان

همانطور که گفته شد، پمپ آب پکیج وظیفه پمپاژ آب درون مدار گرمایشی پکیج را دارد. در صورتی که پمپ سیرکولاتور یا پمپ گردشی آب دچار مشکل شود، آب به درستی در گردش نخواهد بود و این امر توسط برد دستگاه تشخیص داده شده و سبب خاموش شدن پکیج می شود و علت روشن نشدن پکیج نیز خواهد بود. البته پمپ آب به یکباره خراب نمی‌شود و معمولا پمپ ابتدا نیم سوز می‌شود که یکی از دلایل خاموش و روشن شدن پکیج است. پس از مدتی که پمپ کاملا ضعیف شد، آنگاه می‌سوزد و علت روشن نشدن پکیج می‌گردد.

برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور به صورت تخصصی کلیک کنید.

خرابی پمپ یکی از شایع ترین دلایل صدای زیاد دستگاه است. برای اطلاع از سایر عوامل به مقاله علت صدای پکیج ایران رادیاتور، بوتان و سایر برندها مراجعه نمایید.

خرابی پمپ علت روشن نشدن پکیج بوتان و ایران رادیاتور

ایراد در دودکش دلیل خاموش شدن ناگهانی پکیج و روشن نشدن آن

دودکش پکیج یکی از اعضای مهم در خارج نمودن دود حاصل از احتراق است. اگر دودکش پکیج به درستی نصب نشده باشد، یا فاصله مناسبی از سقف قرار نداشته باشد، در خارج کردن دودها موفق نبوده و بخشی از آنان در همان محل دستگاه تجمع خواهند کرد. این مساله به دلیل سنسورهای پکیج که قادر به تشخیص تجمع دود در اطراف پکیج هستند، سبب خاموش شدن پکیج به صورت ناگهانی می‌شود. حتی پس از روشن نمودن دوباره پکیج، دستگاه بلافاصله خاموش خواهد شد. بنابراین ایراد دوکش می توان علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور، بوتان یا غیره نیز باشد.

اگر به ایراد دودکش پکیج تان مشکوک هستید، توصیه می‌کنیم تا از تعمیرکار مجرب برای نصب اصولی دودکش پکیج کمک بگیرید.

روشن نشدن مشعل پکیج به دلیل خرابی الکترود تشخیص شعله

در بخش مشعل پکیچ قطعه الکترود یون قرار گرفته که وظیفه تشخیص شعله را دارد. بنابراین خرابی الکترود یون می‌تواند علت روشن نشدن پکیج تان باشد. ممکن است الکترود کثیف باشد و یا فاصله آن با جرقه زن تنظیم نباشد. پس برای جلوگیری از خاموش شدن پکیج و روشن نشدن مشعل آن، باید الکترود یون بررسی شده و با سمباده تمیز شود یا مجددا فاصله آن تنظیم گردد.

ایراد شمعک پکیج سبب خاموش شدن یا روشن نشدن آن

ایراد در سیستم جرقه زنی و گاز رسانی پکیج می‌تواند علت روشن نشدن شمعک پکیج باشد. اما ممکن است خود شمعک نیز ایراد داشته باشد. برای اطمینان از این امر، می‌بایست شیر آب گرم را باز کرده و به صورت دستی و به کمک فندک سعی کنید تا شمعک را روشن کنید. اگر پکیج روشن شود، ایراد در خود سیستم شمعک پکیج است که باید از یک متخصص تعمیرات پکیج بخواهید تا آن را تعویض نماید. گاز شمعک از طریق لوله نازکی تامین می‌شود که ممکن است به دلیل گرفتگی توسط آلودگی و گرد و خاک، قطع شده و منجر به خاموش شدن شمعک پکیج شده باشد.

مطلب پیشنهادی کاراباما: علت بالا رفتن و افت فشار پکیج

جوش آوردن پکیج علت خاموش و روشن شدن پکیج

از جمله علت خاموش شدن ناگهانی پکیج، گرم شدن بیش از حد آن است. در صورتی که پکیج بسیار گرم شود و دمای آب در مدار از حد معینی بالاتر رود، برای جلوگیری از خطرات، پکیج خود به خود خاموش می‌شود. در این حالت اصطلاحا پکیج جوش آورده است. با پایین آمدن دمای آب، مجددا پکیچ روشن می‌شود. لذا یکی از دلایل خاموش و روشن شدن پکیج، جوش آوردن آن است. علت جوش آوردن پکیج به موارد بسیاری همچون تنظیم نبودن کلید دما، خرابی کلید NTC، رسوب گرفتن مبدل ثانویه و… که پیچیده و فنی‌ست مربوط می‌شود. لذا باید از یک متخصص باتجربه برای رفع مشکل پکیج کمک بگیرید.

اگر پکیج شما دارای نمایشگر دیجیتالی باشد، کد خطای مربوطه بر روی آن ظاهر می‌شود. در برخی مدل ها بوق ممتدی کشیده می‌شود تا شما از جوش آوردن پکیج مطلع شوید.

ایراد از برد پکیج سبب خاموش شدن یا روشن نشدن پکیج

در صورتی که هیچ یک از موارد بالا علت خاموش شدن یا علت روشن نشدن مشعل پکیج شما نبودند، ممکن است این مشکل به دلیل ایراد در برد پکیج باشد. در این حالت، الزامیست که به تعمیرکار پکیج مراجعه نموده و از وی بخواهید تا دستگاه را عیب یابی و در صورت تشخیص معیوب بودن برد، آن را تعویض یا تعمیر نماید.

نکات مهم برای نگهداری از پکیج

پکیج از جمله لوازم خانگی است که مدام در حال کار است و بنابراین مراقبت درست و اصولی از آن اهمیت زیادی دارد. برای نگهداری درست از پکیج نکات زیر را همواره در نظر داشته باشید:

– استفاده از فیلتر مناسب: فیلترهای مغناطیسی به این دلیل که قدرت رسوب گیری زیادی دارند، گزینه مناسبی محسوب می شوند.

– قرار دادن پکیج در مکان مناسب: انباری و آشپزخانه برای نصب پکیج ایده آل هستند. همچنین پکیج باید یک تا دو متر فاصله از روی زمین داشته باشد.

– استفاده از کلاهک مناسب برای دودکش پکیج. همچنین یادتان باشد که پیش از فصل سرما مسیر دودکش رو بررسی کنید.

– کنترل فشار پکیج به صورت روزانه. یک تا یک و نیم، فشار نرمال پکیج دیوار است.

– سرویس پکیج به طور منظم. ایده آل این است که پکیج را در هر فصل یک بار سرویس کنید.

در این مطلب از کاراباما به بررسی علت خاموش شدن و روشن نشدن پکیج دیواری و راه حل های آن پرداختیم. همچنان که پیشتر گفتیم این مطلب در رابطه با علت خاموش شدن و روشن نشدن پکیج بوتان، ایران رادیاتور، گلدیران، تاچی، فرولی، ایساتیس، آریستون و… کاربرد دارد. اگر مطالب ارائه شده در رفع مشکل پکیج شما موثر نبوده و همچنان نمیدانید که چرا پکیج روشن نمی‌شود، توصیه می‌کنیم تا با متخصصین کاراباما تماس گرفته و درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
صالحی

سلام. وقت بخیر. یک هفته ای است که شیر گرم آب مصرفی آشپزخونه و دستشویی را باز می کنیم با تاخیر ۳ دقیقه آب گرم می شود. و فشار پمپ آب ساختمان برای استارت و استاپ الکتروموتور روی ۳ و ۴٫۲ است . قبلا سریعتر آب گرم می شد . البته بادکنک مخزن پمپ سوراخ بود و اقدامات لازم انجام شد. error نداریم . و پس از بازکردن شیر گرم با تاخیر ۱۰ ثانیه مشعل روشن می شود و دو تا دوتا با ترتیب یکنواخت چراغهای چشمک زن زرد روشن خاموش می شوند. مشکل دیر گرم شدن چیه . لطفا راهنمایی بفرمایید.

پاسخ دهید

  فرشید آب نیکی

  سلام امکان داره سیستم شما هوا داشته باشه پیچ یا ولوم ایرونت رو باز کنید و شوفاژ ها رو هم هواگیری کنید. فشار وروی آب هم کنترل شود

  پاسخ دهید

  محمد حسینوند

  استاد سلام پکیچ بوتان نو هست دو هفته هست نصب شده رادیاتورها داغ میشه آب گرم مصرفی گرم می‌کنه بعضاً عمل نمیکنه ریست میکنی یک روز کار می‌کنه تو آب مصرفی دوباره همان حالت رخ میده شعله تو آب گرم تشکیل نمیشه خلاصه گرم نمیکنه علت چی می‌تونه باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام محمد عزیز
   شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر پکیج بوتان رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

محمد سعیدی

با سلام و احترام به استحضار میرساند: پکیج دیواری ما با برند کونداونیزیا بوتان . هربار روشن میشود تنها 2 دقیقه کار میکند و سپس خاموش میشود. لذا نه آب گرم داریم و نه میشود حمام کرد. ضمنا در ابتدای سال رسوب گیری و 2 عدد از سنسورهای آن تعویض شده است.

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید و مورادی را که در خصوص دلایل خاموش شدن پکیج به صورت ناگهانی بیان شده را به طور کامل بخوانید، اگر در زمینه تعمیر پکیج دانش و تخصص فنی ندارید حتما از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

محمدعلی پاکدامن

باسلام.آیا پمپ آب باعث کارایی بهتر پکیج می شود؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، اگر مشکل کم بودن فشار آب دارید به گونه ای که بر عملکرد درست پکیج شما تاثیر می گذارد، با افزایش فشار آب به کمک پمپ می توانید این موضوع را بهبود ببخشید.

  پاسخ دهید

جلال رمضانی

بدنه ی پکیج برق دارد و پکیج روشن نمیشود

پاسخ دهید

  فرشید آب نیکی

  سلام لطفا سیم برق را برعکس بزنید در صورت عدم رفع عیب با سرویسکار تماس بگیرید

  پاسخ دهید

   نیما نجفی

   سلام خسته نباشید
   پکیج ما خراب شد سرویسکار آوردیم گفت
   ان تی سی خرابع ولی دستگاهمون روشن میشه فقط آب رو گرم نمیکنه چنین چیزی ممکنه

   پاسخ دهید

محمد ولی زاده

پکیج دمراد اب گرمش کار میکند اما پکیج بعداز دو سه ثانیه روشن خاموش می شود

پاسخ دهید

  فرشید آب نیکی

  سلام توضییحات شما کامل نیست آیا مصرفی هم همینطور است یا فقط گرمایش احتمالا از یون یا همون نگهدارنده شعله و یا سنسورهای گرمایش مشکل دارند

  پاسخ دهید

ایمان سیاهپوش

با سلام و خسته نباشید پکیج ما جرقه می‌خورد ولی روشن نمیشد سرویسکار اومد و گفت بردش خراب شده و برد برای تعمیر و آورد بست ولی مجددا روشن نمیشد و اینبار گفت شیر گاز خراب شده بوده و به برد آسیب زده، میخواستم بدونم چنین چیزی ممکنه؟ آخه کوچکترین جای تعمیری روی برد دیده نمیشه اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنونم

پاسخ دهید

  فرشید آب نیکی

  سلام بله ممکنه که شیرگاز خراب شده و به برد صدمه بزنه این امکان وجود دارد

  پاسخ دهید

بسیار عالی مشکل من برطرف شد. ممنون خدا خیرتون بده

پاسخ دهید

مهدی داورزنی

سلام پکیج ما بوتان است و وقتی شیر آشپزخانه یا دستشویی که فاصله کمی با پکیج دارند را باز میکنیم پکیج روشن و آب گرم میشود ولی وقتی شیر آب حمام که فاصله دورتری دارد را باز میکنیم پکیج روشن نمیشود

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

مصطفی پیروزی

سلام پکیج ما بوتان مدل روما است اصلا روشن نمی شه شمعک جرقه نمی زنه و ارور a7داره وحتی ریست کنیم و دوباره هم روشن کنیم باز در جا ارورa7 لطف کنید راهنمای بفرمایید ممنونم

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

محمد برزنونی

سلام پکیج ما نانومتر رو ۰ اومده آب گرم نمیکنه شعله روشن نمیشه اما اگه شوفاژ روشن کنیم شعله روشن میشه و آب شوفاژ گرم میشه نه آب مصرفی شی پرکن هم یک سانت بیشتر نمی‌چرخد. یا من بلد نیستم بچرخانم

پاسخ دهید

شهاب دهقان

سلام آبگرمکن برای من ایران رادیاتور هست چراغ های دما مدام در حال چشمک زدن به ترتیب هستند و چراغ اصلی که بیانگر روشن شدن آبگرمن هست هم روشن میشه اما دما در یک حالت فیکس نمیشه که آب گرم شه.
چراغ ها به صورت جفت جفت به ترتیب روشن میشوند و چراغ مشعل که همون چراغ اصلی نوشتم روشنه

پاسخ دهید

مرتضی حسنزاده

سلام پکیج بوتان فن دار دارم دستگاه روشن میشه وقتی سیر آب باز میشه دوتا تقه.تق می‌کنه از زیر دستگاه وفشار عقربه هم حرکت می‌کنه مثل عقربه ساعت دوتا حرکت می‌کنه دستگاه خاموش میشه

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام مرتضی عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر پکیج بوتان رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

محمدرضا صفائی

سلام
پکیج ما از دیروز خودبخود خاموش شده وآب سرد شد،شمعک روشن نمیشه فقط هر وقت ریست میکنیم چندثانیه روشن میشه وبلافاصله خاموش میشه،البته آب گرم را هم که باز میکنیم باز هم آبگرم نمیشه،درجه بار هم روی صفر است فشار آب هم خوبه درضمن تمام رادیاتورها و وپکیج نو،نو هست لطفا راهنمائی بفرمائید ممنون

پاسخ دهید

امین جوادی

باسلام وخسته نباشید.پکیج بنده ایران رادیاتور مدل L28FF است.در حالت زمستان مشکلی ندارد(رادیاتورها خوب گرم میشوند) ولی وقتی شیر آبگرم باز میشود(چه در حالت تابستان و چه در زمستان) بعد از چند ثانیه شعله خاموش میشود ودوباره روشن میشود.تا زمانی که شیر آبگرم باز است این کار تکرار میشود.درنتیجه آب اصلآ گرم نمیشود.ضمنا در این حال نمایشگر دیجیتال دمای آب را 70 یا 80 درجه نشان میدهد و همزمان آمپر فشارسنج دستگاه بصورت سریع بالا پایین میشود یعنی از مثلآ یک درجه تا سه میره بالا و میاد پایین ودر این زمان صدای بلندی از داخل دستگاه شنیده میشه.بالاخره که آب گرم نمیشود و درحمام کردن شدیدا دچار مشکل هستیم.لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید تا مشکلم حل شود.با تشکر

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام امین عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر پکیج رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید