تعمیر تلویزیون ایکس ویژن (Xvision)

جهت دریافت خدمات نصب و تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار تلویزیون
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب و تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

نصب تلویزیون ایکس ویژن توسط کاراباما

نصب تلویزیون ایکس ویژن یکی از خدماتی است که سال‌ها توسط مرکز تخصصی کاراباما به صورت اصولی انجام می‌شود. تکنسین‌های مجموعه کاراباما با رعایت کامل نکات ایمنی اقدام به نصب و راه‌اندازی تلویزیون شما خواهند کرد. برخی تصور می‌کنند نصب تلویزیون ساده است و می‌توان شخصا اقدام به راه اندازی آن کرد. در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است و ممکن است به دستگاه شما آسیب جدی وارد شود.

جابجایی صحیح تلویزیون، محل مناسب نصب، نصب آنتن، خارج کردن دستگاه از جعبه، عدم لمس صفحه نمایش و … از جمله نکاتی است که هنگام نصب تلویزیون باید به آن توجه شود. بنابراین توصیه می‌شود، نصب آن را حتما به افراد حرفه‌ای و دارای تجربه کافی بسپارید. تکنسین‌های کاراباما دارای سا‌ل‌ها تجربه در زمینه نصب تلویزیون هستند و با آگاهی کامل از نکات فوق، اقدام به نصبِ سیستم شما خواهند کرد.

تعمیر پنل تلویزیون ایکس ویژن توسط کاراباما امکان پذیر است

پنل، یکی از مهم‌ترین قطعات تلویزیون است که در صورت آب خوردگی، شکستگی یا برخورد اجسام خارجی به آن، عملکرد دستگاه شما با اختلال مواجه می‌شود. بدین منظور می‌بایست هرچه سریع‌تر برای تعمیر پنل تلویزیون ایکس ویژن اقدام کنید. تکنسین‌های کاراباما در زمینه تعمیر پنل تلویزیون ایکس ویژن تخصص کافی دارند و می توانند صفحه نمایش را بدون نقص تعمیر کنند.

توجه داشته باشید اگر پنل تلویزیون شکسته باشد یا شدت ضربه زیاد باشد، معمولا امکان تعمیر آن وجود ندارد. با توجه به هزینه بالای تعویض پنل نیز بهتر است اقدام به تعویض صفحه نمایش نکنید. خرید یک دستگاهِ نو از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر صفحه LCD تلویزیون ایکس ویژن

تکنسین‌های مجرب کاراباما از دانش کافی در زمینه تعمیر صفحه LCD تلویزیون ایکس ویژن برخوردارند و با در اختیار داشتن تجهیزات کامل می‌توانند دستگاه شما را به صورت اصولی تعمیر کنند. در صورت آبخوردگی و خیس شدن پنل ال سی دی، اگر میزان آسیب جزئی باشد، امکان تعمیر آن وجود دارد. اگر پنل شما دچار آبخوردگی شده باشد، معمولا قسمتی از تصویر تیره می‌شود، خطوط باریک روی تصویر نمایان می‌شود یا ممکن است تصویر دوتایی شود. برای رفع این مشکل می‌بایست از یک تکنسین مجرب در زمینه تعمیر صفحه ال سی دی تلویزیون ایکس ویژن کمک بگیرید تا دستگاه به صورت اصولی تعمیر شود.

شکستن صفحه ال سی دی تلویزیون یکی از مشکلاتی است که معمولا امکان تعمیر آن وجود ندارد. با توجه به هزینه چند برابری تعویض صفحه LCD تلویزیون نسبت به خرید یک تلویزیونِ نو، در صورت شکستگی صفحه نمایش، بهتر است برای خرید یک تلویزیون جدید اقدام کنید.

تعمیر صفحه LED تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر صفحه LED تلویزیون ایکس ویژن از جمله خدماتی که به صورت کاملا حرفه‌ای توسط تکنسین‌های کاراباما انجام می‌شود. با توجه به ظرافت و حساسیت صفحه ال ای دی تلویزیون ایکس ویژن، توصیه می‌شود در صورت خرابی یا ایجاد مشکل برای این قطعه، هرگز تعمیر آن را به افراد غیرحرفه‌ای نسپارید زیرا ممکن است علاوه بر آسیب بیشتر به تلویزیون، شما را متحمل صرف هزینه‌های هنگفت برای تعمیرات کند. گاهی برخی از مشکلات پیش آمده برای ال ای دی جزئی بوده و به راحتی قابل تعمیر است. برخی مواقع ممکن است صفحه ال ای دی تلویزیون شما در اثر برخورد اجسام خارجی یا افتادن روی زمین شکسته باشد. در اینصورت چون امکان آسیب به ماژور زیاد است، امکان تعمیر صفحه LED وجود نخواهد داشت.

تعمیر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن

دیر روشن شدن تلویزیون یا خاموش شدن ناگهانی آن برخی از مواردی است که در صورت خرابی و وجود مشکل در برد پاور تلویزیون ایکس ویژن ممکن است رخ بدهد. در این حالت می‌بایست این قطعه توسط یک تعمیرکار تلویزیون بررسی و در صورت خرابی تعویض شود. در صورت وجود مشکل در برد پاور توصیه می‌شود از یک مرکز معتبر تعمیر لوازم خانگی کمک بگیرید تا اقدام به تعمیر یا تعویض برد پاور تلویزیون نماید. تکنسین‌های مجموعه کاراباما از شناخت کافی نسبت به قطعات اصلی تلویزیون برخوردارند و می توانند آن را به صورت اصولی تعمیر کنند. در صورت معیوب شدن این قطعه بهتر است هر چه سریع‌تر برای تعمیر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن اقدام کنید.

تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن

استفاده از کابل HDMI نامرغوب، نوسانات جریان برق، آبخوردگی یا ریختن مایعات روی دستگاه، استفاده از تلویزیون برای ساعت‌های طولانی و … از مهم‌ترین مواردی است که موجب آسیب به قطعه مین برد می‌شود. در این حالت، ممکن است تلویزیون شما به صورت ناگهانی خاموش شود، روی حالت استندبای بماند یا هنگ کند. برای جلوگیری از وارد آمدن آسیب جدی به قطعات تلویزیون می‌بایست سریعا برای تعمیر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن اقدام کنید. مین برد قطعه‌ای است که امکان تعمیر آن وجود دارد و تنها در صورتی که نسوخته باشد، توسط تکنسین مجرب تعمیر می‌شود. در صورت سوختن مین برد، نمی‌توان آن را تعمیر کرد و تنها راه تعویض برد است.

نکته مهم در تعویض قطعات اصلی تلویزیون از جمله مین برد، استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت است. تکنسین‌های مرکز کاراباما دارای سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن هستند و پس از بررسی دقیق مین برد، اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه خواهند کرد. اولویت تکنسین ابتدا تعمیر بدون نقصِ قطعه است. تنها در صورتی که این قطعه سوخته باشد، اقدامات لازم برای تعویض و استفاده از قطعات اورجینال صورت می‌گیرد.

تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر ریموت کنترل هوشمند تلویزیون ایکس ویژن

اگر ریموت کنترل هوشمند تلویزیون ایکس ویژن کار نمی کند، ممکن است باتری آن تمام شده باشد. ابتدا از سالم بودن باتری ها، نبود مانع میان تلویزیون و ریموت و برقرار بودن اتصال میان ریموت و دستگاه مطمئن شوید. گاهی ممکن است کنترل تلویزیون در اثر برخورد شدید یا افتادن روی زمین دچار آسیب شده باشد. در این حالت می‌بایست قطعات داخلی ریموت (خازن، ترانزیستور و ..)، توسط یک تعمیرکار مورد بررسی قرار بگیرید و در صورتی که امکان درست کردن آن وجود داشته باشد، تعمیر شود. در غیراینصورت باید یک ریموت کنترل جدید خریداری کنید.

آیا کاراباما قطعات تلویزیون ایکس ویژن را تعمیر می کند؟

همانطور که می‌دانید، هزینه تعمیر قطعات بسیار مناسب‌تر از تعویض قطعات است. با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و به منظور رعایت حال مشتریان، اولویت تکنسین‌های کاراباما، در مرحله اول تعمیر اصولی قطعات است. تنها در صورتی که قطعه سوخته باشد یا امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، اقدامات لازم برای تعویض و استفاده از قطعات اورجینال انجام خواهد گرفت. برد اصلی، مین‌برد، آی سی، بک لایت، برد تیکان و … از قطعاتی است که توسط این مرکز تعمیر یا تعویض خواهد شد.

برخی از مشکلات تلویزیون ایکس ویژن که توسط مرکز تخصصی کاراباما انجام می‌شود:

 • روشن نشدن تلویزیون ایکس ویژن: در صورتی که تلویزیون شما روشن نمی‌شود، ابتدا از وصل بودن دوشاخه، سالم بودن پریز و وصل بودن جریان برق مطمئن شوید. در صورتی که همچنان دستگاه روشن نشد، باید قطعات اصلی توسط تکسنین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.
 • تلویزیون ایکس ویژن ناگهانی روشن می‌شود: اگر تلویزیون شما به صورت خودکار روشن می‌شود، بررسی کنید عملکرد زمان روشن شدن فعال نباشد. اگر این مشکل مجدد تکرار شد، ممکن است برد پاور خراب شده باشد. برای رفع مشکل باید برد پاور تلویزیون ایکس ویژن توسط تکنسین تعمیر یا تعویض شود.
 • تصویر تلویزیون ایکس ویژن قطع و وصل می‌شود: اگر تصویر تلویزیون قطع و وصل می شود، ابتدا آنتن و اتصالات آن را بررسی کنید. اگر مشکل برطرف نشد، باید دستگاه توسط یک تکنسین متخصص عیب یابی شود.
 • تلویزیون ایکس ویژن ناگهانی خاموش می‌شود: در صورت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، مطمئن شوید عملکرد زمان خاموش شدن، فعال نباشد. همچنین بررسی کنید کابل برق به پریز متصل باشد. در غیراینصورت از یک تکنسین کمک بگیرید تا قطعات اصلی دستگاه را بررسی کند.

اگر تصویر تلویزیون ایکس ویژن دوتایی می‌شود، برد یا مین برد خراب شده است، بک لایت آسیب دیده است، تصویر برفکی یا شطرنجی است، کیفیت تصویر خوب است ولی صدا پخش نمی شود و … می بایست از یک مرکز معتبر تعمیر تلویزیون کمک بگیرید تا ایرادات جزئی برطرف شود.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن

هزینه تعمیر قطعات تلویزیون از جمله بک لایت، مین برد، برد اصلی و … به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و با توجه به مدل دستگاه، نوع خرابی و شدت آسیب دیدگی تعیین می‌شود. کلیه خدمات مربوط به تعمیرات یا تعویض قطعات تلویزیون ایکس ویژن به صورت اصولی و با قیمت منصفانه توسط تکنسین‌های کاراباما انجام خواهد شد. تمامی هزینه‌های دریافتی تحت نظارت این مجموعه بوده و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد. در ضمن، حدود قیمت پیش از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل

به منظور کاهش هزینه‌های حمل و نقل و جلوگیری از آسیب دیدن تلویزیون در حین جابجایی، کلیه خدمات مربوط به تعمیر یا تعویض قطعات، در منزل و محل کار شما ارائه خواهد شد. اولویت تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل است، تنها در صورتی که امکان تعمیرات وجود نداشته باشد، تلویزیون به تعمیرگاه انتقال داده می‌شود. به دلیل حضور تکنسین‌های کاراباما در سراسر شهر، هماهنگی برای اعزام تکنسین متخصص در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت.

تعمیرگاه تلویزیون ایکس ویژن

کاراباما پیشرو در ارائه کیفیتی فراتر از نمایندگی

در صورت خرابی و وجود مشکل در تلویزیون برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه باید حتما از مراکز معتبر تعمیرات تلویزیون کمک بگیرید. در سال‌های اخیر با توجه به شرایط کنونی کشور، امکان دسترسی به نمایندگی تعداد زیادی از برندها، از جمله ایکس ویژن دشوار و تا حدی غیرممکن خواهد بود. بنابراین، بهترین راه مراجعه به مراکزی است که کلیه خدمات مربوط به تعمیرات را با کیفیتی بالا و مطلوب به مشتریان ارائه دهند. مرکز تخصصی کاراباما همواره تلاش کرده با بهره‌گیری از تکنسین‌های متخصص، خدمات مربوط به تعمیرات تلویریون ایکس ویژن را با کیفیتی بسیار بالا و چه بسا بهتر از نمایندگی به شما ارائه دهد.

آیا نمایندگی تعمیرات ایکس ویژن در ایران شعبه دارد؟

معمولا امکان دسترسی به نمایندگی برندها از جمله ایکس ویژن به آسانی امکان پذیر نخواهد بود. در اینصورت مراجعه به مراکز معتبر تعمیر تلویزیون بهترین راه حل است. تکنسین‌های مرکز کاراباما به صورت تخصصی انتخاب می‌شوند و متناسب با مدل و نوع دستگاه شما به محل مورد نظر اعزام خواهند شد. کاراباما تمامی خدمات مربوط به نصب و تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن را با کیفیتی مطلوب و در سریع‌ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه خواهد داد.

آیا تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن شامل گارانتی می شود؟

کلیه خدماتی که توسط مجموعه کاراباما ارائه می شود، گارانتی 180 روزه دارد. بدین صورت که اگر تا 6 ماه مجدد همان ایراد برای دستگاه شما ایجاد شد، تکنسین دیگری به محل اعزام می‌شود و بدون دریافت هزینه تلویزیون شما را تعمیر خواهد کرد.

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

 

سوالات متداول

هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن (Xvision) به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
زهرابازوند

این چه نوع خدمات پس از فروشه هرکاری میکنم کنترل تلویزیون پیا نمیشه مدل تلویزیونمxk4870است لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  امیر فرامرز

  سلام من یه کنترل اصلی دارم برای فروش.
  سالم و نو هستش.
  چون تلوزیونم تو اسباب کشی شکست.فقط کنترلش بدردم خورد.
  ۴۰ تومن میفروشم.

  پاسخ دهید

   سالار چراغی

   سلام مدل تلویزیون را اعلام می کنی

   پاسخ دهید

    محمدطاها براهویی

    سلام من تلویریون ایکش ویژن ۵۵اینج دارم موقعی که روشن کنم یک خط روی صفحه ظاهر میشه کم کم به بالای صفحه حرکت میکنه گم میشه عیب دوم اینه که تصویر سمت چپ تلویزیون کش میخوره رنگها قاطی میشه میخواستم ببینم عیب از پنل یا چیزی دیگه ای است

    پاسخ دهید

   حسین پیرانی

   من میخوام، کنترلxvesinرو

   پاسخ دهید

   کریم نصیر نیا

   سلام تلویزیون چند اینچه؟؟

   پاسخ دهید

اسامه خواجه

سلام کنترول تلویزیوونم خراب شده گیر نمیاد باید چیکار کنم

پاسخ دهید

شادی دیلمی معزی

سلام
شماره تماس نمایندگی برای نصب تلویزیون ایکس ویژن در تنکابن رو می خواستم.
ممنون

پاسخ دهید

  رحیم پاکدل

  باسلام
  بنده یه تلویزیون۴۹اینچ خریدم وقتی روشنش میکنم گاهی اوقات بالای صفحه نمایش رنگی میشه علتش چیه

  پاسخ دهید

حسین ترحمی

سلام. ؛ درود بر شما. من تعمیرکار تلویزیون در سمنان هستم . مدل Lf-40imk8e دارم که صدا نداره . هنگام روشن شدن یه صدای تق بلند از بلند گو شنیده میشه و بعد دیگه صدایی نداره ولی تصویر مشکلی نداره . چطور میتونید کمکم کنید ؟سپاسگزارم

پاسخ دهید

مصطفی بهرامی

سلام
یک دستگاه تلویزیون ایکس ویژن 29 اینچ مدل LE-29D40 که به پنل اون ضربه خورده و تصویرش خط دار شده ولی پنل شکسته نشده، دستگاه روشن میشه ولی تصویرش خط خطی هست.
تعداد خط ها بقدری زیاد است که تصویر اصلا مفهوم نیست، فقط خط های رنگی صفحه تلویزیون رو از حالت خاموش خارج میکنه و نشون میده که دستگاه روشنه.
آیا امکان تعمیر تلویزیون وجود دارد؟
کدام قطعه ای دچار مشکل شده؟
برای رفع این مشکل تنها راه تعویض قطعه معیوب می باشد؟
قیمت قطعه ای که باید تعویض شود، چقدر است؟
در کل هزینه تعمیر دستگاه چقدر است؟
پیشاپیش بابت وقتی که برای پاسخ به سوالاتم صرف می کنید، تشکر می کنم.

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام تعویض پنل ضربه دیده و یا شکسته جز خدمات مرکز ما نیست. جرا که هزینه تعویض آن نزدیک به هزینه خرید یک تلویزیون است.

  پاسخ دهید

باسلام چرا ال سیدی تلویزیون چشمک میزنه

پاسخ دهید

سلام تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن49دارم بعد از از 15دقیقه کار کردن صفحه شروع ب چشمک زدن میکنه مشکلش چیه

پاسخ دهید

سلام ی تلویزیون ایکس ویژن 49دارم بعد از ربع ساعت کار کردن صفحش شروع میکنه ب چشمک زدن میخواستم ببینم مشکلش چیه

پاسخ دهید

  کرم ناظری

  تلویزیون ایکس ویژن دارم که وقتی روشنش میکنی صداداره ولی تصویرنه میخواستم ببینم مشکلش چیه قابل رفع شدنه؟؟؟

  پاسخ دهید

پیمان

سلام وقت بخیر ، من یک تلویزیون ایکس ویژن خریدم واسه نصب ش به شماره روی کارتن تلویزیون زنگ زد م،جواب نداد جهت نصب باید چکار کرد؟؟؟

پاسخ دهید

فاطمه رضائی

سلام؛ تلویزیون اکس ویژن ۴۲ دارم الان چند روز نصف پایین تلویزیون تار نشون میده

پاسخ دهید

ز.حیدری

سلام من کنترل تلویزیون ال ای دی فور کا دیگه کار نمیکنه از کجا تهیه کنم مشهدم

پاسخ دهید

حسین پیرانی

نبود کنترل یدک اصلی در بازار

پاسخ دهید

فاطمه نصیری

سلام شرمنده تلویزیون روشن بود. وتمیزدرحال کارکردن ماخاموشش کردیم رفتیم بیرون اومدیم روشنش کنیم صدا داره ولی تصویر سیاه نشون میده جلو تلویزیون که میری بادقت زیاد تصاویر دیده میشه نه ضربه خورده نه آب ممنون میشم که جواب بدین ایکس ویژن ۵۰ اینج از سبزوار

پاسخ دهید

امین راد

ببخشید تلویزیون ایکس ویژن43 دارم کانال 1.2.3.نسیم کلا حذف میشه و دوباره جستجو کانالو میزنم شبکه ها ولی دوباره قطع میشه لطفا بگید چکار کنم خواهشا

پاسخ دهید

کریم نصیر نیا

تلویزیون 55اینچ دارم بردم تعمیر میگه یکی از برداش سوخته، گیرم نیمده، چیکار کنم؟؟
حتی تعمیر کاره میگه ای سی هاش هم گیرم بیاد میتونم تعمیرش کنم

پاسخ دهید

عرفان ادیبی

سلام وقت بخیر
بنده یگ مانیتور Xvision مدل XL2020TMU 19.5 inch دارم ، موقعی که اون رو به برق میزنم چراغ پاور به رنگ آبی در میاد ولی تصویر نداره و مثلا چند بار که از برق در میارم و دوباره میزنم به برق شانسی چراغ جلوش قرمز میشه و وقتیدکمه پاور رو میزنم روشن میشه و دگ مشکلی نداره تا اینکه دوباره خاموشش کنم.
میخواستم بدون این عیب از چیه؟ برد پاور یا چیز دگ
و همینطور من ساکن اصفهان هستم ، نمایندگی تعمیرات داره ایکس ویژن در اصفهان؟
خیلی ممنونم از لطف توجه شما

پاسخ دهید

عبدالکریم حلالی پور

تلویزیون ایکس ویژن 43xk550 روشن نمی شود .بعضی وقت ها روشن می شود.بعضی وقت ها صدا دارد تصویر ندارد .

پاسخ دهید

محمود یزدانی

سلام تلوزیون من یه ایرادی داشت که یکی دو جا بردم یک میلیون هزینه خواستن ولی نمایندگی اسلامشهر ایراد اصلی رو پیدا کرد و با 350هزار تعمیر شد خدا خیرتون بده

پاسخ دهید

فریدونی

سلام و عرض ادب ما ال ای دی ایکس ویژن ۵٠ اینج داریم بچه اومده با شیشه پاک کن پاک کرده تصویرش رفته کجا ببریم درست کنن فسا هستیم

پاسخ دهید

مهران محمدخانی

سلام من یک سوالی داشتم تلوزیون ایکس ویژن 32xk550 ارتقا داره؟

پاسخ دهید

حسام رجبی

تلویزیون تصویر دارد ولی صدا ندارد

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سلام من در بندرعباس هستم وتلويزيونم برابر اظهار تعمير كار مين برد ان مشكل دارد.ايا قابل تعمير هست. ويا استوك ان ميشود با قيمت مناسب خريد؟ ضمنا مدل xvision.led24d20 باتشكر…صفا

پاسخ دهید

محمدبهرامی

آیا شما نماینده خدمات برند هستین برند xvision

پاسخ دهید

الهام هاشمی

سلام خسته نباشید تلویزیون من ایکس ویژن 49اینچه تقریبا یک ماه میشه یک خط سفید افتاده وسطش

پاسخ دهید