نصب و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن توسط نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن (Xvision)

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات تلویزیون ایکس ویژن که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب و تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های تلویزیون ایکس ویژن، مناسبترین فرد جهت تعمیر تلویزیون ایکس ویژن شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژنیکی از وسایل خانگی بسیار پرکاری که تقریبا هر روز به مدت چند ساعت مورد استفاده شما قرار می گیرد، تلویزیون خانگی تان است. این وسیله الکترونیکی با پیچیدگی های ساختاری خود و به دلیل فرسودگی و استهلاک کارکرد و همچنین اشتباه در نگهداری و مراقبت از آن، دچار خرابی و مشکلات کوچک و بزرگی می شود که برای برطرف نمودن آن ها احتمالا نیاز به تعمیرات تلویزیون خواهید داشت.

مشکلاتی مانند روشن نشدن تلویزیون، نداشتن صدا یا تصویر، پرش تصویر، سوختن پیکسل ها، ایرادات بک لایت، آبخوردگی فلت و پنل تلویزیون و… را می توان به عنوان مشکلات رایج تلویزیون ایکس ویژن نام برد. اما این مشکلات با وجود متخصصان زبده و باتجربه کاراباما که با دانش تخصصی و تجهیزات پیشرفته خود می توانند عیب یابی دستگاه و انواع تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن شما را در سریعترین زمان ممکن و به اصولی ترین شیوه ممکن انجام دهند، برطرف می شوند!

یکی از مهمترین موضوعات در تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن، کارآزموده بودن تکنسین مربوطه است به گونه ای که در مواجه با خرابی تلویزیون ایکس ویژن، در همان ابتدا به فکر تعویض قطعات نباشد و تا حد امکان با تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به افزایش عمر مفید آن کمک کند و هزینه های تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن شما را بی دلیل بالا نبرد. این موضوع هدف اصلی متخصصین تعمیر تلویزیون ایکس ویژن کاراباما بوده که به کمک تجهیزات پیشرفته و دانش تخصصی و به روز خود، اولویت کار خود را نه تعویض قطعات، بلکه تعمیر آنها قرار می دهند و خدماتی همچون تعمیر پنل تلویزیون، تعمیر بک لایت تلویزیون، تعمیر پاور تلویزیون، تعمیر مقاومت و فلت تلویزیون و… را با بالاترین کیفیت ارائه می نمایند.

نصب تلویزیون ایکس ویژن

نصب تلویزیون ایکس ویژن امروزه تلویزیون های صفحه تخت ایکس ویژن در مدل های مختلف، پیشرفته ترین و جدیدترین تلویزیون های موجود برای مصارف خانگی و یا شرکتی هستند. یکی از قابلیت های این تلویزیون ها امکان نصب بر روی انواع سطوح از جمله بر روی دیوار است. نصب تلویزیون ایکس ویژن به روی دیوار می تواند وضوح و گستره دید مطلوبی را فراهم آورد که به زیباسازی دکوراسیون و فضای خانه یا محل کارتان نیز کمک می نماید.

متخصصین کاراباما با تجربه و دانش خود، به اصولی ترین و صحیح ترین شکل ممکن، خدمات نصب تلویزیون ایکس ویژن در مدل های مختلف را بر روی انواع سطوح از جمله نصب تلویزیون ایکس ویژن به دیوار، نصب پایه رومیزی تلویزیون و نصب تلویزیون ایکس ویژن بر روی ستون ارائه نموده و امکان تهیه انواع تجهیزات و لوازم جانبی شامل براکت، کابل و… را نیز مطابق با برند و مدل تلویزون شما فراهم می کنند.

خدمات پس از فروش تلویزیون ایکس ویژن

خدمات پس از فروش تلویزیون ایکس ویژن (Xvision ) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی ایکس ویژن است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات ایکس ویژن گام بزرگی را در زمینه نصب، تعمیر و خدمات پس از فروش تلویزیون ایکس ویژن بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی ایکس ویژن تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات تلویزیون ایکس ویژن به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایکس ویژن در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

تعمیر تلویزیون ال سی دی ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ال سی دی ایکس ویژنبه سبب پیچیدگی عیب یابی تلویزیون های ال سی دی ایکس ویژن (Xvision LCD)، عموما تکنسین های مختلف به تعویض قطعات روی می آورند و کمتر به تعمیر آنها فکر می کنند. این در حالیست که متخصصان دوره دیده تعمیر ال سی دی ایکس ویژن در کاراباما با ارائه انواع خدمات تعمیرات تلویزیون های ال سی دی ایکس ویژن از جمله تعمیر پنل، فلت، مین برد و غیره، به کاهش هزینه های تعمیرات شما نیز می اندیشند. علاوه بر مشکلات و خدمات تعمیراتی اشاره شده، سایر مشکلات پیش آمده برای تلویزیون ال سی دی شما نیز توسط متخصصین باتجربه تعمیر تلویزیون ال سی دی ایکس ویژن در کاراباما در کوتاهترین زمان قابل رفع می باشد.

از جمله مشکلات متداول تلویزیون های ال سی دی ایکس ویژن، به وجود آمدن ایراد در صدا و رنگ تلویزیون است که می تواند به صورت خطوط افقی در تصویر، پرش تصویر، پخش شدن رنگ، حذف صدا و غیره بروز نماید. بسیاری از این مشکلات می تواند در برد اصلی تلویزیون یا به اصطلاح مین برد ال سی دی باشد. علاوه بر برد، فلت های انتقال دهنده تصویر و پنل تلویزیون LCD ایکس ویژن نیز که از جمله گران ترین قطعات تلویزیون به حساب می آید، در بروز اختلال در تصویر نقش مهمی دارند.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژنتلویزیون های ال ای دی ایکس ویژن (Xvision LED) به دلیل مزیت هایی چون کیفیت بهتر تصویر، مصرف انرژی کمتر، کنتراست تصویر و طول عمر بیشتر، رفته رفته جایگزین مدل های قدیمی تر تلویزیون شده اند. با این حال احتمال خرابی تلویزیون های ال ای دی ایکس ویژن، به دلیل کارکرد مداوم آنها و عدم مراقبت درست استفاده کنندگان، وجود دارد. اما با وجود قیمت های بالایی که باید برای خرید تلویزیون های جدید پرداخت، انتخاب تکنسین مناسب و حرفه ای برای انجام تعمیرات تلویزون ال ای دی ایکس ویژن بسیار حائز اهمیت است.

متخصصین تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن در کاراباما، با گذراندن دوره های تخصصی سالانه در به روز نگه داشتن دانش فنی خود کوشا بوده و با تکیه بر سالها تجربه، انواع خدمات تعمیرات تلویزیون های ال ای دی ایکس ویژن را با گارانتی تعمیرات انجام شده، ارائه می نمایند. رفع مشکلات رایج تلویزیون های ال ای دی از جمله ایراد بک لایت، پاور، آبخوردگی پنل یا فلت، قطعی صدا یا نبود تصویر و غیره، توسط متخصصین باتجربه کاراباما در منزل شما انجام خواهد شد و در صورت لزوم، با انتقال دستگاه به کارگاه و استفاده از تجهیزات پیشرفته در تعمیر تلویزیون LED ایکس ویژن شما، به اصولی ترین شیوه و بالاترین کیفیت ممکن مشکل تلویزیون شما برطرف خواهد شد.

عیب یابی و مشکلات رایج تلویزیون ایکس ویژن

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص تلویزیون ایکس ویژن بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم تلویزیون شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد تلویزیون تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل تلویزیون خود نباشید. متخصصان نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در کاراباما، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول تلویزیون به کمک شما خواهند آمد.

عیب یابی تلویزیون ایکس ویژن از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات تلویزیون تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم تلویزیون خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه تلویزیون ایکس ویژن شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

نداشتن تصویر:
قطع شدن تصویر در تلویزیون های ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) یک ایراد متداول در این نوع تلویزیون ها می باشد و مربوط به تکنولوژی تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی است. ایراد قطع تصویر با وجود داشتن صدا عمدتا مربوط به مدار بک لایت آن ها و یا در بخش T CON می باشد که هر دو این موارد در مکان شما توسط تعمیرکار حرفه ای قابل تعویض می باشد.

نداشتن صدا:
برخی مواقع پیش می آید که صدای تلویزیون به طور ناگهانی قطع می شود! از آنجا که تلویزیون یک دستگاه پر مصرف در خانواده می باشد، این اشکال برای افراد خانواده می تواند عصبی کننده باشد. قطع شدن صدا در تلویزیون های ال ای دی و یا ال سی دی عمدتا یا به دلیل مشکل در بلندگوی آن ها است که با تعویض بلندگو مشکل برطرف می شود و یا به دلیل ایراد برد اصلی دستگاه است که معمولا تعمیر می شود و در برخی مواقع هم نیاز به تعوض برد است.

مشکل به هم ریختگی رنگ صفحه نمایش:
یکی از رایج ترین مشکلاتی که در تلویزیون های ال سی دی ایکس ویژن به وجود می آید ایراد رنگ تصویر است. این ایراد به شکل های مختلفی دیده می شود؛ مثل پخش شدن رنگ در صفحه نمایش (حالت رنگین کمانی) ، به وجود آمدن خطوط افقی یا عمودی در ال سی دی، به هم ریختگی رنگ، از بین رفتن یکی از رنگ های اصلی تصویر (رنگ های اصلی: قرمز،آبی،سبز) و یا به هر شکلی که کیفیت نمایش تصویر از بین برود.
رفع این اشکال قدری پیچیده است و ممکن است بخاطر ایراد بک لایت ها، منبع تغذیه، برد اصلی، برد اینورتور و یا برد کنترلر باشد. در صورت بروز هر مشکلی که مربوط به رنگ تصاویر باشد، بهتر از در اسرع وقت با نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن تماس بگیرید.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون:
خاموش شدن ناگهانی تلویزیون های ایکس ویژن با توجه به مدل دستگاه، میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که عمده ترین علت آن، خرابی برد اصلی ویا خرابی برد پاور تلویزیون ایکس ویژن می باشد و معمولا با تعویض آن ها مشکل برطرف می شود.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک تلویزیون شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

تعداد کل نظرات: 22

 • Avatar
  زهرابازوند

  این چه نوع خدمات پس از فروشه هرکاری میکنم کنترل تلویزیون پیا نمیشه مدل تلویزیونمxk4870است لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar
   امیر فرامرز

   سلام من یه کنترل اصلی دارم برای فروش.
   سالم و نو هستش.
   چون تلوزیونم تو اسباب کشی شکست.فقط کنترلش بدردم خورد.
   ۴۰ تومن میفروشم.

   • Avatar
    سالار چراغی

    سلام مدل تلویزیون را اعلام می کنی

   • Avatar
    حسین پیرانی

    من میخوام، کنترلxvesinرو

   • Avatar
    کریم نصیر نیا

    سلام تلویزیون چند اینچه؟؟

 • Avatar
  اسامه خواجه

  سلام کنترول تلویزیوونم خراب شده گیر نمیاد باید چیکار کنم

 • Avatar
  شادی دیلمی معزی

  سلام
  شماره تماس نمایندگی برای نصب تلویزیون ایکس ویژن در تنکابن رو می خواستم.
  ممنون

  • Avatar
   رحیم پاکدل

   باسلام
   بنده یه تلویزیون۴۹اینچ خریدم وقتی روشنش میکنم گاهی اوقات بالای صفحه نمایش رنگی میشه علتش چیه

 • Avatar
  حسین ترحمی

  سلام. ؛ درود بر شما. من تعمیرکار تلویزیون در سمنان هستم . مدل Lf-40imk8e دارم که صدا نداره . هنگام روشن شدن یه صدای تق بلند از بلند گو شنیده میشه و بعد دیگه صدایی نداره ولی تصویر مشکلی نداره . چطور میتونید کمکم کنید ؟سپاسگزارم

 • Avatar
  مصطفی بهرامی

  سلام
  یک دستگاه تلویزیون ایکس ویژن ۲۹ اینچ مدل LE-29D40 که به پنل اون ضربه خورده و تصویرش خط دار شده ولی پنل شکسته نشده، دستگاه روشن میشه ولی تصویرش خط خطی هست.
  تعداد خط ها بقدری زیاد است که تصویر اصلا مفهوم نیست، فقط خط های رنگی صفحه تلویزیون رو از حالت خاموش خارج میکنه و نشون میده که دستگاه روشنه.
  آیا امکان تعمیر تلویزیون وجود دارد؟
  کدام قطعه ای دچار مشکل شده؟
  برای رفع این مشکل تنها راه تعویض قطعه معیوب می باشد؟
  قیمت قطعه ای که باید تعویض شود، چقدر است؟
  در کل هزینه تعمیر دستگاه چقدر است؟
  پیشاپیش بابت وقتی که برای پاسخ به سوالاتم صرف می کنید، تشکر می کنم.

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   سلام تعویض پنل ضربه دیده و یا شکسته جز خدمات مرکز ما نیست. جرا که هزینه تعویض آن نزدیک به هزینه خرید یک تلویزیون است.

 • Avatar
  الی

  باسلام چرا ال سیدی تلویزیون چشمک میزنه

 • Avatar
  رضا

  سلام تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن۴۹دارم بعد از از ۱۵دقیقه کار کردن صفحه شروع ب چشمک زدن میکنه مشکلش چیه

 • Avatar
  رضا

  سلام ی تلویزیون ایکس ویژن ۴۹دارم بعد از ربع ساعت کار کردن صفحش شروع میکنه ب چشمک زدن میخواستم ببینم مشکلش چیه

 • Avatar
  پیمان

  سلام وقت بخیر ، من یک تلویزیون ایکس ویژن خریدم واسه نصب ش به شماره روی کارتن تلویزیون زنگ زد م،جواب نداد جهت نصب باید چکار کرد؟؟؟

 • Avatar
  فاطمه رضائی

  سلام؛ تلویزیون اکس ویژن ۴۲ دارم الان چند روز نصف پایین تلویزیون تار نشون میده

 • Avatar
  ز.حیدری

  سلام من کنترل تلویزیون ال ای دی فور کا دیگه کار نمیکنه از کجا تهیه کنم مشهدم

 • Avatar
  حسین پیرانی

  نبود کنترل یدک اصلی در بازار

 • Avatar
  فاطمه نصیری

  سلام شرمنده تلویزیون روشن بود. وتمیزدرحال کارکردن ماخاموشش کردیم رفتیم بیرون اومدیم روشنش کنیم صدا داره ولی تصویر سیاه نشون میده جلو تلویزیون که میری بادقت زیاد تصاویر دیده میشه نه ضربه خورده نه آب ممنون میشم که جواب بدین ایکس ویژن ۵۰ اینج از سبزوار

 • Avatar
  امین راد

  ببخشید تلویزیون ایکس ویژن۴۳ دارم کانال ۱٫۲٫۳٫نسیم کلا حذف میشه و دوباره جستجو کانالو میزنم شبکه ها ولی دوباره قطع میشه لطفا بگید چکار کنم خواهشا

 • Avatar
  کریم نصیر نیا

  تلویزیون ۵۵اینچ دارم بردم تعمیر میگه یکی از برداش سوخته، گیرم نیمده، چیکار کنم؟؟
  حتی تعمیر کاره میگه ای سی هاش هم گیرم بیاد میتونم تعمیرش کنم

 • Avatar
  عرفان ادیبی

  سلام وقت بخیر
  بنده یگ مانیتور Xvision مدل XL2020TMU 19.5 inch دارم ، موقعی که اون رو به برق میزنم چراغ پاور به رنگ آبی در میاد ولی تصویر نداره و مثلا چند بار که از برق در میارم و دوباره میزنم به برق شانسی چراغ جلوش قرمز میشه و وقتیدکمه پاور رو میزنم روشن میشه و دگ مشکلی نداره تا اینکه دوباره خاموشش کنم.
  میخواستم بدون این عیب از چیه؟ برد پاور یا چیز دگ
  و همینطور من ساکن اصفهان هستم ، نمایندگی تعمیرات داره ایکس ویژن در اصفهان؟
  خیلی ممنونم از لطف توجه شما

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *