تعمیر لباسشویی آاگ

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تعمیرکار لباسشویی آاگ جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ کاراباما برای انواع مدلها

با انتخاب برند آاگ برای لباسشویی منزل تصمیم درستی گرفته اید، اکنون با انتخاب متخصصین شعبه نمایندگی لباسشویی آاگ کاراباما برای تعمیرات لباسشویی آاگ خود می توانید در تصمیمات مهم همچنان درست عمل کنید.

آاگ (aeg) یکی از بهترین و باکیفیت ترین برندهای بازار است، اما حتی این برند معتبر و خوش ساخت نیز لازم به رسیدگی و سرویس منظم و گاها تعمیرات دارد.

متخصصین آاگ در کاراباما با ارائه خدمات نصب و سرویس لباسشویی آاگ می توانند در راه اندازی دستگاه پس از نقل مکان به محل جدید به شما کمک نموده و با عیب یابی دقیق، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی را رفع و به عمر مفید آن بیافزایند. اگر دستگاه شما دچار مشکل شده و از کار افتاده است، خدمات تعمیر لباسشویی آاگ مختص شماست.

متخصصین باتجربه و حرفه ای کاراباما در کمترین زمان ممکن دستگاه را به شما سالم تحویل خواهند داد. با بیش از صدها مورد مختلف تعمیرات لباسشویی آاگ، هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه توسط تعمیرکاران مختص آاگ قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی آاگ از جمله لاوامات، l87495pfl، l99699fl، l7fe86604 و… پذیرفته می شود.

به یاد داشته باشید که لباسشویی آاگ دستگاه حساس و گران قیمتی است و هر گونه دستکاری ناشیانه در آن می تواند به بروز مشکلات بیشتر و یا تشدید آن مشکل بیانجامد. بنابراین تنها از خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ ماهر جهت انجام سرویس و تعمیر لباسشویی ااگ استفاده کنید.

کاراباما کدام مشکلات رایج لباسشویی آاگ را برطرف می کند؟

ممکن است بنابر دلایل بسیاری مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی آاگ به وجود بیاید. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند، اما تمامی این مشکلات قابل حل بوده و با عیب یابی و دقت موشکافانه یک متخصص لباسشویی آاگ به راحتی و با صرف هزینه کم برطرف می شوند. برخی از مشکلات رایج لباسشویی آاگ عبارتند از:

• دور تند لباسشویی عمل نمی کند
• لباسشویی دچار آبریزش شده است
• لباسشویی به هنگام کار لرزش و تکان های شدیدی دارد
• آب در ماشین لباسشویی جمع شده و تخلیه نمی شود
• دکمه استارت لباسشویی کار نمی کنند
• و…

تمامی این موارد می توانند در تعمیر لباسشویی ااگ توسط متخصص شعبه نمایندگی لباسشویی آاگ کاراباما برطرف شوند. با توجه به گارانتی بودن خدمات سرویسکار لباسشویی آاگ کاراباما، هیچ گونه نگرانی بابت خدمات دریافتی نخواهید داشت. گارانتی ویژه کاراباما برای تمامی تعمیرات ماشین لباسشویی aeg در نظر گرفته می شود.

کدام اجزا و قطعات لباسشویی آاگ در کاراباما تعویض یا تعمیر می شوند؟

خدمات متخصصین آاگ کاراباما با اولویت در تعمیر قطعات ارائه می گردد. با تعمیر قطعات لباسشویی ااگ نه تنها از هزینه های تعمیرات کاسته می شود، بلکه در مواقعی که قطعه اصلی نیز در بازار موجود نیست، می توان مشکل لباسشویی را رفع نمود.

در صورتی که در عیب یابی دقیق توسط متخصص لزوم تعویض قطعه یا قطعاتی محرز گردد، تهیه قطعات ارجینال بر عهده تعمیرکار ماشین لباسشویی aeg و با کمک کاراباما از مراکز مجاز صورت می گردد و پس از شفاف سازی های لازم با مشتری بر روی دستگاه نصب می گردد.

خرابی هر یک از قطعات مهم می تواند سبب بروز مشکلاتی در دستگاه گردد:

 •  تعویض/ تعمیر شیر ورودی آب: اگر شیر برقی معیوب باشد مشکلاتی مانند آبگیری نکردن، آبگیری بیش از حد و نشتی روی خواهد داد.
 • تعویض/ تعمیر سوئیچ و قفل درب: خرابی قفل درب و یا سوئیچ قفل می تواند در بسته شدن یا نشدن درب موثر باشد و از شروع سیکل شستشو جلوگیری نماید.
 • تعویض/ تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی: خرابی پمپ تخلیه سبب بروز مشکل تخلیه نکردن ماشین لباسشویی آاگ و نیز ایجاد سر و صدا می گردد.
 • و…

به یاد داشته باشید که سرویس ماشین لباسشویی آاگ می تواند از خرابی زودهنگام و یا از کار افتادن لباسشویی در مواقع حساس همچون تعطیلات جلوگیری نماید. بنابراین مراقبت و سرویس لباسشویی aeg خود را جدی بگیرید! اینکار می تواند از هزینه بیشتر تعمیر ماشین لباسشویی aeg نیز جلوگیری کند.

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر لباسشویی آاگ به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران

سلام من شماره نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ رو توی استان خوزستان میخواستم لطفا کمکم کندی

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز شما باید با شماره 118 شهرستان یا استان خودتان تماس گرفته و شماره تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ رو از ایشان دریافت کنید

  پاسخ دهید

غلامرضا ابتهاج

سلام خیلی ممنون از تعمیرکاران متخصص شما باور کنید من از 4 تا تعمیرکار خواستم بیان لباسشویی رو ببینن که یهوو وسط کار قطع میشد هیچ کدوم سر در نیاوردن ولی همکارتون با یک برسی درست فهمید که یه جا سیم اتصالی داره فک کنم یک ساعت هم نشد لباسشویی رو مثل روز اول درست کرد خدا خیرتون بده نماز روزهاتون قبول

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  خواهش میکنم اگر کاری هم انجام شده از روی تخصص و وظیفه بوده است

  پاسخ دهید

عميدي

سلام ما امروز يه ماشين لباسشويي از اين برند خريديم وقت تحويل گرفتن از شلنگش آب خارج شد !ميخواستم ببينم اين طبيعيه يا دست دوم به ما انداختن ؟؟؟چون بسته بنديش هم باز بود !!

پاسخ دهید

  محمد سروش کرمی

  سلام
  چرا از لاله بالای دخال لباسشویی خیلی کم اب میاید
  ایا امکان دارد که گرفته باشد؟
  ممنون

  پاسخ دهید

ناصر اعظم

سلام . لباسشوئی AEG مدل 402 F (قدیمی) پمپ تخلیه آبش خراب شده که تعمیرکار لباسشویی آ ا گ پس از باز کردن و بررسی گفت دیگه درست نمیشه و باید عوض بشه . ولی ظاهرا به خاطر قدیمی بودن پیدا نمیشه . خواستم ببینم شما میتونید برام تهیه کنید یا احتمالا موجود دارید و اگه دارید قیمتش چنده ؟ ممنونم .

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگر با نمایندگی رسمی ااگ که شماره آنها در سایت وجود دارد تماس بگیرید تمامی قطعات و لوازم این دستگاه را برای تعویض در اختیار شما قرار خواهند داد

  پاسخ دهید

Hossein Asadi

با سلام.

من یک لباسشویی ا ا گ مدل ۷۵۶۸۵ دارم. متاسفانه اخیرا وقتی دکمه روشن شدن را فشار میدهم صفحه الکترونیک یک تا دو ثانیه روشن میشود و سپس خاموش میشود. من حتی نمیتوانم که نوع برنامه شست و شو را انتخاب کنم. صفحه کلا خاموش میشود.

از آنجا که من در ایران زندگی نمیکنم و هزینه تعمیر اینجا بالا است امیدوارم بتوانم از راهنمایی شما استفاده کنم. آیا نیاز است که با تعمیرکار تماس بگیرم یا اینکه این مشکل قابل حال شدن در منزل است.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  حتما ماشین لباسشویی را از برق بکشید و دوباره روشن کنید اگر برطرف نشد حتما برنامه های دیگر شستشو را جک کنید اگر درست نشد حتما با تعمیرکار متخصص تماس برقرار کنید

  پاسخ دهید

مصطفی زمانی فر

سلام من ازاصفهان مزاحمتون میشم.مشکل ماشین لباسشویی من لرزش شدید است.علیرغم تراز وبالانس ماشین ورعایت حجم لباس وتعویض پایه های ماشین وحتی تعویض لرزشگیرتوسط سرویسکار این مشکل حل نشده است

پاسخ دهید

رسول حیدرزاده

سلام.پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی آاگ سوخته واتصالاتش هم پارگی داشت.تمام وسایل راتهیه کردم ولی واسه نصبش الان مشکل دارم.پمپ تخلیه بامدل خودش فرق داره واتصالاتش هم یادم نیست چجوری وصل بود.میخواستم راهنمائیم کنین.من ازاصفهان مزاحمتون میشم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی شما باید دقیقا همان قطعه ای که مربوط به مشاین لباسشویی است را تهیه کنید و درباره اتصلات هم امکان راهنمایی به این صورت نیست ولی توصیه میشود که از یک تعمیرکار متخصص در این زمینه استفاده کنید

  پاسخ دهید

مجید منصورنیا

باسلام،
لباسشوئی آ.ا.گ مدل لاوامات 520 تمام اتوماتیک اینجانب مشکل دارد و کار نمیکند ( چراغش روشن نمیشودو نیز آب نمیگیرد ) لطفا، اگر برایتان مقدور است مرا راهنمائی کرده شاید با راهنمائی شما آنرا بکار بیاندازم ونیز آدرس وشماره تلفن نمایندگی رسمی لباسشوئی آ.ا.گ را در آذربایجانغربی ویا در خوی را اگر وجود دارد به اینجانب بفرستید.
با تشکر
منصورنیا

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام اگر امکان هست اطلاعات فنی کامل تری عنوان کنید در غیر این صورت با مرکز خدمات نمایندگی لباسشویی ااگ در شهر یا استان خود تماس بگیرید

  پاسخ دهید

بهرام رجبی

سلام م یک ماهه لباسشویی ااگ خریدم روزهای اول بیصدا بود ولی الان دیگش توی حالت خشک کن تالاق تالاق صدا میده به تعمیر کار گفتم میگه صدای عادیه ماله موتوره ولی وقتی هم خاموشه دیگش که تکان میدم تلق تلق میکنه

پاسخ دهید

سليمانپور

باسلام ضمن رضايتمندي كامل از برند AEG لباسشويي w1240electronic را حدود بيست سال پيش خريداري كردم كه تابحال سالم و خوب كاركرده از سال گذشته لباسشويي رابه كلاردشت نقل مكان داديم و تقريباً هرماه يكبار كار ميكند مدتي است كه زمان ابگيرى از حد معمول بيشتر طول ميكشد و در طول كار هم چند بار هنگ ميكند و مي بايد مجدد دكمه استارت را بزنيم لطفاً اگر امكان دارد راهنمايي بفرماييد.
آیا با سرویس مشکل برطرف می شود یا تعمیرات لباسشویی aeg لازم است؟ باتشكر سليمانپور

پاسخ دهید

فریبا حمیدی

با سلام و عرض ادب و احترام

چرا راهنمای فارسی این مدل AEG L87495XFL نیست ؟ میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمائید ؟

پاسخ دهید

آرسام پناهی

سلام.ماشین لباسشویی آاگ دارم کد ارور EFOمیزنه..مشکل ازکجای ماشین هست

پاسخ دهید

کریم طوفان

سلام خسته نباشید
سوال داشتم آیا میشه جای آب سرد آب گرم وصل کنیم

خواهش می کنم به ایمیل بنده اگر پاسخ سوال مارا بفرمائید سپاس گزارم از خدمات شما عزیز.

پاسخ دهید

سلام وقت بخیر برای تعمیر لباسشویی AEG مدل 508 کمک احتیاج داریم دو سه روزه روشن میکنی آبگیری میکند المنتش هم کار می‌کنه ولی دیگه نمیچرخونه که بشوره و بعد نیم ساعت خشک کنش کار می‌کنه

پاسخ دهید

حسن پاکروان

با سلام، از دور درب ماشین اب بیرون می ریزه،فکر کنم از لاستیک دور درب باشه، ممنونم

پاسخ دهید

سعید دولت آبادی

سلام برای تعمیر لباسشویی aeg به یک عکس از تایمر لباسشویی مدل lavamat502 یا503 احتیاج دارم. لطفا در صورت امکان ارسال کنید خیلی سپاسگزار می شوم

پاسخ دهید

علی تقی زاده

درحین کار خاموش شد دیگه روشن نشد ضمنا دو سال پیش توسط نمایندگی سرویس کامل شده بودلطفا سریعا تماس بگیرید.

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام علی عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید