نصب و تعمیر کولر گازی تراست

تعمیر کولر گازی تراست یکی از خدماتی است که توسط مرکز کاراباما باکیفیتی بالا ارائه می‌شود. سرویس‌کاران متخصص کاراباما در زمینه تعمیر کولرگازی این برند به صورت حرفه‌ای و عملی، آموزش دیده‌اند و می‌توانند اقدامات لازم برای تعمیر کولر گازی تراست را در کمترین زمان برای مشتریان ارائه دهند. برای استفاده از خدمات مرکز کاراباما تنها کافیست درخواست آنلاین خود را ثبت کرده یا با ما تماس بگیرید. اقدامات لازم جهت اعزام تکنسین به منزل یا محل کار شما در کوتاه‌ترین زمان انجام خواهد گرفت.

تماس با ما
تعمیرات کولر گازی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی تراست

خدمات سرویس کولر گازی تراست توسط کاراباما

مسلما هر سال و یا با بروز هر مشکلی برای کولرتان قصد تعویض آن را ندارید. اما بهتر است بدانید که در صورتی که از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، خسارات زیادی را دیده و ممکن است مجبور به اینکار شوید. به همین دلیل هر ساله کولر گازی تراست خود را سرویس کرده و در مواقع خرابی آن حتما به متخصص تراست معتمد خود مراجعه نمایید.

نصب اصولی و بر طبق استاندارد کولر گازی تراست، علاوه بر اینکه در کارکرد پربازده دستگاه تاثیر گذار است، از بروز برخی مشکلات رایج کولر گازی نیز جلوگیری می نماید. سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی تراست نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.

کاراباما با تکیه بر دانش تخصصی به روز، سالها تجربه تعمیرات تخصصی انواع کولرهای تراست و تعهد متخصصین تراست خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی تراست را در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. افزون بر آنچه که موجب صلاحیت تعمیرکاران متخصص ما برای رسیدگی به کولر گازی شما می شود، با بیمه دستگاه شما از سوی شرکت نگران هیچ گونه خسارات نخواهید بود و نیز با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه به شما کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین خواهیم کرد.

کاراباما کدام مشکلات کولر گازی تراست و چه قطعاتی را تعمیر می کند؟

متخصصین اسپلیت تراست در کاراباما قادر به تعمیر کولر گازی شما در کمترین زمان ممکن هستند. ما با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات ارجینال اقدام می کنیم.

نصب کولر گازی تراست

در صورت نیاز به راه اندازی و نصب کولر گازی تراست لازم است از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید تا درآینده نیاز به صرف هزینه‌های سنگین برای تعویض قطعات یا تعمیر کولر گازی تراست نباشد.

هنگام نصب و راه‌اندازی کولر گازی تراست، برای تخلیه هوا و رطوبت از داخل لوله‌ها و یونیت داخلی و همچنین جلوگیری از آسیب به دستگاه، لازم است کولر گازی تراست حتما وکیوم شود. برای نصب اصولی کولر گازی تراست می‌توانید با تکنسین متخصص کاراباما تماس بگیرید.

تعمیرکار کولر گازی تراست

تعمیرکار کولر گازی تراست با تشخیص به موقع و رفع ایرادات جزئی، شما را از صرف هزینه‌های سنگین برای تعمیر یا تعویض قطعات کولر گازی تراست نجات می‌دهد. در صورت نداشتن سرمای کافی دستگاه، یخ زدن کندانسور کولر گازی، سر و صدای اضافی دستگاه، خاموش شدن ناگهانی کولر گازی، روشن نشدن دستگاه و … لازم است برای تعمیر کولر گازی تراست اقدام کنید.

 • خاموش شدن کولر گازی تراست: خراب شدن ترموستات، کثیف شدن فیلتر کولر گازی و … می‌تواند علت خاموش شدن ناگهانی دستگاه باشد که باید توسط تعمیرکار متخصص تشخیص داده شده و تعمیر شود.
 • یخ زدن کولر گازی تراست: خراب شدن فن یونیت داخلی دستگاه، نشتی داشتن لوله‌ها و مخزن گاز مبرد، سوراخ بودن لوله‌ها و مخزن می‌تواند علت یخ زدگی کولر گازی باشد که باید توسط تکنسین متخصص برطرف شود تا به دستگاه آسیب جدی وارد نشود.

سرویس کولر گازی تراست

با سرویس کولر گازی تراست به صورت دوره‌ای یا سالیانه، ایرادات جزئی دستگاه شناسایی شده و در زمان مناسب برطرف می‌شود و از آسیب جدی‌تر به کولر گازی جلوگیری خواهد شد.

سرویس به موقع کولر گازی، علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه به بهبود کارکرد کولر گازی نیز کمک بسیاری می‌کند.

از اقداماتی که هنگام سرویس کولر گازی تراست انجام می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی فیلترهای کولر گازی (شستشوی فیلترها یا تعویض در صورت نیاز)
 • سرویس کندانسور و پنل کولر گازی تراست
 • بررسی گاز کولر گازی تراست (شارژ گاز کولر گازی در صورت نیاز)
 • بررسی مسیر تخلیه آب دستگاه
 • شستشوی بلوور و کویل کولرگازی تراست

سرویس و تعمیر کولر گازی تراست در تهران

کلیه خدمات مربوط به سرویس و تعمیر کولر گازی تراست در تهران از جمله شارژ گاز کولر گازی، تعمیر برد دستگاه، تعمیر ترموستات و کندانسور کولر گازی، تعمیر یا تعویض خازن دستگاه، تعمیر اواپراتور و … با کیفتی بالا و در کم‌ترین زمان توسط تعمیرکار متخصص کاراباما انجام می‌شود.

در صورتی که دستگاه شما سرمای مطلوبی ندارد، به صورت ناگهانی خاموش می‌شود، کولر گازی آبریزش یا نشتی دارد، آب از لوله درین تخلیه نمی‌شود، کولر گازی تراست صدای غیرطبیعی دارد، به محض روشن کردن کولرگازی تراست فیوز می‌پرد و … لازم است اقدامات لازم برای تعمیر کولر گازی تراست انجام شود تا به دستگاه آسیب جدی وارد نشود.

ضمانت تعمیر کولر گازی تراست

تمامی خدمات و تعمیرات کاراباما با ضمانت 180 روزه به مشتریان ارائه می‌شود.

در صورتی‌که مشکل دستگاه شما در طی مدت 180 روز از زمان دریافت خدمات مجددا بازگشت، تکنیسن دیگری به منزل یا محل کار شما اعزام می‌شود و اقدامات لازم را برای تعمیر کولر گازی تراست بدون دریافت هزینه انجام خواهد داد.

تعمیر کولر گازی تراست در منزل

تعمیر کولر گازی تراست در منزل یا محل کار شما باکیفیتی بالا توسط تکنسین متخصص کاراباما انجام می‌شود. باتوجه به حضور تکنسین‌های کاراباما در سراسر شهر، امکان ارائه خدمات به شما در همان روز و کوتاه‌ترین زمان فراهم خواهد شد.

کاراباما تمام مشکلات کولر گازی تراست شما را رفع می کند؟

کلیه مشکلات مربوط به ترموستات، کندانسور، فن دستگاه، برد کولر گازی، مشکل خنک نکردن کولر گازی تراست، چکه کردن آب از دستگاه، خاموش و روشن شدن کولر گازی تراست، داغ شدن کمپرسور و … به صورت اصولی و حرفه‌ای توسط تکنسین متخصص کاراباما برطرف می‌شود.

کاراباما قطعات کولر گازی تراست را هم تعمیر می کند؟

باتوجه به مشکلات اقتصادی و نظر به اینکه هزینه تعویض قطعات بسیار بیشتر از هزینه تعمیر دستگاه است، اولویت تکنسین کاراباما در ابتدا تعمیر کولر گازی تراست به صورت اصولی است. در صورتیکه امکان تعمیر دستگاه وجود نداشته باشد، اقدامات لازم برای تعویض و استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌شود.

کاراباما کدام برندهای کولر گازی تراست را تعمیر می کند؟

کاراباما اقدامات لازم برای نصب، سرویس و تعمیر انواع برندهای کولر گازی تراست را ارائه می‌دهد.

برای تعمیر انواع برندهای کولر گازی تراست، می‌توانید با مرکز کاراباما تماس گرفته تا اقدامات لازم برای اعزام تکنسین متخصص انجام شود. انواع برندهای کولر گازی تراست که کاراباما تعمیر می‌کند:

 • تراست مدل TTSR12HT1
 • تراست مدل TTSE30HT3
 • تراست مدل TTSE30HT1A
 • تراست مدل TTSR09HT1A
 • تراست مدل TTSR18HT1A
 • تراست مدل TTSE09HT1
 • تراست مدل TTSR24HT3
 • تراست مدل TTSR18HT3
 • تراست مدل TTSR12HT1A
 • تراست مدل TTSR24HT1A
 • تراست مدل TMINVTC-12H410A
 • تراست مدل TMSAB-18H410A
 • تراست مدل TMINVTC-18H410A
 • تراست مدل TMINVAB-30H410A
 • تراست مدل TMINVTC-09H410A
 • تراست مدل TMSAB-09H410A
 • تراست مدل TMSAB-24H410A

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی تراست را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات کولر گازی تراست را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه نصب و تعمیر کولر گازی تراست به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی تراست

از جمله خدمات کولر گازی تراست (Trust) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب کولر گازی تراست، سرویس و تعمیر کولر گازی تراست و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده کولر گازی تراست خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر کولر گازی تراست

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات کولر گازی تراست را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه کولر گازی تراست شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکت تراست تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
علی نظر کمالوند

سلام.من یه کولر گازی تراست ۵۰۰۰۰ گرفتم ولی بعد از ده روز ارور p7 زد. با نمایندگی کولر گازی تراست تماس گرفتم اومدن گاز زدن ولی باز بعد چند روز کولر از کار افتاده و فقط فن کار میکنه! لطفا برای رفع مشکل راهنماییم کنید.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  وقت بخیر، برای پیدا کردن دلیل ارور و نحوه برطرف کردن آن، در صورتی که اطلاعات فنی دارید و قصد دارید خودتون تعمیر کولر گازی تراست رو انجام بدید مطلب “ارور کولر گازی تراست” که در بخش آموزش ها قرار داده شده است را مطالعه کنید.

  پاسخ دهید

محمود بوچیری

سلام
بنده کولر گازی تراست 30هزار گرفتم ولی متاسفانه کسی هنوز نیومده برای نصبش! کجا پاسخگو هستن خودمون نصاب بیاریم فاکتور بیاریم پولش بهمون میدن؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  حیر دوست عزیز، اگر کولر گازی تراست شما دارای گارانتی است حتما باید با شماره ای که داخل دفترچه گارانتی هست تماس بگیرید تا نمایندگی کولر گازی تراست کسی را برای نصب کولر گازی تراست شما اعزام کند.

  پاسخ دهید

سلام وقت بخیر. شماره نمایندگی کولر گازی تراست در کرج رو بهم میگید؟ با تشکر

پاسخ دهید

  هادی سعدی

  سلام. بنده کولر 50000هزارتراست دارم که بعضی وقتا هوای گرم میده مینویسه p11…میشه بگید مشکلش چیه

  پاسخ دهید

ارمان محبی

دمه شما گرم با این خدمات خوبتون من دیشب بابام مریض بود ساعت 9 زنگ زدم بنده خدا اومد تا ساعت 12.5 کولر ما رو راه اندازی کرد خیلی ادم مودب و متشخصی بود از همه پرسنل شما کمال تشکر رو دارم

پاسخ دهید

قاسمی

سلام واقعا از زحمات شما کمال تشکر را دارم مخصوصا اقای محسن نژآد تعمیرکار خوب شما که کار ما رو با وجود مشکلات خیلی زیاد حل کردند

پاسخ دهید

محمودی

سلام من یک کولر پنجره ای 18هزار دارم که دو سال پیش گرفتم موقع ظهر فقط باد گرم میده میشه بفرمایید مشکلش چی

پاسخ دهید

جعفرپور

با سلام خدمت شما.خواهشمندم در صورت امکان لینک سایت مرجع نمایندگی ها تراست را وبسایت قرار بدهید که در شهرستان ها نمایندگان مورد تایید و مورد اطمیمان به راحتی در دسترس عموم قرار بگیرند.
خواهشمندم در صورت امکان نمایندگس مورد تایید در خصوص کولر های تراست در شهرستان بجنورد خراسان شمالی را اعلام بفرمایید.
**(قابل بیان اینکه بعد از چند ساعت جستجو امکان پیدا کردن هیچ نمایندگی در خراسان شمالی نبود)

پاسخ دهید

تقي زاده

سلام آیا شما الکتروموتورفن ۱۰۰ وات کندانسور(بیرونی) کولر تراست مدل ۲۴h410a موجود دارید؟

پاسخ دهید

درویش

اسپیلیت تراست ما وقتی روی قسمت گرما میزاریم کمتر از دو یا سه دقیقه( مدت زمان کوتاهی هوای گرم میزنه) هوای گرم میزنه بعد قطع میشه هوای گرم
ولی دستگاه خاموش نمیشه

پاسخ دهید

علیرضا کاشانی

سلام یخ زدگی پنل داخل اسپلیت تراس ۳۶۰۰۰

پاسخ دهید