نصب، سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

ویژگی های خدمات ما

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه خدمات پکیج ایران رادیاتور می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های پکیج ایران رادیاتور، مناسب ترین فرد جهت ارائه خدمات به شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

۱۸۰روز گارانتی خدمات

ما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیریم.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه شما بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های شفاف

تمامی هزینه های دریافتی از شما شفاف و تحت نظارت این مجموعه می باشد. همچنین حدود قیمت، پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های ما در اکثر شهرها و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما به صورت سیار حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور به کمک نیاز دارید؟

تعمیر پکیج ایران رادیاتورکارکرد قابل اعتمادتر پکیج های دیواری در مقایسه با سیستم های گرمایش مرکزی و یا آبگرمکن ها، به علاوه طول عمر مفید بیشتر و هزینه های نگهداری پایین آنها، موجب شده است که پکیج های دیواری از جمله پکیج ایران رادیاتور یکی از محبوب ترین سیستم های گرمایشی در اکثر منازل باشند.

با این حال، بدلایل متفاوتی مانند استهلاک کارکرد مداوم پکیج، نگهداری و استفاده های ناصحیح از دستگاه و یا بروز ایرادات فنی در قطعات مختلف سیستم، امکان بوجود آمدن اشکال و از کار افتادن پکیج همواره وجود خواهد داشت. در چنین مواقعی یکی از اولویت های تصمیم گیری در تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، کمک گرفتن از متخصصین حرفه ای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور است به گونه ای که در سریعترین زمان ممکن بخصوص در فصل سرما، قادر به رفع مشکل و تعمیر یا سرویس پکیج ایران رادیاتور شما به بهترین شکل ممکن باشند.

عیب یابی و رفع مشکلات پکیج ایران رادیاتور اعم از روشن نشدن، خاموش شدن، آبریزش یا نشتی، سر و صدای زیاد و… توسط متخصصین مرکز تخصصی پکیج ایران رادیاتور برای مدل های مختلف پکیج ایران رادیاتور در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. همچنین این متخصصان با ارائه مشاوره در زمینه نگهداری و استفاده صحیح از پکیج به شما کمک خواهند نمود.

پکیج ایران رادیاتور شما به درستی کار نمی کند و نیاز به سرویس دارد؟

سرویس پکیج ایران رادیاتوریکی از کارهایی که اغلب توسط افراد نادیده گرفته میشود، نگهداری و رسیدگی به موقع از پکیج ایران رادیاتور است که اصطلاحا سرویس پکیج ایران رادیاتور گفته می شود. می دانیم که پکیج دیواری همانند سایر دستگاه هایی که روزانه از آنها استفاده می کنیم، تحت استهلاک زیادی قرار گرفته و گاها با استفاده نابجا و ناصحیح می تواند دچار ایراداتی در عملکرد خود شود.

سرویس پکیج ایران رادیاتور که می بایست به صورت سالانه صورت بگیرد، شامل مجموعه مواردیست که باعث اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه خصوصا پیش از رسیدن فصل سرما می شود و به کارکرد پکیج دیواری در بالاترین میزان بازدهی خود کمک می نماید.

متخصصین باتجربه کاراباما قادرند تا با بررسی پکیج ایران رادیاتور شما و تست بخش های مختلف آن، از وجود ایرادات و اخلالات کوچکی که ممکن است در آینده به مشکل بزرگتری تبدیل شوند و یا در میانه یک روز سرد زمستانی منجر به خاموش شدن و از کار افتادن پکیج شما شود، پیشگیری کنند و این ایرادات را به طور کلی رفع نمایند.

ممکن است بسیاری از مشکلات رایج پکیج دیواری ایران رادیاتور همانند روشن نشدن دستگاه، برای شما نیز پیش آمده باشد. در صورتی که سرویس پکیج ایران رادیاتور خود را به صورت دوره ای انجام دهید، نه تنها به عمر مفید دستگاه خود می افزایید؛ بلکه از مشاوره متخصصین کاراباما برای رفع این مشکلات نیز بهره مند می شوید که ممکن است راه حل بسیار ساده ای نیز داشته باشند.

جهت نصب پکیج ایران رادیاتور به کمک نیاز دارید؟

نصب پکیج ایران رادیاتور

نصب پکیج ایران رادیاتور به صورت صحیح و اصولی بر عملکرد آن بسیار تاثیرگذار است؛ چرا که فرایند نصب پکیج ایران رادیاتور حساسیت ها و جزئیات بسیاری دارد و تنها توسط تکنسین های متخصص نصب پکیج ایران رادیاتور قابل انجام است؛ توجه کنید به هیچ وجه نباید نصب این پکیج ها را به افراد غیر حرفه ای سپرد. رعایت نکردن این موارد علاوه بر اینکه در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می کند، می تواند منجر به مشکلات آتی برای پکیج نیز گردد.

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تخصص و آگاهی لازم، پکیج دیواری خود را در محل مناسبی نصب نمی کنند که این امر می تواند ضمن بروز مشکل در عملکرد دستگاه خطرآفرین نیز باشد؛ بنابراین اولین اقدام مهم هر نصاب حرفه ای پکیج ایران رادیاتور، بررسی و انتخاب محل مناسب برای نصب پکیج ایران رادیاتور است و باید موارد متعددی مانند وجود اکسیژن کافی برای احتراق، عدم جریان شدید باد، استحکام دیوار و مصالح ساختمانی، فضا و ابعاد کافی اتاق نصب و نحوه قرارگیری لوله ها، دودکش و اتصالات پکیج را نیز پیش از نصب پکیج ایران رادیاتور بررسی کند.

علاوه بر این، پیچیدگی های فنی مدل های مختلف پکیج های ایران رادیاتور، نصب و راه اندازی صحیح آن ها را تنها توسط متخصصین حرفه ای نصب پکیج ایران رادیاتور ممکن می سازد. نصب اصولی و صحیح پکیج ایران رادیاتور می تواند از برخی مشکلات رایج دستگاه چون خرابی پمپ یا مشکل خاموش شدن مداوم جلوگیری نماید. مرحله بعدی لوله کشی پکیج، اتصال شیلنگ ها و دودکش پکیج است و نهایتا اطمینان از آب بندی صحیح اتصالات انجام شده و در پایان تست پکیج و بازرسی و تایید نهایی نصاب پکیج ایران رادیاتور است که این مرحله نیز موارد متعدد دیگری را دربر می گیرد.

خدمات پکیج ایران رادیاتور

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ایران رادیاتور (IranRadiator) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر پکیج ایران رادیاتور و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده پکیج ایران رادیاتور خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را انجام می دهد و نمایندگی ایران رادیاتور نمی باشد. اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ و در صورتی که گارانتی و ضمانتنامه پکیج ایران رادیاتور شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکت ایران رادیاتور تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

رحیم باشکوه
۲۳ آذر ۱۳۹۵

سیستم گرمایشی زودبه زود روشن میشود سریع داع به ۹۹دزجه می زسد خاموش میشود صدای عرشی میدهد ولی رادیاتورها خیلی گرم نیست یکسال از نصب نمی گزرد

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۶ آذر ۱۳۹۵

  سلام
  شما رادبات های پکیج رو هوایگیری کردید ؟ اگر این کار را انجام ندادید اولین کاری که انجام میدید این باشه اگر مشکل حل نشد پیام بدید

محمد باقری
۹ بهمن ۱۳۹۵

با سلام دوش آب گرم سرد میشود و اصلا گرم نمیشود.ولس رادیاتور ها گرمه. درجه بار رو ۱٫۵ مشکل چیه؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  به هیچ عنوان آب گرم مصرفی شما گرم نیست ؟ ایا در این مدت سرویس پکیج را انجام داده اید ؟ احتمال رسوب گرفتن مبدل پکیج شما زیاد است

  ایرج امیدعلی
  ۲۴ مهر ۱۳۹۸

  فشار آب روی درجهْ ۲/۵ قرار گرفته و پیچ فشار را هم میچرخانم تاثیری ندارد گفته اند نباید ۱/۵ بالاتر برود لطفاً راهنمایی کنیپ

حسین شفیعی
۱ اسفند ۱۳۹۵

سلام :: ۴ سال از نصب پکیج ایران رادیاتور گذشته امسال روشن شده دائما هوا میگیره به طوریکه فقط یکی دو پره از رادیاتور گرمه هواگیری که میکنیم یکروز خوبه دوباره شروع میکنه به سرد شدن پره ها به طوریکه سه روز بعداز هواگیری فقط یک یا دو پره از ۱۲ پره گرماست ضمنا در ساختمان دوتا رادیتور ۱۲ پره ای و دوتا رادیاتور ۶ پرهای داریم که غالبا رادیتور های ۱۲ پرهای ها سرد میشه لطفا راهنمایی کنید من خودم فنی هستم خودم طرحهایی دارم ولی شما متخصص هستید منتظر راهنماییتان هستم شفیعی از کاشان

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۷ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  ایا رادیات های پکیج شما المنیومی است ؟

محسن عابدی
۱۴ اسفند ۱۳۹۵

با سلام
من دیروز پکیج رو برای جابجبیی دودکش خاموش و از برق کشیدم و بعد از روشن کردن صراهای عجیبی از پکیج به گوش میرسه ولی دمای آب و فشار آب هیچ تفاوتی نکرده. این سر و صدا نگرانم کرده

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  منظور شما از صدای عجیب چیه ؟ از کدام قسمت پکیج و درچه زمانی این صدا به گوش میرسد

  عباس ابراهيميان
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید پکیج من ایران رادیاتور هست وقتی شیراب گرم را باز میکنم بعد از یک دقیقه شعل پکیج خاموش شده و چراغ٧٠شروع به چشمک زدن میکند وکمی بعد دوباره پکیج روشن شده واب گرم میشود این کار بارها تکرار شده واب گرم و سرد میشود

مجید محجوب
۲۰ اسفند ۱۳۹۵

باسلام . ممنون میشم شماره تماس نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج رو در مشهد به من بدین . با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  با تماس با ۱۱۸ مشهد درخواست مراکزی سرویس را از ایشان بخواهید

باقری
۳ فروردین ۱۳۹۶

ضمن عرض سلام و خسته نباشید.
سوالی داشتم که لطف می کنید اگر راهنمایی بفرمایید.
پکیج تا دیرور کاملا خوب کار می کرد اما از دیروز دیگه کلا آب گرم نداریم، اما سیستم گرمایش به خوبی کار می کند. هیچ چراغی هم به عنوان ارور روی سیستم روشن نمی شود و در حالی که رادیاتورها به خوبی کار می کنند و گرم هستند اما با باز کردن شیر جرقه ای زده نمی شود و آب هم گرم نمی شود و کاملا سرد است.
به نظرتون مشکل چی می تونه باشه؟

  meAfshin76
  ۴ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  دلایل زیادی برای این مشکل وجود دارد که یکی از این دلایل خرابی فلومتر یا فلو سوییچ است که باید برسی شود البته شاید نیاز به یک سرویس کلی نیز داشته باشد

فتحی
۱۵ فروردین ۱۳۹۶

سلام
پکیج ایران رادیاتور داریم. دائم فشارش افت میکنه میاد روی نیم. ضمناً آب گرم حمام هم دائم سردوگرم میشه. میشه بفرمایید ایرادش چیه؟ ممنون. خسته نباشید.

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۷ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  احتمال خرابی یا نشتی در مبدل یا منبع انبساط شما وجود دارد

حمید
۲۰ فروردین ۱۳۹۶

سلام
وقت رادیاتور را خاموش میکنم . زیر پکیج اب چکه میکنه؟
وقتی هم رادیاتور روشنه هی قطع و وصل میشه؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  دوست گرامی پکیج شما نیاز به سرویس توسط تعمیرکار متخصص را دارد

   حمید
   ۲۱ فروردین ۱۳۹۶

   تعمیرکاراتون هیچ موقع وقت دارن

سید مهدی هدایتی
۲۷ فروردین ۱۳۹۶

سلام
دو روز هست که پکیج من چراغ قرمزش روشن میشه و آب سرده، وقتی دگمه ریستشو میزنم آب گرم میشه، ولی قبلا اینطوری نبود، مشکل از کجاست؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  لطفا مدل پکیج حودتان را با اروری که نشان میدهد شرح دهید

سید مهدی هدایتی
۲۹ فروردین ۱۳۹۶

مدل دستگاه من
Ec022ff هست
بعضی مواقع آب گرم رو که باز میکنم، آب گرم نمیشه، وقتی پکیج رو نگاه میکنم میبینم چراغ اول از سمت چپ روشنه، دستگاه رو روشن و خاموش میکنم، بازم چراغ روشنه، دگمه ریستو که میزنم چراغ قرمز خاموش میشه و آب رو هم گرم میکنه.
این اتفاق تا حالا سه بار رخ داده.
ممنون میشم راهنمایی کنین.

جاوید جاویدان
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

با سلام
مدل پکیج ۲۴۰۰۰ دو مبدله فن دار ایران رادیاتور است حدود دو ماه است وصل شده از دیروز دو بار دستگاه از کار افتاده و چراغها دائم چشمک میزند ( قرمز نشده است ) ولی نه رادیاتورها گرما دارد و نه آب گرم میشود البته با ریست کردن مشکل حل میشود علت چیست
با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  با توجه به نو بودن پکیج ایران رادیاتور خودتان حتما با نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج در شهرستان خود تماس گرفته تا از گارانتی محصولات خود استفاده کنید

علی اصغر ناظری
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام ابگرم نمیشه مشعل مدت کوتاهی روشن میشه و زود خاموش میشه

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  اب شوفاژ دیواری هم به همین شکل است ؟

محمدی
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام
مدل پکیج ماM24ffچندروزه که شلنگش وقتی آب گرم روبازمیکنیم ازش آب میچکه
مشکل چیه؟
باتشکر

  کارشناس 2 : علوی
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  از کدام قسمت پکیج شما اب چکه میکند ؟

   سوگند افراسیابی
   ۲۷ دی ۱۳۹۸

   ایا پمپ پکیج قابل تعمیر میباشد؟

محمد جواد رحمانی راد
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام
پکیج ایران رادیاتور ما جند روزی است که دائم همه چراغهای آن از سمت چپ به راست در حال چشمک زدن است و بدون اینکه آب باز باشد مشعل آن در حال خاموش و روشن می باشد و اینکه آب گرم برای روشویی حمام و دستشویی خیلی دیر می رسد (گرم میشه) ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  امکان رسوب گرفتن مدار پکیج دیواری شما بسیار زیاد است حتما نسبت به سرویس و رسوب زدایی اقدام کنید

محمود شاهسون
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام خسته نباشید پکیج ۲۴ هزار ایران رادیاتور دارم موقعی که شیر مصرفی آب گرم باز میکنم چراغ های درجه به ترتیب چشمک میزند وپکیج روشن و خاموش میشه یعنی اصلا آب گرم نمیشه تقریبا یکسال و نیم میشه نصبه مشکلش چیه

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  احتمالا مشکل در فلوسویچ یا سنسور اب هست که باید برسی و تعمیر یا تعویض گردد

مرتضي همتي
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

با سلام،پکیج ما آب رو خیلی گرم نمیکنهطوری ک زیر دوش فقط باید از آب گرم استفاده کرد دمای پکیج تم رو آخرشه،در حالی ک رادیاتورها گرم میشن،

هديه كيايي
۱۵ مهر ۱۳۹۶

سلام
حدود دو ماه از نصب پکیج میگذره چند روز پیش رادیاتورهارو هم روشن کردیم از دیشب نه اب گرم داریم نه رادیاتور ها گرمن فشار از نیم هم پایین تره نزدیکه صفره
اما چراغ قرمز روشن نیست
مدل هم m24ff عستش

شیری
۱۸ مهر ۱۳۹۶

سلام ما هم دقیقا این مشکل رو داریم به ما گفتن حتما آلومینیمی اما از کجا میشه فهمید؟ و پیشنهادی که دادن این هست که صفحه ای نصب کنیم یعنی هزینه اضافی.
از همدان
سلام :: ۴ سال از نصب پکیج ایران رادیاتور گذشته امسال روشن شده دائما هوا میگیره به طوریکه فقط یکی دو پره از رادیاتور گرمه هواگیری که میکنیم یکروز خوبه دوباره شروع میکنه به سرد شدن پره ها به طوریکه سه روز بعداز هواگیری فقط یک یا دو پره از ۱۲ پره گرماست ضمنا در ساختمان دوتا رادیتور ۱۲ پره ای و دوتا رادیاتور ۶ پرهای داریم که غالبا رادیتور های ۱۲ پرهای ها سرد میشه لطفا راهنمایی کنید من خودم فنی هستم خودم طرحهایی دارم ولی شما متخصص هستید منتظر راهنماییتان هستم شفیعی از

مصطفی پور
۲۶ مهر ۱۳۹۶

با سلام
از دیروز پکیج من رو عدد هفتاد چشمک میزنه
مشکل از چی میتونه باشه و حدودا چقدر هزینه اشه
لطف کنید شماره غرب تهرانتونم بدین
ممنون

معین معینی
۲۸ مهر ۱۳۹۶

با سلام
مدل پکیج من M24ff است. با روشن کردن مد زمستانی پکیج که شروع بکار می کند علامت شعله روشن می شود و صدای شعله می آید و دوباره این چراغ خاموش می شود و بعد از چند ثانیه دوباره این روند تکرار می شود. این روند تا موقع کار کردن آن ادامه می یابد. بر روی پکیج هم نشانگر ۳۰ و ۴۰ همزمان روشن است. اما از لحاظ گرمایشی هیچ مشکلی وجود ندارد. آیا این مشاهده نشان دهنده اشکالی در پکیج است؟

با تششکر

مهناز علی مرادی
۲۸ مهر ۱۳۹۶

سلام وقتی رادیاتور ها را روشن میکنیم ، آب مصرفی در حموم و … سرد میشود ، پکیج دیواری است و آذر ۹۴ نصب شده است.با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۹ مهر ۱۳۹۶

  سلام
  این مورد باید برسی کامل شود یا اینکه اطلاعات فنی دقیقتری برای راهنمایی اعلام بفرمایید

اکبر بدرلو
۳۰ مهر ۱۳۹۶

با سلام ،وقتی آب گرم حمام بازه صدای سوت از داخل پکیج میاد
.علت چیست؟

  کارشناس 2 : علوی
  ۲۰ آبان ۱۳۹۶

  سلام
  امکان رسوب گرفتن مبدل یا خرابی لوله های زیر پکیج هست

عباسی
۳۰ مهر ۱۳۹۶

سلام
من نیاز به تعمیر کار دارم
پکیج ما سه ساله که از نصبش میگذره ، الان سیستم گرمایش رو روشن کردم
ولی گاهی اوقات کاملا ولرم میشه و هر چقدر هم صبر میکنم پکیج شعله دار نمیشه
ولی اگر یک حرکت کوچک به پیچ حرارت پکیج بدم انگار که بهش شوک داده میشه
و مجددا رادیاتور ها گرم میشه
لطفا کمکم کنید تا این مشکل حل بشه ؟

  Alikhani
  ۲ اسفند ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  رادیاتور ها ما سه سال نصب شده دیوار های خونه سیاه کرده علت این موضوع چی؟

مهدی
۹ آبان ۱۳۹۶

سلام
پکیج ای ۲۴ نصب کردیم
خطای دی ۹۱ داره
محافظ برق هم نصب کرده نصاب
ولی همچنان خطا میده و خاموش شه

  کارشناس 2 : علوی
  ۱۹ آبان ۱۳۹۶

  سلام
  با شماره دفترچه گارانتی تماس بگیرید تا به صورت رایگان برسی و عیب یابی شود

محمدرضا تقوي
۱۹ آذر ۱۳۹۶

با سلام
پکیج ما تازه امسال نصب شده ، الان سیستم گرمایش رو روشن کردم
ولی سیستم شوفاژ اصلا روشن نمیشه، سیستم آب مصرفی روشن میشه
تنظیمات روی زمستانه استو هواگیری هم شده
لطفا راهنمایی نمایید.

محسن خرمی
۱۴ دی ۱۳۹۶

با سلام
پکیج مدل M24FF هست و امروز فشار رو صفر هست و آب چیکه میکنه و شیر فشار را که باز میکنی اصلا بالا نمیره

جلیل امین پور
۱۸ دی ۱۳۹۶

سلام
مدل پکیج ما L24FFمی باشد هروقت درجه شوفاژ را کم می کنیم ویا یکی از رادیاتورها را نی بندیم ارورE2میدهد لطفا راهنمایی بفرماییدتقریبا یک سال نصب شده

حسن طالبی
۷ بهمن ۱۳۹۶

سلام از لوله تخلیه کم کم اب میاد قبلش دو روز نبودیم اومدیم اب داغ نمی کرد شیر هوا رو کمی پیچوندم و رفتم حمام اومدم دیدم خونه رو اب برداشته بعدش اب اصلی رو بستم بعدش الان کم کم اب از شیر تخلیه میاد ایا شیر اطمینان خرابه

مسعود اعلمی
۲۳ اسفند ۱۳۹۶

سلام.فندک چندین بار عمل می کند ولی نمی تواند مشعل را روشن کند و پس از ۳بار عمل فندک دکمه ریست پکیج روشن می شود…وقتی درجه پکیج را زیاد کنیم با چند بار تلاش فندک مشعل به زور روشن می شود..؟

ژاکلین کلامی
۲۳ فروردین ۱۳۹۷

سلام
من فرم درخواست تعمیرات پر کردم برای امروز ، چطور میتونم بفهمم کی میاد و پیگیری کنم .

وحید حافظی
۳۰ فروردین ۱۳۹۷

سلام حدودا مرداد ماه پکیج نصب کردم
چه مدت از نصب به سرویس نیاز دارد؟
ایراد خاصی نداره فقط همین طوری یه سرویس بشه
ممنون

ایمان خزایی
۳۰ فروردین ۱۳۹۷

با سلام
فشار پکیج منزل بالا میره چندین بار پایین آوردم .باز هم بالا میره .حتی در مواقعی که پکیج خاموشه.لطفا راهنمایی بفرمایید.

جواد کوشکی
۲۵ خرداد ۱۳۹۷

با سلام
هر چند هفته یک بار چراغ های ۵۰ و ۷۰ و ۸۰ چشمک می زنن و مشعل روشن نمی شود.
که بعد از چند ساعت مشکل خود به خود حل می شود.
مرسی

حسین
۱۷ مهر ۱۳۹۷

سلام
پکیج ۳۶ هزار بوتان گیج فشار هر چند وقت فشار آن صفر میشود در صورتی که زیر ۰/۸ باید پکیج خاموش شود اما روشن میماند علت چیست

رضي
۱۸ مهر ۱۳۹۷

با سلام
چند وقتی که فشار پایین میاید حتی با تنظیم کردن آن متشکرم

ح م
۲۸ مهر ۱۳۹۷

سلام وقت بخیر بنده پکیج سری Mدارم پارسال دادم سرویس شد اما صدا بم بم بم میده وقتی کار میکنه البته عملکردش خوبه.وقتی به تکنسین گفتم در جواب گفتن علت صدا نبود دودکش دوجداره می باشد و به این علت ما دریچه گرد بالای پکیج بازکردیم چون دودکش دوجداره نیست.میخواستم بدونم آیا علت همینه؟لازم به ذکره وقتی کولر روشن هست پکیج بسیار بی صدا عمل میکند.ممنون میشم زود پاسخ بدین

زارعی
۹ دی ۱۳۹۷

سلام
پکیج مدلm24ff دارم
همه رادیات ها گرمه به غیر از یکیشون همه را هواگیری کردم ولی این یکی لج میکنه گرم نمیشه اعصابمو خرد کرده لطفا راهنمایی بفرمائید.

Ali alavi
۱۵ دی ۱۳۹۷

سلام خسته نباشید پکیج ایران رادیاتور دو مبدله است رسوب گیری کردیم اما حالا تند تند خاموش روشن میشه هر بار ک روشن میشه ١۵ ثانیه بیشتر روشن نمیمونه و سریع خاموش میشه مشکل از کجاست بطفا راهنمایی کنید.
البته تو این حین یبار ارور چشمک زن ٧٠ شد ولی یبار ریست کردم درست شد اما همچنان مشکل خاموش روشن شدن پا برجاست

Alialavi
۱۵ دی ۱۳۹۷

سلام خسته نباشید پکیج ایران رادیاتور دو مبدله است رسوب گیری کردیم اما حالا تند تند خاموش روشن میشه هر بار ک روشن میشه ١۵ ثانیه بیشتر روشن نمیمونه و سریع خاموش میشه مشکل از کجاست بطفا راهنمایی کنید.
البته تو این حین یبار ارور چشمک زن ٧٠ شد ولی یبار ریست کردم درست شد اما همچنان مشکل خاموش روشن شدن پا برجاست

ماهان سرویس
۲۷ تیر ۱۳۹۸

سلام
وقتتون بخیر
با تشکر از مطالب خوب و کاربردی تون
موفق باشید.

شهروز
۲۲ مرداد ۱۳۹۸

سلام..کسی میدونه هزینه برد پکیج ایران رادیاتور چقدر میشه….در ضمن قیمت نو چنده؟

محمدرضاشکوری
۲۰ مهر ۱۳۹۸

سلام دوهفته ای هست که خونه ای خریدم کهسیستم گرمایشی اون با پکیج ایران رادیاتوره ودرتا۹۶.۹.۶نصب شده اب گرم مصرفی مدام گرم وسردمیشه درخواست سرویس پکیج ایران رادیاتور روامشب پرکردم نتیجه رو حتما ثبت میکنم

امیر کمالی
۲۹ مهر ۱۳۹۸

سلام پکیج ما آب مصرفی سرد شده ولی رادیاتورها گرمه مشکل چیه؟m24ff

ریحانه
۷ آبان ۱۳۹۸

با سلام و تشکر داکت اسپیلت ما دچار نشتی اب شده و همزما ن پکیچ ارور ۵۱ داده لطفا راهنمایی بفرمایید

  عباس
  ۱۸ دی ۱۳۹۸

  سلام پکیج ما ایران ۲۲اف اف هست مشعلش چندثانیه روشنه دوباره خاموش میشه اب هم گرم نمیشه

armin kazemi
۱۱ آبان ۱۳۹۸

با سلام
پرشر سوییچ هوا وصل نمیشه

azade
۱۲ آبان ۱۳۹۸

با سلام
پکیج ما ۲سالی هست خریدیم ۲روزه وقتی زیادش میکنم یعنی رو درجه ۲میزارمش همش هی خاموش روشن میشه هواگیری هم کردیم فیلتر اب گرم و سرد رو هم باز کردیم تمیز کردیم اما بازم درست نشده مشکل از چی هست؟ میشه لطفا راهنمایی کنید

ژیلا جلدانی
۱۵ آبان ۱۳۹۸

پکیج من روشن میشه ولی با ی صدای مهیب اب سرریز میشه ازش و فشار ی دفعه ب صفر میرسه ،لطفا راهنمایی کنید چون واقعا سرده ،سپاس بیکران ژیلا

مجید آقاجانی
۵ آذر ۱۳۹۸

با سلام در قسمت بالای پکیج(محل اتصال دودکش ) مدل E24FC ایران رادیاتور ورق فلزی قراردارد که به نظر می رسد میزان خروج آلاینده ها را کاهش می دهد ، آیا وجود آن ضروری است و با چه هدفی قرارداده شده است ؟

علی فیروزی
۱۴ دی ۱۳۹۸

سلام .کمتر از یکسال پکیج نصب کردیم حدود سه ماه خود به خود خاموش میشه باید بریم شیر پایین پکیج باز کنیم تا امپر فشار اب بره تا حدود ۱نیم تا ۲ تا روشن بشه .در روز یکی دوبار این کار باید انجام بدیم لطفا راهنمایی کنید

عادل عباس زاده
۲۱ دی ۱۳۹۸

با سلام و احترام
تعمیرکارا تشخیص دادن مبدل پکیجمون مشکل داره میخواستم ببینم هزینه قطعه و نصبش چقدر میشه مدل دستگاه: BM24FF

جواد پرستش
۳۰ دی ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر
پکیج ایران رادیاتور م مدل m24ff می باشد . زمانی که درجه افزایش دمای رادیاتور ها را از نصف بیشتر می کنم ، دستگاه خاموش و روشن می شود . ntc و اکترود یون را تعویض کرده ام و نتیجه نداده است .
لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر

مرتضی
۱ بهمن ۱۳۹۸

سلام
پکیج ایران رادیاتور دارم -هنگام استفاده از دوش حمام آب سرد میشود ولی وقتی از شیر زیر دوش استفاده میکنم آب دوباره داغ میشود ایراد چیست .(سرویس کامل یک ماه پیش انجام شده است)

ممنون میشم پاسخ را به ایمیل ارسال کنید.

تشکر

بهروز وجدانى
۵ بهمن ۱۳۹۸

با سلام پکیج ایران رادیاتور دارم چندى پیش آب گرم شیرها سرد و گرم میشدند و کم کم مدت زمان آب گرم کوتاهت شد و الان چندین روز است که تقریبا آب چند ثانیه ائى گرم میشود ولى دیگر سرد میماند.لطفن بنده راراهنمائى کنید و متخصص ایران رایاتور قسمت شمال تهران(تجریش) معرفى نمائید.با تشکر

maryam
۷ بهمن ۱۳۹۸

سلام و عرض ادب
پکیج ما مدل m24ff هست
چندوقته میخواد شروع بکار کنه چندین مرتبه استارت میزنه و شاید به ۲۰ دفعه هم برسه و صداهای استارتش بیشتر(بلندتر)شده. ولی شوفاژ و آب گرمه. فقط گاهی چراغ resetروشن میشه و کارنمیکنه . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

وریا سجادی
۱۱ بهمن ۱۳۹۸

سلام پکیج ماخاموش میشه واز شیر سیاه که برای تنظیم فشار گذاشتن ازش آب مچکه وقتی میخوام روشن کنم ارور میده چکار کنم

هادی اکبری
۱۱ بهمن ۱۳۹۸

سلام لطفا بفرمائید قیمت مجموعه شیر سوپاپ با کد co.231000879
چند است.
هزینه تعویض
هزینه آیاب ذهاب چقدر است.

علایی
۲۹ بهمن ۱۳۹۸

سلام
از شیر پرکن پکیج آب چکه میکنه و فشار پکیج هر چند روز پایین میاد علتش خرابی شیر پرکن هست، قیمت شیر پرکن با نصب مدل m24ff حدودا چقدر میشه