تعمیر پکیج ایران رادیاتور

جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات پس از فروش ایران رادیاتور به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار پکیج
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. جهت سازگاری با شرایط موجود و حفظ ایمنی و سلامت، تمامی متخصصان موظف به رعایت تمامی نکات بهداشتی توصیه شده توسط سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت میباشند. در صورتی که قصد دریافت خدمات از کاراباما را دارید لطفا نکات زیر را جهت حفظ سلامتی خود و تعمیرکار رعایت فرمایید :
1. از دست دادن با متخصص خودداری کنید.
2. تا جایی که میتوانید فاصله خود را با متخصص حفظ کنید.
3. دستگاهی که قرار هست تعمیر شود را قبل و بعد از انجام کار ضدعفونی کنید.
4. هزینه را اینترنتی پرداخت کنید و از رد و بدل کردن پول نقد پرهیز کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

دلایل خرابی و راهکار منطقی تعمیر پکیج ایران رادیاتور

یکی از برندهای ایرانی باکیفیت که سابقه درخشانی در زمینه سیستم های گرمایشی منازل دارد، ایران رادیاتور است که انواع پکیج های زمینی و دیواری را در بیش از 20 مدل به بازار عرضه نموده است. اما مزایای پکیج دیواری ایران رادیاتور مانع از بروز مشکل برای این دستگاه ها نمی باشد.

همانطور که می دانید پکیج یک سیستم مکانیکی-گازی-الکتریکی است که ساختار پیچیده ای داشته و عواملی همچون عدم سرویس به موقع، نصب غیر اصولی، خرابی قطعه، استهلاک زیاد، استفاده نادرست و…می تواند به بروز مشکل و کارکرد نادرست پکیج و یا به طور کلی خرابی و از کار افتادن پکیج ایران رادیاتور بیانجامند.

اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. زیرا تمامی این مشکلات به راحتی توسط متخصص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور قابل رفع است و کاراباما با در اختیار داشتن صدها متخصص حاذق تعمیر پکیج ایران رادیاتور، در کنار شما و برای کمک به شما آماده خدمات رسانی می باشد.

به یاد داشته باشید که پکیج شما تنها در صورتی می تواند بازده عالی و کارکرد خوبی داشته باشد، که به صورت سالانه و مرتب سرویس شود! پس سرویس پکیج ایران رادیاتور خود را جدی بگیرید تا علاوه بر راندمان بالا از خرابی های بی موقع نیز جلوگیری کنید.

متخصصین کاراباما پکیج ایران رادیاتور شما را تعمیر می کنند

همانطور که گفته شد، خرابی و بروز مشکل در پکیج دیواری ایران رادیاتور شما احتمال بالایی دارد و مراقبت از آن بسیار حائز اهمیت است. اما افرادی که تجربه قبلی کار بر روی انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور را نداشته و دانش تخصصی و تسلط لازم را ندارند، جهت انجام خدمات پس از فروش ایران رادیاتور از جمله سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور صلاحیت کافی ندارند و ممکن است به پکیج شما خساراتی وارد کرده و موجب تشدید مشکل آن شوند.

در بهترین حالت، ممکن است با سرویس پکیج ایران رادیاتور به صورت موقتی و غیر اصولی مشکل دستگاه را حل نموده و مجددا این مشکل در روزهای آینده تکرار شود. قطعا شما به دنبال صرف هزینه مجدد نیستید، بنابراین لازم است تا حتما به متخصص ایران رادیاتور جهت انجام تعمیرات آن مراجعه کنید.

کاراباما با تکیه بر صدها نیروی متخصص خدمات پکیج ایران رادیاتور خود، در سریعترین زمان امکان ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور را با تضمین رفع مشکل پکیج شما و اعطای گارانتی معتبر جهت گواه کیفیت خدمات، فراهم آورده است.

نگران تعمیرات پکیج ایران رادیاتور خود نباشید. ما تمامی مدل های پکیج ایران رادیاتور را در هر ظرفیتی تعمیر می کنیم. کافیست با یک تماس تلفنی و یا ارسال فرم، ما را به خانه خود دعوت کرده و تمامی کارها و دردسرهایتان را به ما بسپارید.

کاراباما کدام مشکلات و قطعات پکیج ایران رادیاتور را تعمیر می کند؟

تنوع مشکلات پکیج ایران رادیاتور بسیار است. برخی از این مشکلات ساده بوده و با باز و بسته کردن یک شیر و یا ریست کردن و به طور کلی سرویس پکیج ایران رادیاتور برطرف می شوند. اما این گفته در رابطه با بسیاری از مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور صادق نیست و حتما باید به تعمیرکار متخصص جهت رفع مشکل دستگاه مراجعه نمود. برخی از این مشکلات نظیر موارد زیرند:

 • روشن نشدن پکیج دیواری
 • خاموش شدن ناگهانی و پی در پی
 • افت فشار پکیج
 • آبریزش و نشتی پکیج دیواری
 • کار نکردن دکمه های پکیج
 • استشمام بوی گاز از دستگاه

این مشکلات و بسیاری دیگر، ممکن است تشدید شده و در صورت عدم رسیدگی خسارات زیادی به بار بیاورند، پس باید سریعا رسیدگی شوند. برخی از آنها خطرناک بوده و مستقیما با جان شما و عزیزانتان در ارتباطند، لذا هرگونه غفلت و سهل انگاری در تعمیرات آنها و یا انتخاب تعمیرکار متخصص می تواند فاجعه بار باشد.

متخصصین مجرب و حاذق کاراباما رفع مشکلات پکیج ایران رادیاتور شما را به صورت تضمینی و بر مبنای اصول و استانداردهای فنی انجام داده و خیال شما را از هر بابتی آسوده می کنند.

علاوه بر این، با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات پکیج ایران رادیاتور به جای تعویض آنان، به فکر شما بوده و برای کاهش هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما از هیچ اقدامی دریغ نمی کنیم. برخی از قطعاتی که ما تعمیر/ تعویض می کنیم شامل:

 • پرشر سوئیچ آب
 • پرشر سوئیچ هوا
 • سیستم جرقه زن
 • برد الکترونیکی
 • پمپ جریان آب
 • ترموستات پکیج
 • شیر سه راهه
 • فن پکیج دیواری
 • و…

در صورتی که قطعه مورد نظر غیر قابل تعمیر باشد، تعویض آن تنها با نسخه ارجینال تهیه شده توسط تکنسین از مراکز فروش مجاز انجام می شود و شفافیت سازی های لازم حتما قبل از انجام کار صورت می گیرد.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات پکیج ایران رادیاتور (IranRadiator) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر پکیج ایران رادیاتور و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده پکیج ایران رادیاتور خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را انجام می دهد و نمایندگی ایران رادیاتور نمی باشد. در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه پکیج ایران رادیاتور شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکت ایران رادیاتور که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

رحیم باشکوه

سیستم گرمایشی زودبه زود روشن میشود سریع داع به 99دزجه می زسد خاموش میشود صدای عرشی میدهد ولی رادیاتورها خیلی گرم نیست یکسال از نصب نمی گزرد

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما رادبات های پکیج رو هوایگیری کردید ؟ اگر این کار را انجام ندادید اولین کاری که انجام میدید این باشه اگر مشکل حل نشد پیام بدید

  مروتی

  باسلام پکیج ما ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ میده وسابقا هم مدام درژول یکسال گذشته اب گرم مدام سرد وگرم میشده است لطفا جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور اقدام فرمایید

   عليزاده

   باعرض سلام بار دستگاه بالا نميره
   دستگاه خودبخود خاموش ميشه

   حسین دقت

   پکیج L28CF دو بار منبع انبساطش پوکیده چرا؟ علت این اشکال چیست

   مصطفی اخوان

   سلام خسته نباشید پکیج ایران رادیاتور m24ff داریم چند روزه چکه چکه آب تخلیه میشه ازش مشکل از چیه؟

    آرمین روحانی فر

    پکیچ ایران رادیاتور مدتی هست که صدای غیر عادی که قبلا نداشت صدای تق تق داره تق تق نیست صدای لرزش صدا دار مخصوصا وقتی که آب گرم باز میشه این صدا وخرخر دستگاه بلند میشه

محمد باقری

با سلام دوش آب گرم سرد میشود و اصلا گرم نمیشود.ولس رادیاتور ها گرمه. درجه بار رو 1.5 مشکل چیه؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  به هیچ عنوان آب گرم مصرفی شما گرم نیست ؟ ایا در این مدت سرویس پکیج را انجام داده اید ؟ احتمال رسوب گرفتن مبدل پکیج شما زیاد است

   سیاوش قره داغی

   مبدل پکیج ایران رادیاتور مدل L24 لازم دارم

  ایرج امیدعلی

  فشار آب روی درجهْ ۲/۵ قرار گرفته و پیچ فشار را هم میچرخانم تاثیری ندارد گفته اند نباید ۱/۵ بالاتر برود لطفاً راهنمایی کنیپ

   سهیل یعقوب زاده

   من العان سه روز دنبال سرویس کار و نمایندگی ایران رادیاتور در بندرانزلی استان گیلان میگردم تا مشکل پکیج خونم رو حل کنن هیچکس پیداش نیست واقعا افسوس که رفتم پکیج ایران رادیاتور خریدم خدماتشون زیر صفره
   یخ زدیم از سرما چون هیچکس جوابگو نیست

   فرشید آب نیکی

   سلام شیر آب ورودی به پکیج رو ببند و شیر آب گرم رو باز کن تا فشار بیاد رو 1.5 بعد شیر آب گرم رو ببند

    آ قره خانی

    سلام. آب گرم ما سرد و گرم میشد و بعدشم کلا سرد، اومدن مبدل رو با اسید شستن. ولی دو روز بعد دوباره مشکل برگشت و گرم نمیکنه، رادیاتورها گرمن، مشکل چیه؟

  حسین باقی زاده حسینی

  سلام سال نو مبارک صدا پاج چند روزی زیاد شده است

حسین شفیعی

سلام :: 4 سال از نصب پکیج ایران رادیاتور گذشته امسال روشن شده دائما هوا میگیره به طوریکه فقط یکی دو پره از رادیاتور گرمه هواگیری که میکنیم یکروز خوبه دوباره شروع میکنه به سرد شدن پره ها به طوریکه سه روز بعداز هواگیری فقط یک یا دو پره از 12 پره گرماست ضمنا در ساختمان دوتا رادیتور 12 پره ای و دوتا رادیاتور 6 پرهای داریم که غالبا رادیتور های 12 پرهای ها سرد میشه لطفا راهنمایی کنید من خودم فنی هستم خودم طرحهایی دارم ولی شما متخصص هستید منتظر راهنماییتان هستم شفیعی از کاشان

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  ایا رادیات های پکیج شما المنیومی است ؟

   بابک شعبان زاده

   به علت اینکه آب از دستگاه می‌چکید یازده ماه پیش اومدن سرویس کردن واسید زدن ولی باز هم اولش از همونجا چکه میکرد که گفتن واشراش داره آببندی میشه بعدش خوب شد اما دیگه مثل قبل آب را گرم نمیکنه هر روز هم افت فشار میده وتازکی وقتی فشارسنج به حدود یک میرسه یه صدای ناجوری از پکیج میاد وبعد از چند ثانیه قطع میشه دلم نمی‌دونم منبع انبساطیش خراب شده یکی می‌گفت باد منبع انبساطیش تمام شده خلاصه دلم میخواد یه سرویس اساسی بشه که یه مدت بی درد سر کارکنه ،مدل دستگاه L24FF هست، باتشکر

    سید محمد باب

    سلام پکیج بعضی موقع روی اعداد ۴۰ و۷۰ چشمک میزنه وار زیرش آب می‌ریزه چیکار باید بکنم مشکل از کجاست بعد از هوا گیری و ریست درس میشه ولی چراغ حرارتش بعد ریست یا خاموش روشن کردن زرد و سبز نمیشه

محسن عابدی

با سلام
من دیروز پکیج رو برای جابجبیی دودکش خاموش و از برق کشیدم و بعد از روشن کردن صراهای عجیبی از پکیج به گوش میرسه ولی دمای آب و فشار آب هیچ تفاوتی نکرده. این سر و صدا نگرانم کرده

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  منظور شما از صدای عجیب چیه ؟ از کدام قسمت پکیج و درچه زمانی این صدا به گوش میرسد

  عباس ابراهيميان

  سلام خسته نباشيد پكيج من ايران رادياتور هست وقتي شيراب گرم را باز ميكنم بعد از يك دقيقه شعل پكيج خاموش شده و چراغ٧٠شروع به چشمك زدن ميكند وكمي بعد دوباره پكيج روشن شده واب گرم ميشود اين كار بارها تكرار شده واب گرم و سرد ميشود

  داریوش اسلامیان

  سلام پکیچ ایران رادیاتور مدلm24ffداریم که ارور 70 80 میده و روشن نمیشه

   باوفا

   ما هم همین مشکل رو داریم لطفا جواب بدین

مجید محجوب

باسلام . ممنون میشم شماره تماس نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج رو در مشهد به من بدین . با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با تماس با 118 مشهد درخواست مراکزی سرویس را از ایشان بخواهید

باقری

ضمن عرض سلام و خسته نباشید.
سوالی داشتم که لطف می کنید اگر راهنمایی بفرمایید.
پکیج تا دیرور کاملا خوب کار می کرد اما از دیروز دیگه کلا آب گرم نداریم، اما سیستم گرمایش به خوبی کار می کند. هیچ چراغی هم به عنوان ارور روی سیستم روشن نمی شود و در حالی که رادیاتورها به خوبی کار می کنند و گرم هستند اما با باز کردن شیر جرقه ای زده نمی شود و آب هم گرم نمی شود و کاملا سرد است.
به نظرتون مشکل چی می تونه باشه؟

  meAfshin76

  سلام
  دلایل زیادی برای این مشکل وجود دارد که یکی از این دلایل خرابی فلومتر یا فلو سوییچ است که باید برسی شود البته شاید نیاز به یک سرویس کلی نیز داشته باشد

سلام
پکیج ایران رادیاتور داریم. دائم فشارش افت میکنه میاد روی نیم. ضمناً آب گرم حمام هم دائم سردوگرم میشه. میشه بفرمایید ایرادش چیه؟ ممنون. خسته نباشید.

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال خرابی یا نشتی در مبدل یا منبع انبساط شما وجود دارد

   علی کیمیا

   ببخشید برده پکیج دیواری چنده.نمایندگی های شما در منطقه 5را معرفی میکنید که با خود شرکت کار کنه.مال خود ایران رادیاتور باشه لطفا.

    کارشناس 4: جعفری

    سلام دوست گرامی، ما نمایندگی ایران رادیاتور نیستیم بلکه مرکز تخصصی تعمیراتی هستیم که تعمیرات پکیج ایران رادیاتور رو هم انجام میدیم. برای اطلاع از نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران، با خود ایران رادیاتور تماس بگیرید.

سلام
وقت رادیاتور را خاموش میکنم . زیر پکیج اب چکه میکنه؟
وقتی هم رادیاتور روشنه هی قطع و وصل میشه؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی پکیج شما نیاز به سرویس توسط تعمیرکار متخصص را دارد

   تعمیرکاراتون هیچ موقع وقت دارن

   محمدحسین اکبری

   با سلام
   یک سال پیش آبگرمکن ایران رادیاتور مدل L28Ff خریدم و توسط تکنسین نمایندگی نصب گردیده و حالا خود بخود بعد از یک سال صدای جیر میده بطوریکه داخل سالن آرامش اهل خانواده را بهم زده و چند بارهم ریست کردم ولی صدا همچنان باقیست لطفا اگه ممکنه راهنمائی بفرمائید
   متشکرم

سید مهدی هدایتی

سلام
دو روز هست که پکیج من چراغ قرمزش روشن میشه و آب سرده، وقتی دگمه ریستشو میزنم آب گرم میشه، ولی قبلا اینطوری نبود، مشکل از کجاست؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  لطفا مدل پکیج حودتان را با اروری که نشان میدهد شرح دهید

سید مهدی هدایتی

مدل دستگاه من
Ec022ff هست
بعضی مواقع آب گرم رو که باز میکنم، آب گرم نمیشه، وقتی پکیج رو نگاه میکنم میبینم چراغ اول از سمت چپ روشنه، دستگاه رو روشن و خاموش میکنم، بازم چراغ روشنه، دگمه ریستو که میزنم چراغ قرمز خاموش میشه و آب رو هم گرم میکنه.
این اتفاق تا حالا سه بار رخ داده.
ممنون میشم راهنمایی کنین.

جمشیدی

با سلام من ساکن کرج هستم
مدل پکیج 24000 دو مبدله فن دار ایران رادیاتور است حدود دو ماه است وصل شده از دیروز دو بار دستگاه از کار افتاده و چراغها دائم چشمک میزند ( قرمز نشده است ) ولی نه رادیاتورها گرما دارد و نه آب گرم میشود البته با ریست کردن مشکل حل میشود علت چیست
با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با توجه به نو بودن پکیج ایران رادیاتور خودتان حتما با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرج تماس گرفته تا از گارانتی محصولات خود استفاده کنید

  سید مهران میرحبیبی

  با سلام پکیج با باز کردن آب گرم صدای خیلی بدی پیدامیکند.راهنمایی کنید خواهش میکنم

علی اصغر ناظری

سلام ابگرم نمیشه مشعل مدت کوتاهی روشن میشه و زود خاموش میشه

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اب شوفاژ دیواری هم به همین شکل است ؟

محمدی

سلام
مدل پکیج ماM24ffچندروزه که شلنگش وقتی آب گرم روبازمیکنیم ازش آب میچکه
مشکل چیه؟
باتشکر

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  از کدام قسمت پکیج شما اب چکه میکند ؟

   سوگند افراسیابی

   ایا پمپ پکیج ایران رادیاتور قابل تعمیر میباشد؟

محمد جواد رحمانی راد

سلام
پکیج ایران رادیاتور ما جند روزی است که دائم همه چراغهای آن از سمت چپ به راست در حال چشمک زدن است و بدون اینکه آب باز باشد مشعل آن در حال خاموش و روشن می باشد و اینکه آب گرم برای روشویی حمام و دستشویی خیلی دیر می رسد (گرم میشه) ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان رسوب گرفتن مدار پکیج دیواری شما بسیار زیاد است حتما نسبت به سرویس و رسوب زدایی اقدام کنید

محمود شاهسون

سلام خسته نباشید پکیج 24 هزار ایران رادیاتور دارم موقعی که شیر مصرفی آب گرم باز میکنم چراغ های درجه به ترتیب چشمک میزند وپکیج روشن و خاموش میشه یعنی اصلا آب گرم نمیشه تقریبا یکسال و نیم میشه نصبه مشکلش چیه

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمالا مشکل در فلوسویچ یا سنسور اب هست که باید برسی و تعمیر یا تعویض گردد

مرتضي همتي

با سلام،پكيج ما آب رو خيلي گرم نميكنهطوري ك زير دوش فقط بايد از آب گرم استفاده كرد دماي پكيج تم رو آخرشه،در حالي ك رادياتورها گرم ميشن،

هديه كيايي

سلام
حدود دو ماه از نصب پكيج ایران رادیاتور ما ميگذره چند روز پيش رادياتورهارو هم روشن كرديم از ديشب نه اب گرم داريم نه رادياتور ها گرمن فشار از نيم هم پايين تره نزديكه صفره
اما چراغ قرمز روشن نيست
مدل هم m24ff عستش

سلام ما هم دقیقا این مشکل رو داریم به ما گفتن حتما آلومینیمی اما از کجا میشه فهمید؟ و پیشنهادی که دادن این هست که صفحه ای نصب کنیم یعنی هزینه اضافی.
از همدان
سلام :: ۴ سال از نصب پکیج ایران رادیاتور گذشته امسال روشن شده دائما هوا میگیره به طوریکه فقط یکی دو پره از رادیاتور گرمه هواگیری که میکنیم یکروز خوبه دوباره شروع میکنه به سرد شدن پره ها به طوریکه سه روز بعداز هواگیری فقط یک یا دو پره از ۱۲ پره گرماست ضمنا در ساختمان دوتا رادیتور ۱۲ پره ای و دوتا رادیاتور ۶ پرهای داریم که غالبا رادیتور های ۱۲ پرهای ها سرد میشه لطفا راهنمایی کنید من خودم فنی هستم خودم طرحهایی دارم ولی شما متخصص هستید منتظر راهنماییتان هستم شفیعی از

مصطفی پور

با سلام
از دیروز پکیج من رو عدد هفتاد چشمک میزنه
مشکل از چی میتونه باشه و حدودا چقدر هزینه اشه
لطف کنید شماره نمایندگی پکیج ایران رادیاتور غرب تهران رو بدین
ممنون

معین معینی

با سلام
مدل پکیج من M24ff است. با روشن کردن مد زمستانی پکیج که شروع بکار می کند علامت شعله روشن می شود و صدای شعله می آید و دوباره این چراغ خاموش می شود و بعد از چند ثانیه دوباره این روند تکرار می شود. این روند تا موقع کار کردن آن ادامه می یابد. بر روی پکیج هم نشانگر 30 و 40 همزمان روشن است. اما از لحاظ گرمایشی هیچ مشکلی وجود ندارد. آیا این مشاهده نشان دهنده اشکالی در پکیج است؟

با تششکر

مهناز علی مرادی

سلام وقتی رادیاتور ها را روشن میکنیم ، آب مصرفی در حموم و … سرد میشود ، پکیج دیواری است و آذر 94 نصب شده است.با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این مورد باید برسی کامل شود یا اینکه اطلاعات فنی دقیقتری برای راهنمایی اعلام بفرمایید

اکبر بدرلو

با سلام ،وقتی آب گرم حمام بازه صدای سوت از داخل پکیج میاد
.علت چیست؟

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  امکان رسوب گرفتن مبدل یا خرابی لوله های زیر پکیج هست

عباسی

سلام
من نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور دارم
پکیج ما سه ساله که از نصبش میگذره ، الان سیستم گرمایش رو روشن کردم
ولی گاهی اوقات کاملا ولرم میشه و هر چقدر هم صبر میکنم پکیج شعله دار نمیشه
ولی اگر یک حرکت کوچک به پیچ حرارت پکیج بدم انگار که بهش شوک داده میشه
و مجددا رادیاتور ها گرم میشه
لطفا کمکم کنید تا این مشکل حل بشه ؟

  سلام وقت بخیر
  رادیاتور ها ما سه سال نصب شده دیوار های خونه سیاه کرده علت این موضوع چی؟

سلام
پکیج ای 24 نصب کردیم
خطای دی 91 داره
محافظ برق هم نصب کرده نصاب
ولی همچنان خطا میده و خاموش شه

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  با شماره دفترچه نمایندگی پکیج ایران رادیاتور گارانتی تماس بگیرید تا به صورت رایگان برسی و عیب یابی شود

محمدرضا تقوي

با سلام
پکیج ما تازه امسال نصب شده ، الان سیستم گرمایش رو روشن کردم
ولی سيستم شوفاژ اصلا روشن نميشه، سيستم آب مصرفي روشن ميشه
تنظيمات روي زمستانه استو هواگيري هم شده
لطفا راهنمايي نماييد.

محسن خرمی

با سلام
پکیج مدل M24FF هست و امروز فشار رو صفر هست و آب چیکه میکنه و شیر فشار را که باز میکنی اصلا بالا نمیره

جلیل امین پور

سلام
مدل پکیج ما L24FFمی باشد هروقت درجه شوفاژ را کم می کنیم ویا یکی از رادیاتورها را نی بندیم ارورE2میدهد لطفا راهنمایی بفرماییدتقریبا یک سال نصب شده

حسن طالبی

سلام از لوله تخلیه کم کم اب میاد قبلش دو روز نبودیم اومدیم اب داغ نمی کرد شیر هوا رو کمی پیچوندم و رفتم حمام اومدم دیدم خونه رو اب برداشته بعدش اب اصلی رو بستم بعدش الان کم کم اب از شیر تخلیه میاد ایا شیر اطمینان خرابه

مسعود اعلمی

سلام.فندک چندین بار عمل می کند ولی نمی تواند مشعل را روشن کند و پس از 3بار عمل فندک دکمه ریست پکیج روشن می شود…وقتی درجه پکیج را زیاد کنیم با چند بار تلاش فندک مشعل به زور روشن می شود..؟

ژاکلین کلامی

سلام
من فرم درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور پر کردم برای امروز ، چطور میتونم بفهمم کی میاد و پیگیری کنم .

وحید حافظی

سلام حدودا مرداد ماه پکیج نصب کردم
چه مدت از نصب به سرویس نیاز دارد؟
ایراد خاصی نداره فقط همین طوری یه سرویس بشه
ممنون

ایمان خزایی

با سلام
فشار پکیج منزل بالا میره چندین بار پایین آوردم .باز هم بالا میره .حتی در مواقعی که پکیج خاموشه.لطفا راهنمایی بفرمایید.

جواد کوشکی

با سلام
هر چند هفته یک بار چراغ های ۵۰ و ۷۰ و ۸۰ چشمک می زنن و مشعل روشن نمی شود.
که بعد از چند ساعت مشکل خود به خود حل می شود.
مرسی

سلام
پکیج 36 هزار بوتان گیج فشار هر چند وقت فشار آن صفر میشود در صورتی که زیر 0/8 باید پکیج خاموش شود اما روشن میماند علت چیست

با سلام
چند وقتي كه فشار پايين ميايد حتي با تنظيم كردن آن متشكرم

سلام وقت بخیر بنده پکیج سری Mدارم پارسال دادم سرویس شد اما صدا بم بم بم میده وقتی کار میکنه البته عملکردش خوبه.وقتی به تکنسین گفتم در جواب گفتن علت صدا نبود دودکش دوجداره می باشد و به این علت ما دریچه گرد بالای پکیج بازکردیم چون دودکش دوجداره نیست.میخواستم بدونم آیا علت همینه؟لازم به ذکره وقتی کولر روشن هست پکیج بسیار بی صدا عمل میکند.ممنون میشم زود پاسخ بدین

زارعی

سلام
پکیج مدلm24ff دارم
همه رادیات ها گرمه به غیر از یکیشون همه را هواگیری کردم ولی این یکی لج میکنه گرم نمیشه اعصابمو خرد کرده لطفا راهنمایی بفرمائید.

سلام خسته نباشيد پكيج ايران رادياتور دو مبدله است رسوب گيري كرديم اما حالا تند تند خاموش روشن ميشه هر بار ك روشن ميشه ١٥ ثانيه بيشتر روشن نميمونه و سريع خاموش ميشه مشكل از كجاست بطفا راهنمايي كنيد.
البته تو اين حين يبار ارور چشمك زن ٧٠ شد ولي يبار ريست كردم درست شد اما همچنان مشكل خاموش روشن شدن پا برجاست

سلام خسته نباشيد پكيج ايران رادياتور دو مبدله است رسوب گيري كرديم اما حالا تند تند خاموش روشن ميشه هر بار ك روشن ميشه ١٥ ثانيه بيشتر روشن نميمونه و سريع خاموش ميشه مشكل از كجاست بطفا راهنمايي كنيد.
البته تو اين حين يبار ارور چشمك زن ٧٠ شد ولي يبار ريست كردم درست شد اما همچنان مشكل خاموش روشن شدن پا برجاست

ماهان سرویس

سلام
وقتتون بخیر
با تشکر از مطالب خوب و کاربردی تون درباره تعمیر پکیج ایران رادیاتور
موفق باشید.

شهروز

سلام..کسی میدونه هزینه برد پکیج ایران رادیاتور چقدر میشه….در ضمن قیمت نو چنده؟

محمدرضاشکوری

سلام دوهفته ای هست که خونه ای خریدم کهسیستم گرمایشی اون با پکیج ایران رادیاتوره ودرتا۹۶.۹.۶نصب شده اب گرم مصرفی مدام گرم وسردمیشه درخواست سرویس پکیج ایران رادیاتور روامشب پرکردم نتیجه رو حتما ثبت میکنم

امیر کمالی

سلام پکیج ما آب مصرفی سرد شده ولی رادیاتورها گرمه مشکل چیه؟m24ff

ریحانه

با سلام و تشکر داکت اسپیلت ما دچار نشتی اب شده و همزما ن پکیچ ارور 51 داده لطفا راهنمایی بفرمایید

  سلام پکیج ما ایران 22اف اف هست مشعلش چندثانیه روشنه دوباره خاموش میشه اب هم گرم نمیشه

armin kazemi

با سلام
پرشر سوییچ هوا وصل نمیشه

با سلام
پکیج ما 2سالی هست خریدیم 2روزه وقتی زیادش میکنم یعنی رو درجه 2میزارمش همش هی خاموش روشن میشه هواگیری هم کردیم فیلتر اب گرم و سرد رو هم باز کردیم تمیز کردیم اما بازم درست نشده مشکل از چی هست؟ میشه لطفا راهنمایی کنید

ژیلا جلدانی

پکیج من روشن میشه ولی با ی صدای مهیب اب سرریز میشه ازش و فشار ی دفعه ب صفر میرسه ،لطفا راهنمایی کنید چون واقعا سرده ،سپاس بیکران ژیلا

مجید آقاجانی

با سلام در قسمت بالای پکیج(محل اتصال دودکش ) مدل E24FC ایران رادیاتور ورق فلزی قراردارد که به نظر می رسد میزان خروج آلاینده ها را کاهش می دهد ، آیا وجود آن ضروری است و با چه هدفی قرارداده شده است ؟

علی فیروزی

سلام .کمتر از یکسال پکیج نصب کردیم حدود سه ماه خود به خود خاموش میشه باید بریم شیر پایین پکیج باز کنیم تا امپر فشار اب بره تا حدود ۱نیم تا ۲ تا روشن بشه .در روز یکی دوبار این کار باید انجام بدیم لطفا راهنمایی کنید

عادل عباس زاده

با سلام و احترام
تعميركارا تشخيص دادن مبدل پكيجمون مشكل داره ميخواستم ببينم هزينه قطعه و نصبش چقدر ميشه مدل دستگاه: BM24FF

جواد پرستش

سلام وقت بخیر
پکیج ایران رادیاتور م مدل m24ff می باشد . زمانی که درجه افزایش دمای رادیاتور ها را از نصف بیشتر می کنم ، دستگاه خاموش و روشن می شود . ntc و اکترود یون را تعویض کرده ام و نتیجه نداده است .
لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر

مرتضی

سلام
پکیج ایران رادیاتور دارم -هنگام استفاده از دوش حمام آب سرد میشود ولی وقتی از شیر زیر دوش استفاده میکنم آب دوباره داغ میشود ایراد چیست .(سرویس پکیج ایران رادیاتور به طور کامل یک ماه پیش انجام شده است)
ممنون میشم پاسخ را به ایمیل ارسال کنید.

تشکر

بهروز وجدانى

با سلام پكيج ايران رادياتور دارم چندى پيش آب گرم شيرها سرد و گرم ميشدند و كم كم مدت زمان آب گرم كوتاهت شد و الان چندين روز است كه تقريبا آب چند ثانيه ائى گرم ميشود ولى ديگر سرد ميماند.لطفن بنده راراهنمائى كنيد و متخصص تعمیر پکیج ایران رادیاتور قسمت شمال تهران(تجريش) معرفى نمائيد.با تشكر

سلام و عرض ادب
پکیج ما مدل m24ff هست
چندوقته میخواد شروع بکار کنه چندین مرتبه استارت میزنه و شاید به ۲۰ دفعه هم برسه و صداهای استارتش بیشتر(بلندتر)شده. ولی شوفاژ و آب گرمه. فقط گاهی چراغ resetروشن میشه و کارنمیکنه . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

وریا سجادی

سلام پکیج ماخاموش میشه واز شیر سیاه که برای تنظیم فشار گذاشتن ازش آب مچکه وقتی میخوام روشن کنم ارور میده چکار کنم

هادی اکبری

سلام لطفا بفرمائید قیمت مجموعه شیر سوپاپ با کد co.231000879
چند است.
هزینه تعویض و تعمیر پکیج ایران رادیاتور
هزینه آیاب ذهاب چقدر است.

علایی

سلام
از شیر پرکن پکیج آب چکه میکنه و فشار پکیج هر چند روز پایین میاد علتش خرابی شیر پرکن هست، قیمت شیر پرکن با نصب مدل m24ff حدودا چقدر میشه

محمد گنجی

با سلام. به خدمات پس از فروش ایران رادیاتور احتیاج دارم. شیر اطمینان آب میدهد و فشار پکیج بالا نمیرود. لطفا راهنمایی بفرمایید با کجا تماس بگیرم؟

امین هوشمندی

سلام آدرس یا شماره نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرج رو لطفا میشه ایمیل کنید ممنونم.

حمید رضا

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور که خرابی پرشر داره چقدره؟

ابوالفضل ذوالفقاری

سلام خسته نباشید پکیج ایران رادیاتور ما یکی دو روزه چراغش قرمز میشه یکدفعه اتومات میکنه سبز میشه بعد یکی دوساعت باز قرمز میشه. هواگیری هم کردم ولی سردر نیاوردم لطفا راهنماییم کنید یا بفرمایید اگر احتیاج به سرویس پکیج ایران رادیاتور هست مشکل رو حل میکنه؟ ممنون

جلال عظیمی

با سلام پکیج ما هر روز حدود نیم درجه افت فشار داره که با شیر ابی مجبورم جبران کنم رادیاتورها هوا گیری شده لطفا بفرمایید اشکال از چیست و تعمیر پکیج ایران رادیاتور با این شرایط چقدر هزینه داره؟

جواد محمدی

سلام پکیج l36ff.
در حالت زمستانه 15 دقیقه روشنه
4 دقیقه خاموش آیا طبیعیه؟

مجیدقاسمی

سلام امروز موتور گردش اب پکیج میگن سوخته ۵سال بیشتر کار نکرده از کجا معلومه که سوخته موتور کلاسH میباشد درضمن تعمیر میشود در غیر این صورت قیمت موتور چنده وهزینه تعویض چقدره

سعید مولایی

پکیج ایران رادیاتور ما دائم خطای e32 میدهد و آب هم سریعا سرد میشود۰لطفا تماس بگیرید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز لز طریق تماس تلفنی یا تکمیل فرم جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود اقدام کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و تکنسین متخصص به محل شما مراجعه نماید.

محمد حسن فرشاد

سلام پكيج منL36FF EN483هست كه در منطقه سردسيرنصب شده و بعلت خاموش بودن و قطع كردن برق و گاز دچار يخ زدگى شده بود و هنگام روشن كردن متوجه علامت فشار صفر در مانيتور آن شدم كه پس از باز كردن شير پر كردن مخزن فشار آن خيلى بالا رفته و شير تخليه اتوماتيك باز و مقدارى تخليه كرد :فشار را روى 0.8گذاشتم و كار ميكردىلى ديشب فشار مخزن ناگهان به چهار رسيد و شير اطمينان مجدد تخليه كرد حالا هم روى0.8و دماى چهل كار ميكند و گاهى صداى شُر شُر آب از دستگه مى آيد :خواهشمندم راهنمايى بفرماييد سپاسگزارم

ناصر کفیل زاده

ایا سیستم و یا یک برد الکترونیکی برای پکیج وجود دارد که بشود پکیج را از راه دور روشن و خاموش کرد ؟
چون گاز محل ما بعضی اوقاط قطعی گاز داریم

محمد رضا نادرجو

با سلام، ما دیروز برای پکیچ دیواری بعلت فشار کم آب…. یک موتور تحت فشار ۲ اینچ نصب کردیم فشار آب خوب شد و رادیاتور ها کاملا داغ است اما فشار آب حمام سرد و گرم می شود. نمیدانم علت چیست؟

مسعود

با سلام
پكيج ما ايران رادياتور هستش
شوفاژها (رادياتورها) همگی داغ هستند ولي آب گرم حمام يا ظرفشويي سرد هستش

Alireza Bagheri

باسلام وخسته نباشید
اززحمات پرسنل کارشناسان شما آقای صادقی وهمکارشان کمال سپاس وتشکر دارم که صادقانه برای تعمیر پکیج منزل ،باصبوری فراوان تعمیر آن را انجام دادند

اميرپيمان ملكي

از پشتيباني و پيگيري ، بخصوص تكسين هاي متخصص و متجرب شما نهايت رضايت را داشته و از زحمات جناب عبدالكريم ( تكنسين ) كمال تشكر را دارم

محسن رادسر

سلام پکیج دیواری ما توسط تکنیسین شما مورد سرویس قرار گرفت و خیلی برخورد خوب داشتند همکار شما و من کمال رضایت وتشکر رو دارم

ق. نجاری

ممنونم از خدمات خوب وبه موقعتون
سپاس از حس مسئولیت وتعهدتون

اکبری

باسلام
پکیچ این رادیاتور E24FF در حال شوفاز فقط فن کار میکند و جرقه و شعله ندارد و در حالت شوفاز و مصرف آب گرم جرقه و شعله دارد و فقط آب شوفاژ گرم شده، آب مصرفی گرم نمیشود و همچنان آب سرد است و گاهی فشار گیج بالا میرود. اشکال را میفرمایید.

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

علی رحیم پور

با سلام وقتی پکیج ایران رادیاتور را برای خرید انتخاب کردم بخاطر اسم رسم پرآوازه ای که داشت با خیال راحت انتخاب کردن ولی از چنین نام معتبری این نوع گارانتی و خدمات پس از فروش واقعا بعیده من الان پنج شنبه است موندم توحموم و پکیج کا دارای گارنتی هستش خراب شد به سرویسکار شهرمون زنگ زدم گفت شنبه میام. واقعا انتظار نداشتم091******ارومیه

  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر کاراباما فقط در شهرهای
  تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
  اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
  موفق باشید

پرویزرحیمی

پکیج ایران رادیاتورمدلBM24FF میباشدفشار روی ۷۵صدم است بمحض روشن شدن پس از۳۰ثانیه خاموش میشود ۲چراغ دائماروشن خاموش میشود۰۹۱۲****۹۹۶

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

حمید صفری

سلام،پکیج خراب شده.

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

امید سالاری

سلام چراغ مربوط به شوفاژ روشن شده است علت چیست

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

رمضان احمدی

پی درپی خاموش می شود

اقبال موسوي

سلام و خسته نباشيد
لطفاً پكيج ايران رادياتور M24 FF به دليل عدم استفاده دوساله نياز به سرويس، كنترل پمپ آب و راه اندازي دارد.
موسوي 0916612****

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

محمود نقیبی

سلام در مشهد خدمات دارین
من ۱۲ سابقه کار در تعمیرات پکیج ابگرمکن،کول،بخاری ،شومینه،هود،اجاق گاز دارم با جواز کسب ومدارک
جهت همکاری

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر کاراباما فقط در استان های
  تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
  اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
  موفق باشید