استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

ماشین لباسشویی جیبی؛ دیگر نگران لکه های ناگهانی نباشید!

ماشین لباسشویی جیبی؛ دیگر نگران لکه های ناگهانی نباشید!

احتمالا برای شما هم پیش آمده که در میهمانی تکه‌ای غذا یا چند قطره نوشیدنی روی لباس‌تان بریزد و لکه ناخوشایندی روی آن به جا بگذارد. غالب ما در این شرایط منتظر می‌مانیم تا به خانه برگشته و لکه را تمیز کنیم. با این حال، ماندن لکه روی لباس به مدت طولانی، احتمال حذف کامل آن را به شدت کاهش می‌دهد. خوشبختانه پیشرفت فناوری برای این مشکل هم راه حل بسیار خوبی ارائه داده و ماشین لباسشویی جیبی را برای چنین مواقعی اختراع کرده است. این وسیله به این منظور طراحی شده است که در هر شرایطی همراه افراد باشد و برای از بین بردن فوری لکه از روی لباس مورد علاقه‌تان استفاده شود. اگر تا به حال نام لباسشویی جیبی به گوش‌تان نرسیده، با ما در این مقاله همراه باشید تا با کاربردها و نحوه استفاده از آن آشنا شوید.

ماشین لباسشویی جیبی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

همانطور که از نام آن مشخص است، ماشین لباسشویی جیبی در ابعاد و اندازه‌ای طراحی و تولید شده است که می‌تواند به راحتی داخل جیب یا کیف دستی قرار بگیرد. به همین دلیل می‌توان این دستگاه کوچک را بدون محدودیت در هر زمان و مکان و به ویژه هنگام مسافرت به همراه داشت.

این ماشین لباسشویی کوچک اما کاربردی می‌تواند در حین سفر یا حضور در یک مهمانی، به راحتی لکه‌های روی لباس‌تان را پاک کند. لباسشویی جیبی در دو نوع طراحی و ساخته شده است که در ادامه با آن آشنا می‌شویم.

اگر ماشین لباسشویی شما نشتی آب دارد، در حین کار خاموش می‌شود، دستگاه بیش از حد لرزش دارد یا به درستی نمی‌چرخد، حتما از یک تکنسین تعمیر لباسشویی کمک بگیرید تا به قطعات آن آسیب جدی وارد نشود.

نحوه کار لباسشویی جیبی چگونه است؟

نحوه کار لباسشویی جیبی چگونه است؟

ماشین لباسشویی جیبی در دو نوع ساخته شده است که نحوه کار و عملکرد متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. یک نوع از این دستگاه‌ها برای از بین بردن لکه‌‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مدل که به صورت شارژی کار می‌کند مجهز به یک محفظه آب کوچک است که داخل دستگاه قرار دارد.

برای شستن و پاک کردن لکه‌ها با این دستگاه ابتدا باید مقداری مایع لباسشویی روی لکه بریزید، سپس دستگاه را به وسیله دستمال جاذب روی ناحیه مورد نظر قرار دهید. در آخر دستگاه را روشن کرده تا عملیات شستشوی لکه انجام شود و بعد از مدت زمان کوتاهی از بین برود.

نوع دیگری از ماشین لباسشویی جیبی نیز طراحی و به بازار عرضه شده است که مکانیسم عمل متفاوتی با نوع اول دارد. در این نمونه برای انجام عملیات شستشو، از امواج فراصوت استفاده می‌شود. تمیز کردن لباس‌ها با این نوع از لباسشویی جیبی، به صورت زیر انجام می‌شود:

لباس ها را به همراه لباسشویی جیبی درون یک تشت آب قرار دهید. زمانی که دستگاه شروع به کار می‌کند، از طریق تولید امواج فراصوت حباب‌هایی در آب ایجاد می‌کند که می‌توانند پس از برخورد به سطح لباس، لکه‌ها را از بین ببرد.

این نوع از ماشین‌ لباسشویی‌های جیبی به وسیله برق کار می‌کنند و می‌توان آنها را از طریق برنامه‌ کاربردی روی گوشی هوشمند نیز کنترل کرد که با استفاده از آن می‌توانید زمان شستشو را تنظیم کنید. این نوع لباسشویی جیبی برای تمیز کردن لباس‌های ظریف و نازک، وسایل کودک و … بسیار مناسب است.

در صورت خرابی و وجود مشکل در لباسشویی، برای جلوگیری از آسیب به دستگاه باتوجه به برند لباسشویی خود، از یک تکنسین تعمیر لباسشویی سامسونگ، بوش و … کمک بگیرید.

نحوه کار لباسشویی جیبی چگونه است؟

بدین ترتیب ماشین لباسشویی جیبی وسیله‌ای کاربردی و مهم به شمار می‌آید که می‌تواند در سفر و مهمانی به راحتی از آن استفاده کرد و هرگونه لکه و کثیفی را از بین برد. یکی از مزیت‌های از بین بردن سریع لکه‌ها این است که تا زمان دسترسی به ماشین لباسشویی و شستن لباس، لکه کهنه نمی‌شود؛ زیرا از بین بردن لکه‌های کهنه شده از روی البسه بسیار دشوار خواهد بود.

بیشتر بخوانید: ماشین لباسشویی پدالی؛ (راهنمای استفاده + کاربردها)

کلام پایانی
برخی مواقع ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که با ریختن غذا، نوشیدنی و سایر مواد، روی لباس، لکه و کثیفی ایجاد شود. در این شرایط دسترسی به یک ماشین لباسشویی کوچک که بتواند به سرعت لکه‌ها را پاک کند، بسیار کارآمد خواهد بود. پیشرفت فناوری به خوبی توانسته این مشکل را برطرف کند. با استفاده از ماشین لباسشویی جیبی، می‌توانید بدون محدودیت و در هر زمان و مکان لکه و کثیفی لباس‌ها را از بین ببرید.

گاهی ممکن است لباسشویی شما خراب شده باشد و نیاز به تعمیرات داشته باشد. در این حالت نیز می‌توانید برای از بین بردن لکه‌های سطحی از روی لباس‌ها از لباسشویی جیبی استفاده کنید. برای جلوگیری از آسیب به دستگاه و تعمیر اصولی آن، حتما از یک تکنسین تعمیر لباسشویی بوش و هر برند دیگری کمک بگیرید.

کاراباما در کدام شهرها به ارائه خدمات تعمیر لباسشویی می‌پردازد؟

تعمیر لباسشویی در رشت تعمیر لباسشویی در کرج
تعمیر لباسشویی در لاهیجان تعمیر لباسشویی در اصفهان
تعمیر لباسشویی در تهران

سوالات متداول

ماشین لباسشویی جیبی در ابعاد و اندازه‌ای طراحی و تولید شده است که می‌تواند به راحتی داخل جیب یا کیف دستی قرار بگیرد و در زمان سفر، مهمانی یا در مواقعی که امکان شستشوی لباس‌ها با ماشین لباسشویی وجود ندارد، مورد استفاده قرار بگیرد.

برای شستن و پاک کردن لکه‌ها با این دستگاه ابتدا باید مقداری مایع لباسشویی را روی لکه قرار دهیم و دستگاه را به وسیله دستمال جاذب روی ناحیه مورد نظر بگذاریم. در آخر دستگاه را روشن کرده تا عملیات شستشوی لکه انجام شود.

زمانی که دستگاه شروع به کار می‌کند، از طریق تولید امواج فراصوت حباب‌هایی را در آب ایجاد می‌کند که می‌توانند پس از برخورد به سطح لباس، لکه‌ها را از بین برده و شستشو را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.