استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

علت آف شدن یا خاموش شدن کولر گازی به صورت ناگهانی

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی اسپلیت

برای اکثر مردم گرمای عجیب و غریب برخی از روزهای تابستان فقط با کولر گازی قابل تحمل است. عمق فاجعه جاییست که در چنین روزهای گرمی کولر گازی ناگهان خاموش می شود و از کار می افتد! اما این مشکل ممکن است برای خیلی از ما اتفاق افتاده باشد یا در آینده بیوفتد و موضوع تازه ای هم نیست. هر چند که با سرویس و تعمیر کولر گازی می توان از بروز بسیاری از این اتفاقات ناخوشایند و بعضا پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری کرد؛ با این تفاسیر اگر چنین اتفاقی برای کولر شما هم بیوفتد، می توانید با خواندن این مطلب به علت آف شدن کولر گازی پی ببرید و اقدامات لازم را انجام دهید.

در صورتی که شما هم به دنبال علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی دو تیکه یا اسپیلت خود هستید، پیشنهاد می کنیم ابتدا مقاله حاضر کاراباما در رابطه با علت خاموش شدن کولر گازی را مطالعه فرموده و سپس در صورتی که تجربه و دانش کافی برای رفع مشکل کولر خود را ندارید، حتما از کمک متخصصین کاراباما برای عیب یابی کولر گازی و تعمیر آن استفاده کنید.

به چه علت خاموش و روشن شدن کولر گازی اتفاق می افتد؟ گاهی اوقات مشکل دستگاه در روشن شدن دوباره نیست. با این حال بلافاصله پس از روشن شدن کولر مشاهده می شود که کولر گازی خودبخود خاموش میشود. دلایل بروز این مشکل نیز مشابه بوده و بیان می شوند. اما در بسیاری از مواقع دلایل خاموش شدن کولر، موجب روشن نشدن کولر گازی نیز می شوند. در مقاله اختصاصی کاراباما در این مورد و در ارتباط با راه حل های آنان بیشتر بخوانید.

این مقاله صرف نظر از برند کولرتان می تواند راه حل مشکل شما و پاسخگوی سوال شما در رابطه با علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی ال جی، سامسونگ، گری، جنرال، اجنرال و… باشد و یا در پیدا کردن علت خاموش و روشن شدن کمپرسور کولر گازی به شما کمک نماید.

در صورتی که جهت برطرف کردن مشکل دستگاه خود نیاز به کمک تکنسین حرفه ای و باتجربه دارید، از قسمت زیر برند دستگاه خود را انتخاب کنید و در غیر این صورت ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

ما در کاراباما سالهاست که به مشتریان تمامی برندهای معتبر ایرانی و خارجی لوازم خانگی خدمات ارائه میکنیم، بنابراین اگر برند کولر گازی شما سامسونگ، ال جی و جنرال نمیباشد نیز میتوانید از طریق فرم زیر درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار

علت آف شدن کولر گازی (اسپلیت)

علل خاموش شدن ناگهانی کولر گازی متفاوت بوده و هر یک به بخشی از سیستم کاری کولر گازی مربوط می شوند. ممکن است یک نقص فنی و ایراد در یک قطعه دلیل خاموش شدن ناگهانی اسپیلت باشد و یا مشکل از تامین برق دستگاه باشد. در ادامه با دلایل بروز این مشکل آشنا می شویم:

مشکلات برق کشی ساختمان یا کولر گازی (اسپلیت)

قبل از هر اقدامی از سلامت سیم ها و برق ساختمان و همچنین برق رسانی صحیح به کولر خود مطمئن شوید. ممکن است یک اتصالی کوچک سیم های برق و یا اشکال در فیوز، علت خاموش شدن کولر گازی شما باشد.

تنظیمات ترموستات

شاید یکی از ساده ترین توضیحات برای علت خاموش شدن کولر دوتیکه شما، نوع تنظیمات ترموستات کولر باشد. یک ترموستات خودکار ممکن است در یک زمان مشخص خاموش و روشن شود و اگر شما سهوا درجه ترموستات را بیشتر از حد انتظار تنظیم نمایید، ممکن است کولر به طور کلی خاموش شود.

اورلود موتور

برخی از کمپرسورها یا موتورهای کولر گازی مجهز به یک سوئیچ استراحت هستند که به هنگام اورلود موتور آن را خاموش می کنند. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد از جمله: مدت زمان کارکرد طولانی، تهویه نامناسب و ولتاژ نامناسب.

سوئیچ های ایمنی فشار (های پرشر و لوپرشر)

برخی از کولرها دارای سوئیچ فشار هستند که مبرد، پمپ حرارتی و اجزا مشابه دیگر را نظارت می کند. هنگامی که فشار بیش از حد بالا می رود، سوئیچ به طور خودکار کولر گازی را برای جلوگیری از بروز آسیب بیشتر خاموش می کند.

کثیف بودن فیلترهای کولر

فیلترهای هوا یک شبکه ایمن هستند که هوای محیط شما را از آلودگی و گرد و غبار پاک می کنند. اما زمانی که با گرد و خاک پوشیده می شوند، از دوست تبدیل به دشمن می شوند!

یک فیلتر هوای کثیف جریان هوا را در کانال های هوای منزل شما مسدود می کند و باعث می شوند کولر شما به سختی و در مدت زمان طولانی تری خانه شما را خنک سازد و این مسئله تا زمانی ادامه خواهد داشت که یا:

 • کولر شما از کار بیوفتد.
 • کولر بیش از حد گرم شود و جریان برق سیستم را قطع کند.

راه حل این موضوع تمیز کردن به موقع فیلترهای کولرتان است. اگر در این زمینه آگاهی ندارید، پیشنهاد می کنیم مقاله تمیز کردن فیلتر کولر گازی را مطالعه کنید.

کثیف بودن کویل های کندانسور

کویل های کندانسور، لوله های پر از مبرد هستند که از طریق یونیت خارجی کولر عملیات خود را اجرا می کنند. اگر این کویل ها کثیف باشند، کولر شما مدت زمان طولانی تری کار می کند که این مسئله باعث گرم شدن بیش از حد کولر می شود.

به همین دلیل است که کولر دو تیکه یا اسپیلت استاندارد دارای دو بخش است: یونیت خارجی و یونیت داخلی. یونیت داخلی از مبرد برای جذب گرما از محیط داخلی و خنک کردن آن استفاده می کند. این مایع داغ مبرد به یونیت خارجی جریان پیدا می کند. اما اگر کویل ها پر از خاک باشند، مبرد نمی تواند گرما را به راحتی کاهش دهد چرا که گرد و خاک دقیقا مثل عایق عمل می کند. بنابراین مبرد نمی تواند گرمای بیشتری را از کولر جذب کند و باعث می شود کولر شما رطوبت هوا را از بین ببرد. در چنین شرایطی کولر مدام در حال کار خواهد بود تا زمانی که بیش از حد گرم شود، چرا که نمی تواند به دمای تنظیم شده ترموستات برسد و گرم بودن باد اسپیلت را در پی دارد..

راه حل: یونیت خارجی را با اسپری تمیز کننده مخصوص کویل تمیز کنید. یا اینکه برای اطمینان بیشتر برای سرویس کولر گازی خود با مرکز کاراباما تماس بگیرید.

ایراد برد کولر گازی (اسپلیت)

برد کنترل اصلی یکی از مهمترین اجزای سیستم کولر گازی به شمار می رود. این قطعه فرمان کارکرد هر بخش را ارسال می کند و در صورت وجود کوچکترین ایرادی در آن امکان عملکرد مشکل دار کولر گازی بسیار است. علت خاموش و روشن شدن زیاد کولر گازی می تواند به دلیل معیوب شدن برد باشد که باید توسط تکنسین متخصص بررسی گردد.

ایراد در برد کولر گازی می تواند علت کار نکردن فن کولر گازی نیز باشد. به مقاله کاراباما در این خصوص مراجعه کنید.

علت خاموش شدن کمپرسور کولر گازی

خاموش شدن کمپرسور

گاهی منظور از خاموش شدن کولر، آف کردن کمپرسور نیست. اما در بسیاری از مواقع آف شدن کمپرسور یا هموان موتور کولر مشکلیست که باید رفع گردد. خاموش شدن ناگهانی خاموش شدن ناگهانی کمپرسور کولر گازی می تواند دلایل متعددی داشته باشد. در اکثر موارد احتمالا باید با تعمیرکار کولر گازی تماس بگرید. به طور مثال افزایش دما یکی از آنهاست. در مقاله اختصاصی کاراباما با عنوان علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی، تمامی دلایل این مشکل را بیان کرده ایم.

اگر کولر گازی شما خیلی زودتر از آن که فضا را خنک کند خاموش می شود، به احتمال زیاد کمپرسور کولر گازی شما مشکل دارد. در این صورت می توانید در مقاله نحوه تعویض کمپرسور در مورد چگونگی برطرف نمودن مشکل با تعویض کمپرسور اطلاعات مفیدی کسب نمایید.

عدم سرویس به موقع

سرویس به موقع کولر گازی و یا اسپیلت می تواند از بروز مشکلاتی مثل خاموش شدن ناگهانی کولر یا از کار افتادن کولر و خسارت مالی زیاد جلوگیری کند. برای هر کولر گازی یا اسپیلت حداقل یک بار سرویس در سال امری ضروری است! تا ضمن عیب یابی به موقع کولر، از بروز مشکلات جدی و پرهزینه جلوگیری شود. پیشنهاد می کنیم که با نزدیک شدن به فصل تابستان حتما قبل از استفاده از کولر گازی خود، برای سرویس و عیب یابی احتمالی آن با مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس کولر گازی تماس بگیرید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
داوود فخار

با سلام من یک کولر 18000 پاناسونیک دارم وقتی روشنش میکنیم رو درجه 20 هم گذاشتمش زود آف میکنه و بادشم زیاد خنک نیست هر نیم ساعت یکبارم کاملا خاموش میشه و بعد چراغ تایمر روی پنل هر چهار ثانیه دوتا چشمک میزنه دلیلش چیه

پاسخ دهید

  مجتبی آقاجانی

  کولر من هم پاناسونیک هست و دقیقا همین مشکل رو داره.اگه شما متوجه اشکال شدید لطفا به من اطلاع دهید.ممنون

  پاسخ دهید

   با سلام و احترام؛
   کولر ما هم دچار چنین مشکلی شده است.
   کولر 18000 پاناسونیک دارم وقتی روشنش میکنیم رو درجه 20 هم گذاشتمش زود آف میکنه و بادشم زیاد خنک نیست هر نیم ساعت یکبارم کاملا خاموش میشه و بعد چراغ تایمر روی پنل هر چهار ثانیه دوتا چشمک میزنه دلیلش چیه؟!

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام دوست عزیز
    شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

عظیم لک

سلام ..کولر خونمون چند وقته بعد از کار کردن به مدت چند ساعت خود به خود خاموش میشه و در دریچه هاش باز میمونند،ولی برق کلا وصله و هیچ مشکلی از لحاظ برق نیست..میشه بگید باید چکار کنم

پاسخ دهید

  محسن حسيني

  با سلام وقت بخير يك كولر گازي 18 هزار خريدم ديروز تا الان خوب كارميكرد كه يهو قطع شد كلا وديگه روشن نشد
  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

  پاسخ دهید

   افشین

   واقعا مطالبتون عالی بود . دستتون درد نکنه
   کولر ۳۰ هزار گری دارم . کولرم توی هر شبانه‌روز یبار خاموش میشد و چراغش روشن میموند فقط . فیلتراشو درآوردم شستم، اوکی شد و دیگه خاموش نمیشه و خنکیشم بیشتر شد.

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام افشین عزیز
    خیلی خوشحالیم که براتون مفید بوده
    ما همیشه آماده خدمت رسانی هستیم

    پاسخ دهید

علی حسنوند

سلام ممنون از این همه وقتی که گذاشتید و اطلاعات خوبتون من مشکل آف شدن کولر گازی داشتم که با خوندن این مطلب مشکل کولر رو تونستم حل کنم ممنونم

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی
  ضمن تشکر از نظر دلگرم کننده شما
  از اینکه توانسته ایم در برطرف کردن مشکل کولر گازی شما موثر باشیم، بسیار خرسندیم.
  موفق باشید.

  پاسخ دهید

جوادرضایی

سلام ممنون از وب سایت کاملتون
استاد عزیز بنده یه کولر مارک بوش دارم پنل روشن میشه موقع استارت کمپرسور ده ثانیه روشن میشه و بعد خاموش میشه. دلیل خاموش شدن ناگهانی کمپرسور کولر چیه؟

پاسخ دهید

حسین معصومی

سلام وقت بخیر
اسپیلت ۱۸ هزار پاناسونیک دارم بعد از نیم ساعت کارکردن خود به خود میره رو تایمر و خاموش میشه
لطفا راهنمایی کنین
ممنونم

پاسخ دهید

بهروز

سلام من یه کولر ال جی دارم که خیلی خاموش میشه علت آف شدن زیاد کولر ال جی چیه و میتونه از برق خونه باشه؟ برق منزل ما 197 ولت هست

پاسخ دهید

  عباس سعد

  سلام. کولر ما طوری شده که باید دوبار دکمه روشن کردن رو بزنم تا روشن بشه و کولر خودبه خود خاموش میشه به نظرتون چکار باید بکنم که مثل اول برگرده ؟

  پاسخ دهید

  سارا سهرابی

  سلام و خسته نباشید کولر گازی ما مدل LG بیست و چهار هزار وقتی که روشن میکنیم بعد از دوساعت قطع میشه و علامت ch 38 را میزنه حتی ما ۱۰ دقیقه برق را خاموش کردیم و دوباره امتحان کردیم ولی دوباره این مشکل رخ داد و حتی چند بار گازش را عوض کردیم ولی باز این مشکل به وجود اومد لطفا راهنمایی کنید و بگویید مشکل چیست؟

  پاسخ دهید

  هادی محمودی

  درود کولر تراست دارم بعد چنددقیقه یهویی خاموش میشه پنلش باز میمونه و چراغ چشمک زن روی پنل مرتب چشمک میزنه علتش چیه البته موتورش رو تازه تعویض کردم

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام دوست عزیز
   اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

    جاسم حمیدی

    با سلام یک کولر تراست دارم وقتی روشن میکنم بعد از پنج دقیقه باد گرم میندازه و از رادیات عقب هیچ پرتابی به بیرون نداره

    پاسخ دهید

     فرهاد محمدی

     با سلام خدمت شما کاربر گرامی
     برای تعمیر کولر به وسیله‌ی تکنسین‌های مجرب، به صورت تلفنی و یا آنلاین درخواست خود را ثبت نماییدو

محمد حسنی جلیلیان

سلام یه کولر 18000 میتسوبیشی دارم متاسفانه بردش خراب شد و تعمیرش کردم. الانم روشن میشه سرماش هم عالیه ولی بعد از دو ساعت کلا خاموش میشه حتی پنل داخلیش هم خاموش میشه. دوباره روشن میکنم باز دو ساعت کمتر یا بیشتر کار میده و دوباره خاموش میشه. اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم بگید علت خاموش شدن زیاد کولر گازی چی میتونه باشه

پاسخ دهید

الیاس بدخشان

سلام من یه کولر ۱۸۰۰۰ سامسونگ دارم امپر زیاد میکشه بعد قطع میکنه مشکله از چیه؟

پاسخ دهید

  محمد مهدی

  مشکل شاید از خازن باشد
  نشتی یا خرابی آن

  پاسخ دهید

   علی محمدی

   سلام کولر مارک میدیا دارم تازه سرویس کردم قسمت داخلی یخ میزنه و بعضاً ناگهانی خاموش میشه تا کلا برقشو قطع و وصل نکنیم با ریموت روشن نمیشه، میشه راهنمایی کنید علت خاموشی ناگهانی کولر چیه ؟

   پاسخ دهید

حامدشعبان

سلام خسته نباشید ‌کولر گری۲۴۰۰۰ دارم بعد از روشن کردن چند ثانیه کمپرسور و فن روشن میشه و بعد خاموش میشه. پنل باد میزنه ولی کمپرسور کار نمیکنه. به چه علت خاموش شدن کمپرسور کولر گازی اتفاق میوفته؟

پاسخ دهید

علیداد مرادی

سلام
کولر 36 هزار ال جی دارم که مدام روی دمای 18 درجه هم آف می کند علتش چیست؟
متشکرم

پاسخ دهید

مهدی شماعی پور

سلام من یک کولر گازی گری ۴۸ هزار دارم که موقع روشن کردن آن روشن میشه و بعد یک دقیقه دوباره خاموش میشه. روی صفحه علامت E1 می نویسه مشکل از کجاست؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز ارور e1 کولر گازی گری به دلیل فشار بالا ظاهر می شود. به این ترتیب فشار زیاد علت خاموش شدن کولر گازی شماست. ممکن است ایراد از برد، سوئیچ های پرشر، مشکل کندانسور و چندین مورد دیگر باشد. توصیه میکنیم حتما از یک متخصص برای بازدید کولر خود کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

اکبری منش

سلام پنل کولر گازی خود به خود خاموش روشن میشه مشکل از چیه؟

پاسخ دهید

رضایی

سلام، شهریور ۹۷ کولر اسپیلت سامسونگ ما حین کار خودبه خود خاموش میشد و بعد از یکساعت بکار می افتاد. این موضوع چندبار تکرار شد تا اینکه دیگه روشن نشد و تعمیرکار تشخیص داد موتور سوخته، اواخر تابستان ۹۷ موتور جدید نصب شد، شهریور امسال باز به همین شکل خاموش شدن مکرر کولر و درنهایت سوختن موتور اتفاق افتاد، دوباره تعویض موتور و نصب موتور نو، الان یک هفته است موتور جدید نصب میباشد اما هر روز نزدیک بعدازظهر دوباره کولر خاموش میشود، علت این موضوع چیست؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز مشکل خاموش شدن ناگهانی کولر گازی جدی بوده و ممکن است به کمپرسور کولر مربوط باشد. در این صورت اگر تشخیص تکنسین بر سوخته شدن موتور بوده می بایست علت سوخته شدن توضیح اده شود و راه حل لازم گفته شود. در غیر اینصورت احتمال تکرار مشکل همانطور که برای شما پیش آمده هست. متاسفانه بدون بازدید از دستگاه و تست کمپرسور نمی توان علت خاموش شدن خودبخود کولر گازی را بیان کرد.

  پاسخ دهید

محمدرضا رحماني تک اغاج

کولر گازی جنرال سر یک ساعت خاموش میشود با وجود تمیز کردن فیلتر ها و ریست کردن کنترل باز درست سر یک ساعت کار کردن خاموش میشود لطفا راهنمایی بفرمائید.

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز آیا از فعال نبودن تایمر ریموت کنترل مطمئن هستید؟ ممکن است سهوا زمانی را برای خاموش شدن کولر گازی تنظیم کرده باشید

  پاسخ دهید

   محسن عادله

   با سلام کولر ۱۲هزار سوپر جنرال نو به تازگی نصب کردم با اینکه ترموستات روی ۱۷ هست ولی مرتب در هوای گرم بدون اینکه اتاق سرد بشه هر ۳ تا۴ دقیقه‌ای کمپرسور خاموش و روشن میشه ممنون میشم علت رو بفرمایید.

   پاسخ دهید

سلام و خسته نباشید
کولرگازی مارک keen دارم تنظیماتش بهم خورده کولر روشن و خاموش میشه ؛ هر کار میکنم تنظیم نمیشه ؛ رو mode رو حالت برفی و ۲۱درجه تنظیمش میکنم اما بعد یکی دو دقیقه خاموش میشه بعد دوباره خودش روشن میشه باز بعد چند دقیقه خاموش میشه

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز با این توصیفات بنظر نمی رسد تنظیمات کولر مشکلی داشته باشد. کولر گازی شما باید توسط تکنسین عیب یابی شود. احتمالا مشکلی در یکی از قطعات اصلی همچون کمپرسور کولر، علت خاموش و روشن شدن کولر گازی شده است.

  پاسخ دهید

Hanie ghadimi

کولرگازی ما مارکش سامسونگه روشن میکنیم ۱۰ دقیقه بعد خاموش میشه .یکبار شب تا صبح روشن میشه یه بار اصلا روشن نمیشه هم الکتریکی اوردیم هم کولرساز و هنوز درست نشده مشکلش چیه؟

پاسخ دهید

علیرضا بدیعی

با سلام کولر منزل بنده جنرال 24 طرح لبخند میباشد درموقع خاموش کردن کولر پنل داخلی خاموش میشود ولی موتور بیرونی همچنان کار میکند بعداز چند دقیقه خاموش میشود بعد دوباره روشن میشود ولرزش دارد لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

راضیه گنجی

سلام کولر دوتیکه ۳۲ هزار سامسونگ داریم. علت خاموش و روشن شدن کولر دوتیکه سامسونگ چیه؟ مدتی هست خودبخود خاموش میشه و دوباره روشن میشه . البته بیشتر ظهر ها اینحوریه یا وقتی دمای هوا خیلی بالا باشه .‌ قبلا اینطوری نبود . ‌ممنون میشم راهنمایی کنید . یک بار هم سرویس کردیم تا یکماه خوب بود بعد دوباره اینجوری شد

پاسخ دهید

مهدی صادقی

درود برشما، یک اسپلیت 12000 دارم که مدتیه بعد از 40 دقیقه کارکردن همزمان با روشن شدن چراغ تایمر، اسپلیت خاموش میشه و مجددا با روشن کردن اسپلیت، روشن میشه ولی چراغ تایمر هر 3 ثانیه دو تا چشمک میزنه. بعد از مدتی اسپلیت خاموش میشه..از روی کنترل ریست کردم، به مدت نیم ساعت برق دستگاه رو قطع کردم چراغ تایمر خاموش شد ولی مجددا بعد از نیم ساعت مجددا با خاموش شدن اسپلیت، چشمک میزنه، یکی از دوستان برد پانل رو عوض کرد ولی مشکل حل نشد لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

پاسخ دهید

  امیدرضا چترعنبرین

  اسپیلت ۱۸ هزار پاناسونیک سرد خالی دارم چند روزه خود بخود خاموش میکنه و چراغ چشمک زن هر چند ثانیه یکبار چشمک زرد میزنه،ممنون میشم بفرمایین مشکلش چیه؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید

   ناشناس

   سلام كولر جنرال اتروبيكال دارم بعد از يك دقيقه روشن شدن خامش ميشود كمبرسيور وفن كار نميده فقط بنل يك دقيقه روشن ميشود وبعد به طور كلي خاموشـ ميشود علتش جيست?

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام دوست عزیز
    اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

عمادی

سلام .من یه اسپیلت اوجنرال نزدیک به دو سال هست که خریدم وقتی که خاموش میکنم بعد از 2 الی 3 دقیقه دیگه اف میشه البته درب اسپیت بسته هست و هوای گرم میزنه بعد کامل خاموش میشه .قبلا اینجور نبود تا دکمه خاموش میزدم خاموش میشه .ممنون میشم راهنماییم کنید.لطف عالی مستدام.

پاسخ دهید

مسعود رنجبر

سلام اسپلیت 24000 پارس تیس دارم . ظهر تا شب روشن بود. خاموش کردم فردا دیگه روشن نشد دکمه پاور رو میزنی هیچ عکس العملی نشان نمیده فیوز هم سالمه .ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

صفر یوسفی

درفصل سرما یعنی این روزهای پاییزی کولر گازی درحالت گرمایشی ۳۰درجه بعد۴یاتقریبا۵ساعت کاردرفضای۱۰۰متر اف میکندتازه خریدم ۷ماه ۳۲ هزار ال جی لطفا علت رابفرمایید

پاسخ دهید

امیربحرانی

سلام/کولر اسپیلت اتاق بعد ازمدتی حدود دوساعت اف می کند و دیگر رو کندانسور نمی افتد،لطفا راهنمایی کنید.
ممنون از راهنمایتون

پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  ببخشید اسپیلت ما گری ۲۴۰۰۰ جی فورماتیک هست.. بعد از زدن دکمه خاموشی کنترل چراغ پنل خاموش و قرمز میشود ولی دستگاه تا دو دقیقه بعد کار میکند..مشکل از چیست؟

  پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز
   اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

مصطفی کریمی

کولر گازی دو تیکه اوجنرال سی هزار دارم. روز مشکل ندارم ولی شب با خنک شدن هوا زیادی آف میشه حتی اگه درجه رو 16 باشه

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

فواد شاه ولی

باسلام کولردوتیکه 36هزارمیتسوبیشی دارم که مرتب آف میکندوفضارامثل قبل خنک نمیکندلطفا راهنمایی بفرمایید.تشکر

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

با سلام
اسپلیت 12 هزار هایسنس دارم. هر از گاهی پنل پشتی ناگهان اف شده، درحالی که پنل جلویی هنوز در حالت کولر می باشد. صدای دستگاه افزایش یافته و پنل پشتی دچار لرزش می شود و بعد از پانزده الی بیست ثانیه پنل پشتی به کار می افتد و به کار طبیعی خود ادامه می دهد. به نظر شما علت چه می باشد؟
با تشکر

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سید جمال فخرحسینی

سلام من یک کولر اسپلیت ۱۸۰۰۰ گری دارم وقتی روشنش می‌کنم فقط باد گرم داره و کمپرسور زیر بار نمیره فن قسمت بیرونی هنگام روشن کردن یک لحظه میچرخه و قطع می‌کنه بعد از دقایقی این قطع و وصل اتوماتیک وار ادامه پیدا میکنه علتش چیه ضمنا کولر تقریبا در حد نو میباشد

پاسخ دهید

علی اکبر زینتی از شاهرود

سلام خسته نباشید کولر گازی سامسونگ یک تکه دارم و جمعا 50ساعت کار نکرده که امروز یک مرتبه خاموش شد لطفاً راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

نگارارام

سلام‌خسته نباشین‌کولرگازی ا جنرال ۲۴هزار خودبه خود اف کرده و‌یکسال کارشده و برق کشی مشکلی نداره میشه راهنمایی کنین مشکل ازچیه؟

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

ایرج قنواتی

باسلام
کولر اسپلیت 24000 سامسونگ دارم کمپرسور روتاری داشت سوخت کمپرسور پیستونی دست دوم نصب کردم براش خوب کار میکنه ولی ظهرها که هوا گرمه کمپرسور داغ میکنه وخاموش میشه لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

احمدشهبازی

باسلام وسپاس از مطالب خوبتون
مایک کولر اسپلیت ۳۰ هزار گری یکهفته ای هست راه اندازی شده بعد از چندروز روشن کردیم ولی بعد از چند ثانیه کار کردن خاموش میشه فقط فن کارمیکنه لطفا بفرمایید مشکل ازچیست،؟
سپاسگزارم

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام کاربر گرامی
  از حسن توجه شما متشکریم.
  اگر در مقاله‌ی فوق به پاسخ سوال خود نرسیدید، لطفا جهت اعزام متخصصین درخواست خود را به صورت تلفنی و یا با تکمیل فرم در وبسایت تکمیل نمایید.

  پاسخ دهید

تقی سیدی

کولر بعد مدت 10 دیقه کار کردن یدفه خودبخود خاموش شد

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر دوست عزیز
  بسته به نوع و مدل کولر، خاموش شدن آن دلایل مختلفی ممکن است داشته باشد. اگر در مقاله موجود به پاسخ نرسیده اید، بهتر است با شماره 02158406 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید