استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

دانلود دفترچه راهنمای یخچال و ساید بای ساید دوو

دانلود دفترچه راهنمای یخچال دوو

در این مقاله از کاراباما، دفترچه راهنمای فارسی یخچال دوو را برای چندین مدل مختلف از یخچال فریزرهای تکی و دوقلوی دوو آورده ایم. همچنین دفترچه راهنمای تعدادی از مدل های رایج یخچال ساید بای ساید دوو را نیز برای دانلود قرار داده ایم. برای دریافت نسخه pdf دفترچه های راهنمای فارسی، کافی است بر روی گزینه دانلود دفترچه راهنمای یخچال مورد نظر خود کلیک نمایید.

شرکت دوو (Daewoo) یک از بهترین و شناخته شده ترین تولید کنندگان لوازم خانگی در دنیاست. قطعا محصولات خط تولید یخچال، یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو نیز از بهترین و باکیفیت ترین یخچال های حال حاضر بازار ایران می باشند چرا که رضایت مشتریان قبلی گواهی بر این امر می باشد.

از جمله خدمات پس از فروش این شرکت کره ای، تهیه و تدوین دفترچه های راهنمای فارسی برای استفاده مشتریان فارسی زبان بوده که در آگاهی بخشی و مشتری مداری این شرکت نقش بسزایی دارد. دفترچه راهنمای یخچال فریزر یا ساید بای ساید دوو حاوی اطلاعاتی جهت نصب اولیه دستگاه، توضیح دکمه ها و قابلیت های دستگاه می باشد. بعلاوه در رابطه با ارورهای ظاهر شده بر صفحه نمایش دستگاه نیز نکاتی ذکر شده است.

شایان ذکر است، گرچه دفترچه راهنمای یخچال دوو می تواند در رفع برخی از مشکلات جزئی پیش آمده برای دستگاه مفید واقع گردد، اما در صورت بروز مشکلات جدی و بزرگ، مراجعه به افراد متخصص جهت عیب یابی یخچال دوو و انجام تعمیرات الزامی می باشد.

متخصصان باتجربه و حرفه ای ما در کاراباما می توانند هرگونه مشکل و ارور یخچال فریزر یا ساید بای ساید دوو را برطرف نموده و در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت تعمیر، یخچال دوو شما را آماده به کار نمایند. شما می توانید از طریق پر کردن فرم درخواست تعمیرات یخچال  زیر به صورت آنلاین و یا تماس با شماره تلفن 54584-021، درخواست خود را برای تعمیر یخچال دوو ثبت نمایید.

ثبت درخواست سرویس و تعمیرات یخچال

دانلود دفترچه راهنمای یخچال دوو – سری فریزر بالا

مدل DETM-2500

دانلود دفترچه راهنمای یخچال دوو – سری فریزر پایین

دانلود دفترچه راهنمای یخچال و فریزر دوو

دانلود دفترچه راهنمای ساید بای ساید دوو

سری پرایم 2 مدل DES-3300

سری پرایم 2 مدل DES-3700

سری پرایم 3 مدل DES-3400

سری پرایم 3 مدل DES-3600

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
احمد نیکدل

بهترین درجه دما برای یخچال فریزر ،در تابستان چیست

پاسخ دهید

علی نیکبخت

چگونه باید آبی که در یخچال جاری می شود را برطرف کرد یا تخلیه کرد ؟

پاسخ دهید