استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

نحوه باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش [همه مدل ها]

نحوه غیرفعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی بوش

در حقیقت هدف از قرار دادن قفل کودک بر روی ماشین لباسشویی همانطور که از نام آن پیداست برای کودکان کنجکاوی است که معمولاً دوست دارند دکمه های ماشین لباسشویی را بفشارند و این موضوع زمانی لباسشویی در حین کار است باعث به هم خوردن برنامه شستشوی مورد نظر می شود و تکرار آن می تواند کلافه کننده شود.

وقتی که قفل کودک فعال می شود علامت کلید و یا علامت CL بر روی صفحه نمایش لباسشویی شما نمایش داده می شود و همه دکمه های ماشین لباسشویی غیر فعال می شوند.

خیلی از استفاده کنندگان نمی دانند که هنگام فعال شدن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش،چگونه باید آن را غیرفعال کنند و این از جمله مشکلاتی است که باعث می‌شود فرد نتواند از ماشین لباسشویی خود استفاده کند اما غیر فعال کردن آن به راحتی قابل انجام است. بسته به مدل ماشین لباسشویی بوش روش های مختلفی وجود دارد که می توان برای باز کردن قفل کودک اقدام نمود.

برای فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک می توانید به دفترچه راهنمای لباسشویی بوش خود مراجعه کنید اما اگر فرصت این کار را ندارید و یا دفترچه راهنما را به هرعلتی در اختیار ندارید و یا آن را گم کرده‌اید، پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را مطالعه نمایید و بر حسب مدل ماشین لباسشویی خود از یکی از روش های گفته شده برای غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی بوش خود اقدام نمایید.

در صورتی که جهت برطرف کردن مشکل دستگاه خود به کمک تکنسین حرفه ای و باتجربه نیاز داشتید به صفحه تعمیر ماشین لباسشویی بوش مراجعه کنید و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را به صورت آنلاین نمایید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار لباسشویی

نحوه فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش سری های WAB یا MAXX 6

برای فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش 6 کیلویی یا مدل های WAB کافی است دکمه استارت را فشار دهید و به مدت پنج ثانیه آن نگه دارید تا قفل کودک لباسشویی شما فعال شود. هنگامی که قفل کودک فعال می شود، شما بر روی  صفحه نمایش لباسشویی خود علامت کلید را مشاهده می کنید.

 برای غیر فعال کردن یا باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی ۶ کیلویی خود نیز کافیست همین عملیات را مجدداً تکرار نمایید. یعنی زمانی که قفل کودک لباسشویی شما فعال است دکمه استارت را بفشارید و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل کودک غیر فعال شود.

نحوه باز کردن قفل کودک لباسشویی بوش 6 کیلویی

نحوه فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش سری های WAN یا مدل های سری 4

برای فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش سری 4 یا مدل های WAN کافی است دکمه های “RPM” و “Finished” را فشار دهید و به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا صدای بیپ را بشنوید و به این ترتیب قفل کودک لباسشویی شما فعال شود. در این مدل ها نیز هنگامی که قفل کودک فعال می شود، شما بر روی صفحه نمایش لباسشویی خود علامت کلید را مشاهده می کنید.

 برای غیر فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی های سری 4 خود نیز کافیست همین عملیات را مجدداً تکرار نمایید. یعنی زمانی که قفل کودک لباسشویی شما فعال است دکمه های “RPM” و “Finished” را فشار دهید و به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا صدای بیپ را بشنوید و قفل کودک باز شود.

نحوه باز کردن قفل کودک لباسشویی بوش سری 4

نحوه فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش سری های WAP یا WAQ

برای فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش مدل های WAP و WAQ کافی است دکمه استارت را فشار دهید و به مدت پنج ثانیه آن نگه دارید تا قفل کودک لباسشویی شما فعال شود. هنگامی که قفل کودک فعال می شود، شما بر روی  صفحه نمایش لباسشویی خود علامت CL را مشاهده می کنید.

نکته: در برخی از ماشین لباسشویی های بوش مدل WAQ که صفحه نمایش بزرگ تری دارند، هنگام فعال شدن قفل کودک علامت کلید نمایش داده می شود.

 برای باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی مدل های WAP و WAQ خود نیز کافیست همین عملیات را مجدداً تکرار نمایید. یعنی زمانی که قفل کودک لباسشویی شما فعال است دکمه استارت را بفشارید و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل کودک غیر فعال شود.

نحوه باز کردن قفل کودک لباسشویی بوش مدل wap و waq

نحوه فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش در برخی از مدل های WAT یا سری 6

طراحی این مدل لباسشویی ها شبیه به مدل های WAN است و ظرفیت آن ها اندکی بیش از 9 کیلوگرم است. برای فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش سری 6 یا مدل های WAT کافی است دکمه های “RPM” و “Finished” را فشار دهید و به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا صدای بیپ را بشنوید و به این ترتیب قفل کودک لباسشویی شما فعال شود. در این مدل ها نیز هنگامی که قفل کودک فعال می شود، شما بر روی صفحه نمایش لباسشویی خود علامت کلید را مشاهده می کنید.

 برای غیر فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی های سری 6 خود نیز کافیست همین عملیات را مجدداً تکرار نمایید. یعنی زمانی که قفل کودک لباسشویی شما فعال است دکمه های “RPM” و “Finished” را فشار دهید و به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا صدای بیپ را بشنوید و قفل کودک غیر فعال شود.

نحوه باز کردن قفل کودک لباسشویی بوش سری 6

نحوه فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش در برخی دیگر از مدل های سری 6 یا I-DOS

روش فعال کردن و غیر فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش در برخی دیگر از مدل های سری 6 و i-dos بسیار ساده تراست. در این مدل ها بر روی صفحه نمایش لمسی ماشین لباسشویی دکمه قفل کودک با آیکن کلید وجود دارد که برای فعال کردن آن کافی است دکمه را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید تا علامت کلید بر روی صفحه نمایش ظاهر شود و قفل کودک فعال شود.

برای فعال کردن آن نیز کافی است همان دکمه را مجددا به مدت ۳ ثانیه فشار دهید تا علامت کلید از روی صفحه نمایش پاک شود و قفل کودک غیر فعال شود.

نحوه باز کردن قفل کودک لباسشویی بوش سری 6

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
ایوب شبانزاده

سلام، دست کودک ۲ساله به دکمه های لمسی سری۶ ظرفشویی بوش خورده درب آن باز نمیشه چه کنیم عکس قفل افتاده روی آن انگشت را نگه داشتیم نشد روی علامت استارت هم باز نشد چه کنیم

پاسخ دهید