استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

چگونه پکیج ایران رادیاتور را ریست کنیم؟

پکیج از جمله وسایلی است که همیشه در خانه مورد نیاز است و به همین دلیل، اصطحلاک بالایی داشته و بیشتر از سایر وسایل خانه در معرض خرابی قرار می‌گیرد. اگر هر شش ماه یکبار از سرویس دوره‌ای پکیج استفاده کنید، می‌توانید تا حد ممکن از خرابی‌های زودهنگام این دستگاه پیشگیری کرده و از هزینه‌های احتمالی بعدی هم بکاهید، اما در هر حال، روزی می‌رسد که پکیج دچار مشکلات شده و نیاز به برطرف کردن آن‌ها داشته باشد.

پکیج ایران رادیاتور از پکیج‌های محبوب در بین خانواده‌های ایرانی محسوب می‌شود و می‌توان آن را پرمصرف‌ترین برند پکیج دانست، به همین دلیل هم در این مطلب به سراغ نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور رفته‌ایم، آموزشی که می‌تواند در بسیاری از مواقع برایتان مفید واقع شده و برخی خطاها را برطرف کند و شما را دیرتر محتاج تعمیر پکیج ایران رادیاتور گرداند.

البته نباید فراموش کرد که تعمیر پکیج به تخصص و تجربه‌ی کافی نیاز دارد و بهتر است در هنگام بروز مشکلات، شخصا وارد عمل نشوید، اما دانستن برخی اصول می‌تواند در هنگام حضور تکنسین، به شما در درک بهتر فرایند تعمیرات، کمک کند.

اگر جهت برطرف کردن مشکل پکیج خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار پکیج

چرا ریست کردن پکیج ایران رادیاتور اهمیت دارد؟

زمانی که اختلالی در پکیج ایران رادیاتور به وجود می‌آید یا کد خطا یا ارور پکیج ایران رادیاتور را مشاهده می‌کنید، در اولین اقدام می‌توانید پکیج را ریست کنید. ریست کردن پکیج در زمانی که مشکلات پکیج به تنظیمات مربوط باشد، کمک شایانی کرده و عمدتا خطا را از بین می‌برد.

حالا منظور ما از مشکلات تنظیمات چیست؟ مشکل تنظیمات یعنی اینکه اگر ترموستات آسیب ببیند، دیگر با ریست کردن، این آسیب برطرف نخواهد شد. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که در مورد پکیج ایران رادیاتور، نباید مدام از دکمه ریست استفاده کنید.

ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

چه زمانی باید پکیج ایران رادیاتور را ریست کرد؟

پکیج مجهز به چراغ‌هایی است که مادامی که رنگ آن‌ها سبز است، جای نگرانی وجود ندارد؛ اما به محض اینکه یکی از این چراغ‌ها و یا همه‌ی آن‌ها قرمز شد، پکیج ایران رادیاتور را باید فورا ریست کنید.

درست است که ریست کردن پکیج ایران رادیاتور می‌تواند به سبز شدن چراغ‌های قرمز و برطرف شدن مشکل کمک کند، اما اگر پس از ریست کردن دستگاه، دوباره با چراغ قرمز مواجه شدید، بهتر است از تکنسین کمک بخواهید.

دکمه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور کجاست؟

برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور می‌توانید از دکمه‌ی مخصوص همین کار استفاده کنید. این دکمه اغلب و در انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور، در پایین پکیج و در کنار چراغ قرار گرفته است. البته خود دکمه ریست هم چراغ دارد که چسبیده به یکدیگر هستند. نشانه‌ی دیگر این دکمه این است که زیر آن به انگلیسی، واژه‌ی Reset درج شده است و می‌توانید با فشردن آن، تنظیمات را به حالت اول برگردانید.

برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور، مدل‌های L24 و L28 و L36 نیز، دکمه چرخشی را روی حرف R قرار داده و سپس آن را به مکان قبل برگردانید. این کار موجب ریست شدن پکیج و شروع دوباره به کار آن خواهد شد.

نکته:

روش های رسوب زدایی پکیج دیواری و یا رسوب زدایی رادیاتورها تخصصی و فنی است. بنابراین به تجربه و تسلط برای انجام آنها و جلوگیری از آسیب ناخواسته به دستگاه نیاز است. در صورتی که توانایی اینکارها را ندارید و یا تجربه کافی در خصوص سرویس پکیج ندارید، به هیچ وجه شخصا برای جرم گیری پکیج اقدام نکنید و حتما از تعمیرکاران ماهر و باتجربه کمک بگیرید.

برای این کار می‌توانید هم به‌صورت آنلاین و با مراجعه به وب‌سایت کاراباما درخواستتان را برای تعمیرپکیج ایران رادیاتور ثبت کنید و هم می‌توانید با شماره 02158406 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

به چه نکاتی باید پیش از ریست کردن پکیج ایران رادیاتور توجه کرد؟

خرابی و بروز مشکل در پکیج دیواری ایران رادیاتور احتمال بالایی دارد و مراقبت از آن بسیار حائز اهمیت است. اما افرادی که تجربه قبلی کار بر روی انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور را نداشته و دانش تخصصی و تسلط لازم را ندارند، جهت انجام خدمات پس از فروش ایران رادیاتور از جمله سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور صلاحیت کافی ندارند و ممکن است به پکیج شما خساراتی وارد کرده و موجب تشدید مشکل آن شوند.

در بهترین حالت، ممکن است با سرویس پکیج ایران رادیاتور به صورت موقتی و غیر اصولی مشکل دستگاه را حل نموده و مجددا این مشکل در روزهای آینده تکرار شود. قطعا شما به دنبال صرف هزینه مجدد نیستید، بنابراین لازم است تا حتما به متخصص ایران رادیاتور جهت انجام تعمیرات آن مراجعه کنید.

کاراباما با تکیه بر صدها نیروی متخصص خدمات پکیج ایران رادیاتور خود، در سریعترین زمان امکان ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور را با تضمین رفع مشکل پکیج شما و اعطای گارانتی معتبر جهت گواه کیفیت خدمات، فراهم آورده است.

نگران تعمیرات پکیج ایران رادیاتور خود نباشید. ما تمامی مدل های پکیج ایران رادیاتور را در هر ظرفیتی تعمیر می کنیم. کافیست با یک تماس تلفنی و یا ارسال فرم، ما را به خانه خود دعوت کرده و تمامی کارها و دردسرهایتان را به ما بسپارید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.