استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

علت چشمک زدن یخچال فریزر | چشمک زدن دما یا درجه، صفحه نمایش و چراغ قرمز یخچال

علت چشمک زدن و بوق زدن یخچال فریزر

یکی از موارد کلافه کننده ای که بسیاری از افراد را آزار داده و فکر آنها را به خود مشغول می کند، چشمک زدن یخچال است. در مواقعی که یخچال فریزر شما چشمک می زند، در صورتی که احتمال خرابی و اتصالی سیم ها را در نظر نگیریم، که احتمال بسیار پایینی هم دارد، معمولا این اتفاق اعلام هشدار یخچال به شماست که خبر از وقوع مشکلی را در دستگاه می دهد.

اما واقعا علت چشمک زدن دمای یخچال و یا چشمک زدن درجه یخچال چیست و به چه صورت قابل حل است؟ در این مطلب آموزشی از کاراباما، در رابطه با علت چشمک زدن چراغ قرمز یخچال و یا علت چشمک زدن درجه یا دمای یخچال فریزر صحبت خواهیم نمود. با ما همراه باشید!

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که پس از یک اتفاق خاص و یا حتی بدون دلیل، به یکباره یخچال خود را در حال بوق زدن ببینید. معمولا در صورتی که با مشکل خنک نکردن یخچال رو به رو باشید، این اتفاق روی می دهد. اما در برخی موارد هم، گاها با فلاش زدن و چشمک زدن چراغ قرمز و یا درجه یا دمای یخچال رو به رو می شویم. اگر شما نیز تجربه زیادی در این خصوص ندارید و حوصله این هشدارهای مداوم را هم ندارید و از دست آنها کلافه شده اید و در صدد خاموش کردن و رفع آنها هستید، مطالبی که در ادامه برای هر مورد آورده شده است را به دقت مطالعه کنید.

در صورتی که پس از مطالعه این آموزش و انجام موارد ذکر شده همچنان با مشکل چشمک زدن یخچال خود رو به رو بودید، لازم است تا حتما از تعمیرکار باتجربه و حرفه ای برای بازدید یخچال خود کمک بگیرید. با تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی کاراباما و یا تکمیل فرم آنلاین تعمیرات یخچال، متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن به منزل شما اعزام شده و مشکل را برایتان حل می کنند.

اگر جهت برطرف کردن مشکل یخچال خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار یخچال سامسونگ

علت چشمک زدن چراغ قرمز یخچال فریزر

معمولا در بسیاری از مدل های موجود یخچال فریزرهای ایرانی و خارجی، سه چراغ ال ای دی بر روی دستگاه قرار گرفته است. شاید این چراغ ها را در مدل های امروزی و یا در انواع ساید بای سایدهای مختلف نتوان یافت. در یخچال های جدید به جای چراغ از صفحه نمایش جهت نمایش وضعیت یخچال و ارورهایی که اتفاق می افتد استفاده می شود به این ترتیب محدوده بروز خطا خیلی دقیق تر از مدل هایی که تنها از چراغ استفاده می کردند، مشخص می شود.

در مدل های چراغ دار، چراغ ها که معمولا در سه رنگ قرمز، سبز و زرد هستند، هر یک معنای خاص خود را دارند که در مواقع مختلف به کار می آیند. چراغ سبز، به معنای کارکرد صحیح دستگاه و رسیدن برق به قسمت های مختلف می باشد. چراغ زرد معمولا در مواقع خاصی روشن می شود؛ مثلا در هنگامی که آپشن یخ سریع یا فست فریز فعال می شود، چراغ زرد رنگ نیز روشن می شود.

و نهایتا چراغ قرمز یخچال فریزر که می تواند در برخی مواقع با چشمک زدن و روشن شدن متوالی به شما هشدار دهد، به معنای بالا رفتن دمای داخل یخچال می باشد.

بنابراین در صورتی که یخچال را به تازگی نصب نموده اید، یا حجم زیادی از غذا و مواد خوراکی را به تازگی در داخل یخچال قرار داده اید و یا اینکه دمای یخچال را بر روی چندین درجه کمتر تنظیم نموده اید، ممکن است با چشمک زدن چراغ قرمز یخچال رو به رو شوید که کاملا نرمال است! به دستگاه خود فرصت دهید تا به دمای تنظیم شده و درجه خنکی مطلوب برسد. پس از رسیدن به این دما، به طور خود به خود چشمک زدن چراغ قرمز یخچال فریزر متوقف خواهد شد.

در صورتی که پس از گذشت مدت زمان قابل ملاحظه ای هنوز یخچال چشمک می زند، بالا رفتن دمای داخل یخچال علت دیگری داشته که باید پس از عیب یابی یخچال فریزر برطرف گردد. برخی از دلایل بالا رفتن دمای یخچال ممکن است موارد زیر باشد:

 • ایراد در قفل درب و چفت نشدن صحیح درب
 • تراز نبودن دستگاه
 • ایراد لاستیک دور درب
 • باز و بسته نمودن بیش از حد درب یخچال
 • گرما و رطوبت بیش از حد محیط آشپزخانه

مطالب پیشنهادی کاراباما:

راهکارهای رفع مشکل در صورتی که جزو موارد بالا باشند، ساده بوده و عبارتند از:

 • تعویض قفل درب در صورت معیوب بودن
 • اطمینان از تراز بودن دستگاه برای بسته شدن صحیح درب
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال در صورتی که شل شده و یا کنده شده است
 • کنترل دفعات باز و بسته نمودن درب
 • تهویه هوای مناسب آشپزخانه

علت چشمک زدن درجه یا دمای صفحه نمایش یخچال فریزر و راهکار رفع آن

همانطور که اشاره شد، در صورتی که چشمک زدن یخچال مداوم بوده و قطع نشود، علت چشمک زدن و بالا رفتن دمای داخل یخچال چیز دیگری می باشد. توجه داشته باشید که در بعضی از موارد، ممکن است یخچال فریزر فاقد چراغ ال ای دی باشد و در عوض دارای صفحه نمایش باشد. در بسیاری از مدل های امروزی یخچال فریزرها و یا بسیاری از ساید بای سایدهای جدید، استفاده از صفحه نمایش برای انجام تنظیمات یخچال و نیز نمایش وضعیت دستگاه مرسوم است.

در این نوع از یخچال ها، چشمک زدن صفحه نمایش یخچال و یا به طور دقیقتر، چشمک زدن درجه یا دمای یخچال فریزر اتفاقی است که مشابه با چشمک زدن چراغ قرمز روی می دهد و همان معنای بالا رفتن دمای داخل دستگاه و گرم شدن آن را دارد که ممکن است به دلایل زیر اتفاق بیوفتد:

 • زمانی که دمای یخچال فریزر سریعا افزایش می یابد
 • زمانی که یخچال فریزر ریست می شود

اما همانطور که اشاره شد، اگر چشمک زدن و هشدار یخچال قطع نشود علت اصلی را می توان به موارد زیر مرتبط دانست:

 • ایراد احتمالی در داخل فریزر (از کار افتادن فن، مسدود بودن دریچه فن و … )
 • خرابی سیستم خنک کنندگی (اواپراتور)
 • خرابی مدار برفک زدایی یخچال
 • خرابی یخساز یخچال

در رابطه با راهکار رفع مشکل در هر یک از موارد بالا، به دلیل ماهیت فنی و تخصصی بودن مشکل، توصیه اکید ما مشورت با متخصصان و تعمیرکاران باتجربه ایست که دانش و ابزار لازم برای عیب یابی یخچال فریزر و انجام تعمیرات قطعات مختلف از جمله یخساز، فن فریزر و اواپراتور را دارند. بنابراین در صورتی که چشمک زدن یخچال متوقف نمی شود و علت اصلی این امر به یکی از موارد بالا مرتبط باشد، بهترین راه حل ممکن تماس با یک تعمیرکار مجرب است!

گاهی نیز صفحه نمایش یخچال با چشمک زدن نور قرمز رنگی به ما هشدار می دهد. این مساله نگران کننده نبوده زیرا به معنای فعال بودن قفل کودک است. برای غیر فعال کردن آن می توانید به طور همزمان کلیدهای فریزر و یخچال (Freezer Temperature key + Fridge Temperature key) را چند ثانیه بفشارید. با اینکار قفل کودک غیر فعال شده و هشدار چشمک زن قرمز صفحه نمایش خاموش می شود.

ممکن است یخچال شما برای اعلام هشدار از صدای به خصوصی شبیه به بوق استفاده نماید، در این حالت شما را به خواندن مطلب تخصصی ما در رابطه با انواع صداهای یخچال و بوق کشیدن یخچال دعوت می کنیم.

علت چشمک زدن درجه یخچال سامسونگ

 اگر دمای یخچال فریزر سامسونگ شما بالای 15 درجه سانتی گراد باشد، شما شاهد چشمک زدن درجه یخچال سامسونگ خود خواهید بود و این چراغ تا پایین آمدن دما به طور خودکار به چشم زدن ادامه خواهد داد.  همچنین معمولاً درصورت باز ماندن درب و یا خاموش شدن یخچال به خاطر برق رفتن، دمای یخچال بالا می رود و چراغ دمای یخچال سامسونگ چشمک می زند. با این حال اگر فکر می‌کنید که مشکل فنی علت چشمک زدن چراغ یخچال سامسونگ است، باید برای برطرف کردن از یک متخصص کمک بگیرید.

 برخی از یخچال فریزرهای دارای یک پنل کنترل کوچک برای کشو وسطی یخچال (کشو گوشت یا کشو دلی) هستند. اگر چراغ های موجود در این پنل چشمک می زنند یخچال را از برق جدا کرده و بعد از ۲ دقیقه دوباره به برق وصل کنید. یخچال را روشن کنید و یک دقیقه صبر کنید تا چراغ چشمک زن خاموش شود. اگر هنوز هم نمی دانید چرا یخچال سامسونگ شما چشمک میزند حتماً با یک متخصص مشورت کنید.

علت چشمک زدن درجه یخچال الکترواستیل

علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر الکترواستیل و یا علت چشمک زدن درجه فریزر الکترواستیل نیز می تواند به دلایلی مثل باز ماندن درب یخچال، خراب شدن لاستیک دور درب یخچال، دمای نامناسب و سایر مواردی که پیش تر درباره آن ها صحبت کردیم رخ دهد. همچنین چشمک زدن دمای یخچال الکترواستیل می تواند به خاطر اشکال فنی مانند خراب شدن سنسور برفک زدایی، مدار برد کنترل، خراب شدن سنسور یخچال و غیره رخ دهد.

علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان

علت چشمک زدن درجه یخچال امرسان و یا علت چشمک زدن درجه فریزر امرسان می تواند به دلیل تنظیم نبودن دمای یخچال یا فریزر رخ دهد. از طرفی نیز ممکن است به دلیل بروز مشکل فنی مانند معیوب شدن سنسور یخچال یا فریزر شاهد چشمک زدن یخچال امرسان خود باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اشکالات فنی که باعث چشمک زدن یخچال فریزر امرسان شما می شود می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر هیمالیا

یخچال یا فریزر هیمالیا ممکن است به دلایل مختلفی مختلفی شروع به چشمک زدن کنند. برخی از این آلارم ها طبیعی بوده و حاکی از بروز مشکل نیستند به عنوان مثال زمانی که یخچال فریزر هیمالیا شروع به برفک زدایی می کند، چراغ چشمک زن df روشن شده و تا پایان فرایند یخ زدایی ادامه خواهد داشت. اما برخی مواقع چراغ چشمک زن یخچال فریزر هیمالیا به دلیل بروز مشکل وارد عمل می شود. در چنین مواقعی باید مشکل یخچال یا فریزر به صورت دقیق توسط تکنسین متخصص تعمیرات یخچال هیمالیا بررسی و عیب یابی شود.

علت چشمک زدن چراغ قرمز یخچال و فریزر پارس

علت روشن شدن و چشمک زدن چراغ یخچال و فریزر پارس نیز مانند سایر یخچال هاست که پیش تر درباره آن ها صحبت کردیم. ممکن است به دلیل ایراد در درب یخچال، لاستیک دور درب، تراز نبودن یخچال یا فریزر و یا اشکال فنی مثل معیوب بودن سنسور یخچال یا فریزر، خرابی مدار برفک زدایی و غیره شاهد روشن شدن چراغ قرمز یخچال یا فریزر پارس باشید. به هر حال اگر چشمک زدن چراغ قرمز یخچال فریزر پارس مشکل فنی باشد، باید حتما از متخصصین امر برای تعمیر آن کمک بگیرید چراکه در غیر این صورت ممکن است مشکل یخچال را بزرگ تر کنید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
سارا خالدی

سلام خسته نباشید. ما شش ماهه که یخچال ساید رو نصب کردیم ولی اخیرا چراغ فیلتر بنفش شده. میخواستم بدونم باید تعویض بشه؟؟
ممنون از راهنماییتون

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  سلام.
  معمولا زمان تعویض فیلتر یخچال بستگی به مدل و برند یخچال بین 6 تا 12 ماه هست. البته نوع فیلتری هم که استفاده میشه و عمر مفیدش تو این زمان تاثیرگذاره.
  تغییر رنگ چراغ فیلتر هم به معنی زمان تعویض اونه. اگر می تونید تغییر طعم آب رو حس کنید یا تغییر شفافیت یخ های ساخته شده رو پس قطعا فیلتر یخچال رو تعویض کنید. درکل توصیه میکنیم اینکار رو انجام بدید چون داشتن فیلتر مناسب داخل یخچال لازمه.

  پاسخ دهید

   امیر سالاری

   سلام خسته ببخشید فریزر ما بهی است زمانی که داخل ان مواد غذایی گذاشته می شود چراغ ان قرمز می شود ودمای ان پایین می ایید علت چیه؟ چطور برطرف کنیم.

   پاسخ دهید

    علیرضا فررین

    سلام من یخچال ساید آ ا گ دارم امشب بعد تمیز کردن و زیاد باز بودن درب قسمت یخچال دما روی ۱۸ درجه ثابت مونده قابل تغییرم نیست و چراغ آلارمشم همچنان روشنه لطفا راهنماییم کنید ممنونم

    پاسخ دهید

  محمدعجمی

  سلام خسته نباشیدفریزرپارس دارم درجه دماچشمک میزندعلت چیست ممنون

  پاسخ دهید

  صادق پروری

  علت چشم زدن آلارم قرمز رنگ یخچال فریزر پارس

  پاسخ دهید

کنعانی

سلام، ما یخچال دوقلوی دیپوینت داریم، روی صفحه نمایش، علامت بلندگو، چشمک میرند. در ضمن، درجه آن هم تغییر میکند مثلا از ۲ به ۴
ممنون

پاسخ دهید

  حسین عسکری

  ما یخچال دوقلو پارس داریم بعد از قطع شدن برق چراغهای قرمز و زرد با چراغ هشدار دما روی عدد ۶ چشمک میزند علت چیست ممنون

  پاسخ دهید

   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی، دمای یخچال پارس شما به علت قطع شدن برق بالا رفته. بهتر است درب یخچال خود را برای مدتی باز نکنید تا دما به حالت نرمال بازگردد.

   پاسخ دهید

    نگین صارمی

    سلام فریزر خونه مون دماش روی منفی ۹ رفته و مداوم صدای بوق میده..نمیدونم چیکار کنم

    پاسخ دهید

   نغمه نقشین پور

   سلام
   دکمه ی پاورکول در یخچال سامسونگ rz32 چطور غیرفعال میشود؟ بعد از فشردن سه ثانیه روشن شد علامت برف روی دیجیتال ظاهر شد اما دکمه هر کار میکنیم خاموش نمیشه حتی کل دستگاه رو از پریز خارح کردیم اما بعد از روشن شدن مجددا علامت پاورکول روی دیحیتال اومده‌
   باید چه کنیم؟

   پاسخ دهید

  امیرعلی

  یخچال فریزر پارسه دماش کاملا پایین اومده وچراغ چشمک زدن فعال شده وموتورش روشن نمیشه

  پاسخ دهید

   ادهمی

   سلام ببخشید فریزر امرسان من از دیشب به جای نشان دما علامت d5 چشمک زن شده مقطع نمیشود البته یخچال هم همینطور شد و بعد از مدتی که از برق کشیدم چشمک میزد بعد خود به خود درست شد فریزر هم الان همینطور شده

   پاسخ دهید

    اقبالجو

    یخچال من یخساران هست سه روزهست چراغ قرمز روشن است و خاموش نمیشود

    پاسخ دهید

     نسیم اسلام پور

     سلام دوست عزیز
     شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
     ما در کنارتون هستیم

  افشاری

  سلام یخچال فریزربکوداریم ک چراغای دمای یخچال وفریزربه حالت چشمک زن دراومده ومثلث قرمزهشدارش هم روشن شده وقسمت یخچال وفریزرگرم شده وخنک نمیکنه

  پاسخ دهید

  سلام فریزر پارس دارم،هر روز ظهر چراغ چشمک زن قرمزش روشن میشه و هشدار میده و دمای یخچال به منفی یک میرسه،دلیلیش چیه؟

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام دوست عزیز
   اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

فاطمه خانم

سلام یخچال هایسنس ۸سال هست دارمش به تازگی چهار روز میشه که صدای هشدار مرتب میده و خنک کنندگی هم مشکلی نداره ولی در که باز میشه لامپ یکبار روشن میشه ولی دفعه بعدش خاموشه-میشه به من کمک کنید مشکلش از چیه و چیکار کنم ای صدا قطع بشه

پاسخ دهید

  کریم پور

  فریز بوش دارم مدتی هست چراغ دما که روی 18 درجه سانتی گراد هست چشمک می زند همچنین چراغ بوق آن دائما”قرمز است با تشکر

  پاسخ دهید

محمدرضاآقایی

سلام..من یخچال هیمالیا دارم چند وقته یه چراغ سبز رنگ به شکل برگ شروع به چشمک زدن کرده خواستم بدونم چیکار باید بکنم
ممنون

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام علامتی که گفتید، حالت پلاسما یخچال شما می باشد که باعث حفظ طراوت و تازگی مواد غذایی می شود.

  پاسخ دهید

  مهران عبدیل زاده

  سلام. فریزر پارس من از اون مدل قدیمی هاست. که بالا سرش 3 تا چراغ داره. تو برق که میزنم چراغ سبز که مال خاموش و روشن کردن، روشن میشه. ولی چراغ وسطیش قرمز داره چشمک میزنه و خاموش هم نمیشه. از ترس اینکه یه موقع نسوزه از تو برق در آوردمش. لطفاً راهنماییم کنین که چیکار باید بکنم؟

  پاسخ دهید

سلام فریزر ما دو روزه صدای آژیرش متوقف نمیشه به حدی که مجبور شدیم از برق اون رو بکشیم ، وقتی به برق وصل میشه صدای آژیرش بی وقفه بلند میشه ، درجه دماش رو هم هی تغییر میده خودش ، وقتی دستی میزاریمش رو ۱۷ همه چی اوکی میشه ولی بعد از چند ثانیه درجه رو تغییر میده و دوباره شروع میکنه به آژیر زدن و چراغ هاشم همه چشمک میزنن ، مشکلش چیه؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، ممکن است مشکل از سنسور یخچال و یا سیستم خنک کنندگی شما باشد. با این حال باید یخچال شما حتما توسط متخصص تعمیر یخچال بررسی و عیب یابی شود.

  پاسخ دهید

پوریامحمدی

سلام یخچال ما درجش رو وقتی بالا میبری هی چشمک میزنه و به حالت قبل برمیگرده اسمشم هیمالیاس

پاسخ دهید

کمالی

سلام
چراغ ic off یخ ساز ساید سامسونگ چشمک زن شده و یخ هم نمیسازد علت چیست؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  یخ ساز یخچال شما خاموش شده است، کلید ice off/on را به مدت 6 ثانیه نگه دارید تا ice on روشن شود.

  پاسخ دهید

علی حق تقی

سلام فریزر ما امرسان از نیم ساعت پیش در صفحه نمایش 2تاf انکلیسی چشمک می زنه خاموشهم نمیشه لطفا مرا راهنمائی فرمایید

پاسخ دهید

یخچال فریزر من مارک دپوینت است دمای فریزر روی ۲ آمده و علامت میزند و آلارم درب بوق میزنه لطفا راهنماییم کنید

پاسخ دهید

سعیدمختاری کرچگانی

سلام بعد از رفتن برق ودوباره امدن برق فریزر ازمایش چراق قرمزش روشن شد و نمایش گر دما مکرر میاد روی دو وبرمیگردد لطفا مرا راهنمای بفرمایید

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، بهتر است درب فریزر را برای مدت 24 ساعت باز نکنید تا دما به حالت عادی باز گردد.

  پاسخ دهید

سلام،یخچال فریزر دو قلو امرسان دارم که معمولی چند وقتیه برفک میزنه و فریزر اول اون عدد بالای صفحه که درجه رو نشون میده چشمک میزنه بعد یه عددی مثل 25 چشمک میزنه بعد یه مدت دوباره درجه رو ثابت میشه اشکالی پیش اومده به یخچالم؟

پاسخ دهید

محمد جواد

سلام
یک یخچال ال جی دارم که با هر بار صدای بوق ال سی دی خاموش و با بوق بعدی ال سی دی روشن میشه یخچال صدای اضافی نداره ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ دهید

میلاد اختر

سلام ما یخچال فریزر بوش داریم. وقتی که دمای یخچال رو روی 4 درجه تنظیم می کنیم مدام چشمک می زند و بیشتر اوقات دما بیشتر از مقدار تنظیمی قرار می گیرد. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، ممکن است کویل های پشت یخچال شما کثیف باشند. یخچال را جلو بکشید و کویل ها را تمیز نمایید. اگر مشکل چشک زدن یخچال بوش شما برطرف نشد حتما از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

قاسم میرزاوند

سلام درب بخش فریزر ساید بای ساید بوش ما اشتباها شب تا صبح باز مونده الان مدام داره چشمک می زنه. لطفا راهنمایی کنید که علت چشمک زدن درجه فریزر بوش ما چیه؟ ممنون میشم

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، علت چشمک زدن درجه فریزر بوش شما بالا رفتن دمای فریزر به خاطر مدت زمان طولانی باز ماندن آن است. پیشنهاد می کنیم برای مدت یک شبانه روز یا 24 ساعت درب فریزر را باز نکنید تا دما به شرایط نرمال بازگردد و چراغ خاموش شود.

  پاسخ دهید

ابوالفضل ترکاشوند

سلام ببخشید ممکنه علت روشن ماندن چراغ قرمز فریزر بکو رو هم بگین؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، یکی از دلایل اصلی روشن شدن چراغ قرمز فریزر بکو، خراب شدن سنسور فریزر شماست که باید تعویض شود. البته برای بررسی دقیقتر فریزر شما باید حتما توسط تکنسین متخصص تعمیر یخچال و فریزر بکو بررسی شود.

  پاسخ دهید

   بهرامی

   سلام
   یخچال اسنوا چراغ های زرد وسبز وقرمز مرتبا چشمک می زنند ودستگاه روشن نمی شود لطفا راهنمایی فرمایید.

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام دوست عزیز
    شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

علیرضا سنگ سفیدی

سلام فریزر امرسان دارم بعد از کشیدن و تمیز کردن برفک دوباره که به برق زدم عدد روی صفحه نمایش که روی ۱۷ بود ثابت نمیشه و همچنان چشمک میزنه بعد گذشت یک روز هم به همان صورته

پاسخ دهید

داوود تقى پور انورى

چراغ قرمز فريزر بوش كه قديميه روشن مونده درصورتيكه برودت داخل نرمال فن نرمال فقط درجه برودت بجاى ٢٠روي صفر ولى مواد داخل يخزده ان ازراهنمايتان ممنون

پاسخ دهید

  جوادلطفی

  سلام.من فریزپارس نوفراست مدلFARZN170/Dدارم مشکلی که داره درجه دما گاهگاهی به_۹درجه میرسه وصدای آلارم میده گاهی یه صدای تق هم شنیده میشه ممنونم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

سعید اکبری

ساید الکترواستیل دارم.چراغ چشمک میزنه دمای فریزر ثابت میشود ولی دمای یخچال ثابت نمیشود لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

احمد افتخاری

فریز ما پارس ما دمای بالای _۲۴ درحه را نشان میدهد لطفا راهنایی کنید

پاسخ دهید

فریدون شیری

سلام یخچال و فریزر دوقلو پارس دارم که فریزرش دوروزه چراغ قرمز میزنه و دماش هی تغییر میکنه هرموقع در فریزر رو باز میکنم دماش پایین میره
میشه راهنماییم کنید

پاسخ دهید

سمیه بهرام نژاد

فریز ما چند وقته خراب بود به برق نبود بعد از دو سه سال درستش کردیم یه هفتس که درسته اما دو روزه که داره پکاش از ۲۲- .. به ۲- رسیده چراغ چشمک زن قرمز هم میزنه نمیدونم چه کارش کنم خود فریزر هم کار میکند فقط چراغ میزند دما امده پاین

پاسخ دهید

  مصطفی

  سلام
  من به تازگی یخچال فریزر پارس گرفتم. زیر یک ماه و ۶ ساعت پیش دوتا از کشوها رو پر کردم. بعد بستن درب، اولش با بوقش دیوونمون کرد بعدشم هنوز بعد شش ساعت چراغ قرمزش چشمک میزند و دما رو منفی ۵ چشمک میزنه. البته دما در حال سردتر شدن هست احتمالا که من منفی ۵ رو دیدم فقط
  این طبیعیه؟ و برای رسیدن به دمای منفی ۱۶ چقدر زمان نیاز داره؟ ممنونم

  پاسخ دهید

سلام یخچال فریزر ساید بوش داریم که اخیرا مواد غذایی توو یخچال یخ میزد برد و دمپر و سنسور محیطی تعویض شد ولی چند ساعت بعد دوباره مواد غذایی یخ زد و بعد دمای یخچال عدد ۲۸ رو نشون میداد و واژه ی آلارم روی نمایشگر یخچال اومد
مشکل از چی می‌تونه باشه ؟

پاسخ دهید

وحید محمدیان

باسلام میخواستم نحوه فعال کردن تست مود فریزر بکو مدل RFNE312E23W رو بیزحمت برام بفرمایین

پاسخ دهید

منصور بابایی

با سلام و خستہ نباشید
یخچال ما ساید برند ck ھست
چند روزی ھست بوق میزنہ نمایشگر رو صفھہ درب
تو منو
درجہ سانتی گرد ھست یہ شمارہ ھاش میرہ بالا و پایین.
بہ نظرتون ترموستات ھست.
فقط بوق میزنہ
ممنون میشم راھنمایی کنید

پاسخ دهید

شهريار جهرمي‌نژاد

با سلام. تمام چراغهاي سايد ويرپول ما چند روز است چشمک مي‌زنند و البته در کارکرد يخچال و فريزر، هيچ مشکلي از قبيل کاهش دما و… ديده نمي‌شود. آيا مشکل نوسانات برقي و… است؟ راهي براي برطرف‌کردنش هست؟

پاسخ دهید

عدنان هواشم

من یخچال دوقولو هیمالیا دارم سمت فریزرش علامت قرمز خطا میزنه ویک هفته کار مکنه بعد اوف میکنه باید دو سه روز خاموشش کنم وبعد که روشنش مکنم باز خوب میشه وباز خراب علتش چی

پاسخ دهید

داود تقی پور

سلام 5روز است که یخچال فریزر بنده قسمت یخ ساز آن یخ درست نمیکنند و وسایل داخل فریزرآب میشود کارشناس مراجعه نمود ولی هر کدام نظرهای متفاوت داشتن یکی ایراد از برد و یکی هم موتور یخچال/دیشب برد یخچال را نگاه کردم دیدم چشمک زن سبز برد روشن و خاموش میشه /امروز صبح دیدم یخ ساز تا نصف ظرف یخ ساخته است/حالا از شما بعنوان کارشناس کمک میخواهم علت زدن چشمک سبز در برد چیست/ممنون

پاسخ دهید

سلام وقت بخیر،برق خونمون قطع شد یکساعت تقریبا،بعد که وصل شد روی مانیتور فریزر من بجای عدد -18 یک علامت مثل df ظاهر شد،دلیلش چیه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

جواد رسولیانفر

با درود ایا در کرج شعبه و تعمیرگاه ثابت دارید و متخصصین شما در محل برد یخچال را تعمیر میکنند بصورت تضمینی منتظر مشاوره شما هستم و اگه لازمه خودم تماس بگیرم درود

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  بله، در کرج هم در خدمتتونیم، لطفا با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید.

  پاسخ دهید

جاسم نجات

سلام،یخچال فریزرالکتروسان دارم چندوقتی هست درجه فریزریخچال چشمک میزندوفن فریزرهم کارمیکند وبعضی مواقع مواگوشتی داخل کشوفریزریخ نمی زندوهمه آبکی هستند ودرجه فریزرثابت نمی ماندومدام چشمک میزندممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام جاسم عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر یخچال رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سلام، فریزر پارس دارم بعد از شستن فریزر چراغ چسمک زن روشن شد ـ موتورش کا. نمیکنه، باید چکار کنم؟

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  رزو بخیر کاربر گرامی
  در صورت نرسیدن به پاسخ از طریق مطالب موجود در این مقاله، می‌توانید درخواست خود را جهت اعزام تکنسین ثبت کنید. چه به صورت تلفنی و چه با تکمیل فرم در وبسایت، در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

  پاسخ دهید

رجبعلی جواهری

فریزردرجه چشمت زن روی عدد۴ میباشد آلارم میزنه

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر
  مطالب این مقاله به حل مشکل کمک نکرد؟ در این صورت بهتر است با نمایندگی مجاز تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید

روح الله توکلی

سلام یخچال ما بصورت مداوم صفحه نمایش.چراغ داخل.الارم .روشن خاموش میشود دلیلش چیست.باتشکر.

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر
  آیا با توجه به مدل یخچال مطالب موجود در مقاله را مطالعه کردید؟

  پاسخ دهید

سلام یخچال هیمالیا موقعی که به برق میزنیم لامپ داخل یخچال روشن ومشکلی نداره،ولی وقتی که صفحه نمایشگرش روشن وخاموش میشه ودیگه این مشکل قطع ووصل شدن صفحه نمایشگرپابرجاست ودرست نمیشه ولامپ یخچال کلاخاموش شده .ممنون

پاسخ دهید