تعمیر کولر گازی کریر

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی کریر، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیر کولر گازی
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. جهت سازگاری با شرایط موجود و حفظ ایمنی و سلامت، تمامی متخصصان موظف به رعایت تمامی نکات بهداشتی توصیه شده توسط سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت میباشند. در صورتی که قصد دریافت خدمات از کاراباما را دارید لطفا نکات زیر را جهت حفظ سلامتی خود و تعمیرکار رعایت فرمایید :
1. از دست دادن با متخصص خودداری کنید.
2. تا جایی که میتوانید فاصله خود را با متخصص حفظ کنید.
3. دستگاهی که قرار هست تعمیر شود را قبل و بعد از انجام کار ضدعفونی کنید.
4. هزینه را اینترنتی پرداخت کنید و از رد و بدل کردن پول نقد پرهیز کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیرات کولر گازی کریر

نگران مشکلات کولر گازی کریر و تعمیرات آن نباشید

این روزها دیگر کولر گازی یک وسیله رفاهی نیست و تبدیل به یکی از ضروریات زندگی شده است. اگر در خانه یا محل کارتان هستید، گذراندن روزهای گرم تابستانی بدون کولر گازی بسیار طاقت فرسا و عذاب آور خواهد بود. بنابراین در صورت از کار افتادن کولر گازی خود و یا کارکرد مشکل دار آن، لازم است هرچه سریعتر بدنبال تعمیرکار کولر گازی باشید.

کریر یکی از برندهای معتبر کولر گازیست که رضایت مشتریان خود را با تولید محصولات باکیفیت بدست آورده است. اما کولر گازی های کریر برای حفظ عملکرد بهینه و صحیح خود، نیازمند مراقبت یا همان سرویس منظم دوره ای هستند. همچنین در صورتی که کولر گازی کریر شما دچار مشکل شده و به اندازه کافی خنک نمی کند، تعمیرات آن توسط متخصص کریر الزامی خواهد بود. نگران گشتن بدنبال تعمیرکار متخصص کولر گازی خود نباشید. کاراباما صدها متخصص کولر گازی کریر را برای خدمت رسانی به شما در اختیار دارد که در کوتاهترین زمان در محل شما حاضر خواهند بود.

خدمات تخصصی کاراباما برای کولر گازی کریر شما

مسلما هر سال و یا با بروز هر مشکلی برای کولرتان قصد تعویض آن را ندارید. اما بهتر است بدانید که در صورتی که از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، خسارات زیادی را دیده و ممکن است مجبور به اینکار شوید. به همین دلیل هر ساله کولر گازی کریر خود را سرویس کرده و در مواقع خرابی آن حتما به متخصص کریر معتمد خود مراجعه نمایید.

نصب اصولی و بر طبق استاندارد کولر گازی کریر، علاوه بر اینکه در کارکرد پربازده دستگاه تاثیر گذار است، از بروز برخی مشکلات رایج کولر گازی نیز جلوگیری می نماید. سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی کریر نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.

کاراباما با تکیه بر دانش تخصصی به روز، سالها تجربه تعمیرات تخصصی انواع کولرهای کریر و تعهد متخصصین کریر خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی کریر را در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. افزون بر آنچه که موجب صلاحیت تعمیرکاران متخصص ما برای رسیدگی به کولر گازی شما می شود، با بیمه دستگاه شما از سوی شرکت نگران هیچ گونه خسارات نخواهید بود و نیز با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه به شما کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین خواهیم کرد.

کاراباما کدام مشکلات کولر گازی کریر و چه قطعاتی را تعمیر می کند؟

مشکلاتی که در انواع کولرهای گازی و نیز کریر به چشم می خورند، متفاوت بوده و می توانند علل مختلفی داشته باشند. برخی از آنان ممکن است به سادگی تغییر تنظیمات ریموت کنترل کولر گازی شما حل شده و برخی دیگر نیز به تعمیرات تخصصی توسط تکنسین ماهر نیاز داشته باشند. اگر کولر گازی شمانشتی داشته و کمبود گاز دارد، هوای گرم پرتاب می کند، سر و صدای عجیب و بلندی دارد، فن آن کار نمی کند، کمپرسور آن از کار افتاده است و یا آبریزش دارد، قطعا به کمک یک متخصص کولر گازی نیازمند هستید.

متخصصین کریر در کاراباما قادر به رفع تمامی مشکلات پیش آمده برای دستگاه شما در کمترین زمان ممکن هستند. ما با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات ارجینال اقدام می کنیم. برخی از قطعات کولر گازی کریر که توسط متخصص ما تعمیر یا تعویض می شوند عبارتند از:

 • برد کنترل اصلی
 • برد کنترل دما
 • برد رله
 • ترموستات
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • ترمیستور
 • اورلود
 • و…

نگران تعمیر دستگاه خود نباشید، صرف نظر از ظرفیت، مدل و مشکل دستگاه شما تمامی کولر گازی های کریر توسط متخصصین مجرب ما پشتیبانی می شوند.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی کریر را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی کریر را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر کولر گازی کریر به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش کولر گازی کریر

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات کولر گازی کریر (carrier) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر کولر گازی کریر و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده کولر گازی کریر خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی کولر گازی کریر

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات کولر گازی کریر را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه کولر گازی کریر شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با نمایندگی کولر گازی کریر که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

احسان قادسی

سلام.من کولر کریر 12000دارم.روی حالت سرما کولر پس از حدود 30 دقیقه خطای e5 میزنه و بعد از دقیقا 45 دقیقه از زمان استارت خاموش میشه.ولی این خطا در حالات دیگر مثل رطبوت فعال نمیشه.حتی وقتی خطای e5 میاد و در اون لحظه حالت سرمایش کولر عوض کنم خطا میره.لطفا راهنمایی کنید.اینجا سوال کردم گفتن سنسور سرما گرما باید عوض بشه.

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  مشکل از برد و فرمان است که سنسور اهم یکی از متعلقات برد محسوب میشود حتما با یک تعمیرکار مجاز کول گازی کریر برای تعمیر برد مشورت کنید و در صورت انجام نشدن ما را مطلع کرده تا در حد توان بتوانیم به شما خدمات یا مشاوره تعمیرات ارایه دهیم.

نوید ادهمی نیا

سلام
من یه کولر کریر دوتیکه 36 دارم که پرتاب بادش کم شده
آیا باید موتور فن جلوش عوض بشه
قیمتش چنده
ممنونم

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  کم شدن پرتاب باد دلایل بسیار زیادی دارد که تاقبل از چک کردن کامل اسپیلت نظر قطعی نمیتوان داد ولی قبل از هر کاری باید کولر گازی را سرویس کنید چون کثیفی و بسته شدن منافظ فن بعد از چند سال استفاده از شایع ترین دلایل کم شدن پرتاب باد کولر گازی است

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  کم شدن پرتاب باد کولر گازی دلایل بسیار زیادی دارد که بدون چک کردن سیستم به هیچ عنوان نمیتوان نظر داد که این فن نیاز به تعویض دارد یا نه و اینکه قسمت موتور فن یونیت داخلی چقدر است شما برای مطمن شدن حتما با تعمیرگاه مجاز کولر گازی کریر تماس بگیرید.

ابراهیم ژیانی

سلام
می خواستم بدونم میزان برق مورد نیاز برای کولر گازی کریر 240000چند آمپره؟ روی دستگاه که 20آمپر برای سرما و گرما نوشته توی اینترنت مشخصات دستگاه روزدم 11آمپر نوشته اگه اونجوری باشه کنتور 25آمپری خونه ما در کنار وسایل برقی دیگه جوابگو هست یا نه؟ممنون میشم اگه جواب بدید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این امپر در بیشترین حالت در نظر گرفته شده است که با توجه به ظرفیت کولر گازی و نوع آن متفاوت است و اینکه اگر از لحاظ سیم کشی و اسنتاندارد های ان مشکلی وجود نداشته باشی جوابگو است

علیرضا ستوده

سلام ببخشید ایا پنل ۳۶ هزار به موتور ۳۰ می توان وصل کرد؟اگه میشه مشکلی به وجود نمیاد

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  کندانسور و اواپراتور کولر گازی در مراحل مختلف مهندسی شده و کاملا طبق استاندارد طراحی میشود این که شما قصد این کار را دارید از نظر امکان فنی امکان پذیر است ولی این که تا چه حد جوابگو بوده و مشکلاتی ایجاد نکند باید توسط یک تعمیرکار متخصص بازدید و نظر دهی شود

صادق فیلی

سلام بنده یک کولر اسپیلت 24000 کریر دارم وقتی رو حالت سرمایش روشن میکنم بعد 15 دقیقه پنل داخلی و خارجی همزمان خاموش می شوند و چراغ سبز پنل داخلی شروع به چشمک زدن می کند و بعد از 10 دقیقه کولر روشن می شود.به نظر شما مشکل کجا هست؟
سپاس

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال خرابی در برد فرمان اسپیلت کریر شما خیلی بالاست ولی شما برای اطمینان یکبار کولر گازی را ریست کرده و اگر مشکل برطرف نشد حتما با نمایندگی رسمی کریر در شهر یا شهرستان خودتان تماس حاضل فرمایید

مصطفی نصیری

سلام.بنده سرویسکار کولر هستم.یه کولر 36 هزار کریر سرویس کردم فردای همون روز مشتری تماس گرفت گفت که کولر رو باکنترل روشن کردم الان یه چراغ زرد رنگ روشنه و میخوام خاموشش کنم خاموش نمیشه باطری کنترل هم عوض کردم ولی باز خاموش نشد.
اگه لطف کنید وراهنمایی کنید ممنون میشم

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگز از ریموت کنترل فرمان نمیگیرد احتمال خرابی از ریموت کنترل با چشمی برد فرمان کولر گازی است که باید برسی شود

صادق فیلی

سلام.کولر بنده کریر 24000 هست که پس از سرویس اقدام به روشن کردن نموده اما پس از نیم ساعت شیر برگشتی یونیت خارجی برفک شدید زده و کولر خاموش می شو .بنظرتان مشکل از کجاست؟

امین بختیاری

باسلام من تعمیر کار کولر هستم یه اسپیلت 24 هزار هست که سیم کشیش قاطی شده ونقشه وعلائم رو یونیت بیرونی پاک شده لطفا راهنمایی کنید پنل داخلی حروف اختصاری O.Y C و…..

صادق فیلی

سلام.بنده یک اسپیلت 24000 کریر دارم و وقتی کولر را روشن میکنم بعد از 15 دقیقه کولر خود به خود خاموش می شود(هم پنل داخلی وهم پنل خارجی خاموش می شود)و چراغ سبز پنل داخلی شروع به چشمک زدن می کند و بعد از 10 دقیقه دوباره خود به خود روشن می شود و دوباره این حالت تکرار می شود.لازم به ذکر است که کولر یک هفته پیش سرویس شد.اگر بنده را راهنمایی کنید که عیب دستگاه کجا هست خیلی خیلی لطف می کنید.سپاس

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی این مشکل مربوط به برد فرمان کولر گازی شماست که باید به صورت دقیق برسی و اعلام نظر شود

احسان قادسی

سلام.متسفانه تعمیرکار درمورد خطای e5کولر نتونست کمکی بکنه.لطفا اقای پیرنیا راهنمایی کنید.فقط گفتن سنسور باید تعویض بشه.ک الان سنسور اینجا گیر نمیاد

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی اگر تشخیص ایشان سنسور است باید اهم سنسور را اندازه گیری و با یک سنسور مشابه جایگزین کنند

امیر امیرزاده

سلام بنده یک کولر گازی 24000 کرییر دارم ک ریموت کنترلش رو گم کردم و ریموت های مادر و یونیورسال بازار کار نکرد براش و فکر میکنم چون مدلش قدیمیه …. الان چ باید بکنم ؟؟؟؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  باید ریموت کنترل اصلی کولر گازی تهیه و به کارگیری شود

   امیر امیرزاده

   ببخشید سوال بنده همینه .. از کجا ؟؟؟؟ شما سراغ دارید جایی ؟؟؟ آدرس سایتی شماره نماینگی چیزی لطف کنین ممنون میشم

بیژن تدین

بسیار خدمات بکارآمد و مفیدی بود تشکر ازشما

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  خواهش میکنیم خوشحالیم که از خدمات راضی بودید

Bakhshi _ deranehttp://herfegostaran.com/errBbakhso/y

باسلام من کولرکریردیواری ۲۴۰۰۰دارم که ارور E9 رونشون میده لطفا علتش چیست؟

علیرضا کاسب

سلام، کولر 36000داریم، از موتورش صدا میاد بعد دیر هم میره سر موتور،بعد صداش قطع میشه ولی بعد چند دقیقه کار دوباره صداش درمیاد، چند روز پیشم یخ زد، خاموشش کردم میشه راهنمایی کنید، مرسی

محمد میرزا

سلام
بلوور فابریک کولر 18000 و 24000 کریر رو دارید؟؟؟؟؟؟

حسین عصیانی

سلام. ما چهار عدد کولر گازی کریر ۱۸۰۰۰ داریم که نیاز داریم دایم روشن باشند. میخواهیم وقتی برق قطع میشود و دوباره وصل میشود کولر روشن شده و به کار خود ادامه دهد ولی باید یکی یکی آنها را روشن کرد. امکانش هست با تغییری در برد، پس از وصل مجدد برق کولر بدون نیاز به روشن کردن از پنل روشن شود؟

رضا مرجانی

سلام استاد من تعمیر کارم خودم الان‌مشتری کولر رو گذاشته رو بخاری کولر چشمک زرد رنگ میزنه و فرمان نمیگیره علت چیه؟؟

مهدی هادی‌زاده

سلام ،یک کولر ۳۶هزارکریر دارم که پنل داخلی آن آژیر(دید دید دید) میزند درحالی که کولر کار مکند وخیلی خوب هم خنک میکند،واین صدا حتی وقتی که با کنترل خاموش میکنم صدایش قطع نمی‌شود،بایدبرق کولر رو از فیوز مینیاتوری قطع کنم تا آژیرش قطع بشه.ممنون میشم راهنمایی کنید

مهدی هادی‌زاده

سلام،یه کولر اسپلیت ۳۶هزارکریر قدیمی دارم که پنل داخلی ارور میده،یعنی آژیر دید دید دید میزند ،البته کولر مشکی نداره،خیلی خوب خنک می‌کنه . ممنون میشم راهنمایی کنید

ارسلان عباسی

باسلام فن پنل بیرونی کولر 36000 کریر سوخته قیمت اصلی آن چقدر است؟ چینی آن چند می باشد؟ از سوی شما قابل تامین می باشد?

  علی عسکری

  باسلام
  من جلوبندی کولر ۱۸هزار کریر میخواستم ایا دارید؟

ابوالقاسم کریمی

سلام خسته نباشید
کولر کریر سی هزارر دارم. پارسال سرویس شده گازی گیری هم انجام دادم. امسال، چند پیش روشن کردم باد ش خنکه، سرد نیست، تعمیر کار آوردم میگه کمپرسور ضعیف شده باید عوض بشه، به نظر شما درست میگه؟ سپاس

یوسف خلیلی

سلام و صبح بخیر، یک کولر گازی قدیمی حریر دارم که خنک نمی کنه لطفا مساعدت فرمایید

  داودجلالی

  سلام کولر کریر ۳۰ هزار دارم روشن میکنم درحالت فن میممونه بعد از ۵ دقیقه خاموش میشه درحالی که درحالت فن باشد همین صورت است فرمان از مدار بسمت کمپرسور نمیره ،وقتی سیم فرمان به فاز وصل میشه کمپرسور وفن بیرون وداخل روشن میشه بعداز ۵ دقیقه پنل خاموش میشه درحالی که بیرون روشن میممونه بنظرتون کدوم قسمت برد خراب شده