تعمیر کولر گازی پاناسونیک

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی پاناسونیک، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیر کولر گازی
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. بنابراین ما جهت سازگاری با شرایط موجود، در حال بررسی اخبار و توصیه های سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت در جهت حفظ ایمنی و سلامت مشتریان و متخصصان خود هستیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی پاناسونیک

نگران مشکلات کولر گازی پاناسونیک و تعمیرات آن نباشید

این روزها دیگر کولر گازی یک وسیله رفاهی نیست و تبدیل به یکی از ضروریات زندگی شده است. اگر در خانه یا محل کارتان هستید، گذراندن روزهای گرم تابستانی بدون کولر گازی بسیار طاقت فرسا و عذاب آور خواهد بود. بنابراین در صورت از کار افتادن کولر گازی خود و یا کارکرد مشکل دار آن، لازم است هرچه سریعتر بدنبال تعمیرکار کولر گازی باشید.

پاناسونیک یکی از برندهای معتبر کولر گازیست که رضایت مشتریان خود را با تولید محصولات باکیفیت بدست آورده است. اما کولر گازی های پاناسونیک برای حفظ عملکرد بهینه و صحیح خود، نیازمند مراقبت یا همان سرویس منظم دوره ای هستند. همچنین در صورتی که کولر گازی پاناسونیک شما دچار مشکل شده و به اندازه کافی خنک نمی کند، تعمیرات آن توسط متخصص پاناسونیک الزامی خواهد بود. نگران گشتن بدنبال تعمیرکار متخصص کولر گازی خود نباشید. کاراباما صدها متخصص کولر گازی پاناسونیک را برای خدمت رسانی به شما در اختیار دارد که در کوتاهترین زمان در محل شما حاضر خواهند بود.

خدمات کولر گازی پاناسونیک توسط متخصصان کاراباما

مسلما هر سال و یا با بروز هر مشکلی برای کولرتان قصد تعویض آن را ندارید. اما بهتر است بدانید که در صورتی که از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، خسارات زیادی را دیده و ممکن است مجبور به اینکار شوید. به همین دلیل هر ساله کولر گازی پاناسونیک خود را سرویس کرده و در مواقع خرابی آن حتما به متخصص پاناسونیک معتمد خود مراجعه نمایید.

نصب اصولی و بر طبق استاندارد کولر گازی پاناسونیک، علاوه بر اینکه در کارکرد پربازده دستگاه تاثیر گذار است، از بروز برخی مشکلات رایج کولر گازی نیز جلوگیری می نماید. سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی پاناسونیک نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.

کاراباما با تکیه بر دانش تخصصی به روز، سالها تجربه تعمیرات تخصصی انواع کولرهای پاناسونیک و تعهد متخصصین پاناسونیک خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی پاناسونیک را در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. افزون بر آنچه که موجب صلاحیت تعمیرکاران متخصص ما برای رسیدگی به کولر گازی شما می شود، با بیمه دستگاه شما از سوی شرکت نگران هیچ گونه خسارات نخواهید بود و نیز با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه به شما کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین خواهیم کرد.

کاراباما کدام مشکلات کولر گازی پاناسونیک و چه قطعاتی را تعمیر می کند؟

مشکلاتی که در انواع کولرهای گازی و نیز پاناسونیک به چشم می خورند، متفاوت بوده و می توانند علل مختلفی داشته باشند. برخی از آنان ممکن است به سادگی تغییر تنظیمات ریموت کنترل کولر گازی شما حل شده و برخی دیگر نیز به تعمیرات تخصصی توسط تکنسین ماهر نیاز داشته باشند. اگر کولر گازی شمانشتی داشته و کمبود گاز دارد، هوای گرم پرتاب می کند، سر و صدای عجیب و بلندی دارد، فن آن کار نمی کند، کمپرسور آن از کار افتاده است و یا آبریزش دارد، قطعا به کمک یک متخصص کولر گازی نیازمند هستید.

متخصصین پاناسونیک در کاراباما قادر به رفع تمامی مشکلات پیش آمده برای دستگاه شما در کمترین زمان ممکن هستند. ما با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات ارجینال اقدام می کنیم. برخی از قطعات کولر گازی پاناسونیک که توسط متخصص ما تعمیر یا تعویض می شوند عبارتند از:

 • برد کنترل اصلی کولر گازی پاناسونیک
 • برد کنترل دما کولر گازی پاناسونیک
 • برد رله کولر گازی پاناسونیک
 • ترموستات کولر گازی پاناسونیک
 • کمپرسور کولر گازی پاناسونیک
 • کندانسور کولر گازی پاناسونیک
 • ترمیستور کولر گازی پاناسونیک
 • اورلود کولر گازی پاناسونیک
 • و…

نگران تعمیر دستگاه خود نباشید، صرف نظر از ظرفیت، مدل و مشکل دستگاه شما تمامی کولر گازی های پاناسونیک توسط متخصصین مجرب ما پشتیبانی می شوند.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی پاناسونیک را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی پاناسونیک را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر کولر گازی پاناسونیک به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات کولر گازی پاناسونیک (Panasonic) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر کولر گازی پاناسونیک و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده کولر گازی پاناسونیک خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی کولر گازی پاناسونیک

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی کولر گازی پاناسونیک شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با نمایندگی پاناسونیک که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

مسعود زارعی

سلام. کولر خاموش و چراغ چشمک زن نارنجی میشه. یکبار هم برق قطع کردم درست شد ولی بازم خاموش شد

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگر این مشکل باز هم با قطع کردن برق تکرار میشود حتما باید بررسی دقیق انجام شود احتمال خرابی از برد فرمان کولر گازی شما وجود دارد که شما میتوانید با تماس با نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در شهر خود درخواست بازدید تعمیرکار داشته باشید.

الهه اکبری علویجه

بسیار عااااالی واقعا من که راضیم

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  خواهش میکنم خوشحالیم از خدمات ارایه شده راضی هستید

محسن یگانه

سلام کولرم 24000 پاناسونیک هست تو ظهر خاموش میشه تازه هم گرفتم

حبیب رضایی

سلام. بنده یه سوال دارم که اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم. همانطور که میدانید بعضی از کولرها مخصوص منطقه گرم سیری هستن بعضی ها هم منطقه معتدل. خواستم بپرسم که کولر گازی پاناسونیک برای منطقه گرم سیر هست یا معتدل؟؟ خواهشن جواب بدید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  هر برند کولر گازی با توجه به مناطق سرد سیر و گرم و حاره ای یک سری تغییرات در کولر گازی ایجاد میکند که بتوان در آن منطقه از دستگاه بهترین استفاده را نمود مثلا تغیییر در نوع کمپرسور کولر گازی شما باید برای هر منطقه کولر گازی مناسب را تهیه کنید. در این رابطه نوع برند خیلی تفاوتی ایجاد نمیکنه و مهم مدل دستگاه و نوع کمپرسور و… هست که هنگام خرید باید با شخص فروشنده صحبت کنید و مطمئن شوید که مدل مورد نظر برای شرایط آب و هوایی مورد نظر مناسب است.

  بهزاد

  نوع t3 برای مناطق گرمسیر است

بهزاد

یک کولر 24000 پاناسونیک دارم فقط سرمایش
از دیروز باد خنک نمیزنه و خودش خاموش میکنه برای سال ۲۰۱۲ هست چراغ timer روی پنل هم روشن نمیشه علت چی میتونه باشه

mohsen rezaei

با سلام
كولر اسپليت١٢٠٠٠بعد از روشن شدن حدود ١٥دقيقه خاموش ميشه و چراغ تایمر چشمك ميزنه و باد كولر هم زماني كه روشن هست برودت نداره

کامران محمدی

سلام وقتی اسپیلت پاناسونیک را روشن میکنیم بعد از حدود یک ربع خاموش میشود و بعد با زیاد یا کم کردن دما و یا با روشن کردن مجدد دستگاه روشن میشود و بعد از یک ربع دوباره خاموش میشود ولی سرما خوبه ضمنا وقتی روشن میشود صدای بدی شبیه خرابی بلبرنگ میدهد
لطفا راهنمایی کنید

محمد پودینه

سلام.اسپیلت18000پاناسونیک دارم.مدت 2ساله گرفتمش.تازه10روزه که سرویسش کردم. ولی هر روز خاموش میشه و چشمک میزنه وقتی روشنش میکنم پس از چندثانیه چشمک زدن وقتی میره روی کمپرسور چراغش ثابت میشه وبه کارش ادامه میده.میشه بگین مشکلش چیه که خاموش میشه؟

سلام.ببخشید وقتی رویِ اسپیلت بجای درجه حرارت علامت E0رو نشون میده علتش چیه؟؟؟

محمد يوسفي جمايران

سلام بنده دو سال است کولر گازی اسپیلت توسط نمایندگی پاناسونیک نصب کرده ام اخیرا” وقتی کولر را روشن می کنم دو یا سه دقیقه خوب کار میکند ولی بعد از چند دقیقه سرعت کولر کم و زیاد میشود و از سردی کولر بشدت کاسته میشود وحتی خود بخود خاموش میشود . لطفا راهنمایی بفرمایید .ممنون

وحید هوشمندپناه

سلام پاناسونیک ۳۰هزار وقتی روشن میکنم فن روشن میشه بعد چند ثانیه خاموش میشه این عمل سه مرتبه تکرار میشه بعدش ارور. میده چراغ تایمرش چشمک میزنه؟؟