نصب و تعمیر کولر گازی تی سی ال

تی سی ال یکی از برندهای معتبر کولر گازی است که با کیفیت بالای خود، توانسته نظر مثبت کاربرانش را جلب کند. به دلیل فناوری به کار رفته در این کولر گازی و پیچیدگی‌هایی که دارد، توصیه می‌شود تعمیر و سرویس آن را به افراد ماهر بسپارید. کاراباما با برخورداری از تکنسین‌های آشنا به این برند، خدمات نصب، سرویس یا تعمیر کولر گازی تی سی ال را با کیفیتی بالا ارائه می‌دهد. کافیست درخواست خود به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید.

تماس با ما
تعمیرکار
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی تی سی ال

مشکلاتی که در انواع کولرهای گازی و نیز تی سی ال به چشم می خورند، متفاوت بوده و می توانند علل مختلفی داشته باشند. برخی از آنان ممکن است به سادگی تغییر تنظیمات ریموت کنترل کولر گازی شما حل شده و برخی دیگر نیز به تعمیرات تخصصی توسط تکنسین ماهر نیاز داشته باشند. اگر کولر گازی شمانشتی داشته و کمبود گاز دارد، هوای گرم پرتاب می کند، سر و صدای عجیب و بلندی دارد، فن آن کار نمی کند، کمپرسور آن از کار افتاده است و یا آبریزش دارد، قطعا به کمک یک متخصص کولر گازی نیازمند هستید.

متخصصین تی سی ال در کاراباما قادر به تعمیر کولر گازی شما در کمترین زمان ممکن هستند. ما با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات ارجینال اقدام می کنیم.

نصب کولر گازی تی سی ال

نصب اصولی و درست کولر گازی تی سی ال یکی از مهمترین نکاتی که پس از خرید آن باید در نظر داشته باشید. چرا که همین نصب اصولی و مطابق بر استانداردهای کولر گازی تی سی ال، هم بازده و عملکرد دستگاه را بالا خواهد برد و هم اینکه از بروز برخی مشکلات رایج که در اثر نصب نادرست کولر گازی صورت می‌گیرد، جلوگیری خواهد کرد.

مجموعه‌ بزرگ کارابا با تکیه بر دانش تخصصی به روز و سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات تخصصی انواع کولرهای تی سی ال و تعهد متخصصین خود، کلیه خدمات مربوط به نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی تی سی ال را در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

تعمیر کولر گازی تی سی ال در منزل

کولر گازی تی سی ال هم مانند سایر برندهای مشابه، ممکن است دچار مشکلاتی شود که نیاز به تعمیر آن داشته باشید. از نکات بسیار مهمی که در مورد تعمیر کولر گازی تی سی ال باید در نظر داشته باشید، کمک گرفتن از یک تکنسین کار بلد است.

از آنجایی که این محصول از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و بررسی و تعمیر برخی قطعات آن کاری بسیار تخصصی و حساس است، به هیچ عنوان نباید، انجام این کار را به دست هر کسی بسپارید. چرا که کوچک‌ترین غفلتی ممکن است خسارات جبران‌ ناپذیری را به وجود بیاورد.

مجموعه کاراباما با در اختیار داشتن حرفه‌ای‌ترین تکنسین‌ها، انجام کلیه‌ی خدمات تعمیر و سرویس کولرهای گازی تی سی ال را با بهترین کیفیت ممکن ارائه خواهد داد.

ضمانت خدمات تعمیر کولر گازی تی سی ال

خدمات تعمیر کولرگازی تی سی ال، با گارانتی و ضمانت‌نامه‌ی معتبر 180 روزه صورت خواهد گرفت. تمامی اطلاعات شما پس از ثبت درخواست تکنسین و انجام خدمات توسط آنها، در سیستم ذخیره خواهد شد. چنانچه طی این بازه‌ی زمانی ایراد کولر گازی تی سی ال شما مجددا برگشت، تکنسین به محل مورد نظر شما اعزام شده، دستگاه‌تان بدون دریافت کوچک‌ترین هزینه‌ای تعمیر خواهد شد.

تعمیرکار کولر گازی تی سی ال

همان‌طور که بارها به این موضوع اشاره شد، کلیه‌ی تکنسین‌هایی که برای برای تعمیر کولر گازی تی سی ال به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند، بالاترین تجربه و شناخت را نسبت به لوازم خانگی تی سی ال دارند. علاوه بر این، نکته‌ی بسیار مهمی که در مورد انتخاب و اعزام تکنسین‌ها به محل، در کارباما به آن بسیار توجه شده است، نداشتن سوءپیشینه‌ی این افراد است. کلیه‌ی تکنسین‌های مجموعه کاراباما، دارای گواهی عدم سوءپیشینه از تمامی مراجع قانونی و ذی صلاح هستند و شما با خیال راحت می‌توانید به این افراد اعتماد کنید.

خدمات تخصصی کاراباما برای کولر گازی تی سی ال شما

مسلما هر سال و یا با بروز هر مشکلی برای کولرتان قصد تعویض آن را ندارید. اما بهتر است بدانید که در صورتی که از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، خسارات زیادی را دیده و ممکن است مجبور به اینکار شوید. به همین دلیل هر ساله کولر گازی تی سی ال خود را سرویس کرده و در مواقع خرابی آن حتما به متخصص تی سی ال معتمد خود مراجعه نمایید.

نصب اصولی و بر طبق استاندارد کولر گازی تی سی ال، علاوه بر اینکه در کارکرد پربازده دستگاه تاثیر گذار است، از بروز برخی مشکلات رایج کولر گازی نیز جلوگیری می نماید. سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی تی سی ال نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.

کاراباما با تکیه بر دانش تخصصی به روز، سالها تجربه تعمیرات تخصصی انواع کولرهای تی سی ال و تعهد متخصصین تی سی ال خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی تی سی ال را در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. افزون بر آنچه که موجب صلاحیت تعمیرکاران متخصص ما برای رسیدگی به کولر گازی شما می شود، با بیمه دستگاه شما از سوی شرکت نگران هیچ گونه خسارات نخواهید بود و نیز با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه به شما کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین خواهیم کرد.

کاراباما تمام مشکلات کولر گازی تی سی ال شما را رفع می کند؟

مشکلات متداولی که کولرهای گازی تی سی ال ممکن است با آن مواجه شوند، بسیار گسترده هستند و نیاز به بررسی تخصصی دارند. برخی مشکلاتی که برای کولر گازی به وجود می‌آیند خیلی سطحی هستند و خودتان می‌توانید با بررسی کدهای خطا در دفترچه راهنما اقدام به رفع آنها کنید.

ولی گاهی اوقات ممکن است مشکلات به وجود آمده بسیار تخصصی باشند و نیاز باشد که بررسی‌های تخصصی‌تر، توسط تکنسین صورت بگیرد. خبر خوب اینکه کاراباما تمامی مشکلاتی که ممکن است کولر گازی تی سی ال شما با آن مواجه شود را به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد کرد.

از جمله مشکلات متداولی که ممکن است کولرهای گازی تی سی ال با آن مواجه شوند عبارتند از:

 • جریان بیش از حد هوا
 • بالا بودن دمای تخلیه بیشتر از حد مجاز
 • بالا بودن دمای سیم‌پیچ واحد خارجی
 • نقص فنی در درایو
 • ناهنجاری ارتباط با واحد داخلی
 • حرارت بیش از حد کمپرسور (سوئیچ در بالای کمپرسور)
 • نقص سنسور دمای هوا در واحد خارجی
 • نقص سنسور دمای سیم‌پیچ (کویل) در واحد خارجی
 • نقص سنسور دمای لوله تخلیه در واحد خارجی
 • نقص سنسور ولتاژ
 • نقص سنسور جریان
 • ایراد IPM
 • ایراد ارتباط در واحد خارجی
 • عدم فیدبک موتور فنDC
 • و…

 کاراباما قطعات کولر گازی تی سی ال را هم تعمیر می کند؟

کلیه‌ی تکنسین‌های کاراباما ملزم به تعمیر قطعات آسیب‌دیده هستند و تنها در صورتی که قطعه آسیب‌دیده قابل تعمیر نباشد، اقدام به تعویض قطعه خواهند کرد. از جمله قطعاتی که امکان تعمیر آنها توسط تکنسین وجود دارد، عبارتند از:

 • برد کنترل اصلی
 • برد کنترل دما
 • برد رله
 • ترموستات
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • ترمیستور
 • اورلود
 • و…

کاراباما کدام مدل‌های کولر گازی تی سی ال را تعمیر می کند؟

از آنجایی که تکنسین‌های کاراباما شناخت کامل و کافی نسبت به تمامی مدل‌های موجود کولر گازی تی سی ال دارند، می‌توانند به بهترین شکل ممکن تمامی مدل‌های این برند را تعمیر کنند. از جمله رایج‌ترین مدل‌های کولر گازی تی سی ال در بازار ایران:

 • اینورتر تی سی ال ۹۰۰۰ BTU مدل TAC-09CHSA/XA81I
 • اینورتر تی سی ال ۱۲۰۰۰ BTU مدل TAC-12CHSA/XA81I
 • اینورتر تی سی ال ۱۸۰۰۰ BTU مدل TAC-18CHSA/XA81I
 • اینورتر تی سی ال ۲۴۰۰۰ BTU مدل TAC-24CHSA/XA81I
 • تی سی ال ۲۴۰۰۰ BTU مدل TAC-24CHSA/VA
 • تی سی ال ۹۰۰۰ BTU مدل TAC-09CHSA/VA
 • تی سی ال ۱۲۰۰۰ BTU مدل TAC-12CHSA/VA
 • تی سی ال ۱۸۰۰۰ BTU مدل TAC-18CHSA/VA
 • تی سی ال ۱۲۰۰۰ BTU مدل TAC-12CHSA/KET3
 • تی سی ال ۱۸۰۰۰ BTU مدل TAC-18CHSA/KET3
 • تی سی ال ۲۴۰۰۰ BTU مدل TAC-24CHSA/KET3

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی تی سی ال را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات کولر گازی تی سی ال را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

کاراباما برخلاف سایر مجموعه‌ها، تنها تعمیرات لوازم خانگی را انجام داده و بیش از 10 سال با آموزش‌های دوره‌ای و آشنا نمودن تکنسین‌ها با روش‌های نوین تعمیرات، آزمون ورودی و نظارت بر تمامی سفارش‌ها تلاش کرده است تا به عنوان تخصصی‌ترین مجموعه لوازم خانگی در ایران شناخته شود.

با توجه به دلایل مختلف خرابی کولر گازی، اعلام هزینه نهایی پس از عیب یابی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و با نظارت مستقیم کاراباما به مشتریان اعلام خواهد شد.

به دلیل حضور تکنسین‌های تعمیر اسپلیت تی سی ال کاراباما در تمامی مناطق تحت پوشش، امکان ارائه خدمات در همان روز فراهم می‌باشد.

بله؛ تمامی خدمات ارائه شده توسط کاراباما با 6 ماه گارانتی انجام می‌شود.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
فروغ نخشب

خانه اصفهان کولرگازی اسپیلیت tcl داریم که احتیاج به بررسی وگازگیری داره

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

یوسف بستان

سلام خسته نباشید
من نصاب پکیج و کولر گازی واسپیلیت هستم مدرک فنی حرفه ایی دارم میخواستم نمایندگی نصب و تعمیر بگیرم
از شهرستان خوی هستم لطفا راهنمایی کنید متشکرم

پاسخ دهید