تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی وستینگهاوس

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند وستینگهاوس برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که وستینگهاوس از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند وستینگهاوس جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی وستینگهاوس در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین وستینگهاوس در کاراباما با نصب لباسشویی وستینگهاوس بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی وستینگهاوس با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی وستینگهاوس را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی وستینگهاوس به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی وستینگهاوس در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی وستینگهاوس پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی وستینگهاوس را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی وستینگهاوس، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی وستینگهاوس که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی وستینگهاوس

از جمله خدمات ماشین لباسشویی وستینگهاوس (Snowa) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی وستینگهاوس خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی وستینگهاوس

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی وستینگهاوس شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
محمد سلیمانی

سلام
چگونه میتوان صدای زنگ باز و بسته شدن درب یخچال فریزر وستینگهاوس را قطع کرد.
با تشکر
سلیمانی

پاسخ دهید

سمیه مقصود علی

سلام. ماشین لباسشوییم روشن میشه و آب میگیره ولی لگنش نمیچرخه و بعد از چند دقیقه برنامه رو قطع میکنه. چرا؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این مشکل دلایل زیادی داره که باید یکی یکی تست بشه ممکنه از خازن راه انداز باشه ممکنه موتور مشکل داشته باشه و…. لطفا با یک تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی وستینگهاوس مشورت کنید تا از نزدیک لباسشویی شما را برسی کنند

  پاسخ دهید

   حسین باب الخانی

   محل سکونت ما نجف آباد اصفهان است تا الان چندتا تعمیرکار آوردیم ولی مشکل حل نشده موقع شستشو دیگ نمیچرخه واب زیادی برمی‌داره طوری که از دریچه پودر شستسو آب سرریز میکنه آیا متخصص شما میتونه به ما کمک کنه

   پاسخ دهید

سمیه مقصود علی

وستینهاوس مدل lm6105

پاسخ دهید

  سمیراگودرزی

  درود به شما. ببخشید من لباسشویی westinghouse مدل ۸۴۲ خریدم ولی دست دو.. بلد نیستم باهاش کار کنم میشه توضیح بدین چطوری باید کار کنه باهاش یه دونه لباس هم نشستم باتشکر

  پاسخ دهید

کاوه کاشفی

سلام ماشین لباسشویی whestin-house lme 6087 است جدیدا آب به داخل محل قرارگیری لباسها نمرود و همش ابه به داخل محل برف میآید و بعد خارج میشود
لطفا راهنمآییم نمایید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  لطفا کمی واضحتر توضیح بدید این که اب داخل محل برف میاید یعنی چی ؟
  اگر منظور شما جاری شدن اب در جایی غیر از دیگ لباسشویی وستینگ هاوس شماست است باید عرض کنم که امکان خرابی یا پاره شدن شلنگ های ابرسانی میباشد

  پاسخ دهید

مهدی صدیقی

سلام،ماشین لباسشویی وسنینگهاوس اتومات 12 کیلویی 7 سال پیش خریدم، دستگاه،روشن میشه،ابگیری میکنه،میچرخه،اولش بعضا ارور E43رو اون اواخر میداد وبعضی وقتها نمیداد و کلا درست کارمیکرد،حالا اون اواخر هنگام کار یهو E43 میاد و قطع عملیات میکنه،میرم رو قسمت آخر خودم دستی تخلیه و آبکشی رو میزنم آب رو تخلیه میکنه و اواخر تخلیه هنگام چرخش سریع باز همون ایراد میاد،فیلمش رو دارم اگر تلگرام داشته باشید ممنون میشم راهنمایی کنید،من تبریزم و اون موقع ولیعصر نمایندگی داشت خریدم حالا کسی رو نمیشناسم به وستینگهاوس مسلط باشه و وسایلش رو داشته باشه،اکثر وسایلش الکترولوکس هست.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی با توجه به توضیحات شما باید عرض کنم که امکان خرابی در تایمر دستگاه زیاد است ولی در کل باید این مشکل توسط یک تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی برسی و عیب یابی شود

  پاسخ دهید

  سلام وقت شما بخیر
  ماشین لباسویی وایت وستینگ هاوس فقط برنامه شستشو را اجرا نمیکنه و بعد از ورود اب نمیچرخه اما برنامه اب گیری و چرخش خشک کردن را انجام میده

  پاسخ دهید

سلام
ماشین لباسشویی من موقعی که آب باید وارد ماشین شود از دریچه جلویی که محل ریختن مایعات شستشو میباشد هارج میشود
لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این آب به چه شدتی وارد میشود ؟ اگر و از کدام ناجبه ؟ اگر از قسمت بالایی جا پودری خارج میشود امکان گرفتگی خروجی اب وجود دارد که با پاچش آب این اب به بیرون ریخته میشود و اگر از پایین جاپودری خارج میشود امکان ترک برداشتن جا پودری ماشین لباسشویی وجود دارد

  پاسخ دهید

فاطمه زمانی

با سلام
چگونه میتوان از نحوه عملکرد لباسشویی های سطلی وستینگ هاووس مدل های قدیمی تر اطلاع حاصل کرد؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما باید از یک تعمیرکار بخواهید که به صورت حضوری موارد را به شما اموزش دهند

  پاسخ دهید

فاطمه زمانی

با سلام
چگونه میشود از نحوه عملرد لباسشویی های سطلی وستینگ هاوس مدل های قدیمی تر اطلاع حاصل کرد؟

پاسخ دهید

کمال جبارزاده

درود برشماباد
مایک دستگاه لباسشویی وستینگ هاوس مدل K95Eداریم وتایمر ان در گام 2تا3 گیر میکند واب را قطع نمیکند واب از لباسشویی به بیرون ریخته می شود اگر تایمر گفته شده را داری ویا میتوانید معادل سازی انجام بدهید بفرمایید به خدمت رسیده واز کمک شما وخرید تایمر فوق وراهنمایی شما بهره مند شویم مادر شهر زنجان زندگی میکنیم همراه ما 09122418799 میباشد
رمز ایمیل را فراموش کرده ایم اگر دستوری بود تک زنگی به همراهم بفرمایید من تماس میگیرم

پاسخ دهید

مجید بارانی

درود
ایا لباسشویی western houseبا westing house یکیه یا نه؟اگه نه چه تفاوتی با هم دارن.

پاسخ دهید

ناناز محمدی

با سلام
مدتی است که لباسشویی من خشک نمیکند و روی دور تند نمیرود و بعضی جاها اصلا تایمر حرکت نمیکند و باید آن را با دست حرکت دهیم و همچنین به طور اتوماتیک خاموش نمی شود و باید با دست خاموش کنیم و آب را هم گرم نمیکند و به همین دلیل لباس ها تمیز نمی شود لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

زین العابدین زارع

با سلام
مدتی است که لباسشویی خشک نمیکند و روی دور تند نمیرود و همچنین به طور اتوماتیک خاموش نمی شود و باید با دست خاموش کنیم و آب را هم گرم نمیکند و به همین دلیل لباس ها تمیز نمی شود مدل ماشین هم wt 842 می باشد. لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

معلمی

با سلام
لباسشویی وستینگهاوس ده کیلویی درب از بالا دارم. قطعه ای که بر روی پوشش بالایی ماشین نصب شده و کار قطع کن و قفل کن را انجام می دهد اخیرا دود می کند و بوی پلاستیک سوخته می دهد. آیا قابل تعمیر است؟ اگر نه تعویض می شود و یا اصلا می شود حذفش کرد؟

پاسخ دهید

حسین باب الخانی

محل سکونت ما نجف آباد اصفهان است تا الان چندتا تعمیرکار آوردیم ولی مشکل حل نشده موقع شستشو دیگ نمیچرخه واب زیادی برمی‌داره طوری که از دریچه پودر شستسو آب سرریز میکنه آیا متخصص شما میتونه به ما کمک کنه

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام حسین عزیز
  بله، شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید