تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی هایسنس

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی هایسنس

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند هایسنس برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که هایسنس از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند هایسنس جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی هایسنس در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین هایسنس در کاراباما با نصب لباسشویی هایسنس بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی هایسنس با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی هایسنس توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی هایسنس را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی هایسنس به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی هایسنس در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی هایسنس پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی هایسنس را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی هایسنس، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی هایسنس که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی هایسنس را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی هایسنس

از جمله خدمات ماشین لباسشویی هایسنس (Hisense) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی هایسنس خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی هایسنس

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی هایسنس شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
شهریار

یه برد هایسنس لازم دارم اگه هست تماس بگیرین لطفا

پاسخ دهید

شهریار

یه برد هایسنس هفت کیلو به مدل1224 نیاز داشتم اگه دارین لطفا تماس بگیرین09149774556
09389713878

پاسخ دهید

سلام ما لباس شویی هایسنس داریم الان نزدیک 3 سال استفاده میکنیم جديدا از قسمت بالایی ک پودر میریزیم از اونجا آب ميده بیرون مشکلش از چيه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال گرفتگی منافظ ورود و خروج اب به جا پوردی زیاد است که باید برسی و رفع شود

  پاسخ دهید

سلام
علت اختار دادنF1در ماشین لباسشویی هایسنس۸کیلویی چیه؟توهمه برنامه هاش حداقل سه بار اختار F1 تکرار میشه وباید پلی کنیم تادوباره شروع به کار کند.
ممنون میشم ایرادش را بگید

پاسخ دهید

  رضا پهلوان هاشمی

  سلام، 1_ مدتی است لباشویی موقع شروع کار درجا کار میکنه و دیگ نمی چرخه، کمی لباسها رو جابجا میکنم راه می افته،
  2_ زمان شرع دور تند لرزش شدید و حالت لقد زدن با صدای زیاد میده که باز با جابجایی لباسها درست میشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

علت اخطار F1 در ماشین لباسشویی هایسنس چیشت.لطفا کمک کنید.در همه بر نامه هاش حد اقل3بار اخطار میده.که باید کلیدپلی را بزنیم تا به شستن ادامه بده.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  مشکل در برد فرمان یا موتور ماشنی لباسشویی شماست که باید برسی و عیب یابی دقیق صورت گیرد

  پاسخ دهید

مصطفی صالحی

سلام خسته نباشید،روی برد یک مقاومتی است که سوخته و با کدR020 میباشد، چند جا بردم نتوانستن تشخیص بدن که اهم آن یا توان آن چقدره بعلت سوختگی وسیاه شدن رنگهای آن ممنون میشم کاتالوگی، نقشه ای ازبردآن یاعکس مقاومت را برام بفرستید،خلاصه راهنمایی کنید.متشکرم
Hisense HQ B75 -1228 این مدل لباسشویی

پاسخ دهید

موسی خانی

سلام وقت بخیر.علت خطا f09 در ماشین لباسشویی هایسنس ۱۲۲۴چیه؟مرسی

پاسخ دهید

سعید زبیدی

سعید
سلام.بعد از پایان کار لباسشویی وقتی لباسها را در میاوریم.بعد از ۱۰ دقیقه داخل دیگ دستگاه مقداری آب وجود داره.آب را از شلنگ خروجی پایین دستگاه خارج میکنیم ولی دوباره که از ماشین که استفاده میکنیم باز همین مشکل وجود دارد.لطفا بگویید چکار باید کرد..ممنون

پاسخ دهید

حزبیان

سلام یک ماشین لباسشویی هایسنس دارم یک ساله خریدمش الان بدنه و داخل لباس شویی برقدار شده مشکلش چیه؟؟؟

پاسخ دهید

مصطفی عالی پور

سلام من نیاز به برد ماشین لباسشویی هایسنس مدل XQG75_1228 دارم
از کجا باید خرید کنم ؟
لطفا راهنمایی کنید اگه موجود دارید

پاسخ دهید

حسین میرزایی

سلام! من یک لباسشویی اتومات درب از بالای هایسنس دارم که به علت بیش باری فلکه آن(پره هایی که لباسها را به حرکت در می آورد) شکسته و از هزارخاری اش جدا شده است! چطور میتوانم یک فلکه جدید و نو تهیه کنم! قابل ذکر است که من شاهرود ساکن هستم و قطعه مورد نظر در اینجا وجود ندارد ! با تشکر

پاسخ دهید

جاوید

سلام یه چند وقتیه لباسشویی هفت کیلو مدل ۱۲۲۴ بعد از چند ۶ دقیقه اخطار water tap closed میده در صورتی که آب میزنه داخل، میتونید کمکم کنید چیکار کنم؟؟
ضمنان شیر برقی را درآوردم و فیلترشو تمیز کردم ولی باز هرچند دفعه شستشو یه بار اخطار میده.

پاسخ دهید

اصغر کشتکاری

سلام – ماشین لباسشویی هایسنس مدل XQG90-1224 ارور F22 میده مشکل چیه ؟ بینهایت سپاسگذارم .

پاسخ دهید

محمد جعفری

برد ماشین لباسشویی هایسنس سوخته

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

محمد جواد شیرآقایی

سلام لباس شویی ما خرابه لطفا تماس بگیرید تا توضیح لازم را بدم

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام محمد جواد عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

بابایی

سلام ،قفل درب ماشین لباسشویی خراب شده تعمیرکار اومده باز کرده و گفته قفل تهیه کنید، میخواستم بدونم نحوه تعمیر شما به چه شکلی هست، ممنون

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

مجتبی

سلام روز بخیر
ماشین لباسشویی هایسنس 9 کیلو مدل HR-1224
خطای F12 میده که ظاهرا مربوط به المنت یا برد الکترونیک هست.
سوال من این هست اگر علت از برد الکترونیم باشه هزینه تعمیر با تعوضی اون چقدر هست؟؟؟
سپاس

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام مجتبی عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید