نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی مجیک توسط نمایندگی لباسشویی مجیک

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات لباسشویی مجیک که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی مجیک اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های ماشین لباسشویی مجیک، مناسبترین فرد جهت تعمیر ماشین لباسشویی مجیک شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

اگر به دلیل مشکلات متداول ماشین لباسشویی از جمله روشن نشدن یا شروع نشدن برنامه شستشو، نچرخیدن دیگ، قفل شدن درب لباسشویی، تخلیه نکردن، سرریز کردن، نشتی آب و… لباسهای کثیفتان روی هم تلنبار شده و سردرگم و کلافه به دنبال تعمیرکار مناسب جهت تعمیر لباسشویی مجیک خود هستید، کافیست تعمیرات دستگاه خود را به متخصصان نمایندگی لباسشویی مجیک بسپارید تا با عیب یابی و تعمیر قطعات لباسشویی مثل تایمر، برد کنترلی، موتور، پمپ، قفل درب و … مشکل آن را در سریعترین زمان ممکن برطرف نمایند.
تعمیر ماشین لباسشویی به خصوص تعمیر لباسشویی برند های خارجی مانند مجیک، به دلیل تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است. به طوری که انجام این تعمیرات توسط افراد ناشی می تواند هزینه ها و خسارات گزافی را برای شما به بار آورد. در همین راستا، متخصصین نمایندگی ماشین لباسشویی مجیک با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مجیک

خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک (Magic) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی مجیک است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات مجیک  گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مجیک بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی مجیک تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات ماشین لباسشویی مجیک به صورت شبانه روز در نشمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مجیک در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس ماشین لباسشویی مجیک

سرویس ماشین لباسشویی مجیک

رسیدگی به ماشین لباسشویی مجیک و مراقبت از آن به افزایش عمر مفید دستگاه کمک می کند. متخصصین کاراباما با ارائه سرویس ماشین لباسشویی مجیک در حفظ کارآیی دستگاه شما به یاری تان می آیند. با انجام سرویس های منظم سالانه و یا هر شیش ماه یکبار، می توان هرگونه ایراد جزئی موجود در لباسشویی را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ و دردسری کلافه کننده، برطرف نمود و درنتیجه ماشین لباسشویی را در شرایط کاری بسیار خوب و بهره وری بالا نگه داشت.

سرویس لباسشویی مجیک توسط متخصصین لباسشویی کاراباما، با بهترین کیفیت ممکن انجام شده و مجموعه اقداماتی همچون بررسی لباسشویی و بخش های مختلف آن، بررسی و تعمیر یا تعویض قطعات مختلف و اجزاء دستگاه، تعویض لاستیک دور درب و… را در بر می گیرد.

نصب ماشین لباسشویی مجیک

نصب ماشین لباسشویی مجیک

نصب ماشین لباسشویی مجیک شامل مراحل و اقداماتی است که باید به صورت صحیح و اصولی انجام شود. نصب لباسشویی مجیک از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که نصب غیر اصولی و نادرست لباسشویی مجیک می تواند منجر به مشکلاتی بسیار جدی در آینده مانند آسیب رسیدن به موتر به مرور زمان شود. از طرفی با معرفی مدل های جدید لباسشویی مجیک، نحوه چگونگی نصب آن ها نیز می تواند گاها پیچیده و تخصصی باشد، چرا که برخی از تنظیمات و قطعات آنها با سیستم لوله کشی و برقی کشور ما همخوانی ندارد و ممکن است نیاز به تغییراتی در هنگام نصب شود.

تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کاراباما با سالها تجربه در زمینه نصب لباسشویی مجیک، به این مهارت دست یافته اند تا حتی مدرن ترین لباسشویی های Magic را نیز به شیوه صحیح و اصولی نصب و راه اندازی نمایند. از جمله اقدامات انجام گرفته در این خصوص می توان به انتخاب جایگاه مناسب برای نصب دستگاه، تراز بودن، اتصال شیرهای آب و اتصالات برقی، لوله کشی های ورودی و خروجی و… اشاره نمود.

عیب یابی و مشکلات رایج ماشین لباسشویی مجیک

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص ماشین لباسشویی مجیک بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم لباسشویی شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد لباسشویی تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی خود نباشید. متخصصان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کاراباما، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول ماشین لباسشویی به کمک شما خواهند آمد.

عیب یابی ماشین لباسشویی مجیک از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات لباسشویی تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم لباسشویی خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر لباسشویی مجیک نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه ماشین لباسشویی مجیک شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

ماشین لباسشویی آبریزش دارد و یا چکه می‌کند:
این مشکل می تواند به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی، شل شدن شلنگ ها، انسداد شلنگ تخلیه، پمپ ها، نشتی و سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ لباسشویی و شلنگ تزریق آب به دیگ و غیره باشد. دقت داشته باشید که در صورت مشاهده هرگونه آبریزش باید فوراً تا برطرف شدن مشکل دستگاه را از برق کشیده شده و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید چون احتمال برق گرفتگی یا ریختن آب روی موتور یا اجزای الکترونیکی دستگاه وجود دارد و این مسئله باعث ده ها برابر شدن هزینه تعمیرات خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت نشت آب (آبریزش) از ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

آب ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی شود:
در صورتی که پمپ تخلیه شما معیوب باشد، تسمه فرسوده یا پاره شده باشد و یا شلنگ تخلیه آب مسدود شده باشد، آب در داخل دیگ ماشین لباسشویی مانده و تخلیه نمی شود. در صورتی که آب به درستی تخلیه نشود امکان بروز مشکلات جدی دیگری نیز بوجود می آید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

لکه هایی بر روی لباس ها بوجود آمده است:
اگر لباس دارای لکه بوده و این لکه ها پس از شست و شو هنوز باقی مانده اند، ممکن است که با شست و شوی آب و مواد شوینده پاک نشوند؛ اما در صورتی که لکه ای بر روی لباس نبوده و پس از شست و شو این لکه ها بوجود آمده اند، ممکن است دلیل آن نشت روغن از موتور لباسشویی باشد که دچار مشکل شده است.

ذرات پودر یا مایع شوینده بر روی لباس ها باقی می ماند:
وجود ذرات پودر لباسشویی بر روی لباس های شما ممکن است ناشی از ایراد اجزای داخلی یا تنظیمات دستگاه باشد و یا اینکه شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده و آب به میزان کافی به داخل دیگ منتقل نمی شود.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود و از کار افتاده است:
بسیاری از مواقع این مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ عدم تعادل می باشد که به دلیل عدم توازن بار به وجود می آید. برای رفع این مشکل می توانید لباس ها را به صورت یکنواخت در داخل سبد ماشین لباسشویی قرار دهید و مجدداً دستگاه را راه اندازی نمایید. اگر مشکل همچنان باقی بود ممکن است ایراد از برد فرمان بوده یا تایمر الکترونیکی دچار مشکل شده باشد که در چنین مواقعی باید دستگاه توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی مجیک بازدید شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت روشن نشدن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

سبد ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد و یا اصلاً نمی چرخد:
زمانی که آب موجود در لباس ها در انتهای سیکل شست و شو همچنان زیاد باشد، می تواند نشانه این باشد که سبد لباسشویی به درستی نمی چرخد. این مشکل می تواند به چند دلیل ایجاد شود: سوئیچ درب و یا ضامن درب مشکل داشته باشد، سلنوید چرخش سوخته باشد، مشکلی در سیم های رابط وجود داشته باشد، تسمه دستگاه پاره و یا بریده شده و یا ایرادی در اجزای داخلی یا تایمر الکترونیکی به وجود آمده باشد.

لرزش بیش‌ازاندازه ماشین لباسشویی مجیک:
درصورتی‌ که ماشین شما دچار لرزش بیش از حد می باشد، ممکن است دلیل این مشکل تراز نبودن لباسشویی باشد و یا اینکه دستگاه بر روی کفپوش نامناسب و لق قرار گرفته باشد. همچنین پدها یا نوارهای لرزش گیر داخلی (که ممکن است خورده یا ساییده شده باشند) می توانند عامل این مشکل باشند. دقت داشته باشید که این یکی از شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی است که در صورت برطرف نشدن با هر بار استفاده به اجزای بیشتری آسیب زده و باعث بالا رفتن هزینه تعمیرات خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

آب سرد وجود ندارد:
در این حالت ممکن است شیر ورودی آب سرد به دستگاه بسته نشده باشد و یا رسوبات موجود موجب انسداد شیر و شلنگ متصل به آن شده باشند یا مادر برد اصلی دستگاه فرمان وارد شدن آب به دستگاه را صادر نکند.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماشین لباسشویی شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر لباسشویی مجیک خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

خلاصه خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی مجیک
Rate :
5 based on 7 votes
نوع سرویس
تعمیر ماشین لباسشویی مجیک
ارائه دهنده خدمات
کاراباما,
Ebn-e-Yamin St,N sohrevardi ave,Tehran-19166,
Telephone No.02154584
استان
تهران، کرج
توضیحات
در صورتی که به متخصص حرفه ای و با تجربه برای تعمیر ماشین لباسشویی نیاز دارید ما میتوانیم در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنیم.

تعداد کل نظرات: 33

 • Avatar
  ب محمدب

  با سلام ببخشید لباسشویی من چند وقت لباس ها رو تمیز نمیشوره علتش چی میتونه باشه؟

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   این که میفرمایید لباس رو تمیز نمیشورد منظور شما چیه لطفا واضح تر توضیح بدین

 • Avatar
  مصطفی شهری

  سلام.خسته نباشین یه سه نظام لباسشویی مجیک نیاز دارم از کجا تهیه کنم.(شفت بزرگ).ممنون

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   بهترین راه تهیه از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک شهر یا مرکز استان خودتان است یا اینکه با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 • Avatar
  خراشادی زاده

  لباسشویی من Err 31 میدهد میشه من رو راهنمایی کنین مشکل کجاست ، خودم می تونم درست کنم یا باید با نمایندگی مجاز تماس بگیرم
  من ساکن مشهد هستم ،شماره نمایندگی مجاز مشهد چنده؟

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   این ارور شامل چند خطا بوده و باید نسبت به مشکل دستگاه به معنی کامل این ارور پی برد لطفا اشکال کامل دستگاه را توضیح بدید و اینکه در صورت امکان برای حل کردن مشکل با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک تماس برقرار کنید

 • Avatar
  سعید

  سلام تست مود و ریست لباسشویی مجیک به چه صورت است ؟

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   در مدل های مختلف این تست کاملا متفاوت است لطفا مدل دستگاه خودتون و علت نیاز به ریست داشتن رو عنوان کنید

 • Avatar
  طیبه جعفری

  سلام،ماشین لباسشویی من بعداز اتمام شستشو اخطارE10- میده،مشکلش چیه

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   این ارور بیشتر مربوط به برد فرمان دستگاه است که باید برسی شود

 • Avatar
  مجید کلهرودی از خمین

  عرض سلام وخسته نباشید لباسشویی ما بعد روشن شدن روی صفحه خطای شماره ۱ ۱ میده E11 علتش چیه کار نمیکنه

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   مدل ماشین لباسشویی شما چیه و در چه زمانی این ارور نشان داده میشود

 • Avatar
  سپیده دودانگه

  سلام و خسته نباشید
  ماشین لباسشویی مجیک من وسط شستشو قبل اینکه خشک کن کار کنه ارور e12 داد . مشکلش چیه ؟ میتونم خودم رفعش کنم ؟

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   لطفا ماشین لباسشویی خودتان را یک بار ریست کرده و در صورت برطرف نشدن این مشکل دوباره اعلام بفرمایید

 • Avatar
  حسن قاسمى

  سلام
  ماشین لباسشویى ما قبلا لباسا رو تمیز میکرد ولى الان بعد سه سال تمیز نمیکنه

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   دوست گرامی این مشکل باید توسط یک تعمیرکار متخصص برسی و عیب یابی شود تا بتوان نظر درستی داد

 • Avatar
  افسانه كريمي

  سلام
  أیا این امکان وجود دارد که ماشین ظرفشویی شش نفره رومیزی مجیک را روی زمین نصب کرد . از کجا باید پایه ها خریدای بشه ؟؟
  ممنون

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   از فروشگاه های فروش لوازم یدکی لوازم خانگی در شهر یا شهرستان خودتان

 • Avatar
  علی باستانی

  سلام ماشین لباسشوی من ارور e62 lمیده مدلشم xQG70/968el لطفا سریعتر راهنمای کنید چکار کنم.مشکل چیه

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   احتمالا این مشکل مربوط به سنسور ماشین لباسشویی است ولی باید تخصصی تر مورد برسی قرار گیرد

 • Avatar
  رضا خلیلی

  سلام
  سرویس منوئل ماشین های لباسشویی مجیک را از کجا می شود تهیه کرد ؟بسیار ضروری است که برای تعمیر داشته باشیم .

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   مدل ماشین لباسشویی خود را عنوان کنید در صورت امکان راهنمایی شود

 • Avatar
  موید

  سلام دستگاه من مجیک ۹۶۸el هست ارور e11 میده ریست هم می کنم مجددا همون اخطارو میده لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar
   کارشناس 2 : علوی

   سلام
   این ارور در چه مرحله ای ظاهر میشود و اینکه از ورود آب به ماشنی ظرفشویی مطمن هستید ؟

 • Avatar
  نادره سرتيب زاده

  ببخشید من ظرفشویی بامبو رو میزیمًو میتونم با رو زمینی تعویض کنم اکبند هست

  • Avatar
   کارشناس 2 : علوی

   سلام
   دوست گرامی ما بخش تعمیرات هستیم و امکان این کار برای ما وجود ندارد لطغا با دفاتر فروش تماس یگیرید و این سوال را مطرح کنید

 • Avatar
  مهدی عزتی

  سلام. وقت بخیر. ظرفشویی ۸ نفره مجیک پس از آب گیری و حین شستشو – احتمالا در زمان تخلیه – هنگ میکند. و سه چراغ بالای کلید start ثابت روشن می مانند. و آب تخلیه کامل نمیشود و صدای تخلیه هم مثل همیشه نیست.ولی مقدار آب داخل مخفظه کم میشود که نشان می دهد که کمی آب تخلیه می شود .
  کدام احتمال بیشتر است. خرابی پمپ تخلیه یا گرفتگی لوله و مسیر تخلیه ؟
  ممنونم از راهنمایی شما

 • Avatar
  خلیلی

  باسلام و احترام
  یک ظرفشویی رومیزی مجیک مدل ۱۶۵۲ دارم. شیلنگ آب ورودی و خروجی آن را چگونه می توانم خریداری کنم لطفا” راهنمایی نمایید.

 • Avatar
  امین احتشامی

  سلام خدا قوت یه ماشین ظرفشویی مجیک دارم ارور اف۳ میده دلیلش چیه

 • Avatar
  امین احتشامی

  مدل kor-2155

 • Avatar
  حسنی

  سلام خسته نباشید ما ماشین اباس شویی مجیک دادیم وسط خشک کردن ایستاد و کار نکرد و علامت ال ظهار شد روی برد و یک چشمک زن هم قبلش روشن شد

 • Avatar
  پرویز خسروی

  سلام من یک ماشین لباسشویی مجیک خریدم وخونم لرستان هست شماره نمایندگی برای نصب رایگان رو ندارم لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید خیلی خیلی ممنونم.

 • Avatar
  رحمان فیاض

  سلام ……برای ماشین لباسشویی مجیک تو شهر رشت نمایندگی ندارید ؟؟؟ اگر هست لطفا شماره تماس یا آدرس نمایندگی رو بفرمایید .ممنون

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *