تعمیر پکیج دیواری در کرج

جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات پکیج، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

بروز مشکل و خرابی پکیج دیواری تان نگرانی ندارد

سیستم های گرمایشی از ضروری ترین وسایل خانه هستند و پکیج دیواری یکی از بهترین سیستم ها برای تامین آب گرم و حرارت مورد نیاز در زمستان است. اما صرف نظر از برند و مدل پکیج دیواری شما، مراقبت از آنها بسیار حائز اهمیت است. زیرا این دستگاه ها بسیار حساس و پرکار هستند و بروز مشکل و خرابی آنها چندان دور از انتظار نیست.

برای مراقبت از پکیج، سرویس هر ساله آن لازم و ضروریست، چرا که باعث برطرف شدن مشکلات و ایرادات جزئی شده و عملکرد دستگاه را در بالاترین حد خود حفظ خواهد کرد. اما برای سرویس پکیج خود و یا تعمیرات آن در هنگام بروز مشکل، باید محتاطانه رفتار کنید. با توجه به اینکه ساختار پکیج پیچیده بوده و از طرفی این وسایل گازسوز و در داخل خانه شما هستند، ریسک خطرات احتمالی ناشی از نشتی، آتش سوزی و انفجار بالاست. بنابراین تنها از خدمات افراد متخصص و باتجربه برای رسیدگی به دستگاه خود استفاده کنید. کاراباما با بیش از صدها تعمیرکار متخصص پکیج هر برند، در سرتاسر کرج، نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری شما را در سریعترین زمان ممکن و به صورت گارانتی شده انجام خواهد داد.

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور در کرج

تعمیرات ایران رادیاتور

بخش عمده ای از بازار سیستم های گرمایشی را ایران رادیاتور تصاحب کرده است. کیفیت خوب و عملکرد بالای پکیج های دیواری ایران رادیاتور سبب محبوبیت آنان و رضایت بالای مشتریان شده است. با این حال، بروز مشکل و خرابی این پکیج های دیواری در صورتی که مراقبت و سرویس نشوند، به سرعت اتفاق خواهد افتاد. مشکلاتی همچون روشن نشدن پکیج، نشتی آب، افت فشار، گرم نکردن آب و... در پکیج های دیواری ایران رادیاتور رایج بوده که البته جای نگرانی ندارند. هر گونه مشکل پیش آمده برای پکیج شما به راحتی قابل رفع خواهد بود. ممکن است تجربه تکرار مشکل دستگاه را پس از تعمیرات آن داشته باشید. در صورتی که پکیج ایران رادیاتور خود را به متخصص ایران رادیاتور بسپارید، سرویس و تعمیرات آن به صورت اصولی و استاندارد انجام شده و احتمال بروز مجدد مشکل را ناچیز می کند. کاراباما بیش از دهها متخصص حاذق و کارکشته ایران رادیاتور را در تمام محلات کرج در اختیار داشته و در سریعترین زمان، امکان ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما را تنها با یک تماس فراهم کرده است.

تعمیرات پکیج دیواری بوتان در کرج

تعمیرات بوتان

اگر پکیج دیواری بوتان را برای گرمایش خانه یا محل کارتان انتخاب کرده اید، انتخاب درست و به جایی داشته اید. اکنون باید به فکر مراقبت از دستگاه ارزشمند خود باشید، زیرا هزینه خرید مجدد پکیج در شرایط اقتصادی حاضر بسیار بالاست. مراقبت از پکیج با سرویس منظم آن انجام می شود، اما انتخاب تعمیرکار سرویس کننده پکیج تان مهمترین بخش قضیه است. تنها افراد دارای صلاحیت، برای رسیدگی به پکیج بوتان شما انتخاب درستی هستند. درواقع متخصص بوتان کسی است که صلاحیت لازم برای سرویس یا تعمیر پکیج بوتان را دارد. زیرا با دانش تخصصی بالا و مهارت و تسلطی که از تجربه هزاران تعمیرات خود بر انواع مدل های بوتان کسب کرده است، قادر به رفع اصولی و بر طبق استاندارد هر گونه مشکل پیش آمده برای دستگاه شما می باشد. بیش از دهها متخصص بوتان در کاراباما در اقصی نقاط کرج مشغول به فعالیت هستند و خدمات نصب، سرویس و تعمیرات پکیج بوتان را در سریعترین زمان و در منزل شما ارائه می نمایند. خدمات متخصصین ما شامل گارانتی چند ماهه بوده و نگرانی های شما را از هر بابتی برطرف خواهد نمود.

تعمیرات پکیج دیواری ایساتیس در کرج

تعمیرات ایساتیس

محفظه احتراق بسته، فن داخلی جهت خروج دود و دودکش دو لایه برای تامین اکسیژن که سبب ارتقای عملکرد و افزایش بهره وری انرژی پکیج می گردد، تنها بخشی از ویژگی های پکیج دیواری ایساتیس هستند. ایساتیس از برندهای مطرح بازار است که از کیفیت بالایی هم برخوردار است. اما اگر برای خانه یا محل کارتان از این پکیج استفاده می کنید، ممکن است مشکلاتی از جمله جرم گرفتن مبدل، اختلال در عملکرد پمپ، ایراد شیر گاز و... را دیده باشید. مراقبت از پکیج دیواری ایساتیس با سرویس آن در شروع زمستان، یکی از راه حل های موجود برای جلوگیری از بروز این مشکلات و خرابی پکیج دیواری شما در اواسط زمستان است. ما نگرانی های شما در رابطه با یافتن تعمیرکار منصف و کاربلد، سرعت در انجام خدمات و کیفیت خدمات انجام شده را به خوبی درک می کنیم. با انتخاب کاراباما جهت نصب، سرویس یا تعمیر پکیج ایساتیس خود تمامی این نگرانی ها برطرف می شوند. با بیش از دهها متخصص مجرب ایساتیس در سرتاسر کرج، امکان ارائه خدمات در همان روز یا فردای آن را ممکن ساخته و با اعطای گارانتی معتبر به شما کیفیت خدمات خود را تضمین و خیال شما را آسوده می کنیم.

تعمیرات پکیج دیواری آریستون در کرج

تعمیرات آریستون

آریستون از جمله برندهای معتبر و باکیفیت خارجیست که دهها مدل پکیج دیواری را در ظرفیت های مختلف تولید کرده است و با کمک تکنولوژی و مهندسی پیشرفته، هرساله با معرفی محصولاتی با کارایی بالاتر و عملکرد بهینه تر توانسته رضایت مشتریان را کسب نماید. اما اگر پکیج دیواری آریستون شما ناگهان خاموش می شود، روشن نمی شود، صدای تق تق بلندی دارد، به اندازه کافی آب را گرم نمی کند یا خیلی گرم می کند و یا مشکلات دیگر، به معنای آن است که به سرویس یا تعمیرات تخصصی توسط متخصص خود احتیاج دارد. کاراباما برای کمک به شما و از میان بردن دردسرهای تعمیرات و ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن، با بیش از دهها متخصص مجرب ایساتیس در تمام محلات کرج در اختیار شماست و با تنها یک تماس تلفنی، سایر کارها را برعهده گرفته و در همان روز یا فردای آن در منزل شما خواهد بود. ما با اولویت قرار دادن تعمیر قطعات پکیج شما، همچون پمپ آب، سیستم فندک، فن هواکش، پرشر هوا، پرشر آب، انواع سوئیچ و مبدل و... به فکر کاهش هزینه های تعمیرات شما هم هستیم.

اگر از پکیج دیواری غیر از برندهای ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس و آریستون استفاده می کنید، نگران نباشید. ما برای بسیاری از برندهای ایرانی و خارجی پکیج، تعمیرکار متخصص در کرج داریم که در سریعترین زمان ممکن خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری شما را به صورت تضمینی ارائه می نمایند. متخصصین ما برندهای پکیج دیواری از قبیل: آلزان، آماتیس، ایمرگاس، تاچی، رادیانت، شاپه، فرولی، گلدیران، لورچ، مکس الیت و... را پشتیبانی کرده و تمامی مدلها و ظرفیت های آنان را تعمیر می کنند. تنها با یک تماس تلفنی یا تکمیل فرم آنلاین، می توانید از خدمات این متخصصان مجرب بهره مند شوید.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

محلات کرج که تحت پوشش خدمات پکیج کاراباما هستند

کاراباما خدمات سرویس و تعمیرات پکیج را در سرتاسر شهر کرج ارائه می نمایند.

متخصصین کاراباما در تمامی محلات کرج از جمله عظیمیه، گوهردشت، فردیس، مهرشهر، جهان شهر، منظریه، کیان مهر و … سفارش می پذیرند.

سایر شهرهای تحت پوشش خدمات پکیج کاراباما:

علاوه بر شهر کرج، متخصصین کاراباما آماده ارائه خدمات در تمامی مناطق استان های تهران، البرز، گیلان و اصفهان می باشند. برخی از شهرهای مهمی که توسط کاراباما پوشش داده می شوند را می توان کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس و اصفهان نام برد.

سوالات متداول

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از 180 روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن چند ده هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.