تعمیر پکیج دیواری در اصفهان

جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات پکیج، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

بروز مشکل و خرابی پکیج دیواری تان نگرانی ندارد

سیستم های گرمایشی از ضروری ترین وسایل خانه هستند و پکیج دیواری یکی از بهترین سیستم ها برای تامین آب گرم و حرارت مورد نیاز در زمستان است. اما صرف نظر از برند و مدل پکیج دیواری شما، مراقبت از آنها بسیار حائز اهمیت است. زیرا این دستگاه ها بسیار حساس و پرکار هستند و بروز مشکل و خرابی آنها چندان دور از انتظار نیست.

برای مراقبت از پکیج، سرویس هر ساله آن لازم و ضروریست، چرا که باعث برطرف شدن مشکلات و ایرادات جزئی شده و عملکرد دستگاه را در بالاترین حد خود حفظ خواهد کرد. اما برای سرویس پکیج خود و یا تعمیرات آن در هنگام بروز مشکل، باید محتاطانه رفتار کنید. با توجه به اینکه ساختار پکیج پیچیده بوده و از طرفی این وسایل گازسوز و در داخل خانه شما هستند، ریسک خطرات احتمالی ناشی از نشتی، آتش سوزی و انفجار بالاست. بنابراین تنها از خدمات افراد متخصص و باتجربه برای رسیدگی به دستگاه خود استفاده کنید. کاراباما با بیش از صدها تعمیرکار متخصص پکیج هر برند، در سرتاسر اصفهان، نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری شما را در سریعترین زمان ممکن و به صورت گارانتی شده انجام خواهد داد.

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

محلات اصفهان که تحت پوشش خدمات پکیج کاراباما هستند

کاراباما خدمات سرویس و تعمیرات پکیج را در سرتاسر شهر اصفهان ارائه می نمایند.

متخصصین کاراباما در تمامی محلات اصفهان از جمله دردشت، کارلادان، گارماسه، طوقچی، پاچنار، کنگاز، لادان، جلفا، لنبان، جی، مرداویج، ولدان، جویباره، رهنان و … سفارش می پذیرند.

سایر شهرهای تحت پوشش خدمات پکیج کاراباما:

علاوه بر شهر اصفهان، متخصصین کاراباما آماده ارائه خدمات در تمامی مناطق استان های تهران، البرز، گیلان و اصفهان می باشند. برخی از شهرهای مهمی که توسط کاراباما پوشش داده می شوند را می توان کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس و اصفهان نام برد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر پکیج دیواری در اصفهان به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.