استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری گلدیران

دانلود دفترچه راهنمای پکیج گلدیران

شرکت گلدیران نماینده رسمی محصولات خانگی و وارد کننده کالاهای طراز اول شرکت ال جی (LG) در ایران می باشد. این شرکت در اواخر دهه 80 شمسی با ساخت پکیج های دیواری با برند خود که از تکنولوژی و قطعات اروپایی در ساخت آنها استفاده شده است، پکیج هایی دیواری در دو مدل پایونیر (Pioneer) و پرستیژ (Prestige) را به بازار عرضه نمود.

از جمله خدمات پس از فروش ارزنده گلدیران تهیه دفترچه های راهنمای فارسی برای محصولات، اعم از پکیج دیواری است که به همراه محصولات به مشتریان تحویل می گردد. دفترچه راهنمای پکیج دیواری گلدیران شامل اطلاعات با ارزشی شامل طریقه نصب دستگاه و نحوه نگهداری آن می باشد که می بایست قبل از استفاده از پکیج دیواری مورد مطالعه قرار گیرد. همچنین مطالب بسیار مهمی چون کدهای خطا یا ارور پکیج دیواری گلدیران و نیز نکاتی در ارتباط با استفاده صحیح و بهینه از دستگاه در داخل دفترچه راهنمای پکیج گلدیران موجود می باشد.

هرچند لازم به توضیح است، که در صورت بروز خطاهای جدی و مشکلات اساسی برای پکیج های دیواری گلدیران، اطلاعات دفترچه تنها تا حدی می تواند کمک کننده باشد. در چنین مواقعی لزوم بازدید دستگاه توسط افراد متخصص و با سابقه در خصوص سرویس و تعمیرات پکیج دیواری گلدیران، وجود خواهد داشت. تکنسین های فنی کاراباما، با بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیرات پکیج گلدیران، می توانند در این زمینه به شما کمک شایانی نمایند. برای اینکار می توانید با شماره 54584-021 تماس گرفته و یا درخواست نصب پکیج خود را بصورت آنلاین ثبت نمایید. 

در این مقاله از کاراباما، فایل pdf دفترچه راهنمای پکیج دیواری گلدیران برای دو مدل پایونیر (Pioneer) و پرستیژ (Prestige) قرار داده شده است که در صورت نیاز می توانید با کلیک بر روی لینک دانلود دفترچه راهنما آن ها را دریافت نمایید.

مدل پایونیر (P302-FW/S | (Pioneer

مدل پایونیر (P262-FW/S | (Pioneer

مدل پرستیژ (Prestige)

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.