خرید ریموت کنترل کولر گازی (اسپلیت) ال جی با ۱۰% تخفیف

درخواست خرید ریموت کنترل کولر گازی ال جی (LG) یا داکت اسپیلت ال جی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

فروش ریموت کنترل کولر گازی

فروش ریموت کنترل کولر گازی ال جی (LG) – ارسال به سراسر استان تهران و البرز (کرج)

ریموت کنترل کولر گازی یکی از لوازمی است که با به‌روز شدن تکنولوژی عضو جدا نشدنی از لوازم و ملزومات کولر گازی شده است که در صورت عدم وجود این وسیله شما نمی‌توانید به‌راحتی از تمامی امکانات کولر گازی استفاده کنید اما ممکن است به دلایل زیادی مانند:

  • گم‌شدن ریموت کنترل کولر گازی
  • خراب شدن ریموت کنترل کولر گازی

و…

شما نیاز به داشتن یک ریموت کنترل اسپیلت جدید داشته باشید که برای خرید ریموت کنترل کولر گازی ال جی (LG) به دلیل تخصصی بودن و کمیاب بودن این وسیله شما نمی‌توانید به هرجایی مراجعه کرده و خریداری کنید. ما این مشکل را با پشتیبانی بسیار کامل خود حل کرده‌ایم و انباری کامل از قدیمی‌ترین مدل‌های کنترل کولر گازی ال جی (LG) تا جدیدترین ها را برای استفاده شما موجود داریم. فقط کافیست با شماره تلفن 02154584 تماس حاصل فرمایید تا به‌راحتی یک کنترل کولر گازی ال جی (LG) را خریداری کرده و از کولر گازی خود استفاده نمایید.

آیا میدانید خرید ریموت کنترل کول گازی از ما چه مزیتی برای شما در بر خواهد داشت؟

شما یک ریموت کنترل اصلی و اورجینال را خریداری کرده‌اید

گارانتی 6 ماهه ریموت کنترل خریداری‌شده توسط شما

داشتن یک ریموت کنترل جدید در کمترین زمان ممکن

تخفیف 10 درصدی در ثبت سفارش آنلاین خرید

 شما برای خرید یک ریموت کنترل کولر گازی ال جی (LG) چه مراحلی را طی خواهید کرد؟

بعد از تماس شما با کارشناسان ما و یا ثبت سفارش خرید ریموت کنترل در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد و اطلاعات کاملی از شما درباره مدل کولر گازی دریافت خواهد شد و بعد از طی شدن این مراحل و هماهنگی زمانی به شما ریموت کنترل توسط تکنیسین برای شما ارسال خواهد شد که بعد از چک و تست کردن کامل با کولر گازی شما به شما تحویل داده می‌شود.

سؤالات متداول؟

آیا ریموت کنترل ال جی (LG) خریداری‌شده ضمانت دارد؟

بله ریموت کنترل خریداری شده دارای 6 ما ضمانت است.

ثبت درخواست خرید ریموت کنترل کولر گازی، (اسپیلت) ال جی (LG)

انواع ریموت کنترل کولر گازی ال جی (LG):

ریموت کنترل اصلی کولر گازی ال جی  (Original remote):

ریموت کنترل اصلی ال جی (LG)، کنترلی است که در هنگام خرید کولر گازی ال جی (LG) همراه آن بوده است که معمولاً به دلیل گم شدن یا خراب شدن نیاز به ریموت جدید پیدا خواهید کرد که اغلب به دلیل قدیمی بودن کولر گازی این ریموت تولید نشده و نسبت به مدل‌های مختلف موجودی کمتری در انبار وجود دارد.

سکند ریموت ال جی (Second remote):

سکند ریموت ال جی (LG)، ریموت جایگزین مدل اصلی کولر گازی شماست که تمامی کارایی ریموت اصلی حتی بیشتر از آن (دماسنج محلی: قفل کودک صفحه نمایشگر کامل از وضعیت آب و هوایی) را نیز دارد که توسط افرادی که به‌صورت تخصصی در این زمینه فعالت دارند طراحی و ساخته می‌شود.

چرا ریموت کنترل شما عمل نمی‌کند؟

دقت داشته باشید که همیشه زمانی که شما دکمه ریموت کنترل را فشار می‌دهید و هیچ اتفاقی نمی‌افتد نمی‌توان با قطعیت گفت که ریموت کنترل شما خراب‌شده و نیاز به یک ریموت کنترل جدید دارید ریموت کنترل شما یک دستگاه فرستنده است و مادربرد کولر گازی شما یک دستگاه گیرنده گاهی اوقات امکان خرابی در گیرنده وجود دارد که حتماً باید برسی و تعویض شود.

چطور مطمئن شویم که یک ریموت کنترل کولر گازی ال جی (LG) خراب است؟

قبل از هر کاری شما می‌بایست باطری ریموت کنترل ال جی (LG) را با یک باطری نو تعویض کنید اگر مشکل حل نشد حتماً به آموزش تست ریموت کنترل کولر گازی مراجعه کنید و بعد از خواندن این آموزش حتماً خواهید فهمید که کنترل کولر گازی شما سالم است یا خیر؟

اگر ریموت کولر گازی شما خراب شده است و یا اینکه آن را گم کرده اید، پیشنهاد می کنیم تا هنگام خرید ریموت جدید، مقاله “نحوه خاموش و روشن کردن کولر گازی بدون کنترل” را مطالعه نمایید تا بتوانید از کولر گازی خود استفاده نمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران

سلام، ایا همه کولرگازی های ال جی، با یک کنترل مشترک کار میکنن؟
کنترل کولرگازی ما، وقتی دکمه ای رو فشار میدی، کل صفحه و همه گزینه ها روشن میشه و همه تنظیمات کولر عوض میشن، بردش خرابه؟

پاسخ دهید

حسن لنکری

کنترل اسپیلت الجی موجود دارید

پاسخ دهید