خرید ریموت کنترل تلویزیون ال جی (LG) با ۱۰% تخفیف

درخواست خرید ریموت کنترل تلویزیون ال جی (LG) خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

و یا با شماره 54584-021 تماس حاصل فرمایید

میانگین امتیاز داده شده توسط مشتریان

میانگین امتیاز داده شده توسط ۲۳۹۲۹ مشتری

خرید ریموت کنترل تلویزیون

فروش ریموت کنترل تلویزیون ال جی (LG) – ارسال به سراسر استان تهران و البرز (کرج)

ریموت کنترل تلویزیون یکی از لوازمی است که با به‌روز شدن تکنولوژی عضو جدا نشدنی از لوازم و ملزومات تلویزیون شده است که در صورت عدم وجود این وسیله شما نمی‌توانید به‌راحتی از تمامی امکانات تلویزیون استفاده کنید اما ممکن است به دلایل زیادی مانند:

  • گم‌شدن ریموت کنترل تلویزیون
  • خراب شدن ریموت کنترل تلویزیون

و…

شما نیاز به داشتن یک ریموت کنترل تلویزیون جدید داشته باشید که برای خرید ریموت کنترل تلویزیون به دلیل تخصصی بودن و کمیاب بودن این وسیله شما نمی‌توانید به هرجایی مراجعه کرده و خریداری کنید. ما این مشکل را با پشتیبانی بسیار کامل خود حل کرده‌ایم و انباری کامل از قدیمی‌ترین مدل‌های کنترل تلویزیون ال جی تا جدیدترین را برای استفاده شما موجود داریم. فقط کافیست با شماره تلفن 02154584 تماس حاصل فرمایید تا به‌راحتی یک کنترل تلویزیون ال جی (LG) را خریداری کرده و از تلویزیون خود استفاده نمایید.

همچنین در صورتی که تلویزیون شما خراب شده است و جهت تعمیر تلویزیون ال جی خود به دنبال تعمیرکار هستید، میتوانید درخواست تعمیرات خود را در وبسایت ما ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس حاصل فرمایند. کاراباما سال هاست که تعمیرات لوازم خانگی ال جی را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهد و با وجود اینکه تعمیر تلویزیون ال جی نمیباشد توانسته است در سال های گذشته به صدها هزار نفر از مشترکین ال جی که گارانتی دستگاه آنها به پایان رسیده است خدمات ارائه کند.

آیا میدانید خرید ریموت کنترل تلویزیون ال جی (LG) از ما چه مزیتی برای شما در بر خواهد داشت؟

شما یک ریموت کنترل اصلی ال جی (LG) را خریداری کرده‌اید

گارانتی 6 ماهه ریموت کنترل ال جی (LG) خریداری‌شده توسط شما

داشتن یک ریموت کنترل ال جی (LG) جدید در کمترین زمان ممکن

تخفیف 10 درصدی در ثبت سفارش آنلاین خرید ریموت کنترل ال جی (LG)

 شما برای خرید یک ریموت کنترل تلویزیون چه مراحلی را طی خواهید کرد؟

بعد از تماس شما با کارشناسان ما و یا ثبت سفارش خرید ریموت کنترل در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد و اطلاعات کاملی از شما درباره مدل تلویزیون دریافت خواهد شد و بعد از طی شدن این مراحل و هماهنگی زمانی به شما ریموت کنترل توسط تکنیسین برای شما ارسال خواهد شد که بعد از چک و تست کردن کامل با تلویزیون شما به شما تحویل داده می‌شود.

سؤالات متداول؟

آیا ریموت کنترل خریداری‌شده ضمانت دارد؟

بله ریموت کنترل خریداری شده دارای 6 ما ضمانت است.

خرید ریموت کنترل تلویزیون

ثبت درخواست خرید ریموت کنترل تلویزیون ال جی (LG)

انواع ریموت کنترل تلویزیون:

ریموت کنترل اصلی تلویزیون ال جی (LG) (Original remot):

ریموت کنترل اصلی تلویزیون ال جی (LG) کنترلی است که در هنگام خرید تلویزیون ال جی همراه آن بوده است که معمولاً به دلیل گم شدن یا خراب شدن نیاز به ریموت جدید پیدا خواهید کرد و اغلب به دلیل قدیمی بودن تلویزیون این ریموت تولید نشده و نسبت به مدل‌های مختلف موجودی کمتری در انبار وجود دارد.

سکند ریموت تلویزیون ال جی (Second remote):

سکند ریموت تلویزیون ال جی، ریموت جایگزین مدل اصلی ریموت تلویزیون ال جی شماست که تمامی کارایی ریموت اصلی تلویزیون ال جی و حتی بیشتر از آن را نیز دارد که توسط که به‌صورت تخصصی در این زمینه فعالت دارند طراحی و ساخته می‌شود.

چرا ریموت کنترل تلویزیون ال جی شما عمل نمی‌کند؟

دقت داشته باشید که همیشه زمانی که شما دکمه ریموت کنترل تلویزیون ال جی را فشار می‌دهید و هیچ اتفاقی نمی‌افتد نمی‌توان با قطعیت گفت که ریموت کنترل شما خراب‌شده و نیاز به یک ریموت کنترل جدید دارید. ریموت کنترل شما یک دستگاه فرستنده است و مادربرد تلویزیون شما یک دستگاه گیرنده گاهی اوقات امکان خرابی در گیرنده وجود دارد که حتماً باید برسی و تعویض شود.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
سید عباس صیادی

با سلام خدمت شما دوست عزیز ریموت کنترل تلویزیون ال جی میخواستم با کد AKB73719695

پاسخ دهید