ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین وسایل هر خانه ای می باشد که خراب شدن آن می تواند بسیار دردسر ساز باشد. اگر شما هم با مشکل خرابی لباسشویی خود مواجه شده اید، دیگر جای نگرانی نیست! می توانید سریعا با مرکز تخصصی کاراباما تماس بگیرید و یا اینکه درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات ماشین لباسشویی خود را از طریق فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید. همکاران ما در بخش پاسخگویی به سرعت به مشکل شما رسیدگی می کنند و پس از ثبت جزئیات درخواست شما، نزدیک ترین کارشناس فنی تعمیر لباسشویی را به منزل شما اعزام می نمایند.

کارشناسان کاراباما پس از بازدید از دستگاه شما و ارائه مشاوره رایگان در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی تان، اقدام به تعمیر و یا سرویس لباسشویی شما به بهترین شکل ممکن می نمایند.

یخچال و ساید بای ساید

سرویس و تعمیرات یخچال مرکز تخصصی کاراباما یکی از پر درخواست ترین واحد های تعمیراتی آن می باشد؛ چرا که خرابی یخچال فریزر حتی برای چند ساعت می تواند باعث فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال و در نتیجه تحمیل هزینه و زیان مالی به شما شود. از این رو همکاران ما در واحد پاسخگویی و تخصیص، به درخواست های تعمیر یخچال فریز و سایدبای ساید اولویت خاصی می دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن فرآیند ارسال درخواست و اعزام تکنسین متخصص به محل را انجام می دهند. کارشناسان فنی پس از حضور در محل و عیب یابی یخچال، اقدام به تعمیر و یا سرویس دستگاه می نمایند.

در صورتی که در حین فرآیند تعمیرات نیاز به تعویض قطعه ای از یخچال فریزر شما باشد، کارشناسان فنی کاراباما متعهد هستند ضمن اطلاع رسانی به شما از قطعات اوریجینال و اصل یخچال مطابق با برند دستگاه استفاده نمایند تا همچنان کیفیت خدمات تعمیرات خود را تضمین نمایند.