خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی کاراباما

 ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی لوازم خانگیتان هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین وسایل هر خانه ای می باشد که خراب شدن آن می تواند بسیار دردسر ساز باشد. اگر شما هم با مشکل خرابی لباسشویی خود مواجه شده اید، دیگر جای نگرانی نیست! می توانید سریعا با مرکز تخصصی کاراباما تماس بگیرید و یا اینکه درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات ماشین لباسشویی خود را از طریق فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید. همکاران ما در بخش پاسخگویی به سرعت به مشکل شما رسیدگی می کنند و پس از ثبت جزئیات درخواست شما، نزدیک ترین کارشناس فنی تعمیر لباسشویی را به منزل شما اعزام می نمایند.

کارشناسان کاراباما پس از بازدید از دستگاه شما و ارائه مشاوره رایگان در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی تان، اقدام به تعمیر و یا سرویس لباسشویی شما به بهترین شکل ممکن می نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی

کاراباما خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی را برای همه برندها از جمله برندهای زیر انجام می دهد …

تعمیر یخچال فریزر

یخچال فریزر

سرویس و تعمیرات یخچال مرکز تخصصی کاراباما یکی از پر درخواست ترین واحد های تعمیراتی آن می باشد؛ چرا که خرابی یخچال فریزر حتی برای چند ساعت می تواند باعث فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال و در نتیجه تحمیل هزینه و زیان مالی به شما شود. از این رو همکاران ما در واحد پاسخگویی و تخصیص، به درخواست های تعمیر یخچال فریز و سایدبای ساید اولویت خاصی می دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن فرآیند ارسال درخواست و اعزام تکنسین متخصص به محل را انجام می دهند. کارشناسان فنی پس از حضور در محل و عیب یابی یخچال، اقدام به تعمیر و یا سرویس دستگاه می نمایند.

در صورتی که در حین فرآیند تعمیرات نیاز به تعویض قطعه ای از یخچال فریزر شما باشد، کارشناسان فنی کاراباما متعهد هستند ضمن اطلاع رسانی به شما از قطعات اوریجینال و اصل یخچال مطابق با برند دستگاه استفاده نمایند تا همچنان کیفیت خدمات تعمیرات خود را تضمین نمایند.

کاراباما خدمات تعمیرات یخچال را برای همه برندها از جمله برندهای زیر انجام می دهد …

مسئولیت پذیری و پاسخگویی سریع 

شما به هر شکلی که درخواست خود را ثبت نمایید (چه تماس تلفنی و چه فرم ثبت درخواست آنلاین) همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود. علاوه بر پاسخگویی سریع  مسئولیت پذیری در قبال مشتریان، بزرگ ترین دغدغه مرکز تخصصی کاراباما می باشد.

ثبت درخواست تعمیرات در هر زمان

شما می توانید به دو شکل ما را از درخواست تعمیرات خود مطلع سازید: روش اول از طریق تماس با شماره تلفن پنج رقمی ۵۴۵۸۴-۰۲۱ همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۲۱ هر روز و حتی در روزهای تعطیل. روش دوم از طریق فرم ثبت درخواست به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز.

گارانتی خدمات انجام شده

گارانتی خدمات تعمیرات انجام شده

کلیه خدمات تعمیراتی که توسط کارشناسان فنی و تکنسین های باتجربه مرکز تعمیرات تخصصی کاراباما انجام می شود، توسط شرکت گارانتی می شود تا شما بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری دستگاه خود را به دست تکنسین های متخصص کاراباما بسپارید.

خدمات سریع توسط تکنسین های حرفه ای

هنگامی که شما در سانانه کاراباما درخواست خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خود را ثبت می نمایید، همکاران بخش تخصیص به سرعت، درخواست شما را با توجه به برند و نوع دستگاه و همچنین آدرس شما به یکی از بهترین و نزدیک ترین تکنسین های متخصص کاراباما اختصاص می دهند.

کولر گازی

یکی از مهمترین خدمات مرکز تخصصی کاراباما، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی می باشد. هنگامی که شما درخواست تعمیرات خود را ثبت می نمایید، همکاران واحد تخصیص ما با توجه به برند کولر گازی شما و همچین آدرس ارائه شده از سوی شما، نزدیک ترین تکنسین متخصص سرویس و تعمیرات برند کولر شما را به محل اعزام می نمایند.

تمامی کارشناسان و تکنسین های فنی کاراباما از زبده ترین و باتجربه ترین افراد بوده که طی یک مصاحبه تخصصی-عملی برگزیده شده اند تا بتوانیم با اطمینان کامل از کیفیت خدمات تعمیرات یا سرویس ارائه شده، آن ها را به محل شما اعزام نماییم. کارشناسان فنی ما پس از حضور در محل و بازدید از دستگاه شما، در مورد اشکال دستگاه و همچنین مقرون به صرفه بودن هزینه تعمیرات یا سرویس آن (از جمله شارژ گاز کولر گازی) به شما مشاوره خواهند داد سپس در صورت تمایل شما اقدام به سرویس و یا تعمیر کولر گازی می نمایند.

تعمیر کولر گازی

کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی را برای همه برندها از جمله برندهای زیر انجام می دهد …

تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی

امروزه با توجه به زیاد بودن مشغله های روزانه بخصوص در شهرهای بزرگی مثل تهران و کرج، معمولا افراد فرصت کمتری برای انجام کارهای منزل خود دارند، از این رو سعی می کنند از سرویس های لوازم خانگی برقی بیشتر استفاده نمایند. امروزه ماشین ظرفشویی نیز یکی از پرکربردترین لوازم خانگی است که می تواند به صرفه جویی در زمان و هزینه کمک شایانی کند. در چنین شرایطی خراب شدن ماشین ظرفشویی و فکر چگونگی تعمیر و یا سرویس ظرفشویی می تواند بسیار ناراحت کننده باشد؛ مرکز تخصصی کاراباما یک فرصت طلایی به هنگام بروز مشکلات ناگهانی برای لوازم خانگی شما مثل ماشین ظرفشویی می باشد! کافیست در هر ساعت از شبانه روز که با خرابی دستگاهتان مواجه شدید، درخواست سرویس و یا تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را به صورت آنلاین از طریق فرم ثبت درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر ظرفشویی ثبت نمایید. البته برای رفاه حال هموطنان عزیز این امکان نیز فراهم شده است که همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب از طریق تماس تلفنی نیز اقدام به ثبت درخواست نمایید.

پس از ثبت درخواست شما (که می تواند شامل هر گونه خدمات نصب، تعمیر و یا سرویس ماشین ظرفشویی باشد)، همکاران ما در اسرع وقت بهترین و نزدیک ترین تکنسین متخصص تعمیرات ظرفشویی را در زمانی که شما تعیین می کنید به محل شما اعزام می نمایند تا مشکل شما را به بهترین شکل ممکن برطرف نمایند.

کاراباما خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی را برای همه برندها از جمله برندهای زیر انجام می دهد …

تلویزیون

امروزه تلویزیون در خانه اکثر ایرانی ها آنقدر حضور پررنگ دارد که در واقع مثل یکی از اعضای خانه شده است. برای بسیاری از افراد خراب شدن تلویزیون حتی برای یک روز هم قابل تحمل نیست چرا که به شدت به آن وابسته شده اند. مشکل اصلی آنجاست که در چنین شرایطی ندانید به چه صورت به یک  تعمیرکار تلویزیون خوب دسنرسی پییدا کنید. جای نگرانی نیست! کاراباما در کنار شماست.

اگر تلویزیون شما به هر علتی مشکل پیدا کرده است و شما را کلافه کرده، می توانید با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون کاراباما تماس بگیرید و یا اینکه از طریق فرم ثبت درخواست تعمیرات تلویزیون به صورت آنلاین، ما را از مشکل خود آگاه سازید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل تلویزیون شما را توسط کارشناسان فنی متخصص کاراباما برطرف نماییم.

تعمیر تلویزیون

کاراباما خدمات تعمیرات تلویزیون را برای همه برندها از جمله برندهای زیر انجام می دهد …

تعمیر پکیج دیواری

پکیج دیواری

داشتن آب گرم در هر خانه و هر فصلی از سال امری اجتناب ناپذیر است. در حال حاضر پکیج های دیواری یکی از بهترین جایگزین های آبگرمکن بخصوص در محیط های آپارتمانی هستند؛ اما خیلی از مواقع پیش می آید که به دلیل شرایط استفاده نادرست، عدم سرویس به موقع پکیج، شرایط آب و هوایی و … پکیج به درستی کار نکند و شرایطی مثل هوای سرد زمستان آب را گرم نکرد.

اگر برای پکیج دیواری شما نیز چنین مشکلاتی بوجود آمده است که باعث شده به درستی کار نکند، می توانید با مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیواری کاراباما تماس بگیرد و یا درخواست خود را (چه نصب پکیج باشد و چه سرویس و یا تعمیر پکیج) به صورت آنلاین از طریق فرم ثبت نمایید. همکاران ما پس از دریافت اطلاعات لازم از شما درخصوص مشکل پیش آمده و همچنین زمانی که ما مایل به حضور تعمیرکار پکیج در منزل یا محل کار خود هستید، یکی از تعمیرکاران باتجربه پکیج کارباما را به محل شما اعزام می نمایند تا هر چه سریع تر مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند.

کاراباما خدمات تعمیرات پکیج دیواری را برای همه برندها از جمله برندهای زیر انجام می دهد …

ما در کاراباما خدمات تعمیرات لوازم خانگی را برای همه برندها ارائه می دهیم

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از ۹۰ روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن ۶۱۸۳ مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

این مرکز به هیچ عنوان اقدام به فروش قطعات و لوازم یدکی نمیکند مگر زمانی که تعمیرکار دستگاه را بازدید کرده و نیاز به تعویض قطعات و لوازم باشد.

سوالات متداولی که ممکن

است  در مورد خدمات برای

شما پیش بیاید!