مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی در لاهیجان

به خدمات نصب و تعمیر لباسشویی در لاهیجان نیاز دارید؟! کاراباما همراهِ گروهی از تعمیرکارهای ماهر در سراسر لاهیجان کنار شماست! ما دردسرهای یافتن کارشناس ماهر برای تعمیرات ماشین لباسشویی را می‌شناسیم و از این رو همواره تلاش کرده‌ایم دانش فنی تکنسین‌های خود را اولویت خدمات‌مان قرار دهیم. برای ثبت درخواست خود می‌توانید فرم آنلاین را پر کنید یا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما
تعمیر لباسشویی لاهیجان
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

تعمیر، نصب و سرویس لباسشویی در لاهیجان

با سرویس لباسشویی در دوره‌های منظم از مشکلات کوچک دستگاه آگاه می‌شوید و می‌توانید پیش از خراب شدن قطعه‌های مهم‌تر به تعمیر و پیشگیری بپردازید. اما دقت کنید این امر به تخصص و تجربه کافی نیاز دارد. پس حتما از مراکز معتبر همچون کاراباما کمک بگیرید تا متخصص‌های خبره به بررسی دستگاه بپردازند.

ما معتقدیم تعویض دستگاه یا قطعه خراب شده آخرین راه حل است. چرا که تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی کاراباما قادرند پیچیده‌ترین مشکلات لباسشویی را تعمیر کنند. البته در طی این اقدام، به صرفه اقتصادی بحث تعمیر یا تعویض نیز دقت می‌شود. اگر تعمیر قطعه به‌صرفه نباشد، کاراباما قطعه‌هایی اورجینال را با ضمانت کالا به کار می‌گیرد. همچنین می‌توانید برای نصب لباسشویی در لاهیجان نیز روی کارشناس‌های این مجموعه حساب کنید!

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی را برطرف می‌سازد؟

به عنوان مرکزی پیشرو در تعمیرات لوازم خانگی، ما برای تعمیر انواع دستگاه‌ها و قطعات لباسشویی از برندهای گوناگون آماده شده‌ایم. پس حتی در صورت مواجه شدن با عجیب‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی، کارشناسان کاراباما توانایی عیب‌یابی و تعمیر آن را دارند. برخی از قطعه‌های لباسشویی که توسط مجموعه کاراباما تعمیر می‌شوند عبارتند از:

تعمیر برد لباسشویی در لاهیجان

تعمیر برد لباسشویی به دلیل اهمیت آن و تخصصی بودن کار، توسط متخصصین تعمیر مدارهای الکترونیک صورت می‌گیرد. برد قطعه‌ای مهم و پل ارتباطی تمام اجزای دستگاه است. پس خرابی آن کارکرد وسیله را مختل نموده و آسایش افراد را برهم می‌زند. با این حال کارشناس‌های کاراباما می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به منزل شما رسانده، عیب‌های دستگاه را تشخیص داده و در صورت امکان، همان‌جا مشغول تعمیرات شوند.

خرابی تاخو در لباسشویی

تاخو یا تاکو یک سنسور کوچک با نقشی پراهمیت در ماشین لباسشویی است. این سنسور وظیفهٔ نظارت بر کارکرد صحیح موتور را دارد. خرابی تاخو در ماشین لباسشویی سیستم اتوماتیک آن را برهم ریخته و مشکلاتی ایجاد می‌نماید. پس تعمیر آن را پشت گوش نیندازید!

تعمیر موتور ماشین لباسشویی در لاهیجان

اشکالات موتور ماشین لباسشویی با مواردی مانند: نچرخیدن آب‌کش، اختلال در کارکرد خشک‌کن، صداهای ناهنجار و لرزش‌های شدید در لباسشویی نمایان می‌شوند. عدم کارکرد موتور با دلایلی مانند خرابی کلکتور، خازن و… صورت می‌گیرد. اگرچه احتمال نیم‌سوز شدن یا سوختن موتور نیز وجود دارد.

متخصص‌های کاراباما همیشه روش‌هایی برای تعمیر موتور یا سایر قطعات در آستین دارند! پس در صورت مناسب بودن این اقدام، به تعمیر آن می‌پردازند. همچنین می‌توانید با استفاده از خدمات سرویس لباسشویی در لاهیجان برای تعویض به موقع زغال دینام، بررسی قطعه‌ها و… احتمال خراب شدن موتور لباشویی را کاهش دهید.

نصب لباسشویی در لاهیجان توسط متخصصین کاراباما

هنگام مواجه شدن با خرابی لباسشویی، تصمیم‌گیری در مورد بهتر بودن خرید و نصب لباسشویی تازه یا تعمیر لباسشویی قدیمی موضوع مهمی است. تعویض لباسشویی اقدامی پرهزینه بوده و بخش قابل توجهی از درامدتان را به خود اختصاص می‌دهد.

کارشناس‌های مرکز تخصصی کاراباما در تلاشند بهترین راه‌های ممکن را پیش پای شما بگذارند و باتوجه به اینکه هزینه‌های تعمیر معمولا پایین‌تر و اقتصادی‌تر است، به تعمیر قطعات لباسشویی بپردازند. اما اگر تعمیر دستگاه صرفه اقتصادی نداشته باشد، کارشناس‌ها اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. به هر روی تعمیر و نصب لباسشویی در لاهیجان از جمله خدمات کاراباماست که با کیفیتی بالا و در زمانی کوتاه ارائه می‌شود.

سرویس لباسشویی در لاهیجان

سرویس لباسشویی از جمله اقدامات مراقبتی است که تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر ماشین لباسشویی دارد. با انجام این کارهای ساده طول عمر لباسشویی را دوچندان کنید:

 • هر ۶ یا ۱۲ ماه، از متخصص‌های سرویس لباسشویی در لاهیجان کمک بگیرید؛ تا قطعات دستگاه را با ریزبینی بررسی نمایند.
 • پیش یا پس از شستشو فیلتر صافی را تمیز کنید.
 • هرگز درب لباسشویی را باز نگذارید.
 • تمیزکاری و ضدعفونی کردن لباسشویی را جدی بگیرید.
 • بیش از توان دستگاه از آن کار نکشید. (استفاده مداوم یا اضافه بار ممنوع)

ضمانت تعمیر لباسشویی به چه معناست؟

هنگامی که متخصص‌های کاراباما به تعمیر قطعه یا وسیله‌ای بپردازند، ضمانت کتبی ۶ ماهه برای محصول تقدیم‌تان می‌گردد. در صورتی که محصول مورد نظر در طی این زمان دوباره با همان مشکل روبرو شد، کارشناسی دیگر برای برطرف کردن مشکل بدون هیچ هزینه‌ای اعزام خواهیم کرد.

علائم و نشانه‌های خرابی لباسشویی

اگر لباسشویی شما خراب شود، احتمالا این نشانه‌ها را خواهید دید:

 • آب کثیف تخلیه نمی‌گردد
 • لباس‌ها به درستی شسته نمی‌شوند
 • سر و صدای زیادی به راه می‌افتد
 • بوی بدی حس شده یا رایحه‌ای نامطبوع بر لباس‌ها باقی می‌ماند
 • کارکرد لباسشویی با تکان‌ها و لرزشی شدید همراه است
 • شستشو ناتمام مانده و دستگاه از کار می‌ایستد
 • از لباسشویی یا قطعات آن آب می‌چکد
 • گشودن یا بستن درب لباسشویی ممکن نیست
 • بوی سوختگی به مشام می‌رسد

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی را در آنها ارائه می کند

از شیشه گران و شیخ زاهد گرفته تا سیاهکل یا هر محله دیگری، کاراباما مجهزترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در نزدیکی شماست! ما می‌دانیم خرابی ماشین لباسشویی چقدر ناخوشایند است، پس هرکجای لاهیجان که باشید، متخصص‌های خود را  در سریع‌ترین زمان ممکن به شما می‌رسانیم.

کارشناس‌های اعزام شده همیشه افرادی باتجربه و کارآزموده‌اند و تعمیر ماشین لباسشویی را با اصولی‌ترین روش ممکن پیش می‌برند. تنها کافی‌ست فرم درخواست آنلاین را پر کرده یا با شماره شرکت تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم صورت گیرند.

تعمیر لباسشویی در رشت تعمیر لباسشویی در کرج
تعمیر لباسشویی در تهران تعمیر لباسشویی در اصفهان

سوالات متداول

کاراباما برخلاف سایر مجموعه‌ها، تنها تعمیرات لوازم خانگی را انجام داده و بیش از 10 سال با آموزش‌های دوره‌ای و آشنا نمودن تکنسین‌ها با روش‌های نوین تعمیرات، آزمون ورودی و نظارت بر تمامی سفارش‌ها تلاش کرده است تا به عنوان تخصصی‌ترین مجموعه لوازم خانگی در ایران شناخته شود.

با توجه به دلایل مختلف خرابی ماشین لباسشویی در لاهیجان، اعلام هزینه نهایی پس از عیب یابی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و با نظارت مستقیم کاراباما به مشتریان اعلام خواهد شد.

به دلیل حضور تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی لاهیجان کاراباما در تمامی مناطق تحت پوشش، امکان ارائه خدمات در همان روز فراهم می‌باشد.

بله؛ تمامی خدمات تعمیر، نصب و سرویس ارائه شده توسط کاراباما با 6 ماه گارانتی انجام می‌شود.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران