مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی در رشت

به تکنسینی باتجربه برای نصب یا تعمیر لباسشویی در رشت نیاز دارید؟‌ کاراباما با شبکه‌ای از متخصصین ماهر در سراسر رشت، خدمات مورد نظرتان را در زمانی کوتاه در اختیارتان قرار خواهد داد. شما می‌توانید برای دریافت خدمات تعمیر، سرویس و نصب لباسشویی در رشت از کاراباما کمک بگیرید. تنها کافی‌ست فرم درخواست آنلاین را پر کرده یا با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.

تماس با ما
تعمیر لباسشویی رشت
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

تعمیرات، سرویس و نصب لباسشویی در رشت، از خدمات مجموعه تخصصی کاراباما

ما معتقدیم تعویض دستگاه یا قطعه خراب شده آخرین راه حل است. چرا که تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی کاراباما قادرند پیچیده‌ترین مشکلات لباسشویی را تعمیر کنند. البته در طی این اقدام، به صرفه اقتصادی بحث تعمیر یا تعویض نیز دقت می‌شود. اگر تعمیر قطعه به‌صرفه نباشد، کاراباما قطعه‌هایی اورجینال را با ضمانت کالا به کار می‌گیرد. همچنین می‌توانید برای نصب لباسشویی در رشت نیز روی کارشناس‌های این مجموعه حساب کنید!

نصب لباسشویی در رشت توسط تکنسین‌های کاراباما

تکنسین‌های کاراباما می‌توانند به محله‌های گلسار، سبزه میدان، منظریه یا هر کوچه و خیابانی از رشت که شما ساکن هستید مراجعه کنند. توصیه می‌شود که تنها از تکنسین‌های مورد اعتماد برای نصب لباسشویی کمک بگیرید چراکه راه اندازی اولیه، تنظیمات و تست دستگاه به دانش فنی نیاز دارد. اگرچه بیشتر مواقع دستگاه‌های جدید مشکلی ندارند، اما درصورتی که لباسشویی پیش از اولین استفاده آسیب دیده باشد، کارکرد آن مشکلات اساسی و پرهزینه‌ای را به همراه خواهد داشت. به علاوه نصب اشتباه نیز می‌تواند با آسیب‌هایی همراه باشد. در نظر داشته باشید متخصصین کاراباما چندین سال تجربه نصب لباسشویی در رشت و دیگر شهرهای گیلان را دارند. و پس از ارائه خدمات، ضمانت لازم را برای اطمینان شما ارائه می‌کنند.

خدمات سرویس لباسشویی در رشت

اگر سالی یک مرتبه ماشین لباسشویی خودرا سرویس کنید، از تمامی مشکلات ایجاد شده و وضعیت سلامت آن آگاه می‌شوید. بدین ترتیب می‌توانید در صورت وجود خرابی، خیلی سریع به تعمیر لباسشویی بپردازید و از جدی شدن مشکل پیشگیری کنید. به علاوه هزینه‌های کمتری را متحمل خواهید شد.

تکنسین‌های کاراباما می‌توانند پس از سرویس و بررسی دستگاه، در صورت لزوم تعمیر لباسشویی شما را انجام دهند. خوشبختانه سالهاست که خدمات تعمیر و سرویس لباسشویی در رشت توسط مجموعه کاراباما با کیفیتی کم نظیر انجام می‌شود.

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی را در آنها ارائه می کند

کارشناس‌های اعزام شده همیشه افرادی باتجربه و کارآزموده‌اند و تعمیر ماشین لباسشویی را با اصولی‌ترین روش ممکن پیش می‌برند. تنها کافی‌ست فرم درخواست آنلاین را پر کرده یا با شماره شرکت تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم صورت گیرند.

تعمیر لباسشویی در تهران تعمیر لباسشویی در کرج
تعمیر لباسشویی در لاهیجان تعمیر لباسشویی در اصفهان

سوالات متداول

کاراباما برخلاف سایر مجموعه‌ها، تنها تعمیرات لوازم خانگی را انجام داده و بیش از 10 سال با آموزش‌های دوره‌ای و آشنا نمودن تکنسین‌ها با روش‌های نوین تعمیرات، آزمون ورودی و نظارت بر تمامی سفارش‌ها تلاش کرده است تا به عنوان تخصصی‌ترین مجموعه لوازم خانگی در ایران شناخته شود.

با توجه به دلایل مختلف خرابی ماشین لباسشویی در رشت، اعلام هزینه نهایی پس از عیب یابی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و با نظارت مستقیم کاراباما به مشتریان اعلام خواهد شد.

به دلیل حضور تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی رشت کاراباما در تمامی مناطق تحت پوشش، امکان ارائه خدمات در همان روز فراهم می‌باشد.

بله؛ تمامی خدمات تعمیر، نصب و سرویس ارائه شده توسط کاراباما با 6 ماه گارانتی انجام می‌شود.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران