تعمیر تلویزیون فیلیپس

جهت دریافت خدمات نصب و تعمیرات تلویزیون فیلیپس، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار تلویزیون
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب و تعمیرات تلویزیون فیلیپس

نصب تلویزیون فیلیپس به صورت اصولی توسط کاراباما

برای جلوگیری از آسیب به دستگاه و بروز هرگونه صدمه جانی و مالی، می‌بایست نصب تلویزیون فیلیپس را صرفا به افراد حرفه‌ای و واجد شرایط در این زمینه بسپارید. تکنسین‌های مجموعه کاراباما با دارا بودن سال‌ها تجربه، کلیه خدمات نصب و راه اندازی تلویزیون شما را با رعایت کامل دستورالعمل‌های ایمنی انجام خواهند داد. نکته مهم آنکه، هرگز شخصا اقدام به نصب و راه اندازی تلویزیون نکنید چرا که ممکن است شما را در معرض برق گرفتگی یا سایر خطرات قرار دهد. همچنین ممکن است به دلیل عدم آگاهی و وارد آوردن فشار به صفحه نمایش تلویزیون باعث آسیب به این قطعه شوید. از این رو، برای جلوگیری از صرف هزینه‌های اضافی، برای نصب تلویزیون خود از یک مرکز تخصصی کمک بگیرید.

انتخاب محل مناسب نصب، جابجایی و خارج کردن اصولی دستگاه از کارتن، نصب پایه‌های تلویزیون، در نظر گرفتن فاصله مناسب میان دستگاه و دیوار، نصب صحیح آن روی دیوار، تنظیمات اولیه، نصب آنتن و فاصله مناسب بین آنتن هوایی و خطوط برق برخی از خدماتی است که هنگام نصب تلویزیون فیلیپس توسط تکنسین‌های کاراباما انجام می‌شود.

عیب یابی تلویزیون فیلیپس با کاراباما

اگر تلویزیون شما به طور ناگهانی خاموش می‌شود، تصویر پرش دارد، تلویزیون فیلیپس صدا دارد ولی تصویر ندارد، در حالت استندبای باقی مانده است، کانال‌های آن بهم ریخته و هنگام جستجو هیچ کانالی را پیدا نمی‌کند باید از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید تا دستگاه شما را عیب یابی کند. گاهی وجود مشکل در تلویزیون به خرابی قطعات اصلی مانند مین برد، بک لایت، برد پاور، برد تیکان و … مربوط می‌شود که باید توسط تکنسین بررسی و در صورت معیوب شدن، تعمیر یا تعویض شود. گاهی به دلیل برخی ایرادات جزئی مانند وجود مشکل در کابل برق، نوسانات جریان برق یا تمام شدن باتری ممکن است دستگاه شما کار نکند که در اینصورت مشکل آن به راحتی برطرف خواهد شد. تکنسین‌های مجموعه کاراباما از دانش و اطلاعات کافی نسبت به انواع مدل‌های تلویزیون فیلیپس برخوردارند و می‌توانند آن را به صورت تخصصی عیب یابی کنند.

خرابی تلویزیون فیلیپس

در صورت مشاهده نشانه‌هایی از خرابی تلویزیون فیلیپس، سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید تا از بروز آسیب جد‌‌ی‌تر و صدمه به قطعات اصلی جلوگیری شود. کاراباما با برخورداری از تکنسین‌های آموزش دیده، بالاترین کیفیت را در زمینه تعمیر تلویزیون فیلیپس ارائه می‌دهد و در صورت بروز ایرادات جزئی، آنها را بهترین شکل برطرف خواهد کرد.
در صورت مشاهده موارد زیر بهتر است برای رفع ایرادات دستگاه اقدام کنید:
1. تلویزیون فیلیپس ناگهانی خاموش می‌شود.
2. تلویزیون خود به خود روشن و خاموش می‌شود.
3. تصویر در تلویزیون وارونه است.
4. دستگاه دیر روشن می‌شود.
5. تلویزیون ویروسی شده است.
6. دستگاه هنگ می‌کند.

تعمیر تلویزیون فیلیپس در سریع‌ ترین زمان ممکن

برای جلوگیری از آسیب جانی و خطر برق گرفتگی، برای تعمیر تلویزیون فیلیپس حتما از یک تکنسین مجرب کمک بگیرید و شخصا برای تعمیر آن اقدام نکنید. در صورت بروز هریک از مشکلات زیر، سریعا تلویزیون را خاموش کنید، دوشاخه را از برق بکشید و از یک تکنسین تعمیر تلویزیون فیلیپس کمک بگیرید:

 •  آسیب دیدگی کابل برق تلویزیون
 • سقوط تلویزیون روی زمین
 • نفوذ آب یا مایعات به صفحه نمایش
 • استشمام بوی غیرعادی و مشاهده دود از تلویزیون
 • داغ شدن بیش از حد بدنه دستگاه

تکنسین‌های مجموعه کاراباما از دانش کافی در زمینه تعمیر انواع مدل‌های تلویزیون فیلیپس برخوردارند و می‌توانند دستگاه شما را کاملا بدون نقص و در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر کنند.

گاهی ممکن است در اثر افتادن تلویزیون روی زمین یا شکستگی پنل، صفحه نمایش ال ای دی و ال سی دی تلویزیون فیلیپس شما دچار آسیب شود. در این حالت چون احتمال آسیب به ماژور تلویزیون زیاد است، امکان تعمیر پنل وجود نخواهد داشت. علاوه بر این، به دلیل هزینه بالای تعویض پنل، این کار نیز از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نخواهد بود. در صورت شکستگی یا برخورد شی خارجی به پنل، بهتر است برای خرید یک تلویزیون جدید اقدام کنید.

در صورت آسیب به صفحه نمایش و شکستگی پنل، به هیچ عنوان به صفحه دست نزنید زیرا ممکن است دچار برق گرفتگی شوید. در اینصورت نیز بلافاصله دوشاخه تلویزیون را از پریز برق خارج کرده و با یک مرکز معتبر تعمیر تلویزیون تماس بگیرید.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس

اگر تصویر تلویزیون قطع می‌شود، روی تصویر لکه‌های سیاه مشاهده می‌شود، تلویزیون شما در حالت استندبای می‌ماند یا به صورت ناگهانی خاموش می‌شود، ممکن است بک لایت تلویزیون آسیب دیده باشد. با توجه به حساسیت قطعه بک لایت تلویزیون فیلیپس، در صورت وارد شدن آسیب شدید به آن، باید تعویض شود و معمولا امکان تعمیر آن وجود ندارد. هزینه تعمیر یا تعویض بک لایت، براساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود و به سایز تلویزیون، مدل دستگاه و میزان آسیب دیدگی بستگی دارد. بنابراین نمی‌توان قیمت دقیقی را برای آن تعیین نمود. به دلیل حساسیت و ظرافت قطعه بک لایت، توصیه می‌شود تعویض آن را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید. تکنسین‌های کاراباما به دلیل دارا بودن اطلاعات کافی، امکان تعمیر قطعات تلویزیون را به بهترین شکل فراهم می‌کنند.

تعمیر تلویزیون فیلیپس در منزل

به دلیل کاهش هزینه‌های حمل و نقل و انتقال تلویزیون به تعمیرگاه، جلوگیری از آسیب به دستگاه در حین جابجایی و همچنین رفع مشکلات آن در سریع‌ترین زمان، تعمیر تلویزیون فیلیپس در منزل یکی از خدماتی که در طی سال‌ها توسط مرکز کاراباما ارائه می‌شود. در ضمن، به دلیل حضور تکنسین‌های کاراباما در سراسر شهر و نزدیکی منزل و محل کار شما، هماهنگی برای تعمیرات در همان روز ثبت درخواست فراهم خواهد شد. در صورت بروز مشکل در تلویزیون و نیاز به اعزام تکنسین، می‌توانید درخواست خود را از طریق سایت ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید.

آیا کاراباما قطعات تلویزیون فیلیپس را تعمیر می کند؟

همانطور که می‌دانید، هزینه تعویض قطعات تلویزیون فیلیپس، بسیار بیشتر از هزینه تعمیر آن است. با توجه به شرایط اقتصادی و رفاه حال مشتریان، اولویت تکنسین‌های کاراباما در ابتدا تعمیر بدون نقص قطعه است. تنها در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد یا قطعه سوخته باشد، اقدامات لازم برای تعویض و استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت انجام خواهد شد.

برخی از قطعات تلویزیون فیلیپس که توسط کاراباما تعمیر یا تعویض می‌شود عبارتند از:

 •  برد تیکان
 • برد اصلی
 • خازن
 • پنل تلویزیون
 • بک لایت
 • و …

ارائه خدمات تعمیر تلویزیون فیلیپس هم سطح با نمایندگی، کاراباما

با توجه به شرایط پیش آمده در کشور، ممکن است دسترسی به نمایندگی برندهای معتبر وجود نداشته باشد یا امری دشوار باشد. در اینصورت بهترین راهکار، دریافت خدمات تعمیر و نصب تلویزیون فیلیپس از مراکز معتبر و دارای تکنسین‌های مجرب است تا کلیه خدمات را به صورت اصولی و بدون نقص ارائه دهند. مرکز تخصصی کاراباما با گزینش تخصصی تکنسین‌ها و انتخاب تعمیرکار واجد شرایط برای هر دستگاه، امکان ارائه خدمات به مشتریان را باکیفیتی بسیار بالا و چه بسا بهتر از نمایندگی ارائه خواهد داد. تکنسین‌های مجرب کاراباما با گذراندن دوره‌های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل‌های تلویزیون، مناسب‌ترین فرد برای تعمیر تلویزیون شما خواهند بود.

آیا نمایندگی تعمیرات فیلیپس در ایران شعبه دارد؟

همانطور که می‌دانید، در صورت خرابی و وجود مشکل در تلویزیون فیلیپس، باید از یک مرکز تخصصی برای تعمیرات کمک بگیرید. گاهی ممکن است امکان دسترسی به نمایندگی برندهای معتبر در ایران وجود نداشته باشد یا دسترسی به آن نیز امکان پذیر نباشد. در اینصورت می‌بایست از یک مرکز معتبر برای تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید. در صورت عدم دسترسی به نمایندگی تعمیرات فیلیپس در ایران، دریافت خدمات از یک مرکز تخصصی بهترین راه حل است. کاراباما با دارا بودن تکنسین‌های مجرب، امکان ارائه خدمات باکیفیت و بدون نقص را در سریع‌ترین زمان برای شما فراهم خواهد کرد.

آیا تعمیرات تلویزیون فیلیپس در کاراباما شامل گارانتی می شود؟

کلیه خدمات ارائه شده در کاراباما با گارانتی 180 روزه به مشتریان ارائه خواهد شد. این مجموعه مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی 6 ماهه بر عهده می‌گیرد. بدین صورت که اگر تا 180 روز، مجدد دستگاه شما دچار همان مشکل شد، تکنسین دیگری به محل اعزام می‌شود و بدون دریافت هزینه تلویزیون شما را تعمیر خواهد کرد.

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات تلویزیون فیلیپس را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات تلویزیون فیلیپس را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

 

سوالات متداول

هزینه تعمیر تلویزیون فیلیپس به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب تلویزیون فیلیپس

از جمله خدمات تلویزیون فیلیپس (Philips) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر تلویزیون فیلیپس و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده تلویزیون فیلیپس خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر تلویزیون فیلیپس

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات تلویزیون فیلیپس را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه تلویزیون فیلیپس شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
داود جمراسی

باسلام
ال ای دی 46پیلیپس دارم که از قسمت بالا وسط یه لکه ابر سیاه مانند ایجاد شده (سایه سیاه رنگ) باتوجه به اینکه در شهرستان هستم چگونه می توانم از کارشناسان محترم شما کمک بگیرم
در ضمن ال ای دی فاقد گارانتی می باشد
اگه تعمیرکار شهر خودمان(اراک) تشخیص عیب نماید ونیاز به قطعه تعمیری باشد شما می توانید تهیه فرمایید؟ با تشکر

پاسخ دهید

  برکت اللہ

  سلام عليكم
  من چند ماه پیش تلویزیون فلیپس ۳۲ انچی خریده بودم ولی چون خودم کارتون را باز کرده بودم گارانتی قبول نکرد. الان مشکل این است بیک لایتش سوخته است. چقدر هزینه داره؟ بک لایتش قابل تعمیر است؟ یا باید نو بخرم؟ یک جایی نشان دادم، گفت فقط سه عدد از ۱۴ یا 12 لایت سوخته است. اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شم. من قم هستم.

  پاسخ دهید

شیرزاد وستا

تلویزیون فیلیپس مدل PFL8606H12دچار مشکل پراکندگی رنگ و خطوط عمودی افقی شده میتونید مشخص کنید مشکلش چیه و کجا باید نشون بدم تلویزیون رو چون شهرستان هستم

پاسخ دهید

سلام لطفا چگونگی استفاده از سایت های فیلم وسریال که برروی تلوزیون های فیلیپس هست که با اینترنت کارمیکنه توضیح دهید بااینترنت وصل میشم سایتهارو باز میکنه ولی فیلم هاشو بازنمیکنه ایمیل وپسفورد میخواد سردر نمیارم ایمیل وپسورد خودمم میزنم جواب نمیده

پاسخ دهید

علی علایی

سلام وقت بخیر؛
ال ای دی فیلیپس مدل 65PUS6412/12 کار میکرد که اشتباها دکمه تکی مشکی رنگ پشت تلویزیون زده شد و تلویزیون خاموش شد. بعد از اون هر زمان که روشن شد روی صفحه ای که جمله “Installing System Update” نوشته و خط زیرش پر میشه، قفل کرده و تلویزیون بالا نمیاد. لطفاً در این خصوص راهنمایی نمایید
با سپاس

پاسخ دهید

شهره بهبهانی

تلویزیون فیلیپس دیگه روشن نمیشه خیلی هم برای تعمیرش عجله دارم لطفا

پاسخ دهید

بهزاد یوسفی

سلام من می خوام که حالت اینه رو فعال کنم ولی کار نمی کنه و در ضمن من پسورد وای فای تلویزیون رو ندارم چی کار کنم؟؟؟

پاسخ دهید

مسلم افخمی

با سلام آیا تلویزیون فیلیپس در شیراز نمایندگی دارد؟

پاسخ دهید

مهران ابراهیم ملکی

تلویزیون کرمان میباشد احتمالا ابدیت باید بشود لامپ پشت تصویر روشن میشود اما روی تصویر فقط ارم فیلیپس ولامپ دوربین مخفی روشن میشود ودوباره خاموش میشود لطفآ راهنمائی کنید

پاسخ دهید

حسن سرداری

با سلام وخسته نباشید
آیا کارباما در قزوین فعالیت دارد فیلیپس 65 اینچ دارم امروز پس از روشن شدن لوگو وارد اندروید شده خاموش می شود ومکرر تکرار می شود قابل تعمیر است یا نه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر کاراباما فقط در استان های
  تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
  اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
  موفق باشید

  پاسخ دهید

صغری صفاریان

سلام کنترل تلویزیون ما خراب شده اونو لازم داریم

پاسخ دهید

محسن محرابی

سلام روزخوش. صدای دستگاه‌های مرتبط به اچ دی ام آی تلویزیون نمیاد ولی دستگاه‌های مرتبط با سه فیش مشکلی ندارند.

پاسخ دهید

رضا محبی

تلویزیون به وای فا گوشی وصل میشه ولی فیلم پخش نمیکنه میزنه با عرض پوزش.دلیلش چیه که فیلم به صورت آنلاین از طریق وای فا گوشی داخل تلویزیون نشون نمیده؟مدل تلویزیون پوت ۶۰۰۴

پاسخ دهید

علی اصفر خادم

سلام آیا در خراسان شمالی نمایندگی دارید یا نه

پاسخ دهید

سید ناصر وحیدی

تصویر ندارن

پاسخ دهید