تعمیر تلویزیون در تهران

با توجه به ظرافت و حساسیت قطعات تلویزیون، توصیه می‌شود تعمیرات این دستگاه را هرگز به افراد غیر حرفه ای نسپارید و از تکنسین های متخصص در این زمینه کمک بگیرید. برای اعزام تکنسین متخصص تعمیر تلویزیون در کم‌ترین زمان، می‌توانید درخواست آنلاین خود را ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما
تعمیرکار تلویزیون
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب و تعمیرات تلویزیون در تهران

ارائه خدمات تعمیر تلویزیون در تهران یکی از مواردی است که توسط مرکز تخصصی کاراباما به صورت کاملا تخصصی و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. تکنسین‌های کاراباما در سراسر شهر و نزدیکی محل کار و منزل شما قرار دارند، از این رو، امکان تعمیر تلویزیون شما در همان روز ثبت درخواست فراهم خواهد شد. به دلیل حساسیت و ظرافت قطعات تلویزیون، توصیه می‌شود برای تعمیر این دستگاه صرفا از تکنسین‌های واجد شرایط در این زمینه کمک بگیرید تا از هرگونه آسیب به آن جلوگیری شود. در صورت مشاهده هریک از موارد زیر می‌بایست سریعا تلویزیون را از برق بکشید و برای تعمیر آن اقدام کنید:

1- زمانی که شی خارجی یا آب و مایعات، درون صفحه نمایش تلویزیون نفوذ کرده است.
2- هنگامی که تلویزیون در اثر بر خورد با زمین آسیب دیده است.
3- زمانی که بوی غیرعادی از تلویزیون استشمام می‌شود.
4- اگر بدنه دستگاه بیش از حد داغ شده باشد و عملکرد درستی نداشته باشد.
5- هنگامی که تلویزیون در حالت استندبای باقی می‌ماند.
6- دستگاه شما به صورت ناگهانی خاموش می‌شود.
7- تصویر تلویزیون پرش دارد.
8- زمانی که تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد.
9- هنگامی که پنل تلویزیون دچار آبخوردگی شده باشد.
10- اگر تلویزیون به صورت موقت روی یک صفحه بماند.

تعمیر انواع مدل های تلویزیون توسط تکنسین متخصص هر برند

تکنسین‌های مجموعه کاراباما دارای سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر انواع مدل‌های تلویزیون در برندهای متفاوت هستند. آنها از شناخت کافی نسبت به سیستم پیچیده تلویزیون برخوردارند و می‌توانند دستگاه شما را به صورت اصولی عیب یابی و به درستی تعمیر کنند. نکته حائز اهمیت در مورد خدمات کاراباما این است که تکنسینی که به منزل یا محل کار شما اعزام می‌شود، متخصص نوع و برند دستگاه شماست. از این رو می‌توانید تلویزیون خود را با خاطری آسوده به تکنسین‌های این مجموعه بسپارید.

تعمیر تلویزیون در تهران

تعمیر تلویزیون ال جی در تهران توسط تکنسین های متخصص

مرکز تخصصی کاراباما دارای سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر برندهای معتبر از جمله ال جی هستند و از دانش کافی نسبت به انواع مدل‌های تلویزیون ال جی برخوردارند. در صورت مشاهده ایرادات جزئی، بهتر است سریعا با یک مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون تماس بگیرید تا نیازی به صرف هزینه اضافی برای تعمیرات یا تعویض قطعات آن نباشد. برخی از رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای تلویزیون ال جی رخ بدهد عبارتند از: خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون، روشن نشدن دستگاه، چشمک زدن چراغ پاور، بهم ریختگی و پرش تصویر، انتخاب نشدن کانال‌ها، شطرنجی شدن تصاویر و … .

کلیه تعمیرات مربوط به تلویزیون‌های ال جی توسط تکنسین‌های مجرب کاراباما، انجام می‌شود. به دلیل دانش کافی تکنسین‌های این مرکز، دستگاه شما به صورت کامل عیب یابی می‌شود و ایرادات آن برطرف خواهد شد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران

مرکز تخصصی کاراباما دارای تکنسین‌های مجرب در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ هستند و متناسب با نوع دستگاه برای تعمیر تلویزیون سامسونگ به محل اعزام خواهند شد. به دلیل پیچیدگی‌های فناوری و ظرافت قطعات تلویزیون سامسونگ، توصیه می‌شود تعمیر آن را به افراد غیر حرفه‌ای نسپارید تا از هرگونه صدمه و آسیب به دستگاه جلوگیری شود. در صورت آسیب به پنل ال ای دی و ال سی دی تلویزیون سامسونگ به هیچ عنوان به بدنه و صفحه نمایش دست نزنید. فورا تلویزیون را از برق بکشید و با یک مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید. برخی از متداول‌ترین مشکلات تلویزیون سامسونگ عبارتند از: تصویر نداشتن، کار نکردن ریموت کنترل، پاک شدن کانال‌های تلویزیون، پرش تصویر، ایجاد نقطه سیاه روی صفحه نمایش و … .

برخی مواقع مشکلات مربوط به تلویزیون سامسونگ ساده بوده و به راحتی برطرف خواهد شد. اما گاهی اوقات است خرابی قطعات اصلی مانند مادر برد، برد تیکان، برد پاور و … می‌تواند باعث بروز مشکل در تلویزیون سامسونگ شود. تکنسین‌های کاراباما پس از بررسی تخصصی قطعات و عیب یابی دستگاه اقدام به تعمیر آن می‌کنند و تنها در صورتی که قطعه سوخته باشد یا امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، اقدامات لازم برای تعویض و استفاده از قطعات باکیفیت انجام می‌شود.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون در تهران

تعمیر تلویزیون سونی در تهران از خدمات ارزنده کاراباما

اگر تلویزیون سونی شما صدا ندارد، پنل دستگاه دچار آبخوردگی شده است، به صورت ناگهانی خاموش می‌شود یا در حالت استندبای باقی می‌ماند، لکه‌های رنگی روی تصاویر دیده می‌شود یا تلویزیون سونی هنگ می‌کند، باید برای تعمیر تلویزیون سونی اقدام کنید. با توجه به اینکه تعمیر تلویزیون سونی نیازمند برخورداری از دانش تخصصی و عیب یابی دقیق دستگاه است، توصیه می‌شود کلیه خدمات مربوطه را صرفا به مراکز معتبر بسپارید. تکنسین‌های کاراباما با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته، تلویزیون شما را عیب یابی و کاملا بدون نقص تعمیر می‌کنند. همچنین برای کاهش هزینه‌های جابجایی و جلوگیری از آسیب به تلویزیون در حین انتقال به تعمیرگاه، کلیه خدمات تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون سونی در منزل و محل کار شما انجام خواهد شد.

تعمیر تلویزیون دوو در تهران توسط تکنسین های باتجربه کاراباما

مرکز تخصصی کاراباما با بیش از 11 سال تجربه در زمینه تعمیرات انواع مدل‌های تلویزیون دوو امکان تعمیر دستگاه شما را باکیفیتی بالا فراهم می‌کند. این مرکز با بهره‌گیری از تکنسین‌های متخصص و بکارگیری تجهیزات پیشرفته، خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون را در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمتی منصفانه در منزل یا محل کار شما ارائه خواهد داد. در صورتی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشته باشد یا قطعه سوخته باشد، تکنسین های کاراباما اقدام به تعویض قطعه معیوب خواهند کرد. کلیه خدمات در محل انجام می‌شود و دستگاه شما برای تعمیرات به کارگاه منتقل نخواهد شد. اگر تصویر تلویزیون دوو سیاه شده است، بک لایت دستگاه آسیب دیده است یا ال ای دی و ال سی دی تلویزیون دوو در اثر برخورد به زمین یا آبخوردگی آسیب دیده است، می‌بایست از یک مرکز معتبر تعمیر تلویزیون دوو در تهران کمک بگیرید.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تهران در سریع ترین زمان ممکن

آنچه هنگام تعمیر تلویزیون اهمیت دارد، آن است که تعمیرکار بتواند در ابتدا مشکلات دستگاه را شناسایی و سپس با استفاده از تجهیزات پیشرفته، اقدام به تعمیر قطعات آن کند. تکنسین‌های مجموعه کاراباما با گذراندن دوره‌های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل‌های تلویزیون پاناسونیک، مناسب‌ترین فرد برای تعمیر دستگاه شما هستند. تکنسین‌های این مجموعه ابتدا ایرادات تلویزیون پاناسونیک شما را شناسایی می‌کنند، سپس اقدام به تعمیر دستگاه خواهند کرد. با توجه به هزینه بالای تعویض قطعات نسبت به تعمیرات تلویزیون پاناسونیک، اولویت کاراباما ابتدا تعمیر اصولی قطعه است تنها در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد، قطعات تلویزیون تعویض می‌شود.

هزینه تعمیر تلویزیون در تهران

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تهران

اگر تلویزیون ایکس ویژن شما عملکرد درستی ندارد و دچار مشکل شده است، می‌بایست سریعا برای تعمیر آن اقدام کنید تا از آسیب جدی به قطعات اصلی مانند برد پاور، برد تیکان و … جلوگیری شود. همانطور که می‌دانید در صورت وجود خرابی در تلویزیون، باید از یک مرکز تعمیرات تخصصی کمک بگیرید تا دستگاه‌تان به صورت اصولی تعمیر شود. مرکز کاراباما با دارا بودن تکنسین‌های مجرب در این زمینه، تلویزیون شما را باکیفیتی فوق العاده و چه بسا بهتر از نمایندگی تعمیر خواهد کرد. نکته مهم آنکه، تمامی قیمت‌های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه است.

هزینه تعمیر تلویزیون در تهران چقدر است؟

هزینه تعمیر تلویزیون به عوامل مختلفی بستگی دارد و براساس نوع دستگاه، برند تلویزیون، میزان و نوع آسیب دیدگی، قیمت قطعه آسیب دیده، میزان خسارت وارد شده و … بستگی دارد. بنابراین نمی‌توان قیمت دقیقی را برای تعمیر تلویزیون تعیین نمود. مرکز کاراباما به منظور کاهش هزینه‌های تعمیر تلویزیون و رفاه حال مشتریان، امکان ارائه خدمات به شما را در محل (منزل یا محل کار شما) فراهم خواهد کرد. در ضمن تمامی هزینه‌های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه است. گاهی ممکن است پنل ال ای دی و ال سی دی تلویزیون خراب شده باشد و نیاز به تعمیرات داشته باشد. در صورت شکستگی یا برخورد اجسام با صفحه نمایش تلویزیون، امکان تعمیر این قطعه وجود ندارد. با توجه به هزینه بالای تعویض پنل نیز این کار از نظر اقتصادی به صرفه نخواهد بود. در اینصورت بهتر است به جای تعویض قطعات، برای خرید یک تلویزیون جدید اقدام کنید.

آیا نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ، ال جی و سونی در تهران هستند؟

به دلیل شرایط پیش آمده در کشور، امکان دسترسی به نمایندگی برندهای معتبر از جمله سامسونگ، سونی، هایسنس، دوو و … وجود ندارد یا غیر ممکن است. در این حالت مراجعه به مراکز تعمیر تلویزیون بهترین راه حل خواهد بود. مرکز تخصصی کاراباما تکنسین‌های خود را به صورت تخصصی انتخاب می‌کند و متناسب با نوع برند و دستگاه شما به محل اعزام می‌شود.

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات تلویزیون را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات تلویزیون را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

 

سوالات متداول

هزینه تعمیر تلویزیون در تهران به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.