نصب، سرویس و تعمیر پکیج شاپه توسط نمایندگی پکیج شاپه

نمایندگی تعمیرات پکیج شاپه برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات پکیج شاپه که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس پکیج شاپه اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های پکیج شاپه، مناسبترین فرد جهت تعمیر پکیج شاپه شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر پکیج شاپه

تعمیر پکیج شاپه کارکرد قابل اعتمادتر پکیج های دیواری در مقایسه با سیستم های گرمایش مرکزی و یا آبگرمکن ها، به علاوه طول عمر مفید بیشتر و هزینه های نگهداری پایین آنها، موجب شده است که پکیج های دیواری از جمله پکیج شاپه یکی از محبوب ترین سیستم های گرمایشی در اکثر منازل باشند.

با این حال، بدلایل متفاوتی مانند استهلاک کارکرد مداوم پکیج، نگهداری و استفاده های ناصحیح از دستگاه و یا بروز ایرادات فنی در قطعات مختلف سیستم، امکان بوجود آمدن اشکال و از کار افتادن پکیج همواره وجود خواهد داشت. در چنین مواقعی یکی از اولویت های تصمیم گیری در تعمیر پکیج شاپه، کمک گرفتن از متخصصین حرفه ای تعمیرات پکیج شاپه است به گونه ای که در سریعترین زمان ممکن بخصوص در فصل سرما، قادر به رفع مشکل و تعمیرات پکیج شاپه شما به بهترین شکل ممکن باشند.

عیب یابی و رفع مشکلات پکیج شاپه اعم از روشن نشدن، خاموش شدن، آبریزش یا نشتی، سر و صدای زیاد و… توسط متخصصین نمایندگی پکیج شاپه برای مدل های مختلف پکیج شاپه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. همچنین این متخصصان با ارائه مشاوره در زمینه نگهداری و استفاده صحیح از پکیج به شما کمک خواهند نمود.

خدمات پس از فروش پکیج شاپه

خدمات پس از فروش پکیج شاپه (Chappee) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی شاپه است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات شاپه گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش پکیج شاپه بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی شاپه تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات پکیج شاپه به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شاپه در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس پکیج شاپه

سرویس پکیج شاپهیکی از کارهایی که اغلب توسط افراد نادیده گرفته میشود، نگهداری و رسیدگی به موقع از پکیج شاپه است که اصطلاحا سرویس پکیج شاپه گفته می شود. می دانیم که پکیج دیواری همانند سایر دستگاه هایی که روزانه از آنها استفاده می کنیم، تحت استهلاک زیادی قرار گرفته و گاها با استفاده نابجا و ناصحیح می تواند دچار ایراداتی در عملکرد خود شود.

سرویس پکیج شاپه که می بایست به صورت سالانه صورت بگیرد، شامل مجموعه مواردیست که باعث اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه خصوصا پیش از رسیدن فصل سرما می شود و به کارکرد پکیج دیواری در بالاترین میزان بازدهی خود کمک می نماید.

متخصصین باتجربه نمایندگی پکیج شاپه قادرند تا با بررسی پکیج شاپه شما و تست بخش های مختلف آن، از وجود ایرادات و اخلالات کوچکی که ممکن است در آینده به مشکل بزرگتری تبدیل شوند و یا در میانه یک روز سرد زمستانی منجر به خاموش شدن و از کار افتادن پکیج شما شود، پیشگیری کنند و این ایرادات را به طور کلی رفع نمایند.

ممکن است بسیاری از مشکلات رایج پکیج دیواری شاپه همانند روشن نشدن دستگاه، برای شما نیز پیش آمده باشد. در صورتی که سرویس پکیج شاپه خود را به صورت دوره ای انجام دهید، نه تنها به عمر مفید دستگاه خود می افزایید؛ بلکه از مشاوره متخصصین نمایندگی پکیج شاپه برای رفع این مشکلات نیز بهره مند می شوید که ممکن است راه حل بسیار ساده ای نیز داشته باشند.

نصب پکیج شاپه

نصب پکیج شاپه

نصب پکیج شاپه به صورت صحیح و اصولی بر عملکرد آن بسیار تاثیرگذار است؛ چرا که فرایند نصب پکیج شاپه حساسیت ها و جزئیات بسیاری دارد و تنها توسط تکنسین های متخصص نصب پکیج شاپه قابل انجام است؛ توجه کنید به هیچ وجه نباید نصب این پکیج ها را به افراد غیر حرفه ای سپرد. رعایت نکردن این موارد علاوه بر اینکه در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می کند، می تواند منجر به مشکلات آتی برای پکیج نیز گردد.

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تخصص و آگاهی لازم، پکیج دیواری خود را در محل مناسبی نصب نمی کنند که این امر می تواند ضمن بروز مشکل در عملکرد دستگاه خطرآفرین نیز باشد؛ بنابراین اولین اقدام مهم هر نصاب حرفه ای پکیج شاپه، بررسی و انتخاب محل مناسب برای نصب پکیج شاپه است و باید موارد متعددی مانند وجود اکسیژن کافی برای احتراق، عدم جریان شدید باد، استحکام دیوار و مصالح ساختمانی، فضا و ابعاد کافی اتاق نصب و نحوه قرارگیری لوله ها، دودکش و اتصالات پکیج را نیز پیش از نصب پکیج شاپه بررسی کند.

علاوه بر این، پیچیدگی های فنی مدل های مختلف پکیج های شاپه، نصب و راه اندازی صحیح آن ها را تنها توسط متخصصین حرفه ای نصب پکیج شاپه ممکن می سازد. نصب اصولی و صحیح پکیج شاپه می تواند از برخی مشکلات رایج دستگاه چون خرابی پمپ یا مشکل خاموش شدن مداوم جلوگیری نماید. مرحله بعدی لوله کشی پکیج، اتصال شیلنگ ها و دودکش پکیج است و نهایتا اطمینان از آب بندی صحیح اتصالات انجام شده و در پایان تست پکیج و بازرسی و تایید نهایی نصاب پکیج شاپه است که این مرحله نیز موارد متعدد دیگری را دربر می گیرد.

عیب یابی و مشکلات رایج پکیج شاپه

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص پکیج شاپه بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم پکیج شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد پکیج تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل پکیج خود نباشید. متخصصان نمایندگی تعمیر پکیج شاپه در کاراباما، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول پکیج به کمک شما خواهند آمد.

عیب یابی پکیج شاپه از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات پکیج تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم پکیج خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر پکیج شاپه نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه پکیج شاپه شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

نمایندگی تعمیرات پکیج

سرویس به موقع پکیج شاپه

حتی اگر پکیج شما به درستی کار می­ کند، سرویس پکیج شاپه به صورت منظم و طبق برنامه می­ تواند به کارکرد بهینه و طولانی شدن طول عمر مفید آن بیافزاید. لذا همواره برنامه سرویس کردن پکیج شاپه خود را توسط سرویسکار ماهر و تعمیرکار پکیج شاپه در نظر داشته باشید. توصیه می­ شود که این کار را سالانه و در ابتدای شروع فصل سرما انجام دهید تا در میانه زمستان با مشکلات ناخواسته مثل گرم نکردن آب، خاموش شدن ناگهانی  و… مواجه نگردید. در صورتی که به سرویس پکیج دیواری شاپه خود نیاز دارید می توانید از طریق پر کردن فرم ثبت درخواست و یا تماس تلفنی، ما را از درخواست خود مطلع سازید.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

چک کردن مشعل پکیج در پکیج های باز

در پکیج­ های قدیمی – معمولا مدل­ هایی که مربوط به ۱۰ سال قبل می­ باشند – پنجره­ایی تعبیه شده که از طریق آن می ­توان مشعل پکیج را مشاهده نمود. اگر پکیج شما به درستی کار کند و احتراق کاملی داشته باشد، رنگ شعله باید آبی باشد. هر زمان که رنگ شعله پکیج به زرد تغییر پیدا کرد، با نمایندگی تعمیرات پکیج شاپه تماس بگیرید.

اگر شعله پکیج خاموش شد، با استفاده از دفترچه راهنما از دستورات و مراحل روشن کردن دوباره شعله پیروی کنید. بطور معمول، این کار با گرفتن کلید ریست و سپس فشار دادن دکمه احتراق انجام می ­شود.

بعد از اینکه شعله دوباره روشن شد، احتمالا لازم است که کلید ریست را برای حداقل ۳۰ ثانیه نگه دارید. اگر با چند بار امتحان موفق به راه اندازی آن نشدید، با همکاران ما در کاراباما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را حل نمایند.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

عدم گرما و یا علت گرم نشدن آب پکیج (در پکیج های دریچه باز یا قدیمی)

در سیستم ­های دریچه باز، اگر شعله پیلوت روشن بوده اما همچنان گرما یا آب گرمی وجود ندارد، احتمالا مشکل از شیر توپی است. شیر در مخزن تغذیه و انبساط گیر کرده است. نشانه­ های معمول این مشکل سرد بودن رادیاتورهای طبقات بالا و نبودن آب و هوا در داخل رادیاتورها به هنگام هواگیری آن­ها می ­باشد. همچنین پمپ چرخشی نیز ممکن است بسیار پر سرو صدا باشد.

اگر به مخزن تغذیه و انبساط سر بزنید (معمولا در کنار تانک آب سرد است) آن را خالی می ­بینید. در این حالت بالا و پایین کردن شیر توپی را امتحان نمایید. با این کار شیر باید دوباره به کار بیوفتد و مخزن تغذیه و انبساط پر شود.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

پکیج های جدید (پکیج بسته)

سیستم ­های قدیمی، دریچه باز و غیر چگالشی پکیج، هوا را از محیط داخل خانه می ­گیرند. اما در مدل ­های جدید پکیج دیواری یا همان سیستم­ های بسته و چگالشی، هوای پکیج از بیرون تامین می­ شود. این بدین معنی است که مدل­ های بسته و چگالشی جدید پکیج، معمولا هوای تازه ­تری را استفاده نموده و در بازدهی و مصرف انرژی عملکرد بهتری دارند. سری­ های بسته و چگالشی پکیج حداقل ۲۵% کارآمدتر و بهینه­ تر از سری­ های قدیمی غیر چگالشی عمل می ­کنند.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

نگهداری و سرویس پکیج های دود کش دار

صاحبان پکیج­ های خانگی دودکش ­دار که بصورت داخلی در خانه نصب می ­شوند، باید از خطرات موجود آگاه و به فکر ایمنی دودکش ­های پکیج خود باشند. این مدل پکیج ­ها از فن و دودکش برای خروج گازهای حاصل از احتراق و تامین هوا و اکسیژن مورد نیاز خود استفاده می­ کنند. دودکش ها معمولا لوله­ های فلزی بوده که از بالای پکیج خارج و گازهای حاصل از احتراق را که عمدتا از CO2 (مونواکسید کربن) تشکیل شده است به خارج هدایت می ­کنند.

 وضعیت نامطلوب یک دودکش به همراه پکیجی که به درستی کار نمی ­کند، می­ تواند شما و خانواده­ تان را در معرض خطر جدی مسمومیت مونواکسید کربن قرار دهد. این امر موجب خطرات مرگ و میر ناشی از خفگی و آسیب ­های جدی می­ گردد.

تعمیرکاران و متخصصان نصب پکیج، باید دودکش ­ها را از لحاظ نشتی و وجود هرگونه سوراخ و عیب و نقص بازرسی نمایند و به درستی و با مهارت در جای خود نصب نمایند. همچنین بازرسی نقاط حساس همچون چفت و بست کردن لوله­ ها در قسمت زانویی نباید فراموش گردد. در معرض دید بودن دودکش­ های پکیج کار بازرسی را توسط متخصص فنی راحت ­تر می ­سازد، لذا در صورت امکان از پنهان کردن دودکش ­ها و تعبیه آنان در پشت دیوارها پرهیز نمایید.

 • همواره از مسدود نبودن دودکش­ های خود در پشت بام اطمینان حاصل نمایید و هیچگاه پکیج خود را با چیزی نپوشانید و مانع مسدود شدن دریچه­ های هوا نشوید.
 • به یاد داشته باشید که حل مشکلات مربوط به پکیج پکیج شاپه می­ تواند پیچیده باشد. لذا در صورتی که برای پکیج شما مشکلی پیش آمده، بهترین کار تماس با افراد فنی و متخصصین باصلاحیت برای عیب یابی پکیج شاپه و رفع مشکل آن می­ باشد.

در صورت لزوم می ­توانید با ما در کاراباما تماس گرفته و در اسرع وقت مشکل خود را برطرف نمایید.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

رسوب زدایی پکیج شاپه و سرویس مدار گرمایش

با مرور زمان رسوبات در سیستم پکیج شما و درون لوله ­ها به وجود آمده و باعث افت فشار و همچنین کاهش میزان گرمایش کلی می­ گردد. در چنین حالتی می ­توانید با کمک  سرویسکار پکیج کار رسوب زدایی پکیج شاپه خود را انجام دهید. این کار علاوه بر اینکه موجب از بین رفتن رسوبات و جرم­ های موجود در پکیج و رادیاتورها می ­شود، سبب بهبود کارایی پکیج و افزایش عمر مفید آن می­ گردد.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

قابلیت ضد قفل خودکار پمپ پکیج

امروزه بسیاری از پکیج­ های گازی قابلیت ضد قفل خودکار پمپ دارند. در فصول گرم بدلیل استفاده نکردن از مدار گرمایشی پکیج و جهت جلوگیری از قفل شدن و خشک شدن پمپ، قابلیتی در پمپ پکیج تعبیه شده است که بسیار کارآمد می ­باشد. این قابلیت بصورت خودکار سبب کارکرد پمپ و چرخش آن شده و آب را در لوله­ ها به جریان ­می ­اندازد. این کار سبب جلوگیری از مشکلات در راه اندازی و استارت دوباره پکیج و پمپ در فصول سرد خواهد شد.

در صورتی که پکیج شما از چنین قابلیتی برخوردار نیست، خودتان می ­توانید هر از چند گاهی با روشن نمودن سیستم گرمایش مرکزی حتی در فصول گرم نیز اینکار را انجام دهید. می ­توانید به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پمپ را روشن نموده و بگذارید کار کند، این امر سبب از بین رفتن رسوبات و کارکرد بهینه و بی اشکال پکیج می­ گردد.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید.
اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک پکیج شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر پکیج شاپه خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات پکیج شاپه تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

دفترچه راهنمای پکیج دیواری شاپه

ممکن است در مواقع ضروری به دفترچه راهنمای پکیج شاپه خود نیاز داشته باشید. این دفترچه حاوی اطلاعات مهمی در رابطه با نحوه استفاده، اشکالات و خطاهای احتمالی، چگونگی نگهداری و … می ­باشد. لذا سعی کنید دفترچه راهنمای پکیج شاپه خود را حتی المقدور در مکان مشخص و در دسترسی قرار دهید تا در مواقع ضروری بتوانید از آن استفاده نمایید. خیلی از افراد این دفترچه ­راهنما را گم می­ کنند اما جای نگرانی نیست. بسیاری از شرکت­ های تولیدکننده محصولات پکیج، در وبسایت های خود فایل این دفترچه­ ها را برای دانلود قرار داده ­اند.

نظرات کاربران

حسین نوری
۱۰ آذر ۱۳۹۵

سبام
در شهرجدید پرند ساکنم و متاسفانه ما شاپه داران در پرند تبعید شده ایم، چون هیچ خدماتی به ما داده نمی شه،
شما بگویید ما نفرین شده ها باید چه کنیم؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۱ آذر ۱۳۹۵

  سلام
  متاسفانه ما در اطراف تهران خدمات نداریم شما میتواند با مراجعه به تهران خ طالقانی مشکل خودتون رو پیگیری کنید

ابی
۷ بهمن ۱۳۹۵

فشار آب گرم پکیج بسیار ضعیف شده است مشکل کجاست ؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  امکان این که شما چندین سال است که برای سرویس پکیج خود اقدم نکرده اید هست و پکیج شما نیاز به سرویس دارد

بهروز آسمانی
۲۱ بهمن ۱۳۹۵

سلام
مدتی هست پکیج ما با آلارم فقدان آب متوقف می شود (نوع پکیج تک مبدل ) هر بار شیر پرکن را باز میکنیم مشکل رفع شده ولی پس از مدتی چنانچه مصرف آب گرم نداشته باشیم فشار آب بالا می رود و شیر اطمینان عملمیکند و چنانچه مصرف مدام اب گرم باشد مثلا در حمام؛ دوباره با افت فشار آلارم فقدان آب ظاهر می شود لطفا راهنمایی کنید دلیل آن چیست؟
ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  این مشکل دلایل زیادی دارد که تنها با چک کردن کامل پکیج شاپه شما امکان نظر دهی دقیق وجو دارد دلایلی همچون نشتی اب از رادیات یا مبدل دستگاه و….

علی اکبر جلالوند
۱۵ فروردین ۱۳۹۶

سلام
پکیچ ما روشن نمیشه و آلارم ۳۰ درجه میزنه مشکل چیست
دومبدل میباشد

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  مدل دستگاه را اعلام کنید و این که اطلاعات دقیق تری بفرمایید

رضا محمدی
۲۲ فروردین ۱۳۹۶

باسلام . علت صدای زیاد پکیج ( شبیه صدای سیم جوش جوشکاری) چیست؟

توحیدیان
۱۵ مهر ۱۳۹۶

باسلام پس ازروشن کردن پکیج آلارم ۸۰درجه می دهد علت چیست؟

علیرضا منانی
۱ آذر ۱۳۹۶

با سلام
با باز شدن شیر حمام دمای اب افت سریع پیدا میکند و دما تا ۴۰ درجه بالا رفته و به سرعت به ۳۰ درجه میرسد و این ایراد فقط برای شیر اب گرم حمام است
اصفهان

محمدحیدرزاده
۲ آذر ۱۳۹۶

سلام سال ۹۱دودستگاه پکیج دیواری شاپه خریداری کردم سال۹۳یکی ازآنها وامسال هم دومی نیاز به تعمیرات داردولی چون درقم خریداری کرده ایم هیچگونه سرویس کار ندارد وازاین بابت بسیارپشیمانم ازخرید خود لطفا بگویید چکارکنم

حسین
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

سلام
ما یک دستگاه شاپه داریم پکیج این دستگاه ( گرمایش رادیاتورها) رو وقتی تو دمای پایین می گذاریم بیش از اندازه روش و خاموش می شود طوری که تقریبا هر یک یا دو دقیقه یک بار روشن خاموش ( اتوماتیک ) می کند آیا تنظیمی دارد که این بازه را زیاد کند؟

امین احمدی
۴ مهر ۱۳۹۷

سلام. پکیج دیواری شاپه داریم. بعضی اوقات پیش اومده بود که آب گرم نمیشد. ری ست میکردم درست میشد. دیروز آب رو گرم نمیکرد. دیدم فشار پکیج اومده روی صفر با پیچ افزایش فشار ، اون رو بین ۱ تا ۲ بار تنظیم کردم . چند بار ری ست کردم باز هم فقط روی حالت زمستانی کمی مشعل روشن میشد و آب رو گرم می کرد ولی بعد از رسیدن به دمای تنظیم شده خاموش میشد و هرچقدر آب گرم باز میموند روشن نمیشد که آب گرم بشه. در حالت تابستانی که اصلاً هیچ عملکردی نشون نمیداد. مشکل چیه؟

مهدی
۱۸ آبان ۱۳۹۷

سلام
پکیج ما در زمستان هنگام باز کردن آب گرم صدای بلندی میدهد،علت چیست؟

مجید مجید
۲۲ آبان ۱۳۹۷

اینجا هیچ اسم و رسمی نداره.پکیجمون خراب شده بود درخواست دادم یکی زنگ زد بنام ابراهیمی.سه روز به ما گفت امشب میام میام. خلاصه نیومد اخر سر انقدر فرهنگ نداشت که جواب گوشیشو بده و رد تماس می کرد. چرا نمی تونید مردمو سر کار میذارید؟ پشتیبانی هم هی زنگ زدیم گفت پی گیری می کنیم پی گیری می کنیم.

سعید هادی زاده
۱۴ آذر ۱۳۹۷

سلام
دستگاه من ارور ۷۰۸۰ میده و دوبار تعمیر کردم ولی باز بعداز دو روز باز ارور میده، لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

ایمان فر
۲۴ آذر ۱۳۹۷

سلام ببخشید پکیج منزل ما اب را گرم نمیکند به هر سرویس کاری هم که تماس گرفتم میگه کار ما نیست تکلیف ما چی هست

مهدی
۳ بهمن ۱۳۹۷

سلام
پکیج ما در زمستان و تابستان با باز کردن آب گرم صدا میدهد
و اینکه زمان کار کردن در زمستان فن صدای نابهنجار بلندی دارد

رضا ناموران
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام
گرمای رادیاتور خیلی عالیه اما وقتی اهرم مربوط به میزان گرمای رادیاتور رو می بندم و اهرم گرمای شیرها باز است هرچقدر که منتظر باشی اصلا پکیج نه روشن میشه نه آب رو گرم میکنه.
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید .
با تشکر

مجتبی معینی
۲۷ مهر ۱۳۹۸

سلام. شوفاژ ها،حمام و دستشویی آب گرم دارند ولی ظرف شویی فشار آب بسیار پائین است و آب گرم ندارم.اصلا چراغ نشانگر شیر آب روشن نمیشه.چیکار باید بکنم؟

ارغشي
۱۳ آبان ۱۳۹۸

سلام
علت روشن نشدن آب گرمکن پکیج شاپه وقتی شیر آب گرم باز میشود چیست؟لازم به ذکر است فشار آب نیز خیلی خوبه و درضمن آب رادیاتور ها گرم میشه وشوفاژ مشکلی نداره