نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس (Electrolux)

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. همچنین متخصصین حرفه ای کاراباما تعمیرات انواع مدل های جاروبرقی الکترولوکس را با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهند.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های جاروبرقی الکترولوکس، مناسبترین فرد جهت تعمیر جاروبرقی الکترولوکس شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با ۶ ماه گارانتی به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تصور کنید که بعد از یک مهمانی خانوادگی و یا مراسم تولد به سراغ جارو برقی خود رفته و متوجه می شوید که دستگاه از کار افتاده و یا دچار مشکلی شده است که استفاده از آن را ناممکن ساخته است. در برخی مواقع هم از کار افتادن جاروبرقی در حین تمیز کردن خانه می تواند اعصاب شما را بیش از پیش خورد نماید.

سرویس و تعمیر به موقع جاروبرقی الکترولوکس می تواند از بروز این اتفاقات ناخوشایند پیشگیری نموده و مشکلات جارو برقی را پیش از آنکه به عیب جدی تبدیل شوند و دستگاه را غیر قابل تعمیر نمایند، رفع نماید. متخصصین حرفه ای نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس امکان ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم کرده و با رفع ایرادات دستگاه به صورت اصولی موجب افزایش عمر مفید جاروبرقی می شوند.

اگر جاروبرقی الکترولوکس مکش کمی دارد یا کلیدها و دکمه های روی آن شکسته یا از کار افتاده اند؛ اگر سیم جمع کن جارو از کار افتاده و یا موتور به دلیل چسبیدن مو گیر کرده است؛ و اگر جاروبرقی اصلا روشن نمی شود و یا پس از مدت کوتاهی ناگهان خاموش می شود، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس امری اجتناب ناپذیر است و برای انجام تعمیرات آن لازم است تا از متخصصان حرفه ای و باتجربه در این زمینه کمک بگیرید.

اگر جهت تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود به دنبال تعمیرگاه جارو برقی الکترولوکس هستید، تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس کاراباما به عنوان یک مرکز مجاز و تخصصی بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر جاروبرقی الکترولوکس شما می باشد. با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر جارو برقی الکترولوکس شما هستیم. مهم نیست که جارو برقی شما از کدام مدل می باشد زیرا ما تمامی مدل ها را تعمیر می کنیم. همین حالا درخواست تعمیر جارو برقی الکترولوکس خود را ثبت کنید و از ۱۰% تخفیف بهرمند شوید. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا اقدام به برطرف نمودن مشکل شما نمایند. تکنسینهای ما با میانگین ۱۱سال تجربه بهترین افراد برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس شما هستند

خدمات پس از فروش جاروبرقی الکترولوکس

خدمات پس از فروش جاروبرقی الکترولوکس (Electrolux) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی الکترولوکس است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات الکترولوکس گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش جاروبرقی الکترولوکس بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی الکترولوکس تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات جاروبرقی الکترولوکس به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

نظرات کاربران