نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز و فرگاز بوش توسط نمایندگی اجاق گاز بوش

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات اجاق گاز بوش که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس اجاق گاز بوش اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های اجاق گاز بوش، مناسبترین فرد جهت تعمیر اجاق گاز بوش شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر اجاق گاز بوش

تعمیر اجاق گاز بوشخرابی اجاق گاز بوش که یکی از کلیدی ترین وسایل هر آشپزخانه ایست، نه تنها باعث اعصاب خوردی و کلافگی شما می شود، بلکه تا رفع مشکل و تعمیر اجاق گاز بوش نیز شما را مجبور به سفارش غذا و صرف هزینه دوچندان می نماید.

برخی از افراد تعمیرات اجاق گاز بوش را سرسری گرفته و از خطرات احتمالی که در صورت رعایت نکردن موارد ایمنی و استانداردهای وسایل گازسوز ممکن است روی دهد، آگاهی ندارند. پیش از رفع مشکل اجاق گاز خود، به این موضوع بیاندیشید که تعمیرات غیر اصولی و غیر حرفه ای، می تواند منجر به نشتی گاز و بروز سوانح خطرناکی شود؛ لذا بهتر است این موضوع را جدی گرفته و حتما از افراد ماهر و متخصص جهت تعمیر اجاق گاز بوش خود کمک بگیرید.

اجاق گاز بوش که در مدل های مختلفی چون گازهای مبله، گازهای رومیزی یا صفحه ای و همچنین گازهای توکار و … استفاده قرار می گیرند، معمولا با مشکلات رایجی رو به رو می شوند که تجربه آنها برای بسیاری از ما آشناست.

روشن نشدن، جرقه نزدن فندک، ریختن مواد غذایی و چربی ها و گرفتگی و مسدود شدن سوراخ های سرشعله، ایراد در ترموکوبل، بوبین، ترانس و شیر گاز و همچنین بهم ریختن تنظیمات و از کار افتادن فرگازها از جمله رایج ترین مشکلات اجاق گازها به شمار می روند که رفع آنها توسط متخصصین نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش برای تمامی مدل های مختلف اجاق گازها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

خدمات پس از فروش اجاق گاز بوش

خدمات پس از فروش اجاق گاز بوش (Bosch) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی بوش است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش اجاق گاز بوش بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی بوش تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات اجاق گاز بوش به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس اجاق گاز بوش

سرویس اجاق گاز بوشیکی از اتفاقات معمول، ریختن غذا و مواد غذایی به هنگام پخت و پز بر روی اجاق گاز است. به مرور و با جمع شدن این مواد و چربی ها، امکان مسدود شدن سرشعله ها و بروز مشکلات دیگری مانند از کار افتادن فندک اجاق گاز وجود دارد که بدلیل نگهداری و استفاده نادرست از اجاق گاز به چشم می خورد.

همچنین، تغییر تنظیمات اجاق گازها و یا تغییر مسیر لوله ها و اتصالات به صورت غیر اصولی، می تواند در بروز مشکلات جدی تر در آینده و حتی سوانح غیرمترقبه نیز موثر باشد. پایین آمدن راندمان کاری این دستگاه ها پس از مدت زمانی و یا اجاق گازهای قدیمی که برای مدتی بلااستفاده مانده اند، امری طبیعی ست که با سرویس به موقع اجاق گاز قابل حل خواهد بود.

سرویس اجاق گاز بوش با بررسی اجزای مختلف اجاق، می تواند در بالا بردن راندمان کاری دستگاه بسیار موثر باشد و با رفع ایرادات جزئی در عملکرد هر یک از این قطعات، از بروز مشکلات جدی تر در آینده پیشگیری نماید.

متخصصین سرویس اجاق گاز بوش با رفع مشکلات و سرویس اجاق گاز بوش در انواع مدل های ایستاده، رومیزی، توکار و سایر مدل های اجاق گاز بوش در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت، قادر به افزایش عمر مفید اجاق گاز شما و حفظ کارکرد دستگاه در بهترین شرایط ممکن هستند.

نصب اجاق گاز بوش

نصب اجاق گاز بوشهیچ آشپزخانه ای را بدون حضور وسایل پخت و پز مانند اجاق گازو فرگاز و یا اجاق های الکتریکی نمی توان آشپزخانه نامید!

متاسفانه بسیاری از افراد به نصب اجاق گاز به شکل کاری ساده و پیش پا افتاده نگاه می کنند؛ در حالی که منشأ بسیاری از حوادث، آتش سوزی ها و انفجارها در منازل به اجاق گاز برمیگردد. نصب اجاق گاز بوش بصورت صحیح و رعایت موارد ایمنی و استانداردهای لازم، بسیار حائز اهمیت است. در روند نصب اجاق گاز بوش باید نکاتی را از لحاظ ایمنی و فنی جهت کارکرد صحیح اجاق گاز رعایت نمود تا از بروز نشتی گاز، حادثه و مشکلات فنی پیشگیری کرد.

علاوه بر اینکه بسیاری از مدل های اجاق گاز بوش به دلیل پیچیدگی های فنی و نیز متفاوت بودن نوع اتصالات و غیره، جهت نصب و راه اندازی صحیح و اصولی، حتما به نصاب اجاق گاز بوش باتجربه و ماهر نیاز دارند؛ مدل های متفاوت اجاق گازبوش مانند گاز رومیزی یا صفحه ای و یا اجاق ها و فرگازهای توکار بوش نیز جهت نصب و راه اندازی خود به اقدامات بیشتری نیاز دارند.

متخصصین ماهر نصب اجاق گاز بوش با در نظر گرفتن موارد متعدد ایمنی و فنی، بهترین مکان را برای نصب اجاق گاز شما انتخاب می کنند و در صورت لزوم برای تغییر مسیر لوله ها، اتصالات و… به شیوه اصولی و صحیح اجاق گاز شما را با شیلنگ ها و بست های مخصوص نصب خواهند نمود. در پایان با انجام تست شعله و نشتی یابی با کف از صحت تمامی اتصالات و اقدامات اطمینان حاصل کرده و نصب اجاق گاز را در کوتاهترین زمان ممکن به پایان خواهند رساند.

عیب یابی و مشکلات رایج اجاق گاز و فرگاز بوش

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص اجاق گاز بوش بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم اجاق گاز یا فرگاز شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد اجاق گازتان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل اجاق گاز خود نباشید. متخصصان نمایندگی اجاق گاز بوش، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول اجاق گاز بوش به کمک شما خواهند آمد.

عیب یابی اجاق گاز بوش از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات اجاق گاز یا فرگازتان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم اجاق گاز خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر اجاق گاز یا فرگاز بوش نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه اجاق گاز شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

دمای داخل فرگاز به دمای تنظیم شده نمی‌رسد …

در چنین مواقعی علت اصلی این است که المنت‌های گاز یا جرقه زن و یا سنسور دمای داخل فر به‌درستی عمل نمی‌کند و ممکن است خراب شده باشد و در اکثر موارد نیاز به تعویض دارند. اگر در این زمینه هیچ‌گونه تخصص فنی ندارید، برای تعویض و رفع این اشکال باید با مرکز تخصصی تعمیر اجاق گاز بوش تماس بگیرید.

شعله اجاق گاز دود می‌زند …

همان‌طور که می‌دانید شعله گاز برای سوختن نیاز به هوا (اکسیژن) دارد. در چنین مواقعی دلیل بروز این مشکل این است که در ترکیب گاز و هوا، مقدار گاز از حد معمول بیشتر است. برای رفع این مشکل باید مقدار گاز را کم کنید. احتمالاً نازل‌های گاز گشاد شده‌اند و بهترین راه کار تعویض آن ها می باشد.

شعله‌های اجاق گاز روشن  نمی‌شود …

اگر  اجاق گاز بوش خود را دیربه‌دیر تمیز می‌کنید؛ احتمال اینکه با مشکل روشن نشدن شعله‌های اجاق گاز بوش مواجه شوید زیاد است. یکی از دلایل روشن نشدن شعله‌های گاز، کیپ شدن آن‌ها به خاطر تجمیع چربی و مایعات بر روی آن ها است. برای رفع این مشکل شعله‌ها را تمیز کنید و سعی کنید با استفاده از یک سیم ظریف و باریک مثل سنجاق، مجاری مسدود شده را باز کنید.

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *