- درباره ما -

ما به‌عنوان تخصصی‌ترین مرکز ارائه خدمات منازل با انجام به‌موقع خدماتی همچون سرویس نگهداری و تعمیرات لوازم خانگی و... با سال‌ها تلاش به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیدا کرده‌ایم و قصد داریم با کمک تکنولوژی های روز دنیا و بر بستر اینترنت این خدمات را در سریعترین زمان ممکن ارائه دهیم.

کاراباما یکی از محصولات پلتفورمی آنلاین شرکت نگار پشتیبان می باشد که با ارائه خدمات در محل، مشتریان میتوانند سفارش خدمات مورد در خواست خود را مانند تعمیرات یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و... را از طریق اپلیکیشن و وب سایت ثبت کنند .

تکنسین های متخصصی که با کاراباما همکاری دارند از بین نیروهای باتجربه و دوره دیده انتخاب شده و با توجه به امتیازاتی که از مشتریان قبلی گرفته اند ، در اولویت ارائه سفارش جدید هستند .

کاراباما به گونه ای طراحی گردیده که مشتریان میتوانند ، از زمان ثبت سفارش تا پایان کار کنترل کاملی بر سفارش خود داشته و در انتها ثبت نظر نمایند . امور مشتریان کاراباما نیز در تمامی مراحل، همراه مشتریان خواهد بود تا ضمن اطمینان از حضور بموقع متخصصان و کیفیت خدمات ارائه شده توسط آنها، آرامش و اطمینان خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان آورد .